П'ятниця
12 квіт., 2024
     

Ukrainian English

Карма України, або історія України з погляду астрології

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 8

Карма України

У цій книзі автор розглядає історію древнього народу України, починаючи з давніх часів до нинішніх і висловлює погляди на історичні події з точки зору астрології та езотерики. При написанні дослідження використовувалися літописні джерела та інші документи.

Валерій Московиченко - Карма України, астрологічний аналіз історії

Вступ

Карма - це не розплата за минулі діяння. Суб'єктивно вона може сприйматися людиною як негативна, так і позитивна. Це урок великого закону Карми, вищої Космічної справедливості.

Коли гинуть діти в бідах, викликаних безвідповідальною поведінкою якогось народу або уряду, то це може бути бідою не тільки особистої, а й державної, національної негативного характеру Карми.

Заподіяння шкоди якійсь нації завжди повертається страшною розплатою за це, не дивлячись ні на які обгрунтування дій.

В істинному значенні Карма це праця. Тому не можна обмежувати роботу в майстерні духу. Вічний рух, невтомна праця сходження - це Карма.

В ученні живої етики наводиться чудова психологічна формула: ворог - це невирішене завдання. Істинна перемога над ворогом - не в знищенні його, а в завоюванні з допомогою знайомства з чужим життям, світоглядом, в перетворенні у відоме, в засвоєнні, знайомстві його із своїм життям, бо неприємне - неприйнятне. І супротивник стане приятелем, якщо ми відкриємо свідомість перед ним.

Перемагай з любов'ю!

Необхідно звернути увагу на те, що народ завжди відповідальний за вчинки і діяння своїх правителів, тому що перебуваючи в ієрархічній структурі об'єднання, хоча і на нижчій сходинці, волею чи неволею виконує рішення правителя. Тобто, прямо чи непрямо підтримує цю структуру.

Свобода вибору - це одне з головних умов Карми. Народ, який не намагається дотримуватися цього Закону, напрацьовує сильну негативну енергію. Потрапивши в залежність від іншого народу, він відробляє не тільки свою Карму, а й того народу, який його поневолив, бо перебуває в спільній структурі. Ті зусилля і втрати, що їх несе народ в боротьбі за свою свободу, право вибору, ніколи не зрівняються з втратами, які будуть переслідувати його у поневоленні. Ставши об'єктом негативної енергії, такий народ піддається серйозним випробуванням (це попередження Космосу), але якщо людство не зрозуміє цього, то розв'язка трагічна. На зміну цьому народу, етносу приходить інший.

Таким чином людина, народ переносить випробовування, як обумовлені кармічно наслідки попередніх виборів, вчинків. Тому нарікати на власну долю, коли вона тяжка, нема сенсу. Більшість людей не знає, що Космос має складну структуру космічних енергій, світів, істот, де на верхньому щаблі знаходиться Бог-Отець. Якщо людина, народ не еволюціонують, то не варто розраховувати на допомогу вищих сил. Космос, або Бог, допомагають лише тим, хто намагається духовно зрости (згадайте Христове: "Стукайте - і відчинять"), хоча водночас завжди є протидія Темних сил, Темних енергій.

Є три рівні існування:

 1. Матеріальний (бездуховний);
 2. Душевний;
 3. Духовний.

Згадуючи духовність, багато людей розуміють при цьому саме душевність. Культура, наприклад, опановує лише рівень душевний, що є сходинкою до справжньої духовності. Релігія теж лише вказує людині шлях до духовності, але не є самою духовністю.Духовна людина завжди релігійна, але не кожна релігійна людина духовна.

Духовність - це усвідомлення і відчуття єдності з Богом, розуміння Божих Законів, це свідома і щира праця на користь світлих сил, на благо духовної еволюції людства. Духовна людина робить добро не дбаючи про винагороду.

Народ переважно розуміє благо як задоволення матеріальних потреб. Проте матеріальна винагорода дається Космосом тільки після духовного злету і виборюється сильним духом і терпінням.

Тематичний аналіз Тельця-України

Україна за знаком Зодіаку — Телець. Тобто, Сонце перебуває в Тельці. А перебування в Тельці ще двох планет (Меркурія і Марса) тільки підкреслює сильні Тельцівські якості.

Це — родючість землі і працелюбність народу, витривалість у праці, дисциплінованість, сильний індивідуалізм. Впертість і стійкість в обороні. Зате — довгі вагання перед тим, як на щось зважитись. Уповільненість дій, терплячість. Потяг до порядку. Це — турбота про свою емоційну і матеріальну безпеку, як запоруки виживання, а тому обережність, часто надмірна. Нерішучість, якщо не гарантована безпека. Але й надзвичайна довірливість, особливо, коли обіцяні матеріальні блага й емоційний спокій (тому надає перевагу владі, чим користувалися і вороги, і союзники-брати).

Телець не схильний до жорстоких суперечок і конфронтацій, якщо не зазіхати на його матеріальні надбання.

Але якщо Тельця вивести з рівноваги, роздратувати, тоді, розлючений, він не щадить ні себе, ні чужих. Тоді Телець непереможний. Його ж можна знищити обманом. Бо Телець занадто довірливий до чужих авторитетів, хоча в практичних питаннях спирається на власний розум і досвід.

Доцільно розглянути і проаналізувати знак Тельця стосовно інших знаків, тобто здійснити тематичний аналіз. (Кожний наступний знак відповідає Дому).

II Д. — (Близнюки). Статки Телець заробляє практично торгівлею, через різноманітні зв'язки, посередництвом, взаємодіючи з сусідами. Економіка і фінанси мають перемінний упіх. Вигода добре підраховується і є основним критерієм існування. Тому Телець має практичний глузд, який іноді вадить, бо не все вимірюється матеріальною вигодою.

III Д. — (Рак). Література тісно пов'язана з проблемами національного життя, традицій і дуже емоційна. Засоби масової інформації завжди будуть потребувати підтримки, бо дуже слабкі. В кризовій ситуації — бажання спертися на сусіда, але матеріальні справи і господарство хоче вести самостійно.

ІV Д. — (Лев). Гостинність, привітність в домі українця. Бажання мати і прикрашати гарну оселю і цим виділитися серед оточення. Любить похвалитися статками.Кожний собі хазяїн і гетьман. Бажає завжди віддати свої борги, щоб відчувати себе незалежним. Держава має славне минуле (є чим пишатися). Лев — опозиція до Водолія, тому завжди незадоволений владою (Водолій — десятий знак від Тельця, тобто начальник), що часто використовувалось ворогами.

V Д. — (Діва). Розваги раціональні, з практичним ухилом. Дітям змалечку прищеплюють любов до праці, доцільність. У романтичному плані часто практичний, любить звертати увагу на дрібниці.

VІ Д. — (Терези). На роботі і службі до підлеглих і товаришів ставиться партнерськи, любить справедливість, уникає суперечок. Вміє налагодити гармонійні відносини, щоб не заважати роботі. На службі — покладливий, лояльний до влади.

VІІ Д. — (Скорпіон). Воліє мати енергійного партнера. Сильний, сміливий, витривалий у боротьбі з ворогом, але й нещадний. Та беззастережне партнерство для Тельця небезпечне, тобто треба бути дуже уважним до вибору партнерів, помилка може коштувати трагедії, бо партнери потаємні, хитрі, схильні до помсти і не від того, щоб заволодіти майном Тельця.

VІІІ Д. — (Стрілець). У фінансових стосунках — надійний партнер. Але дуже ідеалістично ставиться до спільних фінансових заходів. Духовна спадщина принесена з далеких країв. На фінансову допомогу легше очікувати здалеку, ніж від сусідів. Загроза державності через чужу ідеологію, мову. Сильний вплив ворожих засобів масової інформації. Довірливий народ чуже сприймає легше, ніж своє, а це небезпечно для Тельця, бо він легковірний. На небезпеку реагує вибухово.

ІХ Д. — (Козеріг). Світогляд консервативний, матеріалістичний. Шанує закони. Любить, щоб вони були сталі, жорсткі. Подорожує лише з практичних міркувань. За кордоном відчуває ностальгію, терпить скруту. Є труднощі в побудові своєї незалежної церкви, де треба діяти наполегливо, обережно, поступово.

Х Д. — (Водолій). У питаннях кар'єри та реалізації власної мети проявляє прекрасні розумові здібності, винахідливість, демократизм. У серйозних питаннях любить спиратись на колективну думку. Тому з державницьких позицій в Україні диктаторський режим не буде популярним, але тверда влада завжди буде мати підтримку у народу (Сатурн — другий управитель Водолія).

ХІ Д. — (Риби). У дружбі самовідданий, емоційний. Шукає друзів з духовними ознаками. Легко звикає до близьких і часто підпадає в залежність. Гостинний, доброзичливий. Демократично ставиться до інших релігій.

ХІІ Д. — (Овен). Таємні вороги агресивні і рішучі. Потрапивши в ізоляцію, поводиться нестримано.

Астрологічний аналіз історії України

Для того, аби зрозуміти історію України, варто ознайомитись з її найдавнішими часами.

Археологічні знахідки на території між річками Россю, Росавою і Дніпром дали стільки матеріалу для вивчення епох еволюційного розвитку народу, який мешкав на цій території, що заперечувати велич слов'ян безглуздо. Існує також літописний матеріал. Надходить інформація і нетрадиційними джерелами.

Саме на цьому клаптику землі археологи відкрили так звану Трипільську культуру, датовану ІV-ІІ тисячоліттями до Р.Х. Знайдений матеріал здивував вчених світу витонченим буттям людей бронзового віку та ще й у "глухомані", - на кордоні степу і лісів, як досі вважалося. Тут жили етруски - пелазги, які з часом просунулися на південь до Близького Сходу, Греції й Італії, принісши туди свою культуру.

Але цей клаптик землі Середнього Подніпров'я між річками Рось, Росава і Дніпро на цьому свою еволюцію не закінчив.

За часів трипільської культури на території сучасної України в глибоку давнину проживало плем'я Оріїв або Аріїв, як їх звикли називати. І мали вони свою державу Аратту. Донині збереглася система насипних валів, які тягнулися сотнями кілометрів і датувати їх появу неможливо. Цікаво, що ці вали кіннота подужати не могла, а значить повинна була шукати проходи, які швидше за все охоронялися. Це, безумовно, давало час осідлому народу зібрати ополчення. Зі сходу від набігів захищав Борисфен (Дніпро).

У найсвятішому для древньої Русі місці біля Переяслава знайдено Трахтемирівське городище, яке існувало ще задовго до Київської Русі, з довжиною насипних валів до 40 км і з дуже складною системою кам'яних багатоповерхових споруд. Мабуть, все ж таки це була не глухомань! Грандіозні культові споруди мали складну систему, причому з насипним амфітеатром. Енергетика в цих місцях і на київських кручах була найсильніша на Русі.

Орії розробили складну систему космічної філософії і релігії. А якщо прямо сказати, то Космос наділив їх світлою енергією, яку вони повинні були поширювати на землі. За це Бог подарував їм таку благодатну і родючу землю. Вже тоді арії поклонялися одному Богу - Сонцю. Їх символом був круг з променями. Ця стилізація Бога-Сонця була пізніше перенесена і на християнський православний хрест і яка збереглася у церквах тільки на Україні. Рама, який заснував державу аріїв на берегах Дніпра, дав їй емблему Тризуба. Прапор у цієї держави був жовто-блакитного кольору. Ось чому генетична пам'ять народу Середнього Подніпров'я знову звернулася до своїх найдревніших символів, які характеризували його світлу енергію і напрямок еволюції народу.

Таку ж роль свого часу відігравала Атлантида. Але, використовуючи Космічну енергію в своїх корисливих цілях, Атлантида себе знищила. Орії теж з якихось причин втратили свою святість. Скоріше за все, Орії, які жили на такій благодатній землі, отримавши відносно високий матеріальний достаток, перейшли на більш матеріальне мислення. А це давало можливість темним силам оволодіти душами людей. Втрачаючи духовність, людина не витримує спокуси.

У 13-14-му столітті до н.е. частина Оріїв, яку очолив Рама, пішла на південь в Індію, Іран і Межиріччя Тигру і Євфрату. В Індії вони залишили Рігведу, мову санскрит, яка дуже схожа на давню слов'янську, і писемність (дуже дивно, коли говорять, що Кирило і Мефодій подарували слов'янам писемність. Наприклад, Велесова книга написана кирилицею або схожою на неї, ще в часи перших набігів варягів на Київ... Якраз вони, ці святі, і використали древню слов'янську писемність, щоб донести святе слово в Великоморавську державу і цим посилити вплив Візантійської імперії на слов'ян ІХ ст. н.е.). Але Орії під час міграції свою філософію і релігію насаджували силою, а часто - кров'ю. Після смерті Рами зверхність у суспільстві аріїв взяла ліво-екстремістська течія. Тому й святість остаточно з них була знята, без сумніву. Налаштувавши проти себе місцеве населення, частина Оріїв повернулась на прабатьківщину, але вже з частково зміненими мовою і традиціями (минуло декілька віків).

Це так званий сколотсько-скитський період. Сколоти - це осідлі протослов'яни, які займали територію від Дніпра до Дністра, а південно-східніше - скити-кочівники.

Цікаво, що скити не іраномовні племена, як вважалося раніше, а індоєвропейці. Це нащадки тих Оріїв, що повернулися з півдня на прабатьківщину.

Зовнішній вигляд не надто різнив їх із сколотами - землеробами. Тому греки усіх у Причорномор'ї називали скитами. Це був золотий період для скитів і сколотів. Сколоти (праслов'яни) сіяли хліб і доставляли його в Ольвію на продаж грекам (північне узбережжя Понтійського моря). Та з приходом у Причорноморські степи у ІІІ-му ст. до нашої ери сарматів, що відтіснили скитів у Крим і за Дунай, а села сколотів попалили, постачання хлібом грецьких полісів припинилось. Це викликало кризу демократії в грецьких полісах з усіма трагічними наслідками.

Цікаво, що обряд поховання у скитів і сколотів був схожий. Померлого ховали в дічкутій позі з коліньми, притиснутими до живота, що нагадувало ембріон. Тобто, скити і сколоти вірили в реінкарнацію. І ті й інші насипали над могилою курган. Але сколоти вже будували домовину або маленьку хатку і засипали землею (курган). Між іншим, як згадують грецькі джерела, сармати і скити розмовляли одною мовою. А тому війну з сарматами можна вважати міжусобною.

З навалою сарматів культура протослов'ян занепадає, стає примітивнішою. Верхівка і заможніші верстви населення сколотів слідом за скитами тікають у Крим і на Дунай. Бідніша частина населення тікає на північ у ліси. Всюди спалені села. Цей період називається Зарубинецьким. Без еліти, безумовно, прогресу не досягти. Так, у скандинавських сагах говориться, що в першому ст. до н.е. князь Одін з частиною свого племені, яке проживало в Придніпров'ї, переселяється в Скандинавію. Це дало підставу Скандинавським народам ціле тисячоліття складати саги на цю тему.

Але в кінці І-го століття починається новий підйом в культурі слов'ян середнього Подніпров'я. Це так званий Черняхівський період. Слов'яни знов торгують хлібом з греками і римлянами, добробут їх різко підвищився. Ареал цієї культури поширюється від Дніпра до Карпат (з півдня аж до Кракова) і на північ до Прип'яті. Північніше слов'янські племена, сховані лісами і відірвані від півдня, зупиняються у своєму розвитку і залишаються на рівні зарубинецької культури аж до ІV-го ст. н.е., що триває приблизно 300 років. Цей період буде помітним у подальшому розвитку слов'ян.

Цікаво, що слов'яни між Дніпром і Дністром не будують в період Черняхівської культури укріплень в селищах. Це свідчить про те, що цей час був мирним, серйозної небезпеки не відчувалося. До того ж, міжплеменний союз південно- східних слов'ян був досить міцним і його можна назвати періодом розквіту.

У Велесовій книзі, написаній волхвами ще задовго до періоду Київської Руси, говориться про плем'я, яке проживало на Середньому Подніпров'ї, має назву Руси, або русичі. Вони і дали назву річкам Рось, Русава. Також треба помітити, що в латинській мові слово русь, рустикус означає орач, хлібороб. Мова древніх етрусків, що переселились в Італію, зберегла назву "русь" як хлібороби. Про русів уже згадують і грецькі джерела.

Ще до нашої ери на Наддніпрянщині поряд з русами проживали пралитовські племена Кгуни. В ІІІ-му столітті н.е. руси і кгуни збройно виступають на північ проти данів. Очистивши прибалтійські землі від данів, руси виходять на Балтику (псковсько-новгородські землі). Але, виступивши пізніше віч-на-віч проти данів, руси у морських боях зазнали поразок і за домовленістю з данами захопили територію сучасної Швеції. На чолі з Олімаром руси підкорили гельсінгів, ямтів, Куретію і Еландію. Звідти вони постійно почали робити набіги на фінські землі. І дотепер фіни називають Швецію Руотсі, а назва пірати асоціюється з руотсами. А оскільки у русів на той час була вища культура та й більша сила, тому назва Руотсі за Швецією збереглася в пам'яті народу донині.

У ІІІ-ІV ст. н.е. починають виділятися поляни як найчисельніше плем'я східних слов'ян. З появою готів у Причорноморських степах починається тяжка боротьба слов'янських племен за степову зону Причорномор'я. Поляни, об'єднавши слов'янські племена в антський союз, підкоряють на деякий час готів. Цікаво, що Анти не притискують підлеглих, залишивши їм навіть землю і державність (цей менталітет наших пращурів залишився й донині). Але готи сприймають великодушність полян як слабкість і, запросивши в гості полянського князя Божа і його сімдесят вельмож, злочинно вбивають їх. Відтак зненацька нападають на полян. Після такого обезкровлення почалася тривала і виснажлива війна з готами. Цей час добре описує Велесова книга та інші джерела.

Врешті решт анти після тяжкої боротьби знову виходять у Причорноморські степи, відкинувши готів за Дунай (Візіготи) і на схід за Дон (Остроготи). Царем Антів став Аттіла, якому платили данину і римляни, і греки. Територію понтійських степів тоді називали Гуналандом (земля гунів). А тих, що звідти приходили за Дунай, називали гунами. В грецьких і німецьких джерелах назва земля гунів поширювалась на всю сучасну територію України.

Вийшовши знову в Понтійські степи, держава антів мала зодіакальний відтінок Овна. Цей характер південних степів України залишився й донині. Це прямота, ентузіазм, натиск, активність, а при поразках знаку - агресивність, нетерплячість, бажання будь-якою ціною командувати, нав'язувати, емоційна нестабільність. Щоправда, вплив поміркованого Тельця, який охоплював цю територію, згладжував негативні риси Овна.

З приходом зі сходу аварів, через Понтійські степи пройшли, гнані на захід, остроготи. За ними - авари. Кровопролитні війни з аварами (568-582) роки підривають антську державу південно-східних слов'ян. Союз племен розпадається, слов'яни відходять до лісостепової зони.

Але у V-VІ-му ст. н.е. слов'яни Подніпров'я знову активізуються і починають просуватися на Балкани і на північ до Балтійського моря. На півночі це підтверджують насипні кургани захоронення померлих. Тобто, процес просування не був мирним, - інакше не було б потреби захищати курганом тіла померлих від наруги.

На відміну від слов'ян-сколотів середнього Подніпров'я слов'яни-неври, які мешкали в лісах північніше ріки Прип'ять, в обрядах захоронення в часи до нашої ери користувалися кремацією тіла померлого. Отже, вірування в реінкарнацію тут були відсутні. Душа померлого повинна була піднятися на небо й охороняти нащадків. Тобто, використовувався елемент магії, зв'язок з потойбічним світом. У пізніші часи, коли почалась навала сарматів на Причорноморські степи і Середнє Подніпров'я, елемент кремації ввійшов у звичку і серед сколотів, але все одно саме тіло не спалювали, - лише домовину. В часи Черняхівської культури, тобто в золоті троянові часи, південні слов'яни Середнього Подніпров'я знову відмовились від кремації (повернулись до поглядів перевтілення душ).

На зміну аварам приходять хозари, яким, за словами літописця Нестора, слов'яни платять данину, тобто відкупного, аби уберегти себе від набігів. Хозари були іудейського віросповідання. Безумовно, у них було намагання залучити слов'ян Подніпров'я до іудейської віри. Але їх випередив Апостол Андрій Первозванний, який у 55 році нашої ери, прийшовши на високі береги Дніпра, благословив цю землю і віддав належне нащадкам Рами і аріїв. Врешті решт Ісус Христос, який відвідав Тібет перед своїм мессіанським приходом в Єрусалим, отримав від арійського вчення найважливіші знання. Його філософські погляди сформувалися в Тібеті. Безумовно, ним керував Бог-Отець. Про це не міг не знати Апостол Андрій Первозванний.

Та в надрах общини вже народжується феодалізм і зростає роль князя і військової еліти. На службу до київських князів запрошуються варяги, які згодом і захоплюють владу в Києві. Цікаво, що у Велесовій книзі варяги змальовуються як вороги, яким не можна довіряти. Тобто, пояснення варягами експансії на південь як допомога полянам у боротьбі проти хозар - брехня. Як виявилося пізніше, волхви мали рацію . Спрацював менталітет Тельця, тобто довіра до чужого більша, ніж до свого. Крім того, варяги звали себе русами, що припало до душі довірливому Тельцю, бо назва Русь і руська земля вже в цей період означала південні слов'янські землі між Дніпром і Дністром і на північ до Прип'яті. Тому не було виявлено належного опору варягам з боку полян (все ж "брати"). Таким чином, поляни віддалися агресивним варягам і пішли в еволюційному розвитку не тим шляхом, задавши агресивну програму.

Південно-східним слов'янам загалом не вистачало яньських енергій, тобто, чоловічих рис характеру, - твердості і впевненості, які б частково нейтралізували іньські (жіночі) енергії (емоційність, м'якість, суперечливість, довірливість до чужих...). Вироблення своїх яньських енергій без втрати своєї самобутності, мови, традицій є серйозним завданням і сучасної України.

За Скандинавськими хроніками варяги-руси починають з'являтися на слов'янських землях на початку ІХ-го ст. н.е. Так 22 квітня 832 року вони силою захопили Київ, що і дало новий етап еволюції південно-східних слов'ян. Дуже схоже, що це був період, коли Києвом правив останній слов'янський князь Бравлін. Цей період можна вважати початком формування українського етносу фактично, хоча є підстави зважати й на попередні часи. Річ у тому, що в езотеричному плані його формування почалося з 55 року нашої ери після відвідань круч Дніпра Андрієм Первозванним і благословіння ним цієї землі.

Просування варягів на південь по Борисфену (Дніпру) було обумовлено пошуком нового шляху до Візантії. Розбійницькі напади варягів на багату Візантію через Середземне море перепинили араби, флот яких почав господарювати у цьому регіоні. Через Європу, де народились молоді королівства, варязькі розбійницькі дружини пройти не могли. Залишався єдиний шлях - по Дніпру. Київ виявився найкращим місцем (стратегічно вигідним) для нападу на Візантію. Дружелюбні, піддатливі, працьовиті, внутрішньо дисципліновані і сміливі поляни влаштовували загарбників повною мірою. Самі ж варяги своєї державності ще не мали. А руси-поляни вже мали досвід міжплеменного союзу з примітивною державністю у сучасному розумінні. (Були сильні демократичні традиції, повага до сусідів). Тому, коли сюди прийшли варяги, нове державне формування вже назріло. Але під впливом войовничих варягів воно прийняло силові, агресивні форми, що в плані світлих Космічних енергій несприйнятне. Тобто, нащадки Оріїв знову втратили шанс вийти на світлі енергії. Всесильний диявол не сидів склавши руки. Одного разу піддалися ворота незначній групі варягів, за ними посунулися й інші.

Те, що Україна - Телець, не викликає у астрологів жодних сумнівів. Родюча земля, менталітет народу, назва Причорноморських степів Таврія - від Таурас, тобто бик. Слов'янське плем'я борусків, яке дало назву Дніпру Борисфен - це бик, телець. Є багато й інших ознак.

Цікаво, що Велесова книга вказує на князювання в Києві трьох Аскольдів і одного Діра. Тому суперечності про Діра і Аскольда можна зняти.

У 880 році князь Аскольд, набравши дружину з полян та сусідніх племен, пішов на Цесароград, але потерпів поразку. Транзитна Ліліт ввійшла у четвертий дім карти історичної України і стала у квадрат до натального Урану. А транзитний Уран, який наблизився до куспиду VІІІ-го Дому, став у квадрат до натальної Ліліт. Небезпека для князівства, розплата, поворот. Транзитний Нептун щойно увійшов у ІІ-й Дім. Проблеми з фінансами, бо Нептун уражений опозицією транзитного Урану і квадратурою натальної Ліліт. Сама опозиція Нептун - Уран дає несподівані пересування народів, серйозні проблеми державам. Юпітер і Марс перебувають у ІХ-му Домі (подорожі, походи), але в опозиції до натального Сонця, Марса, Меркурія у Тельці. Ясно, що при таких транзитах подорож пов'язана з розчаруванням. Авторитет Аскольда різко впав. Тому, коли 882 року прийшли у Київ варяги на чолі з Олегом і малим Ігорем Рюриковичем, владу можна було захопити без труднощів. Сам Аскольд був з варязького роду, тому він і вийшов за браму Києва подивитися на сина князя Рюрика. Мабуть і для Аскольда Рюрик був авторитетом. Тобто, князем Аскольд став тільки у Києві. Охорона у нього теж була з варягів, тому не сильно опиралася Олеговій дружині, схованій у лодіях. Плутон (управитель ІХ-го Дому) з'єднався з Сонцем наталу. Це серйозна поразка княжої влади. Транзитний Юпітер, управитель Х-го Дому, став у квадрат до Сонця. Транзитні Нептун і Уран точно стали в опозицію один до одного. Уран увійшов у VІІІ-й Дім. Транзитна Ліліт у VІІ-му Домі спровокувала підступність ворогів, крім того, зраду являє і поражений Нептун. Але сам Плутон у поєднанні з натальним Сонцем приніс не тільки смерть старої княжої влади, а й народження нової сильної. Підвищилась активність і агресивність князівства. За іронією долі зміна влади відбулася в молодик (новолуння), тобто в бісівський час (21 квітня). А, як ми знаємо, усе зачате в новолуння нічим добрим не закінчується. Сам Олег, не відаючи про це, намагався в темну ніч підійти непомітно на лоддях зі своєю дружиною до самого Києва. Ось чому Аскольда не попередили про навалу. Річ у тому, що Дір на той час вже помер, бо інакше їх поховали б разом. А могила його була в іншому місці. Так що організувати опір без Аскольда було нікому.

Треба зазначити, що наприкінці свого князювання Аскольд почав поступову і обережну християнізацію полян і відмовився від агресивної політики, тобто походів на Візантію. Серед людей почали з`являтися християнські осередки. Безумовно, це викликало незадоволення де-якої частини населення і особливо іудеїв, котрі при підтримці хозар мріяли про іудизацію слов'ян. На цей час хозари вже втратили свій військовий вплив на слов'ян і їм треба було забезпечити собі тил у запеклій боротьбі проти агресії арабів. Маючи досить сильне військо, поляни вже не платять податі Коганату. Цим протистоянням і скористався язичник Олег, який сподівався, що населення і частина дружини Аскольда не підтримає. Бо чи міг він надіятися на перемогу з невеликою ватагою і заволодіти Руссю, коли Аскольд збирав військо, котре могло похитати могутність Візантії? Це говорить про те, що Київ уже в цей час був авторитетом для прилеглих племен і його слухалися. Це вже була державність. Сам Київ був добре укріплений і не такий уже маленький, бо інакше Олег міг штурмом ним оволодіти і не виманювати Аскольда за браму. Історики хочуть показати, що Русь в цей час була темною і забитою окраїною цивілізації. Безумовно, в матеріальному і соціальному плані вона відрізнялася від цивілізованої Візантії, але в інформаційному аж ніяк! Коли осідлий народ організовує великі маси людей для походів в далекі краї, то це говорить про те, що в нього є державні структури і над ним існує влада, тобто держава. Та й повинен же був хтось керувати народом під час походів, тобто відсутності князя? Торгуючи або повертаючись з походів, люди приносять з собою і знання від чужих народів, котрі часто проростають на новій ниві. Не дивлячись на демократичність об`єднання слов'ян, левова частина награбованого в походах залишалася в Києві. Це не могло не зацікавити ворогів Русі. Безумовно, темним силам не подобалась християнізація і Олег був посланий її знищити. Але, як не дивно, Олегової могили не збереглося, а Аскольдова існує до сьогодні. Це ж про щось говорить? Та й смерть Олегова цікава. В розквіті літ і військової слави померти від укуса змії... Це вже фатум. За ним страшно помирає князь Ігор Рюрикович, Святослав... Ось що значить розпочинати владарювати в молодик (новолуння)! Усе розпочате при підтримці темних сил закінчується погано.

Почалася нова епоха в розвитку Києва - Київська Русь. Якщо до Олега Київ об'єднував сусідні князівства для вирішення стратегічних завдань, демонструючи демократичність, то тепер починається епоха збирання Києвом інших князівств і племен. Ці князівства і племена платять Києву данину і виставляють дружину в далекі походи. Це ніщо інше , як загарбницька політика.

Поступово прийшлі варяги асимілюються з полянами і зникають як окрема етнічна група, перейнявши культуру, звички і менталітет корінного народу. Так варязька агресивність і зверхність вже після князя Володимира поступово спадає. Несистемні побори данини з підлеглих Києву племен заміняються постійними і не надто обтяжливими податями.

Наразі варязькі князі організували на Київській землі нову Імперію з слов'янських і неслов'янських племен і народів. Що це за племена? Літописець Нестор пише:

"Поляни, що жили особно, як ото ми сказали, були з роду слов'янського і називалися полянами, а деревляни теж (пішли) від слов'ян і називалися деревлянами, радимичі ж і вятичі (походять) од ляхів! Бо було в ляхів два брати - (один) Радим, а другий Вятко. І прийшовши, сіли вони: Радим на (ріці) Сожу, (од якого) й прозвалися радимичі, а Вятко сів із своїм родом по Оці. Од нього прозвалися вятичі. (Усі племена) мали ж свої обичаї і закони предків своїх... Так поляни мали звичай своїх предків тихий, лагідний, і поштивість до невісток своїх, і до матерів своїх, а невістки до свекрів своїх і до діверів велику пошану мали... А радимичі, і вятичі, і сіверяни один обичай мали: жили вони в лісі, як ото всякий звір, їли все нечисте, і срамослів'я (було) в них перед батьками і перед невістками. І весіль не бувало в них, а ігрища межі селами. І сходилися вони на ігрища: на пляси і на всякі бісівські пісні і тут умикали жінок собі, - з якою ото хто умовився. Мали ж вони по дві і по три жони. А коли хто вмирав - чинили вони тризну над ним, а потім розводили великий вогонь і, поклавши мерця, спалювали (його). А після цього, зібравши кості, вкладали (їх) у невеликий посуд і ставили на подорожньому стовпі, як (це) роблять вятичі й нині".

Йдеться про те, що навіть в часи Нестора (початок ХІІ-го ст.) християнізація майже не зачепила вятичів і радимичів. Менталітет і звичаї, безумовно, різні. Між іншим, що стосується слов'янського походження ляхів (поляків), питання відкрите. Чомусь ніхто не хоче помічати, що Нестор, згадуючи про полян і деревлян, вказує про їх належність до слов`ян, а про радимичів і вятичів говорить, що вони просто з роду ляхів і нічого про слов'янство. Річ у тому, що до слов'ян можна віднести тільки південну частину Польщі, тобто південніше Кракова. Чи задавалися історики питанням, чому, коли виникла в ІХ ст. Великоморавська держава, як об'єднання західних слов`ян, то її північний кордон сягав тільки Кракова? Північ - це територія кельтів, хоча й асиміляція там все ж відбувалася. Але ж енергетика, менталітет і звичаї залишаються. Те, що багато народів розмовляють чужою мовою ще не говорить про приналежність до цього етносу. Те, що польські кельти розмовляють слов'янською мовою, говорить про те, що у слов'ян у ті часи були вища культура і вплив. (Археологічні розкопки підтверджують поширення древньої слов'янської культури тільки до Кракова). А тому говорити про слов'янське походження вятичів і радимичів навіть недоречно. Цікаво, якщо татари, мордва, башкири размовляють слов'янською мовою, то вони теж слов'яни?

Ось чому вятичі і радимичі навіть в часи Київської Русі не визнавали Київ як столицю і поводили себе осібно. Із цієї ж причини із надзвичайною жорстокістю вони знищили Київ за князювання Андрія Боголюбського.

Чому Нестор звертає на це увагу? Підсвідомо він уже відчуває небезпеку від вятичів для Києва (транзитний Нептун у цей час проходив по VІІІ Дому внутрішньої безпеки). Ця окраїна Київської Русі завжди вирізнялася нестабільністю. Вятичі і радимичі поступово відмовляються платити данину Русі, а посаджені Києвом князі утримуються коштом Києва. Та радимичі більшою мірою підпали під вплив Тельця (Русі) і тому проблем у Києва з ними було менше, а з часом зникли. Загалом же Київські, Чернігівські і Переяславські князі змагаються з кочівниками переважно наодинці. Між іншим, і кипчаки і половці в основному мешкали в степах по лівий берег Дніпра. І при набігах на Київ переправлялися через Дніпро, як правило, в районі Переяслава. Це робило їх менш вразливими до ударів руських князів, які будь-коли могли їх притиснути до глибоководного Дніпра.

Чому Нестор не визнає вятичів і радимичів спорідненими русам племенами? Тому, що ці племена прийшлі, з роду ляхів, з якими у Києва були досить напружені відносини. Та ще те, що захопивши землі неслов'янських племен - чуді, меря, весь і мордви, вони асимілювались і прийняли їхні традиції, культуру, менталітет, тобто, дуже відрізнялись від слов'ян. В астрологічній інтерпретації - вони Водолії. Звідки вятичі і радимичі прийшли - Нестор не вказує. Але є припущення, що під ударами германських племен, які дійшли до Вісли, частина західних слов'ян відійшла на схід. Причому йти через болота сучасної Білорусі вони могли тільки зимою, коли озера замерзли. Через дрімучі ліси велика маса людей пройти не могла (тобто січень-лютий у Водолійський період).

Ця асиміляція підтвердилася антропологічними обстеженнями, зробленими московськими антропологами 1960 року, і широкому загалу була невідома. Обстеження проводилося в Московській, Рязанській, Володимирській, Калінінській областях, тобто центральній Росії, серед корінного населення. Цей етнос відрізнявся відповідно короткими ногами, довгим тулубом, широким обличчям, широкими ніздрями тощо. Це монголоїдні риси. Ми звикли розрізняти монголоїдів тільки за вузькими очима, а виявляється, що не тільки цим вони характерні. Річ у тому, що центральна Росія - це монголоїди угро-фінської мовної групи і до слов'янства відношення не мають. А для чого їм потрібна ідеологія про слов'янський союз ми побачимо далі.

Дивно, що ніхто з істориків не задається питанням про згадку - звідки у вятичів взялося стільки жінок, щоб чоловіки могли утримувати цілий гарем? Нонсенс? Ні! Вятичі вирізали чоловічу стать місцевого населення, привласнюючи їх жінок. Це була цілеспрямована і випробувана часом політика асиміляції. Цікаво, що серед великоросів аж до XIX ст. була традиція не визнавати наречену членом сім'ї , доки вона не народить хлопчика. Ось де коріння цих диких, нелюдяних азіатських традицій і самої раси. Зневага до жінки закладалася теж в ці часи. Звідси і народження матершини. Між іншим, в історичних картах москалів Місяць попадає в Скорпіон, що додає до негативних рис цього народу сексуальну агресивність і навіть стурбованість, а також бажання привласнити і подавити опір найжорстокішими методами. Отже усе це закладено в генокоді?

В астрологічному плані ще древні астрологи, в тому числі і Птолемей, розмежовували Європу і Азію по річці Танаїс (Дон). Це розмежування вони робили не тільки географічно, а й енергетично. Якщо провести меридіан на північ по Дону, то Україна стане кордоном в енергетичному плані між Європою і Азією. А, як відомо, енергетика регіону формує і менталітет.

Обстеження цих же московських антропологів на Україні (українцям не довіряли) показали, що українці відрізняються довгими ногами, карими очима, більш смуглястою шкірою, коротким тулубом, що характерно для слов'ян і тонкими рисами обличчя. Споріднені слов'янам є білоруси, смоляни, куряни, новгородці.

Повстання вятичів і радимичів проти Києва були неодноразові. Відбувалися вони і при Володимирі, і при Ярославі Мудрому. Але це не завадило російському президентові Єльцину поставити пам'ятник Ярославу Мудрому, як російському князеві, у центрі вятичської землі... Що це - цинізм чи політика? Якщо глянути з боку на марійця Єльцина або Лужкова, то слов'янські риси там явно не переважають, а про якийсь слов'янський союз кричати вони не перестають.

У рік 981. "Сього ж року і вятичів він (Володимир) переміг, і наклав на них данину од плуга, як і отець його брав.

У рік 982. Піднялися оружно вятичі. І пішов на них Володимир і переміг їх удруге.

У рік 984. Пішов Володимир на радимичів. А був у нього воєвода Вовчий Хвіст, і послав перед собою Володимир Вовчого Хвоста. І стрів він радимичів на річці Піщаній, (і) побідив Вовчий Хвіст радимичів. Тому й дражнять руси радимичів, кажучи: "Піщанці од вовчого хвоста втікають". Були ж радимичі із роду ляхів і, прийшовши, тут поселилися. І платять вони данину Русі, і возять повіз і донині".

Між іншим, ніде в літописах доби Київської Руси ні Новгород, ні вятичська, ні радимичська земля ніколи не називалися Руссю. Тобто Руссю звалася завжди територія етнічної України.

За знаком Зодіака Русь була Тельцем. А Тельцю не притаманна жорстка централізація з потужним репресивним апаратом. Тому централізація трималася виключно на авторитеті Київських князів. Перевага планет в знаках Інь історичного гороскопу України дає м'які риси характеру народу. Та це видно і без гороскопу.

З Х-ХІ століття нашої ери вятичі починають тікати за Оку, щоб вийти з-під залежності Києва. Так виникає ціла серія курганів. Процес асиміляції вятичів і монголоїдного місцевого населення йшов болісно і жорстоко. Давній Московський літопис вказує, що міжетнічні протистояння у Володимиро-Суздальській землі існували аж до ХV століття. (З тих часів у росіян залишилась звичка йти селом на село, вулиця на вулицю. Гуртом, общиною - Водолійський менталітет). Ось чому вони бояться залишитися з незгодами наодинці.

У 988-му році князь Володимир іде походом на Крим. Захопивши грецьке місто Корсунь, він починає вимагати у Візантійських братів-імператорів їхню сестру собі у жони. Там же Володимир зі своєю дружиною і похрестився. (Цесарівна не бажала одружуватись з язичником).

Нептун увійшов у знак Стрільця. Це далекі краї, країни, подорожі... Але також духовність і релігія. До того ж Нептун став на куспид Х Дому (престиж держави, її імідж зростав за рахунок духовності, прийняття християнства). Без духовності Нептун розмив би мету, владу в державі і посіяв смуту. Транзитний Юпітер став у трин до натального Сонця, тобто до княжої влади. Сильна підтримка княжої влади. До того ж сам Юпітер перебуває у Козерозі і ХІІ Домі, який відповідає на високому духовному рівні за релігійність, духовність, а на низькому - це ізоляція, таємні вороги. Козеріг же дав високу мету в державотворенні, ХІІ Дім - через релігію і духовність. Недарма після цього набіги й експансія Київської Русі припиняються, весь процес її еволюції переходить в русло державотворення і підняття престижу. Усе це поки що стосується тільки княжої влади. Духовний вибір підкреслює також трин транзитної Прозерпіни до натального Плутона в Рибах. Духовний вибір пройшов вдало. Взагалі Прозерпіна в масштабі держави відіграє важливу роль.

У дирекціях МС з'єдналося з натальним Сонцем. Авторитет княжої влади значно виріс. Син рабині стверджував свій авторитет. І небо йому допомагало.

Ситуація міняється 990 року. Місячні вузли, пройшовши пів циклу, помінялися місцями. Це кармічна вказівка. Транзитний Нептун ретроградно знов підійшов до натального МС, тобто Дому престижу держави, влади, що загрожувало хаосом. Князь Володимир робить новий рішучий крок. Насправді ж таки хрещений князь і дружина сповідають зовсім іншу релігію, ніж народ. Треба віддати належне Володимиру , що на відміну від своєї бабці княгині Ольги, яка теж була християнкою, він зрозумів необхідність хрещення Русі. Це стосувалося в першу чергу Русі, тобто майбутньої України, бо інші племена були васальними до неї і Руссю ніколи не називалися. Ще раз підкреслюємо, що навіть Новгород Руссю не вважався, а залежним від Києва містом. По-друге, Русь-Україна була в культурному й економічному плані набагато розвиненішою за периферію. По-третє, дозволяв менталітет, тобто доброзичливість і м'якість полян. І четверте, вже по всій Русі-Україні у той час були осередки християн, до того ж волхви, тобто жерці не мали реальної влади. Васальні ж племена мали усі протилежні якості і обставини. Так, наприклад, вятичі , маючи агресивний і психічно неврівноважений характер, палили церкви і монастири навіть у 14 і 15 століттях.

Не дивлячись на те, що всі обставини вимагали переходу до нової релігії, Володимир відважився на християнізацію держави не зразу. І в цьому його подвиг. Безумовно, Бог йому допомагав. Бо "зірки" тільки створюють ситуацію, а приймають рішення люди. Коли транзитне Сонце у липні стало в трин до натального Плутона, що посилило рішучість князя, киян силою і погрозами погнали в річку Почайну хреститися, бо Дніпро в той час був глибоким, особливо правий берег, і стрімким. А Почайна була неглибокою і до того ж там було багато причалів, що полегшувало священникам проводити службу. Це було після Івана Купала, що викликало роздратування у християн, а тому християнізація проводилася жорсткими методами. Великою помилкою християн було те, що вони глумилися над ідолами, яких прив'язували до хвоста коней і били палицями, топили у Дніпрі, палили язичницькі книжки. За це Русь була проклята волхвами на тисячу літ. А тепер згадайте про 1990 рік, коли Україна-Русь знову продекларувала свою незалежність і через рік одержала її, причому без пролиття крові. Раніше цього не можна було б зробити.

Між іншим, пророцтво і прокляття волхвів почали збуватися вже при житті Володимира, а після його смерті велика держава поринає у смутні часи, які стримуються деякий час завдяки видатним державним діячам: Ярославу Мудрому та Володимиру Мономаху.

Не можна забувати, що язичницькі духи і їх матеріальне втілення - ідоли, були частиною ієрархії божественних сутностей і мали свою енергетичну силу. А тому з духами не жартують безкарно. За це Русь і отримала розплату. Директивна Ліліт у ІV Домі стала у квадрат до натального Урану (Риби), зате директивне ІС з'єдналося з натальним Юпітером у Скорпіоні (ІХ Дім), що полегшило процес християнізації.

Розглянемо проблему язичництва на Русі з езотеричної точки зору. Річ у тому, що язичництво на Русі у ті часи відмовилось від поклоніння єдиному Богу-Сонцю Даждьбогу, який був впроваджений ще Рамою, і його місце зайняв верховний бог Перун. А це войовнича й агресивна енергетика. Звичайно, це була зрада вірі пращурів-аріїв, які несли духовність у світ і з часом викликало відповідну зовнішню агресію.

На жаль церква попалила язичницькі книжки, знищивши прадавню історію дохристиянської Русі. Дійшла до нас тільки Велесова книга. А нас постійно запевняли, що грамоту русам принесли болгари Кирило та Мефодій. Вони тільки модифікували букви й писали ними святі книжки. Як легко ми відмовляємося від спадщини своїх прадідів! Дійсно цікаво, усе геніальне, що придумане українцями, завжди привласнювалося чужинцями не залишаючи права на протест. А чи самі українці вимагали поваги до своїх геніальних земляків?

Але треба зазначити, що візантійська церква була дуже агресивна та проімперськи налаштована. Ось чому візантійські ченці проявляли таку нетерпимість і ненависть до усього руського і в першу чергу до руської культури. Був і інший мотив. Волхви, як духовна частина населення, зберігали надзвичайно глибокі знання Великої і славної історії свого народу, яка сягала пам'яті до десяти тисяч років, якщо вірити "Велесовій книзі". Який народ міг би похвалитися такими знаннями? А щоб ідеологічно підкорити русів, Візантійська імперія вогнем і мечем нищила історію інших народів, за що згодом і поплатилася. Це говорить про те, що канонічна церква була заснована на лівацько-агресивній течії християнства і яку Римська, а пізніше і Візантійська імперії використовували як політичне та ідеологічне знаряддя поневолення народів. Тобто, вона відійшла від ідеології перших християн, які сповідували любов, ненасильство і самопожертву, яку дав їм Ісус Христос. Ось чому канонічна церква так несамовито і жорстоко розправлялася з "еретиками", які наслідували перших християн.

997 року транзитний Плутон став в опозицію до натального Сонця. Велика небезпека нависла над Руссю. Печеніги знову вдерлися на руські землі. Володимир утік у Новгород, але згодом, привівши з собою варягів і новгородців, відбив навалу. Транзитний Юпітер, який опинився у VІІІ-му домі смерті, допоміг Русі в критичну годину.

5 квітня 1015 року помер князь Володимир. Транзитний Уран з'єднався з натальним Сонцем (зміна влади, поворот в політиці). Ліліт стала в трин до натального Сонця. Це розплата за попередні гріхи, але трин не дає можливості їх визнати. Транзитний Сатурн ввійшов у Х-й Дім і став у квадрат до натального Урану. Престиж держави впав. Проблеми з владою. Сам Сатурн - управитель ХІІ-го Дому, тобто ізоляція влади, дія сильних таємних ворогів. Святополк, старший син Володимира, порушивши заповіт батька про успадкування престолу, вбиває своїх братів, чим дає початок міжусобицям.

Уперше в боротьбі за владу князі звертаються за допомогою до зовнішніх ворогів (печенігів, ляхів), ставлячи власні інтереси понад існування держави. Почало спрацьовувати прокляття волхвів. Транзитний Нептун, поражений квадратурою від натальних вузлів, став на Асцендент (період смут). забракло духовності верхівці. Але транзитний Плутон, який з часом з'єднався з натальним Нептуном у Х-му Домі, допоміг цього разу побачити небезпеку державі і дав можливість прийти на престол Ярославу Мудрому. Поєднання Плутона і Нептуна дає глибинне, інтуїтивне розуміння глобальних процесів, які відбувалися в державі. Перше, в чому Ярослав проявив мудрість, це скасування боргового рабства. (Дуже велика частина киян та інших міст була в цьому рабстві у євреїв, які давали з лихвою гроші або товари на 200 %. Тобто за мішок позиченого зерна треба було повернути єврею два мішки, а то й три. Це була свідома кабала. І все це було пов'язане розвинутою мережею, яка охоплювала широкі верстви населення). Друге - у встановленні законів, які упорядковують життя держави, чим себе і прославив, бо цей статут послужив основою для прийняття у майбутньому Литовського статуту. Литовці значною мірою з часом запозичили багато законів у русів, які були розвинутіші.

1097 року транзитний Уран знову з'єднався з натальним Сонцем. У Любечі, після виснажливих міжусобиць, зібрався з'їзд Руських князів, де розробилися права передачі князівств по спадщині. Транзитний Плутон став у трин до натального Місяця. Це на деякий час стабілізувало ситуацію на Русі, дало народу спокій. А транзитний Юпітер і Плутон у 2-му Домі підвищили добробут.

У 50-х роках ХІІ-го століття Володимиро-суздальський князь Юрій Довгорукий декілька разів, запросивши половців, намагався захопити Київ. Але чернігівці і кияни відбили цей натиск. Як пише літопис, кияни вигнавши Юрія у Суздаль, розгромили найнятих ним половців і звільнили багато християнських душ із полону. Річ у тому, що в той час на суздальській і рязанській землі християнства майже не було, крім княжої верхівки. І все ж, скориставшись моментом, коли помер Київський князь Ізяслав, якого він не зміг подужати, і Київ залишився насамоті, заволодів престолом. "Тої ж зими (1154 рік) рушив був Юрій в Русь, почувши про смерть Ізяславову". Чи треба наголошувати, що володимиро-суздальський князь Юрій Довгорукий рушив разом з половцями на Русь! Про яку Київську Русь йде мова?

У 1156 році транзитний Плутон став у півсекстиль до натального Сонця. Транзитний Нептун поєднався з натальним Місяцем у Х-му Домі. Директивний Нептун з'єднався з натальним Юпітером. Андрій Боголюбський , син Юрія Довгорукого, скориставшись тим, що батько сидить на Київському столі, без дозволу таємно втік у Володимир, викравши з Вишгорода, резиденції Київських князів з часів Ольги, ікону Богородиці. Цю ікону подарував Києву Царград і була вона на Русі найсвятішою і мала велику енергетичну силу. Писав її сам Лука. Тепер вона у Москві. Транзитне Сонце тоді було в опозиції до транзитної Ліліт. Ясно, що кияни не могли тоді нічого вдіяти. Але після смерті Юрія Довгорукого мешканці Києва та інших руських міст повиганяли володимиро-суздальців, а де і побили. Не могли русичі змиритися з нахабною поведінкою суздальців-монголоїдів і з тим, що ті, хто платив Києву данину, тепер їх грабує. Крім того, вятичі сильно відрізнялися менталітетом від русичів. Тому і втік Андрій Боголюбський у рідний Володимир, зрозумівши, що після смерті батька йому не втримати престол. Та найголовніша причина та, що в Києві йому було все чуже. Народжений у Володимирі від половчанки і вихований в іншому культурному середовищі (Водолійська енергетика), він не сприймав Тельцівський менталітет. На Русі були сильні традиції примітивної демократії (віче), яке часто вирішувало долю князів. А Водолії - це общинники з Сатурнянським впливом, для Росії взагалі, а тому сильно тягнулися до централізованої влади, яка б ними керувала. Ця община протрималася у них аж до 1917 року. Більшовики її використали, організовуючи комуни і колгоспи. На Україні (Телець) переважав індивідуаліст-господар.

Для чого потрібна була Андрію Боголюбському найсвятіша ікона Русі? Річ у тім, що він задумав організувати політичний центр на володимиро-суздальській землі на противагу Києву зі столицею у Володимирі. А для цього треба було мати ідеологічне обгрунтування і енергетичну підтримку (духовну).

Незабаром Андрій порозганяв усіх своїх родичів і оголосив, що правити він буде сам. З цього моменту можна вважати, що у Володимиро-Суздальському князівстві почав формуватися майбутній великороський етнос. (Порівняно з українським явно не "старший" брат).

У 1169 році транзитний Плутон став в опозицію до натального Нептуна, а Ліліт підійшла до Asc. Транзитний Марс став у квадрат до Місяця. Тяжка розплата, кров, навала...

12 березня війська Володимиро-Суздальського князя Андрія Боголюбського разом з Смоленським і половцями напали на Київ, взяли його силою і влаштували різню. На три дні Київ був відданий військам на пограбування. Вбивали, гвалтували, грабували і палили все підряд. Були спалені і пограбовані усі церкви, майже всі будови. Живих киян відвели в полон у Володимир. Вивезли з Києва все золото і коштовності, на які Володимирський князь почав швидко будувати у Володимирі і Суздалі церкви, прикрашаючи їх київськими іконами. За те і назвали його Боголюбським. Будівників і ремісників теж пригнали з Києва, які й навчили суздальців будувати хати зрубом, бо жили ті в напівземлянках і клали колоди між двума стовбурами, а також виготовляти цеглу і класти стіни. Подібне знищення Києва повторилося тільки при навалі орд Батия.

Авторитет Києва був підірваний назавжди. Цього і домагався Володимиро-Суздальський князь. Тепер Київ став лише номінальною столицею і попередньої могутності так і не набув. Тоді ж у Володимир була вивезена шапка Мономаха, яку подарував Великому князеві Константинополь. Ось звідки взялося "Золоте кільце" церков, яким так кичаться росіяни, і ось яким чином потрапили до них київські святині. Прагнення пограбувати і привласнити залишилось у великоросів і донині, а головне, це вирішити свої проблеми за чийсь рахунок. Це буде повторюватися на протязі усієї їхньої історії... Річ у тому, що в історичній карті майбутніх великоросів Місяць перебував в Скорпіоні (привнесений менталітет польських кельтів). Тобто це підсвідоме прагнення цього народу привласнювати чуже, помста, хитрість, підступність на низькому духовному рівні, зневага до чужих почуттів і традицій і, головне, прихованість справжньої мети.

Але підступність і жорстокість не минулися даремно Андрію Боголюбському. Він був зарізаний у своїй резиденції під Володимиром своїми ж охоронцями. Не сподобалося наближеним, що золото йде на церкви, а не їм самим...Не для того вони грабували Русь!

Для Київської Русі найстрашнішим було те, що, знищивши і пограбувавши Київ, Андрій Боголюбський підірвав можливість торгувати з Візантією. Дніпровську військову флотилію, що охороняла купецькі каравани від нападу кочівників, утримував тільки Київ. А це були реальні доходи для усієї Русі. Тільки через сто років підніметься у своїй могутності Галичина, отримуючи тверді прибутки від продажу карпатської солі.

Якщо раніше князі билися за те, щоб сісти на Київський престол, то Володимиро-Суздальський князь продемонстрував, що він Київ, як столицю, не визнає. Київська Русь починає на очах розпадатися на незалежні регіони, об'єднуючись у групи князівств за мовними ознаками і менталітетом.

Майбутнє Московське царство зароджувалось на крові. Не зважаючи на вплив руської (української) мови, мова кожного регіону все ж відрізнялася одна від одної. Єдиною була тільки церковно-слов'янська, тобто древньо-болгарська, яка була найближчою до руської (української).

Розкол у державі дійшов до того, що на першу зустріч з татаро-монголами 1223 року на річці Калка володимиро-суздальці і рязанці свої дружини взагалі не прислали. Цей факт російські історики чомусь не люблять згадувати.

Незабаром після знищення Києва Андрієм Боголюбським у Руському літописі з'являється назва Україна (1187 рік) як географічне позначення київського порубіжжя, хоча назви Україна, укри згадувались греками і німцями раніше. В той час існувало три поняття Русі: Київська Русь як загалом держава; Русь як історична територія русів, тобто українців; Мала Русь як київська Земля.

Виникнення Москви на західному кордоні Володимиро-Суздальського князівства не було випадковим. Це закладався фортпост проти Русі. Не прийнятий киянами як такий, що оружно намагався оволодіти стольним городом, Юрій Довгорукий почав з часом багаторічну війну з Києвом. Ось кого він боявся. Кочівники на володимиро- суздальців, що осіли в основному по лісах, не нападали. Та й поживитись там особливо не було чим. (Річ у тому, що Москва була побудована на великих болотах і в дрімучих лісах і закривала єдиний прохід у Суздальське князівство з заходу. А болота (гнила вода), як ми знаємо, несуть темну, скорпіонну енергетику. Ось чому Москва з часом перебрала владу у свої руки, причому відповідними методами).

12 липня 1223 року руські князі зібралися на першу битву з татаро-монголами, яка сталася на річці Калка в Донських степах, щоб ліквідувати загрозу державі від навали нових кочівників. Транзитні Нептун і Уран стали в опозицію один до одного. Як згадувалось раніше, така опозиція вказувала на небезпеку від навали нової хвилі кочівників. Між іншим, як тільки Нептун, зробивши цикл, входив у Телець, наблизившись до натального Сонця карти України, в південно-руських степах теж з'являлися нові орди. Так було з кипчаками, половцями і монголами. Нептун попереджує про хаос, в цьому випадку - про небезпеку від орди. В цей період він поєднався з натальним Сонцем, а Уран відповідно став в опозицію. Транзитна Ліліт з'єдналася з натальним Плутоном у І Домі. Спокуса силою вирішити проблему небезпеки, за це й розплата. Наприклад, Візантія цю проблему вирішила дипломатичним шляхом з допомогою переговорів. Ситуація для Русі була безумовно небезпечна. Транзитний Плутон знаходився у VІІ-му Домі відкритих ворогів, до того ж у квадраті до натального Місяця (кров і великі жертви). Половці, як союзники, партнери, після першого ж натиску монголів кинулись тікати через руську піхоту, змішавши її ряди. Щоб врятуватись, половці почали рубати руських кіннотників, міняючи таким чином своїх втомлених коней. Опозиція транзитного Плутону до натального Урану дала непередбачений поворот у бойових діях і зраді союзників. Транзитний Нептун на натальному Сонці не дав чіткого керівництва, тобто свого роду анархія. Транзитний Сатурн у ХІ-му Домі дав труднощі з друзями. володимиро-суздальці і рязанці взагалі свою дружину не прислали. На тлі цього розгрому відзначились тільки Київські і Чернігівські князі, які зі своєю дружиною добровільно залишились на переправі і три дні, не зважаючи на спеку, без води і їжі (були оточені на пагорбі) ціною свого життя врятували залишки розгромленого війська, не давши монголам переправитись через Дон. Довірившись обіцянкам монголів пропустити дружини додому (а умовляли ж свої зрадники), вони були полонені. Це на їх тілах монголи влаштували бенкетний майданчик. Телець завжди був довірливий... Це історична вада українців. Річ у тому, що на Русі, а пізніше на Україні вважалося великою ганьбою не дотримати слова. Існував цілий культ чесності. А тому українець не міг збагнути, як можна не дотримати даного слова. Серед великоросів існувала зовсім інша традиція. Наприклад, у середні віки європейські купці, які приїздили торгувати в Московію, скаржились, що з московитами не можна торгувати, бо останні завжди вели нечесну гру і надурити іноземця було для них великою заслугою (про це згадують і російські джерела). Цю традицію московити перейняли у татаро-монголів. Хто знайомився з культурою і традиціями татаро-монголів, той чітко знайде подібні риси у московитів. А що стосується політики Москви, читач переконається у цьому згодом. Тобто ні дане слово, ні договір для москаля ніколи нічого не значив!

У грудні 1240 року транзитний Уран зайшов у ХІІ-й Дім і став у квадратуру до натальних вузлів. Тяжкі випробування, втрата свободи. Транзитний Нептун (ІV-й Дім) став в опозицію до натального Нептуна. Нещастя, хаос у державі. Транзитний і директивний Сатурн у VІІ-му Домі став у квадрат до натального Марсу - тяжкі і невдалі бойові дії, переважаючі сили ворога. Транзитний Плутон у VІІІ-му Домі став в опозицію до транзитного Юпітера у другому Домі - внутрішня небезпека державі, а при сильних поразках інших планет - смерть. Кожний князь і кожне місто билося окремо. Один єдиний князь Данило Галицький прислав Києву на допомогу 15-тисячне військо. Через деякий час він ще подав допомогу, але вже було пізно, бо Київ впав.

За одними літописами Київ був узятий за 3 дні, за іншими оборона тривала декілька місяців. Річ у тому, що дійсно штурм тривав 3 дні, але татаро-монголам потрібен був час для підготовки, бо таке велике добре укріплене місто зразу узяти неможливо. Тим більше, що Київський гарнізон досягав 25 тисяч вояків. У татар кількість воїнів досягала 100 тисяч. Сильні морози і голод підштовхнули орду до штурму. Літопис вказує, що багато людей, котрі втекли в ліси, померли від холоду. Дійсно, люди втікали в ліси ще восени, а тому залишилися без харчів і теплої одежі. Ніхто не сподівався, що облога протягнеться так довго.

Між іншим, найбільші людські втрати понесли Чернігівські, Київські і Переяславські землі, які чинили найвідчайдушніший опір монголам. Майбутні великороси чинили опір локально, а населення з міст і селищ сховалося у лісах. Татари руйнували міста і йшли далі. Перший масовий опір монголи відчули на східному кордоні Чернігівського князівства, намагаючись оволодіти Козельськом (недалеко від Калуги). Навіть місто вони назвали злим. Ось чому на Чернігівських, Київських та Переяславських землях залишилося так мало люду. Телець завжди захищає свій дім і майно до останнього. Водолій же перед дужим ворогом швидко відступає (до кращих часів). Це знак повітря, він любить нападати, коли ворог (суперник) слабший, а не боронитися... До речі це порада нашим політикам, як поводити себе з Водолієм. У Водоліїв швидко виснажується нервова система, ось чому вони неврівноважені і часто істеричні. І нахабно поводяться тільки там, де їм дозволяють! Ось чому без підтримки союзників Водолій завжди почуває себе пригніченим і невпевненим.

12 липня 1246 року транзитний Плутон став у опозицію до натального Сонця і з'єднався з натальним Юпітером. Ця опозиція після кожного циклу буде давати тяжкі випробування для України. Транзитний Уран став у квадрат до натального Марсу і Меркурія. Транзитна Ліліт і Сатурн зайшли у VІІІ-й Дім. Транзитний Нептун у V-му Домі став в опозицію до натальної Ліліт. Татаро-монголи заборонили Київське князювання. Київ перестає існувати юридично. (Директивний Asc з'єднався з Плутоном). Тільки через сто років, вже при Литві, починають в Києві відбудовувати церкви, поступово він заселяється людьми.

Цей етап еволюції українців завершився... Почався новий - відродження.

Коли апостол Андрій Первозванний у першому столітті (55 рік) прийшов на землі великої Скитії, він познайомився з народом, незайманим середземноморською цивілізацією. Ставши на київських горах, він благословив цю землю, цей народ з надією на майбутнє християнське просвітління. М'який, щирий і лагідний характер цього народу давав підстави надіятись, що на цій землі з часом виникне держава з ідеальним народовладдям, де будуть правити світлі сили і в першу чергу Бог - Отець.

Врешті-решт , Бог зупинив свій погляд на Подніпров'ї, де відкривалися великі можливості людям прийняти у своє серце світлі сили. Ось чому сюди прибув апостол Андрій.

Річ у тому, що ідея впровадження світлих сил у Середземноморському та інших регіонах не могла повністю реалізуватись, бо сильні з централізованою структурою держави чинили опір світлим силам Космосу. Надцентралізація і диктатура - це породження диявола. Тільки таким чином він міг утримувати владу на Землі і добувати через насилля, страждання, страх і кров енергію для свого існування. Так астрологи розуміють причини виникнення імперії. Деміурги світлих сил не могли на тому етапі подолати диявольські сили, які постійно "плутали" карти. Тому доводилося шукати нових варіантів або погоджуватися з існуючим станом.

Незабаром, після відвідин Придніпров'я апостолом Андрієм, серед русів-полян відчувається надзвичайне економічне і політичне піднесення. Руські племена об'єднуються від Дону до Карпат в союз Антів. Стурбовані цим актом темні сили насилають на Антів Готів, потім аварів, яких римляни теж називали гунами. Хоч перші сходи і були пошкоджені, але не зламані.

У VІІ і VІІІ-му століттях починається нове піднесення серед східних слов'ян. Це збіглося з поступовим проникненням в Подніпров'я варягів. Диявол не заспокоївся, він вирішив з допомогою варягів оволодіти Подніпров'ям з середини. Нова епоха ознаменувалася кривавими походами проти Візантії та інших народів. Виростає держава під назвою Русь, де провідну роль відіграють поляни. Але Телець не може побудувати жорсткої централізованої держави, принаймні надовго.

Багато клопоту темним силам завдав князь Володимир Святославович, впровадивши християнство на Русі. Демон, як пише Даниїл Андреєв, засіває диявольське насіння розбрату. Гагтунгр використав жорстоку наругу князя Володимира над язичницькою вірою і прокляття волхвів. Ні в тої, ні в іншої сторони духовності не вистачило. А за законами Карми народ завжди несе відповідальність за вчинки своїх правителів.

Усі народи, які породили жорстку централізовану владу, мали свого демонічного покровителя. Київ такого покровителя не мав.

Схоже, що диявол не зміг цілком захопити владу і знищити світлі сили на Русі, хоча нашкодив достатньо. Річ у тому, що багато що залежить від людей.

Згодом нових турбот дияволу додав Любецький з'їзд руських князів, де затвердились права передачі князівств по спадщині. Щоб знищити Русь, підірвавши її зсередини, диявол вибирає вятичів, тобто володимиро-суздальців, які, відокремлюючись від Русі, знищують Київ. Але Київську державу повністю знищити вони не могли, бракувало сил. Це плем'я до середини ХІІ-го століття сповідувало язичництво. Ця окраїна держави, розсіяна по лісах, відставала у розвитку від русів, але вплив Києва все ж відчувався і поширювався він через еліту, а пізніше через духовенство, яке присилав Київ.

Після викрадення ікони Святої Богородиці з резиденції Київських князів і перевезення її у Володимир, де виникає новий політичний центр, незалежний від Києва, починає формуватися майбутній великороський етнос. А при Івані Калиті починає закладатися майбутня державність з її агресивною, азіатською суттю, надмірними амбіціями і безмежною ненаситністю. Недарма князя Івана Калиту називали "мішком з грошима". Знищуючи конкурентів підступними методами (писав доноси на них в Орду), він прибирав собі спочатку їх гроші, а потім, розоривши, і землі. Використовувались і інші підступні методи... За свою лояльність до Орди Москва здобула собі привілеї, використовуючи стратегію і тактику азіатів. Річ у тому, що Москві було вигідно прислуговуватись Орді, доки остання не ослабла. Ця азіатська політика залишилась у Москви й понині і називалася пізніше збиранням земель руських (і неруських теж), хоча в етнічному плані до русів вятичі не мали прямого стосунку, хіба як жителі васального регіону, який позичив у русів культуру, релігію та історію. 10-й знак від Водолія (влада, держава...) - Скорпіон. Ось чому державність великоросів має скорпіонні властивості. Цікаво, що Скорпіонна суть Московської держави співпала з Скорпіонною підсвідомою сутністю цього народу. Оця спільна енергетика і об'єднувала народ і державу і мета в цілому збігалася у них (якмога більше загарбати і підкорити). А Водолійська енергетика тільки сприяла безмежній експансії. Ось звідки у москаля стільки прихованої ненависті і злоби проти тих, хто не з ним і хто йому в цьому заважає. Так що нічого прикриватися тільки Водолійською добродушністю і "широтою души".

Знищення Києва 1169 року Андрієм Боголюбським показало, що диявол долучився до діянь цього новонароджуваного народу. Таким чином у майбутніх великоросів, за твердженням Даниїла Андреєва, в тонкому світі народився покровитель з темною, диявольською енергетикою, ім'я якого - Жругр. З часом ці темні покровителі, зміняючи один одного, привели великоросів до імперії, а сам народ став імперським (апетит завжди зростає...). Поступово у великоросів починає з'являтися зверхність до інших поневолених ними народів. Це виявляється в зневазі до культури, менталітету цих народів. Але, перейнявши у русів культуру, релігію, великороси повністю нейтралізувати українців не змогли.

У 1361 році дирекційна МС стала в трин до натального Сатурна, який знаходиться в VІІ-му Домі. На політичну арену виходить Литва, яка практично не потерпіла від татарської навали. Сама Литва в часи розквіту Київської Русі сильно залежала від хліба та й могутності русів. Тому більшість її племен сповідували в ті часи православну релігію. Великий вплив русів відчувався і на культуру: литовська еліта розмовляла, наприклад, руською мовою. (Так само і у вятичів, і радимичів культура і мова простолюдинам передавалась, в першу чергу, через руських священиків, які проповідували по всій державі).

Литовці вчасно згуртувалися перед загрозою німецького вторгнення і відбили натиск. Укріпившись, Литва через шлюбування князівських синів і дочок з вельможними українцями прибирає деякі землі русів.

10 червня 1363 року Великий князь литовський Ольгерд спільно з українськими князями розгромив ординців і загнав їх далеко на схід, за Дон. Транзитний Плутон підійшов до натального Сонця. Транзитний Сатурн ввійшов у VІІІ-й Дім, а Юпітер і Марс - у VІІ-й. Така позиція транзитів допомогла звільнитися від татар.

Із цього періоду українські землі позбуваються залежності від Орди, але підлягають Литві. Правда, Україна користувалася автономією. Наприклад, суму податку Литві не мав права міняти навіть Великий князь. Загалом Литва ставилася до українців прихильно, сприймаючи їх культурний вплив. Навіть литовська верхівка розмовляла руською мовою.

Литва за знаком Зодіака - Рак. А це, в першу чергу, турботливість, намагання окреслити кордони. Ольгерд почав будувати по кордонах України військові укріплення від набігів кочівників. Відновилася і Січ як традиційний і історичний форпост. Авторитет Литви виріс в очах українців. Далі вона сама стала під руку Великого Литовського князя. Але після польсько-литовської унії ситуація різко помінялася.

Треба нагадати, що московити звільнилися від Орди тільки 1480 року, тобто через 120 років. Перший їх бій з Ордою відбувся 1380 року, тобто майже через 20 років після україно-литовського. Без допомоги українців і литовців Москва ніколи б не виступила проти Орди. За розрахунками військового історика Є.А.Разіна мобілізаційні можливості Димитрія Донського були на рівні максимум 50 тисяч чоловік (це з ополченцями прилеглих князівств). А академік Б.А.Рибаков вказує на літописні свідчення, що найменше 150 тисяч чоловік брали участь в битві, бо деякі літописи вказували і на більшу кількість військ. З татарського боку виступало до 300 тис. Крім того, українці прислали кадрові частини, тобто професійну дружину. У московитів же в основному переважали ополченці (од плуга). Військову ж операцію підготував і реалізував воєвода з Волині Боброк. Московський літопис пише, що військами командував Димитрій Донськой, але розподіляв війська Боброк з Волині. Так чия це перемога? Як завжди, Москва перемогу привласнила собі. Після того, як україно-литовські війська повернулися додому, Орда знову напала на московитів. Димитрій Донськой з Москви втік... Куди ділася могутність Москви? Так що про звільнення Москви в цей час мова не йшла. Вплив Орди на неї в цілому розтягнувся на 240 років. Московити опинилися в ізоляції, а головне - відрізаними від європейської цивілізації. Але і після звільнення від Орди ізоляція не припинилася і продовжилась ще на 300 років, доки Москва не посунула на Україну, де познайомилась з європейською культурою. Петро І тільки навів прямі мости з Європою. Так що не 300-річна ізоляція, а 600-річна, вплинули на розвиток великоросів у негативному плані, обмежуючи її в культурному, побутовому, матеріальному плані, роблячи їх агресивними і заздрісними. Ця великороська заздрість і агресивність дорого обійшлася не тільки українцям, а й іншим поневоленим народам.

А от Даниїл Андреєв виправдовує цю ізоляцію, пояснюючи її тим, що у такий спосіб закріпилася самобутність великого російського народу, забуваючи, що ізоляція несе негативніші наслідки для народу. Дике варварство не можна нічим виправдати, а воно закладається надовго в підсвідомість, незважаючи на зовнішній, з часом надбаний культурний лоск і проявляється як зневага до інших культур, чужого менталітету, агресивність, жорстокість, погорда.

В історичній карті України північний Місячний вузол перебуває в Овні. Це кармічна вказівка на те, що держава мусить дбати постійно про активну зовнішню і внутрішню політику. Коли Київські князі дотримувались цієї концепції (Святослав, Володимир Великий, Ярослав Мудрий, Мономах), розколу не було. Активна державна політика породжувала і сильну владу, об'єднувала князів. Подвійна політика (північний вузол у Терезах) призводила до розбрату. Нас це теж стосується.

Сам Телець поступливий знак, бо не любить зайвих конфліктів, до того ж пасивний. Бажання поступитися, аби вижити, приводило з часом до ще більших втрат. На рахунок Литви треба записати ще й те, що в майбутньому формуванні українського менталітету неабияку роль відіграв Литовський статут, який дозволив у 15-16 століттях запровадити на Україні правову систему. Це вплинуло на визнання українцями таких цінностей, як установлені і гарантовані законом права. Тоді ж було введено Магдебурзьке право в багатьох містах України. Правова думка на Україні в той час була європейською. В Московії ж розвивався авторитаризм. Сатурнянський Водолій схильний до авторитарної влади, бо другий управитель Водолія - Сатурн. Водолій також, як протилежний знак до Лева, дає спонтанну жорстокість і спонтанне бажання зробити дорогий подарунок (на радощах), але, на відміну від Лева, може наступного дня прийти і забрати його...

У 1385 році Литва об'єднується з Польщею (унія), й Україна, яка відігравала важливу роль у політичному житті Литви, відходить на другий план. Поляки намагаються посісти керівні посади в Литовському князівстві, оскільки мають сильні Скорпіонячі якості. Хоча таке об'єднання було продиктоване необхідністю протистояти німецькому натискові, Литва сама з часом утратила свою незалежність, адже об'єднання на низькому духовному рівні, де відіграють роль якісь куці інтереси, або вчинок заради необхідності, з часом ні до чого путнього не доводять жодну зі сторін.

У 1436 році транзитний Уран з'єднався з натальним Марсом і став у секстиль до транзитного Плутона в VІ-му Домі. VІ-й Дім в мундіальній астрології вказує ще й на окупацію. Україна і деякі литовські князі починають війну з Польщею проти засилля поляків у Литві і наступу католицької церкви. Зазнавши поразки, поляки зрозуміли, що силою Литву й Україну не здолати. А шматочок ласий... Тому поляки почали роздавати привілеї українським і литовським магнатам і тим завоювали собі прихильників, послабивши опір. Тепер Польша почала справжню окупацію Литви. У всі великі міста Литви й України вводяться польські гарнізони і наставляються воєводи. Політика самої Литви стосовно України зазнає змін. Ліліт стала у другий Дім - це ілюзія і розплата за продажність української еліти. Вигоду магнати не отримали, а податки зросли... Поляки відразу ж починають вивозити з України-Руси хліб, сіль і дерево, спалюючи цілі масиви лісів як міндобрива. Усі ці багатства пливуть у Європу. Цікаво, що навіть великий французький енциклопедист сучасності Фернанд Бродель не зміг зрозуміти, чому до 18 ст. Польща була основним постачальником хліба у Європу, маючи бідні землі, а потім цю роль взяла на себе Росія. Він чомусь забув, що Україна не могла фігурувати в документах імперій.

У 1492 році транзитний Плутон знову став в опозицію до натального Сонця. Критичний момент для України. В цей період на політичну арену України виходить князь Михайло Глинський, високоосвічена людина з європейською культурою і поглядами. Він закінчив декілька вищих навчальних закладів у Європі. Під його командуванням незадовго перед подіями 1492 року українські війська розгромили вщент татарські орди у південних степах України і знову відкинули татар у Крим і за Дон. Це дало можливість українцям повернутися в Причорноморські степи. Тоді і виникло козацтво. Московити в цей час, затиснуті Литвою, Польщею й Ордою, ще вирішували міжетнічні протистояння на своїй території і мріяти про південь не могли. Західні кордони московитів доходили до Калуги і Вязьми. Смоленське князівство було в Литві.

Після розгрому татар Михайло Глинський здобув високий авторитет у Литві. Після смерті Великого князя Литовського Казиміра він починає боротьбу за незалежну Україну. Але більшість українських князів, керуючись своїми особистими інтересами, не підтримали визвольного руху, Москва теж обіцяної допомоги не надала (не в її інтересах). Це була перша зрада Москви.

Зазнавши поразки від Литви (виступили тільки чернігівське і частина київського князівства), Михайло Глинський втікає до Москви. Він знав дуже багато військових таємниць і цим скористалася Москва. Крім того, повстання на Україні послабило тиск Литви і Польщі на саму Москву. Московити швидко захоплюють східні чернігівські землі і Смоленськ. Треба зазначити, що Смоленськ ніколи не належав московитам. Але рівненський князь Острозький швиденько викинув москалів з Чернігівщини і Смоленщини.

Дізнавшись, що Михайло Глинський виступає за незалежну Україну, Московський князь Василь ІІІ кинув його до в'язниці, де він і загинув. Транзитна Ліліт перебувала тоді у VІІ-му Домі. Тобто, це розплата від союзників і невдалі військові дії. Транзитний Сатурн - у І-му Домі в квадраті до натального Марсу і в опозиції до Ліліт. Це неможливість самоутвердження, самореалізації незалежної України, невдала війна.

З цього часу Україна повністю підкоряється Польщі. Транзитна Ліліт, нагадаємо, тоді знаходилась у VІІ-му Домі. Ілюзія і розплата за намагання опертися на Москву як на союзника.

А Москва в цей період починає мріяти про Третій Рим. Користуючись тим, що Константинопольський патріархат попав у скруту після падіння Візантії, Москва облудним шляхом, обіцяючи золото, яке вона так і не заплатила, а головне, ув'язнивши патріарха, добивається незалежності від Константинополя. Свій патріархат Москві потрібен був для обгрунтування експансії на захід... Між іншим, пізніше на соборі у Константинополі Московська автокефалія не була підтверджена. І знов за справу береться золото (сатанинська спокуса). Так що Константинопольському патріархату треба подумати, як замолити попередні гріхи. А Московському патріархату згадати, яким чином Московська церква отримала автокефалію... Таким чином канонічна Візантійська православна церква продалася за золото.

У 1480 році Москва силою захоплює Новгород. Незважаючи на те, що новгородці збройно виступили проти московитів, російські ідеологи хором стверджують, що новгородці і псковитяни мріяли про "злуку" з Москвою. Волелюбні, етнічно відрізняючись од московитів, до того ж пов'язані з європейцями торговими і культурними вузами, новгородці, у яких значну роль відігравало віче, явно не квапилися стати в залежність до авторитарної й ізольованої дикої Москви. Після страшної різні, яку влаштували москалі у Новгороді, до Москви було вивезено 300 возів золота. Отаке збирання земель! Зате як красиво вони обставили цю інтервенцію. Між іншим, усі свої золоті запаси Москва здобувала тільки шляхом агресії і пограбувань, а не працею. Навіть із республіканської Іспанії не поцуралася Москва вивезти золото, залишивши напризволяще цей повсталий народ... Це демонструє, що ніякі інтернаціональні інтереси Москву не цікавлять, якщо вона не отримує своєї вигоди. На жаль, обдурені росіяни вірять, що вони несуть іншим народам свободу і добро.

Апетит Москви розгорівся після протистояння з Ордою на річці Угрі, яка була кордоном Московщини. Тоді в протистоянні з Ордою московитам дуже допомогли чернігівські князі, які вдарили з тилу степовикам, відтягнувши на себе частину її сил, що дало Москві час вирішити внутрішні суперечності і підготувати сили. Ослаблена каральними акціями ординців, частина чернігівських земель підпала під московську залежність. Українці і литовці, зв'язані війною з Польщею, не змогли вчасно допомогти чернігівцям. Та й ніхто тоді не підозрював у підступності Москву.

Перейнявши у більш розвинутих українців культуру, історію, релігію, ізольовані московити на триста років застигли у своєму розвиткові, аж до часів Петра І, при якому вони вперше стали називатися великоросами. Навіть назва Русь в українців була відібрана.

Цікаво, що після здобуття Україною незалежності Москва різко перестала визнавати Київ як "мать городов русских", а історія великоросів, виявляється, пішла з Новгорода... Навіть гривня пішла звідти... На що тільки не підеш з ідеологічних міркувань!

Після невдалого повстання князя Михайла Глинського за незалежність України експансія Польщі посилилась. Після відкриття Колумбом Америки, Іспанія в 16-му столітті ввозить до Європи велику кількість золота. Наростає інфляція. Різко падає виробництво хліба. Європа голодує. Польща, не вагаючись, у великих кількостях вивозить з України на продаж хліб, набиваючи золотом скрині. Можна впевнено сказати, що Україна тоді врятувала Європу від голодної смерті. Ось звідки йдуть легенди про родючі і безмежно багаті українські землі, які могли годувати усю Європу.

Але треба зазначити, що повного рабства на Україні все ж не було, як у Московщині. Поляки поважали права українців. Метаморфоза з слухняними українцями сталася за два десятиріччя до повстання Богдана Хмельницького, коли поляки віддали жидам (так тоді називалися євреї) на одкуп збирання податків. У результаті Україна була повністю розорена. Українцям забороняли тримати навіть шинки. До того ж почався наступ католицької церкви на православну. Це й призвело до повстання.

Незважаючи на те, що порівняно з московськими порядками на Україні на пана треба було одпрацювати два дні на тиждень, волелюбні українці почали тікати на південь, освоюючи степові простори. Безумовно, спрацювала і генетична пам'ять народу, який пам'ятав, що причорноморські землі і Крим колись належали їх пращурам. На жаль, сучасні ідеологи та історики недоооцінюють роль підсвідомої, глибинної, генетичної пам'яті.

Набіги кримських татар, важкі умови виживання в степах створили нову генерацію волелюбного українського народу - козаків. Недарма у 33-му Москва нищила голодом у першу чергу південні райони України, де проживала найзагартованіша і волелюбна генерація українців, заселяючи вимерлі села слухняними Москві росіянами.

Великим здобутком українців-русів для майбутнього відродження державності було введення у XV ст. інституту гетьманства. Надавши полякам неоціненну допомогу у розгромі хрестоносців (1410) Україна-Русь об'єдналася з Польщею на правах автономії, що підтверджено документально. Це вже пізніше ці права були урізані. Як бачимо усі чужинці обіцяють блага, а з часом усе скасовується.

Практично у всіх війнах, які вела Польща, брала участь і Русь, що надзвичайно посилювало це королівство. Але часто гетьмани вели війну і наодинці, особливо проти татар і турків.

Коли Московський князь Василь Іванович приготувався напасти на Литву (1516 рік), він уклав угоду з Кримським ханом Мелік-Гіреєм з умовою, що той нападе на Україну. Гетьман Ружинський, виступивши проти татар, розгромив їх на річці Донець поблизу Білгорода.

1569 року гетьман Михайло Вишневецький за наказом короля Сігізмунда вирушив на допомогу московському цареві Івану Васильовичу Грозному відстояти Астрахань, обложену турками і татарами. (За цю послугу цар повернув Польщі захоплений раніше Полоцьк). Як бачимо, сил у Москви проти турків не вистачало... Вишневецький ущент розгромив турків і татар, а захоплену здобич, в тому числі і гармати, віддав москалям. При поверненні додому козаки побудували на Дону місто Новочеркаськ і залишили там 5 тисяч козаків. Із часом туди почали збігатися москалі, які тепер цю територію називають російською, а козацтво Донським. (Цікаво, що російські астрологи, коли мова заходить про російського Водолія, хором стверджують, що Водолій не меркантильний знак, а навіть духовний! По- перше, духовність відзначається не знаком. І чомусь ці астрологи забувають, що другий управитель Водолія - Сатурн (управитель Козерога). А меркантильність Козерога (Сатурна) не йде у ніяке порівняння з іншими знаками, хіба тільки з Скорпіоном. А Скорпіонячої енергетики у росіян і так вистачало. Так от, синтез державного російського Скорпіона і Водолія дає надзвичайну меркантильність, заздрість і помсту з розмахом... Особливо, коли мова йде про чужу землю і нерухомість. (Простими словами, це власник-агресор). Це дає в першу чергу схильність до стадності на чолі з вожаком і порівняти характер цієї зграї можна тільки з вовчою. Нападає така зграя тільки маючи перевагу в силі, ріже і знищує жертву без зупинку з лютою ненавистю і, якщо переваги немає, то довго вистежує жертву і очікує її тимчасове ослаблення або неуважність. І, головне, ця зграя завжди голодна і ненаситна!!! Ось чому Теляті не можна мати справи з вовчою зграєю, тобто комуною.

Але найвищого апогею слави досяг гетьман Федір Богдан, який 1576 року, розгромивши татарів у степах, через Сиваш вдерся в Крим і взяв Перекоп. Після падіння міста Кафи і просування козаків на Бахчисарай, Кримський хан поспішив укласти мирну угоду з козаками. Повернувшись додому, гетьман наказав своїй флотилії напасти на Синоп і Трапезунд. Ці міста були спустошені і пограбовані, а багато невільників повернулися додому (росіяни впевнені, що таке могли зробити тільки Ушаков і Нахімов) і замовчують наші перемоги. Але гетьман не зупинився на цьому. Зібравши знову військо, він вдерся через Кубань і Кавказ у Туреччину. Пройшовши через усю "Піднебесну", гетьман наблизився до Стамбула. Турки були у розпачі. Але через відсутність штурмових гармат він вирішив турецьку столицю не брати. Після цього, переправившись у Болгарію, повернувся додому. Такого розгрому турецька імперія ще не зазнавала. Славу козаків привласнила Польща, бо вона володіла Руссю-Україною! Мало того, в козаки почала записуватися навіть польська шляхта! Це була велика честь!!! Це була вже нова волелюбна і героїчна генерація українців, на відміну від гречкосіїв.

Якби Русь-Україна була самостійною, то її історія була б іншою. На такий подвиг у той час не були спроможні ні Польща, ні Європа, ні тим більше Москва.

Транзитні Юпітер і Сонце в цей час просувалися по сьомому Дому військових дій. Нептун пройшов V і наближався до VI Дому.

Із козаками рахувалися не тільки татари і турки, а й поляки. Так, поляки не раз звертаються за допомогою до козаків. У часи Лжедмитрія, коли польська армія опинилася в облозі у Москві, 20 тисяч козаків ущент розгромили втричі більшу армію Димитрія Пожарського. Але непослідовна, амбіційна політика поляків не дала їм закріпитись у Москві, хоча були вони там чотири рази.

На початку 17-го ст. транзитний Плутон заходить у Телець і ІІІ-й Дім. В Україні почався потужний розвиток освіти. Організовуються школи, гімназії, спочатку Острозька, а потім Києво-Могилянська академії. Відкриваються художні школи та школи інших ремесел. Портрети видатних тодішніх політичних діячів збереглися й донині. Московити могли цим похвалитися тільки через 200 років. Жорстока деспотія, дике мракобісся заважали у Московії розвиватися прогресивній думці. Так, наприклад, Іван Федорів тікає з Москви на Україну друкувати свої книжки, хоча це не заважає росіянам називати його першим друкарем, незважаючи на те, що ще за 30 років білорус Франциск Скорина друкував свої книжки для свого народу. А Європа мала такі верстати ще за 100 років до Скорини (15 ст.) і в цей час уже виливала літери з металу, а не вирізала з дерева як Іван Федоров (Федорович).

Треба звернути особливу увагу читачів і наших науковців на те, що початок визволення України від окупації поклав князь Костянтин Острозький, нащадок Великих князів Київських.. Чомусь ніхто не хоче оцінити його внесок. Він перший звернув увагу на те, що філософська думка Православної церкви відстає від Римської. На це його наштовхнула відмова його синів від православ'я і прийняття католицизму. Дійсно, в той час, та й тепер теж, католицизм був розвинутіший від догматичного Православ'я майже у всіх напрямках. (І не тільки в церковній, а й в культурній і науковій сферах). З цієї причини він організовує Острозьку академію і запрошує найвидатніших філософів того часу на розвиток української філософії і культури. Ось чому до нього тікає Іван Федорович. Ідея цього Князя-патріота України-Руси передається і громаді, особливо духовенству. Організуються школи та інші навчальні заклади у містах і селах. Західна хроніка констатує з часом про високий рівень культури і грамотності усіх верств населення України. На жаль, з експансією московського мракобісся ми втратили цю перевагу... Чи хочемо ми знову повернутися до невігластва та азіатчини? Річ у тому що європейський культурний лоск, яким чваняться москалі, є наносним і поверховим. Глибинний же рівень культури Росії так і залишився середньовічним, тільки дещо модифікованим. А тому в Києві необхідно поставити пам'ятник князю-патріоту Костянтину Острозькому як засновнику ідеї незалежної України і її культурного піднесення!

У культурному відношенні в середньовічній Московщині стало подією будівництво собору Василя Блаженного. Даниїл Андреєв у "Розі миру" дивується, яка гарна зовнішність собору і як похмуро всередині. Але він не хоче звернути увагу на те, що після знищення Казані ізольовані від цивілізації московити зустрілися з культурою набагато розвинутішою, ніж їхня. Взагалі Схід тоді мав культуру розвинутішу, ніж у самій Європі. Тому собор був прикрашений східним орнаментом. Московський Кремль теж будувався за зразком Казанського... Все інше ще із часів Мамаєвого побоїща у московитів не мінялося, хіба озброєння. Навіть церковна служба велася старослов'янською, тоді як уся цивілізована Європа, в тому числі й Україна, читала молитви рідною, зрозумілою народові мовою. Московська церковна інквізиція не давала розвивати навіть церковну філософію. На жаль про її лютування російські ідеологи згадувати не бажають.Вони закидають у цих гріхах тільки католикам. Правда, Римська церква покаялась у цих гріхах. Та й тепер, коли Московський патріархат піддав анафемі Блаватську і родину Реріхів, можна стверджувати, що догматизм там переважає.

У 1648 році транзитний Плутон і Уран стали в опозицію один до одного. Це завжди призводить до напруги. Крім того, транзитні Сатурн і Юпітер стали в квадратуру. Тепер досить невеликої іскри, щоби напруга вилилась у зіткнення. Транзитний Плутон зайшов у ІV-й Дім карти України і став в опозицію до натального Місяця. Сам поражений Плутон у ІV-му Домі дає напругу в тому регіоні, який описує карта (з'ясування, хто в домі господар), а опозиція до натального Місяця дає криваві події, якщо нема вказівки на зріст духовності обох сторін. Транзитний Уран з'єднався з натальним Місяцем і став у квадрат до натального Урану. Це революційні події. А 22 квітня 1648 року транзитне Сонце з'єдналося з натальним. Повстання було також викликане директивним Місяцем, який з'єднався з натальним Ураном.

Повстання почалося як визвольний рух проти польського панування і жидівського пограбування.. Але транзитний Нептун у Х-му Домі не дав чіткої мети повстанню і "змазав" питання про державність. Богдан Хмельницький, починаючи повстання, ще не ставив за мету повну незалежність України. Тому верхівка і не скористалася плодами швидкої перемоги над польськими військами. Але Ліліт, яка ввійшла в ІІ-й Дім карти (добробут, економіка, фінанси), дала розчарування народу затяжною війною (Сатурн увійшов у ІV-й Дім).

Богдан Хмельницький за знаком Козеріг. А Козерогам властива обережність, консервативність, бажання вирішити проблеми за домовленостями та законами. Козероги, як правило, не використовують наступальну політику, не нав'язують супернику свою тактику, а діють залежно від обставин, віддаючи ініціативу ворогові, чекаючи на кращі обставини.

Козерогом був і перший президент України Л. Кравчук. Але Козероги, як жоден інший Знак, здатні до формування державної структури. Тому Космос у такі моменти висував на Україні Козерогів.

Під час кривавих подій про духовність зайве й мріяти. Вибух повстання призвів до того, що повсталі селяни і козаки в ненависті, а роздратований Телець в цьому не має меж, убивали поляків і жидів без розбору. Цим Україна і притягнула до себе негативну енергетику. Два роки підряд стояла посуха, військові дії набули затяжного характеру і перемінного успіху. На прохання Богдана Хмельницького об'єднати сили проти поляків Москва відмовчувалась, або пропонувала стати під її крило. Видно було, що вона чекала, доки вороги знекровляться, до того ж її лякала Польща, яка мала найсильнішу армію в Європі. За п'ять років війни на Україні московити прислали два обози з провіантом. От і вся допомога... Вчинили по-братськи. Було зрозуміло, що задарма Москва Україні допомагати не збирається. При Димитрії Донському українці платні не вимагали. Вже тоді до українців Москва висловлювала зневагу, називаючи їх черкасцями, в той час, як уся Європа знала Україну тільки як Русь. Назву українці дали русичам поляки.

Але п'ятирічна війна з Україною підірвала сили Польщі. Коли проти неї виступила Швеція, то сил протистояти їй уже не вистачило. Цим скористалися москалі, запропонувавши їм сепаратний мир.

Треба відзначити героїзм українців, що часто свідомо замовчувалось російськими істориками. Коли поляки йшли на Україну, то цивільне населення палило свої хати і тікало в глибину країни. А якщо не встигали втекти, то жінки з дітьми кидалися у вогонь або в колодязь. Особливо цим відзначилися жителі Фастова і Західної України. Чоловіки ж билися до останнього. Увесь світ знає історію про подвиг 300 спартанців, які стримували цілу армію персів і загинули. Правда, цих спартанців підтримували півтори тисячи афінян. А про героїзм 300 козаків, котрі залишилися прикривати від поляків відхід козацьких військ, коли татари зрадили Хмельницькому і полонили його, намагаються замовчити недарма. Саме це мали на увазі Ленін і Троцький, посилаючи на Україну своїх агітаторів, роз'яснюючи їм, що українців перемогти неможливо. Їх можна тільки знищити або надурити і посіяти чвари, що вони з успіхом і робили... Тобто спочатку сіяли чвари, а потім нищили. Цікаво, що переважна більшість агітаторів складалася з євреїв, що і викликало до них обурення і відповідну реакцію.

Настав 1654 рік. Переяславська рада. Транзитний Плутон став у квадрат до натального Сатурна в VІІ-му Домі. Така поразка Сатурна давала для України жорстокого союзника, який легко перетворюється у ворога. Транзитний Сатурн став в опозицію до натального Юпітера. Розруха і пограбування. Тиск з боку друзів, далекосяжні плани нездійсненні. Варто завважити, що московські посли навіть відмовились давати клятву на дотримання і виконання угоди. Навколо цієї угоди з російської сторони досі ширяться інсинуації, начебто Україна попросилася об'єднатися з Московією, щоби та її захистила. Треба прямо сказати, що ні про яке об'єднання мови не було взагалі. Це був військовий союз проти Польщі на умові протекторату, тобто Україна залишалася незалежною із своєю армією і фінансами. Недарма Росія не обнародує перший текст угоди. Український примірник, на жаль, утрачений, вважаю, не без участі Москви, бо усі українські архіви попали в її підвали. Як українцям таланить! Першого разу історичну спадщину, яку оберігали волхви, знищила Візантійська церква в часи Володимира Великого, другого - татаро-монголи, третього - Москва. Що значить вражений і ретроградний Меркурій! На жаль держава й надалі не звертає уваги на ідеологічну роль спадщини. Це, безумовно, робиться свідомо. Це результат організованої протидії темних сил.

У першу чергу Москва вводить в українські міста свої гарнізони і наставляє там своїх воєвод. Причому Смоленськ, Полоцьк, Оршу, Вітебськ, Могильов, Гродно та інші білоруські міста брали тільки українці. Так що цей етап війни перетворився на допомогу українців Москві. Після смерті Хмельницького московити, користуючись слабкістю характеру і малолітством Юрія Хмельницького, нахабно витісняють українські полки з Білорусії. Настають чорні дні для України. Москва вже показала свої ікла. В українських містах московські воєводи поводили себе як господарі. Чинилися розправи над невдоволеним населенням. Одна окупація змінилася іншою. Спільні походи проти поляків закінчилися невдало.

Уже сам Богдан Хмельницький в останній рік життя почав шукати шляхи розриву з Москвою, зрозумівши, хто такі москалі, але не встиг. Ще за його життя 1656 року у місті Вільно московити, нехтуючи українцями, замиряються з поляками. От так допомога, от так братство, про яке весь час нагадують недалекому українцю росіяни. Тоді Хмельницький підмовив шведів напасти на Польщу. Смерть Б.Хмельницького, між іншим, досить загадкова, незважаючи на його тривалу хворобу. Здоровий, загартований організм не міг так швидко здатися від самих нервів. А нервова система у Б.Хмельницького була витривалою. Астрологічне обстеження показало, що гетьман був отруєний московськими боярами під час бенкетів, що в той час часто практикувалося в Москві. Вони тільки не розрахували силу здоров'я Хмельницького. Недарма ці "брати" поспішно укладають перемир'я з поляками. Їхня мета вже досягнута і Україна в їхніх лабетах, а Польща на межі прірви.

Ставши гетьманом, Виговський продовжив політику Б.Хмельницького на розрив з Москвою. При утвердженні державності він у першу чергу спирається на еліту суспільства - Генеральну старшину. Простолюдинам це не сподобалося. Скориставшись незадоволенням людей, Москва підбурює Полтавського полковника Пушкаря до виступу проти Виговського. Сам Пушкар теж мріяв стати гетьманом, але Виговський швидко придушив повстання. Цікаво, що полковник Пушкар використав гасла про захист прав простого народу (як схоже на наших комуністів, які прислуговуються Москві і не розуміють, що її не цікавить доля українців взагалі). І все ж незадоволення Виговським зростало. Недосвідчений у політиці народ, надуживаючи емоціями, сам заважав державотворенню. За це і поплатився. Москалі, як виявилося пізніше, були ще підступніші і лютіші за поляків. Як показав час, ці "брати" за 300 років окупації знищили більше українців, ніж поляки, турки і татари разом узяті. Низька духовність народу, який вимагав тільки особистої вигоди, а не державної (Телець - індивідуаліст), спричинила поразку української державності. Поражений Місяць і Нептун у натальній карті не дав можливості утвердити свою державність. Без прояву духовності події завжди будуть йти так, як вказує астрологічна карта, тобто на найнижчому ступені еволюції. Треба зазначити, що в історичній натальній карті України Сонце в з'єднанні з Прозерпіною, яка вимагає від влади духовності і самовідданості своєму народові. Це те, чого не вистачало правителям, за що вони і поплатилися, а з ними і народ.

Гетьман Виговський, швидко зорієнтувавшись, укладає з поляками Гадяцьку Угоду. Москва, зрозумівши, що втрачає Україну, посилає 100-тисячне каральне військо. Містечко Срібне, яке вчинило опір московському військові, було цілком вирізане. (Навіть татари повністю не знищували населення...). Так чи про допомогу українцям мріяли москалі?

Чотиритисячне козацьке військо Чернігівського і Ніжинського полків не пустило москалів у Конотоп. Підійшовши під Конотоп, гетьман Виговський ущент розгромив московське військо, а воєводу князя Пожарського взяв у полон. (Не щастило Пожарським з українцями).

Незадоволення народу порядками, які вводив Виговський, призвело його до Чорної ради або, точніше, зради, де Виговського переобирають і гетьманом стає Юрій Хмельницький, невеликого розуму людина, боязливий та невпевнений. Вибирали такого, щоб можна було ним керувати. В Україні почався розбрат, десятки партій переслідували тільки особисті інтереси, а це призвело до епохи під назвою "Руїна". Українці своїми руками знищили свою волю, бо діяли за принципом: якщо не по-моєму, то не треба ніяк... Згадаймо Винниченка, який висловився 1918 року: "Якщо Україна не буде соціалістичною, то не треба тоді ніякої..." Тисячолітнє прокляття збувалося постійно. Не хотіли свого пана, отримали ще ненажерливішого і підступнішого з Москви! А за своїм паном прийшов ненаситний і зухвалий москаль. Нажаль при втручанні іноземців у внутрішні справи українців її верхівка зразу починала шукати вигоду для себе, роздираючи народ на шматки, замість того щоб гуртуватися. А тому вся провина за кров і поневолення народу лягає в першу чергу на продажну верхівку. Це найстрашніша карма України!

Плутон за Виговського проходив останні градуси ІV-го Дому. Це була остання спроба навести в державі лад. Але став він у опозицію до натального Нептуна і не дав можливості чітко зорієнтуватися в політичній ситуації. Цей Нептун у Стрільці, коли його включали негативні аспекти, завжди приносив Україні неприємності. Це свого роду перевірка Космосом на духовність. Проходження, наприклад, транзитного Нептуна по Стрільцю в 70-х роках нашого століття викликало скажену реакцію москалів проти так званого українського націоналізму і переведенням шкіл на російську мову з метою русифікації.

Після Виговського Москва знову почала війну з Польщею за Україну. Всі розуміли, за ким піде Україна, за тим і буде перемога. Та й втрачати такий ласий шматок не хотіла жодна зі сторін. Військо Шереметьєва було розгромлене поляками, самого його відправили у кайданах у Крим.

У 1660 році Москва таємно від українців домовляється з Польщею про розподіл України на Лівобережну і Правобережну. Це так званий Слободищенський трактат. Згадаймо, як ділили Україну Москва і Польща 1920 року... Плутон у ці періоди пересувався по V Дому.

1667 року Москва знову за договором з Польщею ділить Україну. Але, зазнавши московських порядків, лівобережці підняли повстання проти москалів. На жаль вже було пізно. Пошматована Україна вже не могла звільнитися від "братерських обіймів". Московське каральне військо залило козацькою кров'ю усе Лівобережжя. Транзитний Плутон з'єднався з транзитним Марсом і став в опозицію до натальної Ліліт в ХІ-му Домі друзів. Транзитний Сатурн підійшов до Asc натальної карти. Тяжкі випробування для України. Підтримку лівобережці від Правобережної України не отримали. А 1668 року Сатурн став у квадрат до натального Марсу і повстання потерпіло поразку.

Після розподілу України Москва заборонила вести церковну службу українською мовою. Почали закривати школи, гімназії... Українську церкву підпорядкували Московському патріархатові. Україну поступово почало поглинати московське мракобісся... Й торгувати тепер українські купці повинні були тільки через Москву. Цим Москва вбивала двох зайців. По-перше, отримувала для своєї казни прибутки, по-друге, підривала економіку України. А головне - це непосильні податки, якими обклала Москва Україну. Тож говорити про допомогу Москви Україні не випадає.

На жаль, причини тяжкого життя селянин і простий козак бачив у своєму панові, а істинних причин уперто не помічав. За це і карав Бог українців.

Крім податків українці повинні ще були утримувати московське окупаційне військо. Крім того, козацькі полки мусили були ходити в походи - завойовувати для Москви нові землі. А як вели себе москалі, засвідчують періодичні повстання. Відверта зневага до українців, їх звичаїв, мови, культури налаштувала негативно козаків проти Москви. З'явилися втікачі з Лівобережжя на Правобережжя. Імперський апетит у Москви тільки розпалився. Жругр дужчав. З цього періоду у москалів починає формуватися почуття наднароду, якому усе дозволено: ганьбити, глузувати з чужої культури, зневажати чужі порядки і закони. Цей дух існує і сьогодні.

Настав період Гетьмана Мазепи (1687-1709). За знаком Зодіака він - Риби. Риби завжди схильні до скритності. У них сильна інтуїція, що допомагає їм добре орієнтуватися в різних обставинах. Але, віддаючи перевагу балансуванню між політичними силами, вони, зазвичай, у фіналі залишаються на самоті і терплять поразку. Так було пізніше і з Горбачовим.

Неповне десятиліття перед Мазепою транзитний Плутон пересувався по VІ-му Домі карти України - окупація. Заслуга Гетьмана Мазепи перед Україною в тому, що він припинив колотнечу і навів лад. За його гетьманства Україна об'єдналася з Правобережжям. А недолік у тому, що він не реорганізував українське військо за Західним зразком. Правда, цьому заважала Москва.

Великою його помилкою було й те, що будуючи фортеці на півдні і заселяючи їх реєстровими козаками і москалями, відрізаючи запорожців від центральної України, він дав підставу Москві вважати ці степи нейтральними. Запорожці здавна заселяли південні землі аж до Дону, контролювали їх і ревно стежили за діями Москви і Мазепи. Московські втікачі на південь на правому березі Дону тоді не селилися, бо Курщина, Орловщина і Слобожанщина належали до українських земель і втікачів з Московщини не приймали, крім того, на правобережжі Дону їм не давали б селитися запорожці. Тому московське козацтво мешкало на Яїку, Волзі і пізніше на лівому березі Дону. Переходити на правий бік Дону москалі в основному почали набагато пізніше, в часи Катерини ІІ, після знищення Запорізької Січі і гетьманства.

Мазепа в своїй політиці спирався, як і Виговський, на Генеральну старшину, виховуючи нову аристократичну еліту, розуміючи, що без неї державу не збудуєш. Це, між іншим, його порадами скористався Петро І. Мазепа багато приділяв уваги культурному розвиткові України. На додаток до Києво-Могилянської академії він відкрив ще один вищий навчальний заклад у Чернігові - Колегіум. У Великоросії ж перший навчальний заклад відкрився тільки при цариці Єлизаветі та й то при піклуванні графа Розумовського, який таємно одружився з Єлизаветою. Про кмітливість українців у тогочассі свідчить той факт, що коли цар Петро І не зміг знайти в усій Москві, хто б міг прочитати грамоту від Папи Римського, хтось порадив йому звернутися в українське посольство. І справді, цей лист прочитав простий дячок.

На жаль Мазепа не модернізував козацьке військо за європейським зразком і не замінив виборність полковників і офіцерського складу військовою повинністю і призначанням зверху. Це дало б можливість збудувати віддану йому армію. Демократія добра тоді, коли в самій державі немає смути. Такої ж помилки пізніше припустився і Петлюра. Приреченість виступу Мазепи проти Петра І була й у тому, що церквою на Україні керувала Москва, яка піддала гетьмана анафемі і таким чином ізолювала його від козацтва.

Але назагал ситуація в Україні була важкою. Нептун просувався по другому Дому. Побори, пограбування, хаос в економіці. Плутон увійшов у VІІ-й Дім, давши непримиренного і дошкульного партнера, це і військові дії, постійні походи заради московських загарбань. Сатурн у ХІІ-му Домі приніс ізоляцію Україні і сильних таємних ворогів. І все ж перемогу над шведами Москві подарували українці. Майже місяць полтавці відбивали штурм шведів. Місто було вщент зруйноване, але не здалося. Шведи витратили на осаду майже увесь порох, дух їх сильно підупав, військо стомилося. Тому, коли шведи пішли в атаку проти московського війська, то сподівалися вони тільки на свої багнети. Але все одно Петро І боявся шведів несамовито.

Не можна забувати, що утримувати велику армію, яка вела постійні війни, будувати флот, Москва без українського золота і допомоги в військовій і робочій силі не змогла б. Карма України полягає ще й у тому, що вона допомогала Москві будувати імперію, брала участь у поневоленні інших народів. Кров і сльози цих народів лягли і на неї. Між іншим, нашому Президенту треба від імені українського народу офіційно вибачитись за це перед цими народами і покаятись у тому, що українці допомогли збудувати найненаситнішу і найнебезпечнішу у світі Російську імперію. Це надзвичайно полегшило б карму України.

Між іншим, ніхто не звертає увагу на твір Т. Шевченка "Великий льох". Це містерія про три загублені душі, яких не пускають в рай. І за що? Першу душу за те, що ще дівчиною з повними відрами перейшла дорогу Б. Хмельницькому, коли той ішов у Переяслав з Москвою угоду складати. Тобто, допомогла угоду скласти. Друга дівоча душа страждала за те, що будучи неповнолітньою дівчиною в Батурині, дала води напитися царевому коневі і за те її Бог і покарав немилосердним гвалтуванням москалями, коли вони спалили Батурин... А третя душа страждала за те, що ще дитиною усміхнулась цариці Катерині, коли та їхала по Україні до Потьомкіна, бо не знала ця мала дитина, що та цариця - вовчиця. Тобто, тим, хто допомагав Москві, Бог карав душу. Безумовно езотеричними властивостями і пророцтвом Шевченко володів. Духовним зором він бачив те, чого не бачила більшість.

Цікаво, що російська історіографія замовчує той факт, що російський флот будували привезені з України майстри, які мали досвід будівництва великих лодій і кораблів. Архангельців для цього було замало. Самі ж великороси такого досвіду не мали. Петербург переважно був побудований українськими козаками, зігнаними за наказом Петра І. Більшість цих козаків (до 30 тисяч) померла від хвороб і непосильної праці. Це половина війська. А до цього варто додати незчисленні фінансові кошти, які надходили з України.

1709 року під час шведської кампанії великороси знищили столицю Гетьманщини - Батурин. Усе населення - від старих до дітей - було вирізане або втоплене в Сеймі. Але найстрашніше було те, що голови дітям москалі затискали між колодами і розчавлювали... Це як штрих про духовність і братерство москаля про які так люблять розповідати російські ідеологи. Ще живих козаків розпинали на хрестах і спускали по Сейму на плотах. Московський державницький Скорпіон не мав міри в помсті непокірним, не знає і дотепер... Скритність і підступність цього Скорпіона полягає у тому, що він декларує одне, а робить протилежне. Так, наприклад, Москва дотепер нагадує українцям про братерство і рівність і в той же час провадить тиск і диктат проти них, не рахуючись ні з чим.

Щоби знищити на Україні самосвідомість, Москва заборонила друкувати книжки українською мовою. Дозволялося передруковувати тільки з московських творів (згадаймо про російськомовну пресу на Україні, яка дотується Москвою). Щоби знищити історію українців, за наказом Петра І переодягнені у ченців москалі спалили найбільшу у світі бібліотеку Києво-Печерської Лаври, де зберігалося багато літописного матеріалу з часів Київської Русі. В пізніші часи літописні матеріали, що дивом уціліли в інших містах України, були вивезені до Москви. Отак творилася російська історіографія. Тепер Російська імперія мала двоголового орла, запозиченого у Візантії, трикольоровий прапор, перейнятий у голландців, назву Росія, привласнену в Україні-Русі, а головне - її історію, до якої вони не мали жодного стосунку, либонь тільки те, що нищили Русь. А що ж своє? Між іншим, Московське царство почало називатися Росією тільки при Петрі І, коли той уперше, начебто інкогніто, їздив до Європи і де його спочатку не прийняв жоден королівський двір, хоча на балах вельмож він був присутній і веселив усіх барабанним боєм. Це усе, на що він тоді був здатний. Просто Москву тоді ніхто не знав і вважав її азіатською країною. А до азіатів було ставлення негативне. Русь же знали здавна. Ось чому, повернувшись з Європи, московський цар перейменував своє царство в Російське, а москалі вперше дізналися, що вони великороси. Допомогло Москві ще й те, що Українська Русь (а Україну знали на Заході тільки як Русь) була вже під Москвою. Великороси - це єдиний у світі народ, який до початку 18 ст. не мав своєї назви, а звався московським людом.

Після Мазепи Правобережну Україну знову віддали полякам. Вчинили по- братерськи... На Лівобережжі ж українські землі привласнюють російські магнати. Цар видав наказ, щоб москалі одружувалися на українках. Почалась примусова асиміляція українців. Україною править російська Верховна потайна Рада. Звертаємо увагу, що рада потайна. Чисто Скорпіонська енергетика. І так весь час.

У 1738-1739 роках Росія почала війну з Туреччиною. Для Росії вона закінчилася нічим, а от Україна була повністю спустошена і зруйнована. Транзитний Плутон 1739 року став в опозицію до натального Сонця. Нові загони російських військ повністю зруйнували Україну. Особливо лютували москалі, коли командуючим став молодший брат відомого Бірона. Але найбільшого знущання зазнали дівчата і молодиці. Заводили навіть гареми. Молодих жінок примушували годувати мисливських собак грудьми. Російські аннали свідомо не вказують, над чиїми жінками так знущалися.

У 1750 році Плутон увійшов у Х-й Дім. Кирило Розумовський став Гетьманом, але, на жаль, останнім. Чомусь російські ідеологи не хочуть згадувати роль Розумовських та інших високоосвічених українців у цивілізації цього дикого народу і держави. Це під впливом Розумовського цариця Єлизавета відкриває перший в Московщині вищий навчальний заклад.

Правління Катерини ІІ можна відзначити таким російським документом. "Звернути увагу на те, що українська старшина і духовенство ненавидять усе московське і пильно стерегти, щоб ця ненависть не ширилась поміж народом на Україні, а для того треба вдавати, ніби уряд обороняє простий люд український од його ж таки панства і старшини". Чим не російсько-більшовицький наказ?

Запопадливість, доброзичливість і бажання прислужитися, риси, що побачила Катерина ІІ в українців під час її подорожі по Україні, вирішили долю цього народу. Після повернення у Петербург вона вже сміливо вводить на Україні рабство. Реєстрових козаків, тобто військові формування, вона зачепити побоялась. "Розділяй і владарюй!"

Так що не Тельцівські риси характеру Катерини ІІ (Телець), про що стверджує П. Глоба, зіграли вирішальну роль у долі народу, а Тельцівський менталітет тих українців, які страждали комплексом меншовартості і дали підставу вважати такими усіх українців, бо до цього враження про цей народ, який сміливо боронився від татар, турків і поляків, було протилежним. Москва серйозно побоювалася цього народу, який за чисельністю переважав великоросів, де кожний другий рекрут російської армії був українець.

Астрологічна ситуація, тобто планети, тільки створюють умови і події, а право вибору, яким шляхом піти, завжди залишається за народом. З недостатньо розвинутою духовністю народ іде за течією, залишаючи невідпрацьованими свої кармічні борги.

Після військових змагань на теренах України між Польщею і Москвою, а особливо після тотальних поборів, Україна перетворилася на пустелю. Поляки, які отримали за Петра І правобережжя, оголосили, що дарують українцям тридцять років життя без податків, волю і туди справді позбігалося багато люду (ІС в Близнятах). Але після 30 років поляки знову ввели свої порядки. Це викликало опір з боку українців. Розвернувся гайдамацький рух, який найбільше проявив себе на Київщині і Галичині.

Апогеєм невдоволення став 1768 рік. Це так звана Коліївщина. Уран майже з'єднався з натальним Сонцем і став у трин до транзитного Нептуна і в секстиль до транзитного Сатурна. Плутон став у трин до натального Марсу. Це сприяння військовим діям повсталих козаків. Транзитні Плутон, Уран і натальний Сатурн склали великий тригон - підтримка Космосу. Революційні настрої змінити ситуацію, свобода. Гонта і Залізняк підняли повстання, штурмом захопили твердиню польських окупаційних властей - Умань і почали розправлятися з гнобителями. Але транзитний Плутон зайшов у ХІІ-й Дім (таємні вороги), транзитні Юпітер і Ліліт з'єдналися у VІІІ-му Домі, а Нептун опинився у VІІ-му Домі. Цей Нептун і Ліліт дали підступних партнерів і схилили до самообману козаків. Повстанці повірили москалям, що ті йдуть на допомогу українцям, і допустили їх до себе. Після бенкету москалі перев'язали сплячих козаків і почали катувати. Тепер українці зрозуміли, що різниці між москалями і поляками немає, але було вже пізно. Полковник Гур'єв власноручно катував Гонту, а майно його привласнив собі генерал Кречетников. Змордованого Гонту віддали на покарання зраділим полякам, які з нього живого здирали шкуру, але не почули навіть стогону. Російський непрогнозований, жорстокий Водолій і державницький Скорпіон будуть проявляти себе протягом історії постійно. Закономірно, що усі важливі для Росії події відбувалися наприкінці жовтня або в листопаді, тобто в знаку Скорпіона... Взагалі на російських астрологічних картах епох знак Скорпіона обов'язково був акцентований. Крім того, Скорпіон - це скритний знак, а тому всі злодійства намагається приховати, видаючи себе за щиру душу, і дуже не любить, коли його викривають. У цьому й полягає "загадковість" російської душі. Таким чином, "диявольське насіння", про яке згадує Даниїл Андреєв у "Розі миру", проросло і дало плоди в Російській імперії. Такою ж підступністю і обманом була зруйнована Потьомкіним і Січ. Довірливого Тельця історія ніяк не може навчити. Така довірливість до Росії призвела і до загибелі Української Народної Республіки 1918 року з наслідками жахливого голодомору. Скорпіон нікому не прощає... І у майбутньому ніколи не пробачить.

Після першого знищення Запорізької Січі, яка контролювала південні землі до Дону, Москва у 1751 і 1753 роках вперше заселяє на Дону і Кіровоградщині сербів, які повинні були служити Росії. Це викликало різке незадоволення у козаків і Москва використала ці суперечки для репресій проти українців. Друга хвиля поселенців припадає на часи Катерини ІІ, коли вона запросила заселятися на півдні України німців. За ними ринули москалі, нащадки яких заявляють тепер, що ці землі "исконно русские".

Щоби знищити Гетьманщину, Москва 1782 року ввела на Україні губернії. Юридично Україна перестала існувати. Плутон став на Asc і у квадрат до натального Сонця, Нептун у квінконсі. До того ж Нептун зайшов у VІІІ-й Дім з поразкою від транзитного Урану, який опинився у Раку. Внутрішня небезпека державності і зміна традицій. Крім того Уран став на куспид VІ-го Дому. Зміна форми окупації. Це підтвердилось і Дирекціями. Директивне МС стало у квінконс до Місяця, а директивне Сонце - у квадрат до Сатурна у VІІ-му Домі партнерів і відвертих ворогів. Транзитна Ліліт з'єдналася з натальним Сонцем - розплата за гріхи верхівки.

Якщо народ не бореться за свою незалежність, незважаючи на численні втрати, то при поневоленні він втрачає набагато більше. Нагадаємо, що в кармічному плані свобода, свобода вибору - це головне завдання еволюції. Цю програму українці не виконували.

При імператриці Єлизаветі тиск на Україну тимчасово послабшав, особливо після того, як вона одружилася з Олексою Розумовським, який був родом з Чернігівщини. До столиці імперії почало з'їжджатися багато освіченого люду з України, якого бракувало в Росії. Майже всі керівні посади займали українці. Ці освічені українці, щоб забезпечити собі майбутнє й авторитет в імперії, бо російські чиновники косо дивилися на іноземців, а особливо на українців, висунули теорію, що вся Російська імперія - це у минулому Київська Русь. Ця теорія Москві дуже сподобалась і вона її експлуатує й донині. Яку шкоду нанесли ці теоретики Україні, можна оцінити тільки тепер.

Треба ще раз нагадати, що хитрі москалі, розуміючи, що вони монголоїди, вказують і на українців про те ж саме. Бо пройшли татаро-монголи по Русі і усі стали монголоїдами. Татаро-монголи ніколи не залишали живими згвалтованих дівчат і жінок. А набіги в пізніші часи були короткочасними, та й брали вони люд у полон на продаж. Так що омонголювання українців не відбувалося!

Негативну карму також напрацювали українці, коли 1812 року у складі Російської імперії воювали проти Наполеона. Цей похід французької (Західної) цивілізації проти Московської деспотії призваний був призупинити експансію москалів у Європу і покарати їх за попередні злодійства перед іншими народами. Безумовно, без українців малочисельний російський люд перед Наполеоном не вистояв би. Не хочуть згадувати російські ідеологи, що після відступу Кутузова з Москви військова сила, як кавалерія, так і піхота, в основному поступала до нього з України. І це крім того, як ми згадували раніше, кожний другий рекрут був з України.

У травні-червні 1914 року Плутон увійшов у знак Рака. Там уже перебував Нептун. У всіх розвинутих народів відчувалося підненесення національно- патріотичних почуттів. Компроміси відпадали. Не обминуло це й українців.

Коли Ліліт увійшла в Водолій, а Сатурн у Рак, Російська імперія вступила у війну з Німеччиною, причому з розплатою.

Для України Ліліт стала на Asc, а Сатурн і Плутон по черзі стали в опозицію до натальної Ліліт в 11-му Домі. Розплата і важкі випробування.

Після Лютневої революції 1917 року усі народи Російської імперії потягнулися до самостійності. Виникли свої уряди, в тому числі і на Україні. Російські демократи опинилися перед дилемою: якщо погодитися на самостійність народів, то імперія розпадеться, якщо не погодитися, то Росію чекає страшна громадянська війна. До громадянської війни ці демократи не були готові. Ленін назвав їх слинявою і гнилою інтелігенцією. Російський "патріот" не міг допустити розпаду цього державного монстра. Це не влаштовувало і Жругра (демона великодержавності). Тому й привів він до влади більшовиків. У імперії змінилася вивіска.

Народження Жругра ознаменувалося розстрілом більшовиками на третій день їхньої влади мирної демонстрації робітників і солдатів, які закликали до проведення з'їзду Державної Думи. Як бачимо, нова влада і новий Жругр народилися в кінці жовтня за старим стилем, тобто в знаку Скорпіона... Звідси і та страшна помста тим народам, які захотіли самостійності. Одні тільки слова Леніна про те, що українців треба так провчити, щоб у них на 100 років наперед пропало бажання повставати проти Росії, характеризують цього Скорпіона і його демагогію про інтернаціоналізм і братерство. Між іншим, в натальній карті Леніна Ліліт перебувала в Овні, а це спокуса до агресивності, яку він проявив на повну потужність. За це його Космос і покарав, він помер від запалення мозку (Овен відповідає за голову). Правда, у Леніна дорифорієм був уражений квадратурою від Урану і Місяця Марс в поєднанні з Ліліт, що дало агресивну і войовничу натуру вульгарного революціонера. Крім того не можна забувати, що ідея К.Маркса про додаткову вартість і загибель капіталізму як такого були теоретично розгромлені як на західними вченими економістами, так і в самій російській імперії українцем Туган-Барановським, який довів непереможність капіталізму і його модернізацію. Це дуже дратувало Леніна і російських марксистів. А річ у тому, що їм потрібен був культ пролетаріату, який потенційно є могильщиком капіталу. Тобто бажання крові будь-якою ціною! Леніну, як і всім євреям-революціонерам, потрібна була помста! Нагадаємо, що еврейська громада відповідає знаку Скорпіона. Але переміг в Росії не пролетаріат, а державницький Скорпіон, який ненавидить усе й усіх коли мова йде про їх імперію.

Нічого дивного, що росіянам близькі ідеї комунізму. Вони Водолії, тобто общинники. А тому свій менталітет вони намагалися нав'язати й іншим народам. Росіяни добре знали, що роззброївши полонені народи ідеологічно, опору можна й уникнути. Справді, підступність сатани безмежна. Меркурій в усіх російських астрологічних картах сильний, тому Москва завжди дбала про свої засоби масової агітації ще з часів Сергія Радонєжського, який закликав руських князів, і які звільнилися від татаро-монголів ще 100 років перед цим, допомогти Москві виступити проти Орди, бо відступиться Божа Матір за гріхи незчисленні і Московський конгломерат загине...

Між іншим, навряд чи Сергій Радонежський був москалем (вятичем), бо священиків туди присилав Київ, де перебував патріархат. На це чомусь ніхто не звертає уваги!

У березні 1917 року на Україні виникла Центральна Рада на чолі з Михайлом Грушевським як реакція на безладдя, яке стало поширюватись з Росії і на Україну (Юпітер з'єднався з натальним Сонцем). Але російські, особливо проросійськи налаштовані на Україні газети, з нестримною лайкою і погрозами накинулись на "хохлів"... Така безпардонність росіян-патріотів обурила українців і 28 травня в Києві пройшов Перший Всеукраїнський селянський з'їзд з 2000 делегатами. Незабаром пройшов і військовий з'їзд. Обидва вони вимагали автономії Україні. Тоді в березні Плутон ретроградно повернувся на початок Рака і сколихнув національні почуття українців, а Нептун на початку Лева і куспиді VІІ-го Дому дав сумнівних партнерів. Юпітер з'єднався з натальним Сонцем - виникла Центральна Рада. Російський Центральний уряд відмовився визнавати рішення українського з'їзду, але після того, як Українська Центральна Рада відмовилась посилати в Москву податки, тон Москви одразу змінився і Центральна Рада була визнана. Між іншим, братання на Германському фронті почали українські полки, що деморалізувало згодом усі армії. Російський "патріот" до цього б не додумався! А в червні 1917 року, коли контрреволюція виступила проти тимчасового уряду у Петрограді, тільки український полк виступив проти заколотників і врятував російських "демократів". Російські гарнізони поховалися в казармах. А в серпні 1991 року в Москві під час путчу в перших рядах демократів були українці, які проживали в Москві. Їх кількість була такою, що росіянам довелося на дирижаблі підняти й український жовтоблакитний прапор над Москвою. Правда ці кадри одразу ж "повирізали", знов спрацював великодержавний дух: Скорпіон не спить.

Але в серпні 1917 року транзитні Сатурн і Нептун стали в квадрат до натального Сонця і знову "демократичний" російський уряд показав своє імперське нутро. Права Центральної Ради урізалися повністю. Плутон у V-му Домі впливав на хиткість і боротьбу за владу. Але секстиль Плутона до натального Сонця врятував Україну від анархії й інтервенції з боку Росії. Квадрат транзитного Нептуна у VІІ-му Домі до натального Сонця розкрив підступні наміри партнера. Росія оголосила Херсонську, Катеринославську і Харківську губернії російськими територіями, бо там проживали переселенці з Росії... Йшла пряма антиукраїнська агітація. Особливо старалася очорнити українців газета "Киевские ведомости". Між іншим, ця проросійська карма вісить і над сучасною газетою.

9-го листопада 1917 року, тобто через два дні після більшовицького перевороту, транзитний Нептун пішов ретроградно і в грудні знову став у квадрат до натального Сонця. Росія почала скупчувати у Харкові свої війська для майбутньої інтервенції на Україну. Цим скористалися більшовики і скликали на Україні Всеукраїнський з'їзд Рад, де їх депутатів виявилося менше 10 відсотків. У цю десятку входили в основному росіяни і деякі зросійщені українці. Тоді більшовики втекли у Харків і під прикриттям російських військ оголосили Донецько-Криворізький басейн автономним. Росії потрібні були руда, вугілля, хліб, сало. Сибір далеко, та й не розвіданий. Мережа залізничних шляхів там була майже відсутня... "Не мытьем, так катаньем". От за що Росія "любила" Україну! В стратегічному плані автономія була плацдармом для наступу на Україну, а заодно проба сил. Це і вирішило долю України, яка залишилася без зброї, грошей і Чорноморського флоту, який потопили більшовики.

Повна бездіяльність, тупість і нерішучість Центральної Ради (не хотілося крові) призвела до трагічних наслідків для України. Довірливість і неповороткість Тельця (адже більшовики формально визнали УНР) і спричинили катастрофічні наслідки. Цікаво, що росіян, незгодних з Центральною Радою, висилали за межі країни, росіяни ж своїх опонентів розстрілювали. Це яскраво характеризує менталітет цих народів. Замість того щоб наступати українці завжди починали полеміку і розшарування по інтересам. Кожний вважав себе розумнішим за інших і всі виступали від імені народу...

Квадрат Нептуна до натального Сонця схиляв до самообману, а такого легко дурити. Уряд України повірив Москві і Німеччині і розпустив свою армію. (Цікаво, що по такому ж сценарію розброювали українські ядерні сили у 1993 році та ж Росія і Захід). Цим скористалася Москва і на Україну скеровує тисячі агітаторів (в основному це були євреї), які щиро дурили довірливого українця. Контрпропаганда не велася (Меркурій на карті України ретроградний). Треба зазначити, що єврейський менталітет відповідає Скорпіону. А це помста, скритність і необ'єктивність у судженні. Тобто Скорпіон усе розглядає тільки через свою точку зору і вигоду. Перебуваючи в опозиції до Тельця, він будь-яку протидію своїм намаганням сприймає як агресію проти себе, не звертаючи увагу на те, що сам своїми діями викликає спротив. Для єврея всі винуваті, крім нього самого. З російським же Скорпіоном він знаходив порозуміння. Біда тільки в тому, що російський Скорпіон, використавши євреїв, завжди буде дивитися на них як на конкурентів і відганяти від влади. Практично більшовицьку революцію в Росії зробила таємна організація жидомасонів в противагу західним таємним масонським братствам. Практично в Росії був поставлений експеримент по знищенню духовності на 1/6 території суши з перспективою на всесвітнє панування...

Далі справа стала за інтервенцією. Українці завжди запізнювалися у пропаганді і практичних діях, наївно чекаючи, доки "вагітність" сама розсмокчеться. Нажаль ні Грушевський, ні Центральна Рада не зрозуміли, що Москва аби себе врятувати відкуповувалась від німців Україною, Білоруссю і Прибалтикою. Ленін розумів, що треба було платити чимось кайзеру Вільгельму за кредити надані більшовикам Німеччиною.

25 січня 1918 року Нептун став у точну квадратуру до натального Сонця. Транзитне Сонце стало в квадрат до натального. Центральна Рада нарешті проголосила самостійність України. Але вже було пізно. Росія кинулась душити незалежну Україну. Формально Ленін об'явив Україні ультиматум за насильство над російськими солдатами, котрі поверталися з фронту в Росію. Ніде російська ідеологія не згадує, що цілі банди російських мародерів зі зброєю осіли в українських селах і грабували, вбивали і гвалтували дівчат і жінок. Українському уряду прийшлося посилати проти мародерів цілі загони, що не сподобалося москалям. Ось чому Ленін спішив, щоб розголос про звірства москаля не прокотилося по Україні, бо тоді вже ніяка пропаганда не допоможе.

З Глухова наступав Муравйов, з Бахмача - Берзін, поспішали війська і з Харкова... Повстання на заводі "Арсенал" у Києві теж повинно було виправдати інтервенцію Росії, щоб показати хто ж насправді є українці! Ну ніяк українські комуністи не хочуть визнати, що вони потрібні москалям тільки для того, щоб дурити і придушувати свій народ і допомогати російському Жругру завойовувати світ! Саме повстання на "Арсеналі" носило відкрито антиукраїнський характер і до більшовизму мало незначне відношення, крім гасел. Цікаво, що більшовики, увійшовши в Київ майже без опору, кинулись у першу чергу грабувати Центральний банк і розстрілювати українську інтелігенцію. Кількість жертв за декілька днів досягла 6 тисяч найсвідомішого українства. У військовому вимірі на той час це складало майже дивізію. Недарма згодом Симон Петлюра жалівся, що у його військах було мало освічених командирів і агітаторів. Знали москалі з чого треба було починати нищити Україну! І це вони робили постійно і це бажання у них залишилося до нині. Згадаємо, як вони поступили у 1991 році з рублем і закордонними вкладами українців.

Транзитний Марс на куспиді VІІІ-го Дому, поражений натальною Ліліт, дав смерть державі від військових дій. В астрологічному плані це сварка і бійка за спільні гроші. Транзитна Ліліт з'єдналася з натальним Сатурном у VІІ-му Домі. А це розплата від партнерів. "Уміли" наші предки вибирати час для поворотних моментів історії! Треба зазначити, що не неготовність українців до самостійності призвели до загибелі УНР, а нерішучість в діях, демагогія в Центральній Раді, неправильне визначення істинних ворогів і партнерів, слабка пропаганда серед населення і відсутність ідеології своєї державності. Сам Грушевський був - Терези. А тому діяв по південному вузлу в історичній карті (у Терезах), тобто балансував на межі можливого. Якби він діяв по Овну (північний вузол), то ситуація різко помінялася б. Уся біда українців ще й у тому, що Сонце в історичній карті в з'єднанні з Прозерпіною, тобто пошкоджено. А це забов'язує владу брати на себе відповідальність за долю народу і держави і за його духовний розвиток. Бо сам народ невзмозі без керівництва зрозуміти своє завдання, роль і вирішити свої духовні і матеріальні проблеми. Політична бездарність Грушевського призвела до загибелі України!

Невже нікому не зрозуміло, що інтервенцією на Україну, а потім на Кавказ і Середню Азію, Ленін і його команда почали нову імперіалістичну війну, обдурюючи народ революційними гаслами! Адже владу і землю народ так і не отримав в решті решт... Ця інтервенція консолідувала росіян. І якби поляки у стихійному патріотичному пориві не зупинили 1920 року цю навалу, то невідомо де б опинилися росіяни, адже російський Жругр не знає міри ні в чому і мріє тільки про світове владарювання (від океану до океану).

Підкреслювати те, що інтервенцію проти незалежної України організували більшовики, просто смішно. І більшовики, і білогвардійці нищили Україну з однаковою жорстокістю! І ті, і другі спершу нищили українську інтелігенцію, як найосвіченіший прошарок суспільства, а потім і простий народ. Для російського Жругра не важливо, хто при владі.

Одразу ж після повалення незалежної України сюди з Росії посунулись тисячі продзагонів, які за неповний місяць панування вивезли до Росії 29 млн. пудів тільки хліба, не рахуючи сала і металу. Німці ж за 8 місяців окупації встигли вивезти тільки 7 млн. пудів... Повстання українських селян проти мародерства і насилля росіян (продзагони не зупинялися і перед розстрілами і спаленням сіл...) примусили окупантів залишити Україну. Така ж доля судилася і німцям. Це ще раз підтвердило, що в України немає союзників. Усіх цікавлять тільки її багатства.

Особливо Москва підступно вчинила з Україною стосовно Чорноморського флоту. Це був єдиний флот Російської імперії, на якому залишились порядок і дисципліна. На переважній більшості кораблів був піднятий жовто-блакитний прапор, що надзвичайно дратувало усіх москалів.. І ось за таємним наказом Леніна з Петрограда було направлено в Крим декілька ешелонів з революційними балтійськими матросами, які повинні були дестабілізувати обстановку на Чорноморському флоті. Були втоплені майже всі морські офіцери, а частина флоту була з часом знищена. Москва завжди діяла за принципом: краще знищити, аби не дісталось українцям або комусь взагалі (по братерські). Ленін добре розумів, що Європа нікому даремно не допоможе, а тим більше слабким (це треба запам'ятати і сучасним нашим політикам), а тому потрібно було вивезти з України золоті і валютні запаси і знищити військовий флот, які б Україна могла дати під заставу. Був ще цукор, як ліквідний товар, але його ще треба було вивезти і реалізувати, на що не було ні часу, ні можливості. Європа побачила безпорадність України і в допомозі їй відмовила. Правда, вона за це згодом поплатилася, але до сих пір не зрозуміла своєї помилки. Прагматичний Захід робить ставку тільки на перспективні уряди і народи. Слабких тільки підкорює. Ось чому Грушевський так бесталанно закінчив свою кар'єру, бо він не був ні політиком, ні прагматиком.

Телець дуже практичний і схильний до меркантильності знак, а тому глобальною політикою цікавиться рідко. Часто через це не помічає небезпеки. А тому роль інтелігенції на Україні особлива. Телець упертий і повільний знак (фіксований хрест), а тому з ним треба працювати довго і терпеливо. Телець любить слухати, особливо розумні речі, бо сам розсудливий. А тому, хто в агітації переможе, за тим він і піде. На жаль, засобам масової інформації у нас надають мало уваги. Мало того, йде несамовита протидія усім національним починанням. А от Росія це розуміє краще і тому цей інформаційний простір вона постарається не втратити. На свій же нікого не допустить. Добре знає, чим це закінчується!

Телець, як усі земляні знаки, консервативний, а тому не любить швидко міняти думку, але, якщо він розчарується, то всю негативну енергію виплескує на того винуватця, який поближче, не розбираючись в причині. За це і розплачується.

У 1917 році російська "демократія", щоб нацькувати свого солдата на інші народи, вигадала назву "націоналісти". Себе ж охрестили "інтернаціоналістами". А тому, коли прийшов на Україну бідний (община ніколи не давала достатку у Росії) і завжди голодний "інтернаціоналіст" і побачив коней, свиней, корів у господарстві селянина, то ненависть і бажання поділитися "по-братерські" виникли підсвідомо. Тільки, на жаль, цей інтернаціоналіст, вихований на російському націоналізмі, схильний насаджувати усе російське. Так, наприклад, у минулому столітті в Німеччині була розроблена інтернаціональна система виховання дітей (німці люблять виховувати). Та, розібравшись із цією системою, педагоги світу побачили, що ця система є цілковито німецька і придатна тільки для німецького менталітету. Так і російський інтернаціоналізм був звичайною вивіскою, яка прикривала інтервенцію російського націоналізму. А тому його правильно назвати інтернацизмом. На відміну від інших уіцраорів російський Жругр, демон великодержавності, вмів вибирати красиві гасла, ретельно ховаючи істинні наміри. У цьому його унікальність.

Транзитний Плутон просувався по V-му Дому. Це боротьба за владу, міжусобиця. Транзитні Нептун і Сатурн перебували в VІІ-му Домі. Після Центральної Ради до влади прийшов Гетьман Павло Скоропадський. Його влада не користувалася авторитетом серед селян, бо під час його правління в маєтки повернулися пани. Влада його трималася на німецьких багнетах і російських офіцерах колишньої царської армії. На жаль, Скоропадський під тиском Антанти і російського офіцерства практично віддав Крим білогвардійцям. Він намагався економічно впливати на Крим, де владу тримали російські офіцери і не втручався в їх "автономію". Це й обумовило війну України на три фронти. Крім того Скоропадський був схильний знову стати під руку царської Москви, бо він був вихований на російській культурі. Цей фактор і вирішив його долю.

У Москві ж у цей час пройшов перший з'їзд комуністів України. Керував і готував його Ленін, але на засіданнях він був відсутній, щоб не дискредитувати "українських" комуністів в очах українців. (Російський Скорпіон все робить таємно). Антонов-Овсієнко раптом змінив прізвище на Овсієнко. Усі тепер готувалися стати українцями... Стало зрозуміло, що Росія готує новий наступ на Україну.

28 листопада 1918 року Москва у Курську (він тоді був українським) сформувала маріонетковий український радянський уряд, який повинен був прийти на російських багнетах на Україну і завуалювати інтервенцію.

На зміну Скоропадському до влади прийшла Директорія на чолі з Петлюрою і Винниченком. Але, сперечаючись між собою, яка на Україні має бути політична система, втратили владу. Допомогли цьому зрада отаманів Григор'єва і Махна, які перекинулися на бік більшовиків і оголили південний фронт. Практично Махно свїми діями зупинив наступ білих, чим врятував більшовиків, і знищив Україну. Пізніше ці загони більшовики розстріляли, бо українці не повинні були мати свої військові формування. Для Москви все, що їй не підкорялося, було бандою.

Ще одну підступну акцію влаштувала Москва стосовно українського народу і ретельно замовчувану нею. Це вбивство Миколи Щорса. Коли війська Миколи Щорса звільнили частину України від німців, його авторитет значно посилився. Тоді під час бою з німцями більшовицькі агенти зненацька знищили охорону і самого Щорса, а труп його вивезли на бронепоїзді в невідомому напрямку. Він необережно проявив неслухляність Москві. Тобто Росія не нехтувала ніякими засобами, аби знищити на Україні незалежний визвольний рух або дискредитувати його. Вона боялася самобутних націонльних авторитетів.

Антанта ж, на жаль, не підтримала Україну у визвольній боротьбі Недооцінка українського фактора, як гаранта стабільності у Європі, призвела врешті-решт і до Другої світової війни. Як бачимо історія не вчить і Європу.

22 січня 1919 року транзитне Сонце стало на Asc, вузол з'єднався з натальним Місяцем у Х-му Домі державності (кармічна вказівка), а Плутон став у секстиль до натального Сонця. У Києві на Софіївському майдані був проголошений Акт про злуку Української Народної Республіки з Західно-Українською Народною республікою. Але суперечки між лідерами про те, кому правити державою, призвели до втрати влади. Наступ Польщі на Галичину призвів до того, що галичанські військові загони, які воювали на півдні України, оголили південний фронт і поїхали рятувати західну Україну від поляків. І так постійно... Можновладцям треба запам'ятати, що найстрашніше для влади на Україні - це розчарування народу. Якщо б у 18 році не впала Центральна Рада, не дивлячись на несприятливі умови, не настало б розчарування у народу. А Телець довіряє і служить тільки сильній владі, навіть чужій, бо він бажає емоційної стабільності. Ось чому наступні намагання поновити владу були приречені на поразку. А чим були обумовлені нерішучість і вагання Центральної Ради? В першу чергу демагогією і політичною боротьбою в самій Раді, повним нерозумінням небезпеки від російського сатанизму (по Космічним міркам). Це і знищило Україну. Ще раз нагадуємо, що великою помилкою Петлюри було те, що він не провів повної примусової мобілізації, як це зробила Москва. Все гралися в демократію. Можна нагадати як "Чорна Рада", вигнавши Гетьмана Виговського, поховала Україну. Така ж доля спіткала і Польщу, де Сейм став над королем. Більшовики це зрозуміли одразу і Ради стали для них звичайною вивіскою. Тому в критичний час Росія й перемогла. Не можна в перехідний період довіряти Радам вирішувати серйозні питання! Низька духовність, нерозвинутий інтелект і неврівноваженість виборців будуть зводити нанівець будь-які завоювання. Не можна забувати, що засіяний сатанизм буде в першу чергу вражати верхівку і вибранців. Щодо України, то тут ніколи не пройде повна узурпація влади однією людиною, якщо вона українець, бо тут велику роль грає менталітет. Навіть ті росіяни, які деякий час проживали на Україні, міняли частково свій азіатський менталітет.

Звернемо увагу на одну дуже важливу деталь, яка відіграє значну роль у виборі шляху еволюції кожного народа. Мова йде про те, що кожна нація має своє ядро, яке впливає на розвиток культури, ідеології і навіть частково на менталітет свого народу. І залежно від того чи співпадає у переламні історичні моменти вектор зусиль цього ядра із бажанням і менталітетом народу, формується його велика і значна або трагічна історія. Якщо таке ядро стає провідним і активним в суспільстві, то виникає держава. Але якщо ядро виробляє агресивну ідеологію і її підтримує основна маса народу, то такий народ з часом стає імперським, тобто сатанинським і хоче він це визнавати, чи ні, але це є факт (імперію завжди породжував сатанизм). В Росії таким домінуючим ядром є вятицька земля з центром у Москві, на Україні - були київщина і черкащина, тепер Західна Україна з центром у Києві. А тому роль "критичної маси", про яку так любить згадувати Лев Гумільов у своїх історичних працях, тут ні причому. Він плутає бажання і менталітет народу з критичною масою. Річ у тому, що центральні райони Росії ніколи не виступали проти центральної влади якою б вона не була, а навпаки, захищали. І виникнути там критична маса просто не могла. Всі бунти привносилися периферією або вихідцями звідти... І взагалі багато історичних висновків Льва Гумільова грунтуються на його фантазії, начебто підкріпленими фактами і теоріями, але красиво піднесеними. Що, наприклад, скаже читач, коли довідається про історію з давньоримськими легіонерами, які були переправлені з Близького Сходу в Іспанію для придушення повстання християн. Цей легіон по словам Гумільова був теж християнським, а тому відмовився вести бойові дії проти релігійних братів за що був повністю децімований, тобто усім 10 тисячам легіонерам відсікли голову за непокору. Красива історія, але Л. Гумільов не знав, що християнство не проникало в ряди легіонерів, доки Рим не прийняв офіційно християнство як державну релігію. А річ у тому, що цей легіон стояв в Сірії, де поклонялися культу Мітри, тобто упрощеному зороастризму, який дуже нагадував християнську релігію. Практично християнство вилилося із культа Мітри. Як коротко описувався дух Мітраїзму: "братський і демократичний дух перших комун та їх джерела покірності, ідентифікація об'єктів поклоніння з сонцем і світлом, легенди про пастухів і дарах, повіні, вогнена колісниця, отримання води із скелі, використання дзвонів і свічі, святої води і причащання, освячення неділі та 25 грудня, увага на самоконтроль і моральний кодекс, самостримування, доктрини неба та пекла, роздуми про Логос, який з'являється від божественого, очіщаюча самопожертва, постійна боротьба між добром і злом з перемогою першого, безсмертя души та останній суд, воскресіння плоті та вогненна загибель Всесвіту... Самі обряди вершилися тільки в печерах... Це тільки частина схожості цих релігій і чи не нагадує перших християн? Але головне, що збивало з толку очевидців подій, це те, що посвяченим в культ Мітри на лоб ставився знак у вигляді єгипетського хреста! А що сказати про висновки цього популярного в Росії історика про начебто негативний вплив прийняття іудаїзму хозарами на їх культуру і життя, тобто занепад... Бо бачите він робив висновки по матеріалам розкопок.. Та Хозарський Каганат складався не тільки з скотарів-кочівників, але й з осідлих народів Північного Кавказу на рівні протекторату. Якраз занепад співпав з експансією арабів в Середню Азію і непереможну кінноту арабів зупинили на два покоління якраз хозари, які втягнулися у цю тривалу війну захищаючи кавказькі народи, не зраджуючи як це робили москалі, коли їм було так вигідно. Ось що захищав Лев Гумільов, дурячи свій та інші народи! Навіть Даниїла Андреєва заносило на узбіччя, коли мова йшла про "Великую Россию". Небезпека в його філософії у тому, що він отримавши де-яку інформацію про світ з Космосу, дуже вільно нею розпорядився. Так, наприклад, не розібравшись у справжній історії (так його вчили російські ідеологи), він унікальну інформацію пристосував для великороського смакування, не розуміючи того, що Росія ніколи б не була Великою імперією, якби її не зробили українці, за що останні і караються, доки не покаються на державному рівні. Від москалів каяття чекати нічого, її просто ніколи не буде. Фантазії Даниїла Андреєва довели до того, що він росіян об'явив "сверхнародом". Ні мало, ні багато. Так усі імперські народи вважають себе наднародом, доки їх імперія не розпадається!... Так що в своєму розділі "метаісторія..." шановний езотерик серйозно поплутав карти читачам і задурив голову. Ну що ти зробиш з цими російськими псевдопатриотичними настроями майже всіх істориків і філософів! А так хочеться їм бути вищою расою і як вони ображаються, коли тільки натякнеш їм на це...

На жаль, на українському грунті напрямок дії такого ядра народ часто не розумів і не підтримував, що приводило його до трагічного фіналу. Це стосується періоду волхвів (Докиївська Русь), середньовіччя, важливо це і на сучасному етапі еволюції нашого народу. Між іншим, Західна Україна - це Скорпіон, а роль Скорпіона у державотверенні надзвичайно важлива. Ось чому російський Скорпіон ненавидить західно-українського! Тобто взаємна "любов"...

Останній раз Симон Петлюра спробував відновити незалежну Україну 1920 року з допомогою Польщі. Але цим він тільки підірвав свій авторитет серед селян і змучений війною народ не підтримав його, не зважаючи на те, що панську землю селянам роздав Петлюра, а не більшовики, як прийнято вважати... Росія свої "візити" починала з пограбування України, а доля українців, як засвідчує історія, її мало турбує.

Коли Плутон у серпні 1920 року ввійшов у VІ-й Дім, Україна, як незалежна держава, перестала існувати. VІ-й Дім, як ми згадували раніше, в мундіальній астрології грає роль окупації. Почалися масові розстріли, доки Плутон у середині 1940 року не вийшов з VІ-го Дому.

Росія для України грала роль не тільки фізичного вампіра, але й енергетичного. Привласнивши історію, культуру, назву історичної України, Росія повинна була триматися України, бо в енергетичному плані вона весь час відчувала недостатність своєї енергетики і звідси у неї й невпевненість у своїх силах без України. Потрібно було, щоб хтось постійно відпрацьовував важку карму Росії. Тобто, полегшував енергетичний дисбаланс. А, головне, її корені в Україні, а тому відірвавшись від коренів, вона багато що втрачає в енергетичному плані. І вона буде все робити, щоб не відпустити Україну. Випромінюючи на Україну негативну енергетику через засоби масової інформації, дипломатію, політичні рішення, а особливо через Московську церкву, Росія все більше і більше стає темною. А все це, зазвичай, закінчується кровопролиттям. Особливо це небезпечно для Росії, коли не буде поряд того, на кого можна скинути свої провини і хто за неї буде їх відпрацьовувати. Правда, вона встигла повернути назад Середню Азію, Абхазію і "Придністровську республіку", але без України на світовий простір їй уже не вийти і вона це розуміє.. А тому пани Симоненко і Ткаченко, ратуючи за новий Союз, граються з вогнем, провокуючи російського Жругра на нове світове панування.

Транзитний Сатурн у грудні 1932 року увійшов у І-й Дім (Водолій) і вийшов з нього тільки на початку 38-го року. Важкі випробування випали Україні - голод. Але на початку лютого 33-го цей Сатурн став у квадрат до натального Сонця і Юпітера. Почався голодомор, тотальне пограбування. Мерли, безумовно, спочатку діти і старі люди. (Виявилося, що можна обійтись і без газових камер, як це робили німці).

Російські ідеологи зі шкіри пнуться, щоб довести, що і в Росії був голод. Так, було голодно, але тотальні голодні чистки були на Кубані, де переважав український етнос, на Далекому Сході і Сибіру, де теж було багато переселенців з України. А от головний аргумент - Поволжя. Там Росія виморювала поволзьких німців. Але цих німців від геноциду врятував Гітлер, пред'явивши Москві ультиматум. Так що про російський "інтернаціоналізм" можна говорити тільки через призму російського націоналізму. Російський Водолій, керований державним Скорпіоном (причому, на низькому духовному рівні, бо імперські амбіції не можуть дати високого духовного рівня), завжди національні питання вирішуватиме через кров і насилля. Тільки через покаяння Росія може підняти свій духовний рівень, як це зробили німці у особі Гельмута Колля. Але для цього треба відмовитись від проімперських настроїв, що для Росії не прийнятне. Жругр буде прикладати неймовірні зусилля, щоб Росія не стала на світлий шлях еволюції, а загрожувала світу новою світовою війною. Гагтунгру, а тим більше Жругру, потрібен страх і кров, чим вони і живляться в Чечні.

Різниця між німецьким і російським фашизмом в тому, що німці не приховували своїх намірів. Російський же фашизм, проповідуючи на словах братерство й інтернаціоналізм, повинен був маскуватися. Якби російський державний Скорпіон не маскувався світлими ідеями, то йому було б важко експлуатувати Водолійський менталітет свого народу, тобто відкритість і бажання допомогти скривдженому. Тому і були підкинуті гасла про братерство і рівність. На ці гасла купилися й українці, бо на історичній карті України Asc знаходиться у Водолії. Але кожний народ згідно зі своїм менталітетом розумів братерство і рівність по-своєму.

Те, що голодомор 33-го на Україні був етнічною чисткою, мабуть уже не викликає сумніву. Куркуль, як класовий ворог, був уже знищений за декілька років до цього. НКВС теж було очищено від українського елементу. Переважну кількість секретарів райкомів і обкомів розстріляли і замінили "свідомими" росіянами. У цьому ж році почалося тотальне переселення росіян на українські землі, на місця вимерлих від голоду сіл, особливо на сході і півдні. Цікаво, що таку ж етнічну чистку Росія негласно підтримує й у колишній Югославії проти боснійців і хорватів, ховаючись за братні гасла. Адже боснійці і хорвати теж слов'яни, тільки не православного обряду. А де ж інтернаціоналізм? Сербський уіцраор, народжений російським Жругром, швидко перейняв усі риси "старшого" брата.

Другий управитель Водолія - Сатурн. Крім того, Водолій знаходиться в опозиції до Лева, беручи його негативні риси. А Місяць у Скорпіоні додає негативні риси цього народу на підсвідомому рівні. Ось звідки береться жорстокість і впертість росіян. Тому і важко Водолію і в той же час Скорпіону про який вперто мовчать російські астрологи, визнати свою вину особливо через підсвідомі Скорпіонні риси російського характеру. А Скорпіон ніколи не буває об'єктивним! Він усе міряє тільки через свою вигоду. Абхазія і Чечня ще раз це підтвердили. Між іншим, навіть поляки, які при Лже-Димитрію прийшли у Москву і які в силу імперських амбіцій не відрізнялися толерантністю, жахалися надзвичайної жорстокості і підступності москалів навіть до самих себе, де розправи чинилися завжди з великою кров'ю і ненавистю. Тому, коли москалі запросили на московський трон польського королевича, польський Сейм відхилив це прохання, піклуючись за життя спадкоємця королівського трону. Вони ще тоді зрозуміли, що цьому Водолію (з Скорпіонними якостями підступності, жорстокості і помсти) довіряти не можна через його непрогнозованість і самодурство. Не дарма залізний більшовик Постишев, присланий на Україну на початку 30 років для наведення порядку, був замінений євреєм Кагановичем, після чого почався справжній голодомор. Єврейський Скорпіон мстив хохлам як тільки міг. Отут два Скорпіони знайшли спільну мову і бажання...

Знаходячись у Водолії з грудня 1932 року до початку 35-го, а це І Дім карти України, транзитний Сатурн дав відкриту розправу над українцями. Це був і період жорстокого нав'язування Водолійської енергетики, тобто колективізації. Коли ж цей Сатурн увійшов у Риби, терор набрав скритної форми, доки він не вийшов з Риб у 38 році.

У 1933 році у Німеччині конституційним порядком до влади прийшли націонал- соціалісти, на чолі з Гітлером. Вони зразу ж ввели диктатуру своєї партії. Народ, між іншим, підтримав ці дії. Почався масовий терор проти інакомислячих. (Фашизм - це політична течія, яка тримається при владі засобами терору і демагогії). Цей варіант фашизму і сам сценарій був Гітлером запозичений у комуністів. Нічого дивного тут не має. На початку 20-х років рівноправність була чи не основним гаслом націонал-соціалістів. І у німецьких комуністів і в націонал-соціалістів були свої бойові дружини, які влаштовували на вулицях міст цілі побоїща. Але німецькі комуністи керувалися із Москви, а це відлякувало багатьох. А тому багато комуністів ще до 33 року перейшли в націонал-соціалісти, бо це гарантувало процвітання німецької нації. (Між іншим, Гітлер не знищував масово своїх комуністів, як це підносить російська пропаганда. Він їх тримав в концтаборах, а з початком інтервенції в СРСР він їх відправив на фронт, де вони, побачивши злидоту радянського народу, стали ярими антикомуністами. Це російська ідеологія визнавати не хоче. Між іншим, Гітлер привернув до себе народ не тим, що пообіцяв його нагодувати, як це підносяць комуністи, а тим, що почав впровадити в життя теорію гармонії розвитку суспільства, яку розвинув Рудольф Штайнер. (Нажаль, наші можновладці мабуть про нього і не чули. Та й нащо собі забивати голову якимись філософіями! А от тому й не йдуть справи, що зібралися одні "технарі") . Але гармонійне суспільство за рахунок чужих народів і земель не збудуєш. Крім того всяка диктатура - це породження Диявола. Безумовно, що породження одного демона великодержавності і його активізація призводить до народження іншого. За законом темних сил перемогти повинен сильніший.

Відомо, що гітлерівці використовували в своїй діяльності елементи магії. Це свастика (символ злого сонця), масові маніфестації, після яких починався терор, прилюдні спалення заборонених книжок, монументальні споруди політичним ідолам та інші ритуали... Перші прапори у німецьких фашистів були червоними (кров).Навіть п'ятикутну зірку вони використовували. Червоний прапор і червона п'ятикутна зірка - це сатанинські символи (езотерично). Потім гітлерівці відмовились від зірки, бо вона була у росіян-більшовиків і у американців. Простий народ цього просто не знає. Між іншим, ідею про арійців німцям на початку цього століття підкинула напівєврейка і росіянка Блавацька. Такі ж елементи магії використовувала і Москва.

На перших більшовицьких грошах теж друкувалася свастика, яку вони перейняли у Тимчасового уряду Керенського. Цей символ був присутній і на застіжках піонерських галстуків до війни. Такі ж масові маніфестації і спалення ікон і заборонених книжок з переходом до терору... Знищення храмів і церков. А за масовим будівництвом споруд на честь політичних ідолів Росія не мала рівних у світі.

Між іншим, 1 травня, яке російські більшовики назвали днем солідарності трудящих, є ніщо інше, як сатанинський шабаш (езотерично). Ще з давніх часів у ніч на 1 травня усі сатанинські сили (відми, відьмаки, вурдолаки, тощо) збиралися на свій шабаш, святкуючи свою непереможність. І це символічно для комуністів. А тому цей день езотерично не можна вважати святковим. Інакше це підтримка темних сил. Як стверджує астрологія усе має свою закономірність.

А головне - це терор, як жертовник, на якому приносили людські жертви дияволу. Хто більшу жертву приніс, тому і більше диявол допомагає. Відомо також, що з Тібету до Москви насильно доставляли буддійських жерців, яких потім знищували. Була навіть спроба організувати переворот на Тібеті і поставити лояльного до Росії ламу. В цьому приймав участь сам Микола Реріх. Організувавши експедицію на гроші американських магнатів, він за допомогою московських спецслужб і переодягнутих монгольських солдат намагався попасти в серце Тібету. Але Бог цю експедицію туди не допустив і переворот не вдався.

Гітлерівська магія теж була пов'язана з Тібетом. Сподіваючись на підтримку Космічних сил гітлерівці оголосили себе арійцями. Вони використали лівоекстремістську течію аріїв з темною енергетикою. Цим же скористалися і більшовики. Навіть сюди проник диявол. Не дарма символ цих аріїв - свастика, символ сонця із зламаними променями.

І більшовики і націонал-соціалісти відчували потребу в підтримці Космосу. Обидва мріяли про шамбалу. Але справа в тому, що магія дає тільки тимчасовий ефект і, крім того, вимагає розплати за це, бо вона підміняє або затримує процес еволюції. А коли вона використовується на державному рівні, то це небезпечно для країни. Свого часу від цього загинула Атлантида, жерці якої досягли такого мистецтва в акумулюванні космічної енергії, що це викликало вибух, який дорівнював ядерному. Німеччина поплатилася за це повним розгромом і розподілом держави, Росія - Чорнобильською трагедією і розколом Союзу. Причому Україна знову повинна була одпрацювати карму Росії. Між іншим, побудова комуністичного майбутнього в російському варіанті - це ніщо інше ніж побудова суспільства з жорсткою регламентацією правил поведінки в общині, узятих як приклад з древньоіудейської общини часів Мойсея. Недарма основи більшовицької держави закладали євреї і напівєвреї: Ленін, Троцький, Каменєв, Зінов'єв і тисячі інших. Просто вони не бачили іншого шляху, як використати історичний досвід пращурів. Тим більше, що умови і менталітет росіян дозволяли це втілити в життя (це колишня територія хазарів-іудеїв). А мавзолей Леніна нагадує мавзолей Князя Світу.

Треба зазначити, що Близький Схід до приходу Христа був центром сатанизму, тобто темної енергетики. (Не дарма в цьому регіоні було багато прокажених, яких лікував Ісус Христос). Це і обумовило прихід туди Сина Божого, щоб якось нейтралізувати дію темних сил. Згодом центр сатанизму перемістився в Рим, тобто в Римську імперію. Ось чому Рим прийняв християнство. Християнство і обумовило падіння ненависної світу Римської імперії. З падінням у Vст. н.е. цієї імперії і її розколу на Східну і Західну центр сатанизму перемістився у Візантію. Це обумовило і виникнення християнства східного обряду. Практично православ'я розкололо єдину християнську церкву, об'явивши себе автокефальною. Посилення Київської Руси і її язичництво обумовили прийняття християнства, бо іудаїзм, який міг поширитися на цих теренах, не рятував від сатанизму цей народ. А з приходом корисливих варягів небезпека посилилася, що завдвало клопоту деміургам світлих сил. Тепер сатанизм перемістився на Оку, тобто до вятичів, які противилися християнізації з усіх сил. На цих теренах в багатьох селах на ряду з язичництвом процвітав іудаїзм, залишений хазарами. А тому і не дивно, що туди згодом перемістився Київський патріархат. На жаль церква може нейтралізувати сатанизм тільки частково та й сама підпадає під вплив темних сил. Правда, Римська церква вже майже очистилася від дії темних сил, московський же патріархат від темних сил навіть не думає очищатися. Московська церква стала знаряддям духовного поневолення народів імперії, освячуючи імперський дух. З появою іудеїв в Америці туди також став проникати сатанинський імперський дух. Але там ситуацію більш-менш контролює Римська церква. У Східній Азії центр сатанизму виник в Китаї, потім в Японії, а тепер він перемістився в Гонконг. Ось чому в свій час це обумовило появу Будди, але це не захистило ці народи від дії темних сил, як і християнство, бо все залежить від духовності народу.

Єврей Карл Маркс, щоб знищити християнство і європейську культуру організував секту інтернаціоналізма і винайшов новий метод боротьби - це класова ненависть темних мас проти капіталу. Але іронія долі в тому, що капітал - це кров економіки і його знищити не можна. Його можна сконцентрувати в руках комуністичного диктатора, породженого сатанізмом. Недарма Фрідріх Енгельс, загіпнотизований ерудицією Маркса, нарешті зрозумів в кінці життя що несе людству комунізм і відмовився від цієї ідеї. В Європі знищити християнство не вдалося, мало того, по іудаізму був нанесений з часом удар у відповідь. В Росії ж єврейськими екстремістами християнство і пелюстки європейської культури були знищені. На арену вийшла азіатська темна, вульгарна пролетарська культура і ненависть до всього інтелектуального і світлого. І ця привнесена російська "пролетарська" культура і ненависть на Україні переважає. Ось про що треба говорити вголос.

Треба зазначити, що на вищому розумінні проблеми війн - це глобальне протистояння між Сходом і Заходом, між Європою і Азією. Між іншим, всіма законами Космосу Гітлер повинен був перемогти Росію. Але він припустився фатальної помилки, коли восени 1941 року почав масово знищувати євреїв і українців у Бабиному Яру в Києві. До цього євреї перебували у концтаборах як робітники. Гітлер ненавидів євреїв тому, що вони процвітали і жиріли в той час, коли німці страждали від інфляції, голоду і невпевненості в майбутнє. Він намагався зупинити наростання павутиння, яким євреї обплутали увесь світ. Сталін же у критичний час продав душу сатані. Тут уже йшлося не про більшовизм, а про виживання. І переміг не більшовизм і соціалістична система. Переміг сатанизм. Переміг той, хто заклав більшу жертву сатані. Для Космосу немає різниці яка система. І справді дивно, як обезброєна, морально задавлена Росія, утрималася від натиску багато крат переважаючого ворога, як у військовому потенціалі, так і моральному. Крім того, рівень підготовки німецького генералітету і солдатів був на порядок вище російського. Жуков тоді ще вчився керувати великими масами військ, бо досвід його грунтувався тільки на обмеженому контингенті військ у Монголії. А німці - це не японці! Тоді у німецького Верховного командування щось "перемкнуло" у голові і вони, замість того, щоб концентровано штурмувати Москву, почали її оточувати, розпорошивши свій резерв на болотах, де танки пройти не могли. Але все одно розгрому вермахту під Москвою у 41 році не відбулося. Німецьке командування, розгубившись після прориву фронту Червоною армією, швидко вивезло на машинах свою живу силу, залишивши на полі бою важку техніку. Німецькі автомашини йшли тоді нескінченними колонами по п'ять у ряд. Червона армія воювала тоді тільки з ар'єргардом. Але російська ідеологія досі називає цей прорив розгромом.

Це було тільки попередженням Гітлера Космосом. Гітлеру не можна було чіпати українців і знищувати їх.

А чи не здається дивним те, що знищувати євреїв Гітлер почав у Києві (Бабин яр)? Те, що євреї постраждали за гординю - це зрозуміло. (Гітлер боявся, щоб євреї не захопили світ. Цього боялася і Росія). Крім того кару евреї понесли через те, що поклонялися (таємно) Золотому Тельцю. Тобто пограбування євреями інших народів носило скрито тотальний характер. Міра усьому було золото. Середньвічна європейська хроніка вказує на те, що часто цілі села, міста і навіть князівства були в фінансовому боргу у євреїв, які позичали гроші під 200, а то й більше відсотків. А Україна в езотеричному плані це Золотий Телець. І хто її буде грабувати понесе перед Космосом розплату. Згадайте, що сталося з тими народами і імперіями, які принесли їй зло? Ті окупантські народи стояли на межі знищення. (Перси, готи, авари, кипчаки, половці, татаро-монголи, татари, ляхи, німці...) Те ж саме чекає і Росію, якщо вона не покається у своїх гріхах. Ось чому Москва так намагається приєднати до себе Україну! Вона підсвідомо відчуває розплату і намагається прикритися нами, хоч всім розповідає про протилежне. Її рятує тільки те, що не всі українці розуміють азіатську хитрість Москви, а тому ще не виставили їй рахунок за ті злодіяння, які вона творила на протязі віків, і те що Україна не покаялася в тому, що виростила Російську імперію! Не можна недооцінювати езотерику, бо все що відбувається на фізичному плані готується на енергетичному рівні, тобто тонкому світі. Тобто людство бореться не з причинами трагедій, а з наслідками.

Транзитний Плутон у 20 році ввійшов у VІ-й Дім і вийшов з нього у вересні 39- го. Цей період характеризується як окупаційний. Справді, Москва дивилася на Україну як на свою колонію. Але коли Плутон у вересні 39 року увійшов у VІІ-й Дім, для України почалася війна. Тут же знаходився Нептун - ілюзії, обман, скрита війна, розчарування... Російські війська окупували Західну Україну (української армії не існувало, тому армія Радянського Союзу була російською, бо служила цілком інтересам Росії). Російські засоби масової інформації подали цей акт як воз'єднання історичних українських земель і звільнення від поляків. У цілому ж помінялися тільки хазяї. (У договорі під назвою "Молотова і Ріббентропа" розмова йде тільки про розподіл Польщі і Прибалтики. Тобто Західну Україну Москва визнавала як польську територію. Так що ні про яке визволення України від поляків мова не велася. Йшло звичайне загарбання.

Народ Західної України зустрів радянські війська квітами і піснями. Але буквально через тиждень почалися тотальні арешти і розстріли. Одразу були знищені комуністична партія Західної України, інтелігенція. Прокотилися арешти і серез робітничого класу, вже не кажучи про селян. Тисячі ешелонів день і ніч до самого 41 року вивозили у Сибір українців. У казематах НКВС катували і розстрілювали дітей "ворогів народу", жінок, чоловіків. Дівчат і жінок гвалтували. Це в генах москаля! Репресовано було близько трьох мільйонів осіб.

Як ми знаємо, в плани обох уїцраорів (німецького і російського) входило забезпечення світового панування, бо це забезпечувало їх виживання. А тому до світової війни готувалися обидві сторони. Сталіну потрібна була підстава, щоб втрутитися в справи Європи. А тому він дивився до пори до часу на Гітлера в якійсь мірі як на союзника. Ідея панування від океану до океану не давала Москві спокою. (Згадайте мрію Чінгіз Хана). Це прикривалося ідеєю інтернаціоналізму. А тому в кінці 1940 року в Москві був розроблений план інтервенції в Європу під назвою "Гром". Усе це ретельно Росія скриває до тепер. Начальником Генерального штабу був призначений Жуков, який і розробляв цей план. На західному кордоні була сконцентрована більша частина збройних сил СРСР. Там же були побудовані усі військові склади. В карпатах бойові полки з весни 41 року на машинах проводили хронометрах при подоланні карпатських хребтів. З 20-ти кілометрової зони від України до Прибалтики були виселені в Сибір місцеві жителі. Прикордонні підступи не мінувалися як прийнято в обороні. Ударна авіація та транспортні і десантні планери була сконцентровані на основних аеродромах, а таке робиться тільки перед наступом, якщо зауважити, що зв'язок між штабами був в основному телефонний. По плану "Гром" Радянський Союз повинен був почати інтервенцію в Європу в першій декаді липня 41 року. На що надіявся Сталін? На те, що Гітлер не рішиться напасти на Радянський Союз, маючи в тилу Англію. Крім того у вермахта було усього 3000 тис. легких і середніх танків. А в Червоній армії були важкі (ІС і КВ) до 700 штук і середні Т-34 до 1200... Усіх видів бронетехніки налічувалося в збройних силах до 20 тисяч одиниць. Щоб не втратити свій авторитет російська ідеологія співала пісню про буцімто стару техніку. Шести-семирічної давності танки не можна вважати старими і зношеними, тим більше, що бронетехніка стояла на приколі під брезентом. Так що Гітлеру таке і не снилося. Казки про те, що були розформовані танкові з'єднання з-за тупості генералів не відповідає дійсності. Не тупість генералів тут спрацювала, а концепція наступу вимагала прикривати піхоту безпосередньо на полі бою. А тому танкові армії не були потрібні. Їх розподілили в бригади. А цих бригад стільки наплодили, що де-які були просто недоукомплектовані. Як тільки не викручується російська ідеологія! Доукомплектовувати новостворені танкові бригади Сталін збирався за два тижні до наступу, щоб Гітлер нічого не запідозрив. Крім того можна було не поспішати, бо німецькі танкові дивізії ще на початку червня воювали в Греції. Гітлер їх перекинув на східний кордон тільки за три дні до наступу. Де-які дивізії йшли в наступ прямо з залізничних платформ. От в авіації Червона армія поступалася тільки якісно. Але Сталін надіявся раптовим удаом знищити люфтваффе прямо на аеродромах, а потім задавити кількістю своєї авіації. Так що план був ідеальним, але Гітлер і його генералітет зрозуміли наміри "генія і батька народів" і випередили його. Практично Гітлеру нічого не залишалося як напасти на Росію. Те, що Сталін намагався штовхнути Гітлера на Англію говорить і той факт, що до останнього часу в Німеччину йшли з Росії ешелони з бензином, мастилами, вугіллям і хлібом, тобто стратегічним товаром. Це повинно було також збити з толку Гітлера. А тому стратегія фюрера базувалася на тому, щоб блискавичним ударом захопити військові склади Червоної армії, розташовані поблизу кордону, знищити авіацію на аєродромах і оточити танковими арміями головні угрупування військ ворога. Цим досягалася головна мета - не допустити постачання військ ворога бензином, боєприпасами і провіантом, а потім бити військові частини, які будуть підходити, вроздріб. Так все й вийшло. Бронетехніку прийшлося червоноармійцям кидати, бо не було палива і боєприпасів, а живу силу нищили з повітря. По кількості військ вермахт поступався Червоній армії, а тому німецькі війська були сконцентровані на флангах російських угруповань, що дало можливість оточувати розгублені і деморалізовані війська Сталіна. Але Гітлер не зрозумів, що з російською імперією треба вести тільки тотальну війну на знищення ворога, а не бліц-криги мінімальними силами... Тобто тотальна мобілізація усіх сил з самого початку війни. Ці прорахунки привели врешті решт до катастрофи.

Але, якщо скласти елективну астрологічну карту на початок події, що забезпечує переможний або навпаки фінал, то видно, що Гітлер почав війну на пів години раніше, ніж потрібно було б. Крім того перед самим новолунням ніхто серйозних справ не розпочинає, бо бісовськи сили завжди вносять корективи. Це вже кармічний фактор. Можливо спрацювало те, що він боявся сходу сонця і плани його розкриються, а може був самовпевнений в перемозі і знехтував порадами своїх астрологів. А від того, коли почнеш багато що залежить. Це астрологи знають. Польська ж кампанія почалася точно по рекомендаціям астрологів! І як закінчилася... Елективна карта майже ідеальна.

У кінці вересня 41 року Плутон став у квадрат до натального Сонця історичної карти України. Київ захопили німці. Радянськими керованими мінами був зруйнований Хрещатик, хоча всю провину за це звалили, як завжди, на німців. Цікаво, що в Галичині цього року мільйони мишей знищили на корневі врожай пшениці. Почався голод. Німцям довелося терміново завозити хліб і роздавати місцевому населенню. Це яскраво підкреслило відмінність між німцями і росіянами. Німці навіть у 41-му відпускали українців військовополонених, якщо до них зверталися родичі. Щось ніяк не клеїться з російською пропагандою про тотальне винищення Гітлером слов'ян... Річ у тому, що під слов'янами Гітлер розумів у першу чергу росіян, як небезпеку Європі. Він не міг простити росіянам геноцид проти німців Поволжя та з інших регіонів. Це теж замовчують російські ідеологи. Так що не росіяни рятували українців від знищення, а українці росіян, прийнявши на своїй землі найстрашніший удар німців. Як би німці не знищували прилюдно більшовицьких активістів, а ховали свій злочин як москалі, то не було б до них на Україні такої антипатії і не розгортався партизанський рух. Комуністи були б в ізоляції і не було б репресій проти населення за підтримку партизан, що посилювало антипатії до німців. Диверсійні групи, які присилала Москва, могли виживати тільки дякуючи підтримці місцевого населення. Так що Гітлер робив помилку одну за одною. Він робив ставку тільки на свої війська і не хитрував як москалі, які обіцяли усе за підтримку, а потім нехтували обіцянками після перемоги.

У серпні-вересні 41 року Уран наблизився до ІV-го Дому і дав сплеск національній свідомості. Шалений опір німцям по Дніпру тривав два місяці, тоді як Центральний фронт одсунувся аж за Смоленськ, тобто на 500 км на схід від Південного. Як тільки вплив Урану у вересні послабшав, Південний фронт був знищений.

Новий вхід Урану в ІV-й Дім відбувся в червні 42 року. Це новий підйом патріотизму на Україні. Почали виникати партизанські загони. Сталін терміново визволяє з концтаборів провідну українську інтелігенцію з наказом пробудити буйний дух українців, яких на фронті була значна кількість. Але ті партизанські загони на Східній Україні, які не підкорялися Москві, підступно знищувалися спецзагонами НКВС. Разом з Ураном у ІV-й Дім ввійшов і Сатурн, давши важкі умови життя.

На Західній Україні теж почався патріотичний підйом. Влітку 1942 року організовується Українська Повстанча армія (УПА). Різниця була тільки у тому, що вона не визнавала ні Берлін, ні Москву. В цей період стало ясно, що Гітлер не бажав незалежності України. Та й нащо, коли він її вже підкорив? Користуючись монополією на засоби масової інформації, Москва робила все, щоб усілякими методами дискредитувати цей рух. Виходячи з геополітичних інтересів, вона незалежну Україну повинна була б розглядати як ворога. І взагалі, москаль завжди буде розглядати ворогами ті народи, котрі не бажають російської зверхності і гегемонії. А тому будь-який національно-визвольний рух, який би суперечив імперським інтересам, завжди буде розглядатися ними як небезпечний для Росії. Це засвідчили Чечня, Абхазія, Придністров'я, Таджикистан...

У першій декаді липня 43 року Сатурн увійшов у V-й Дім, на Україні почалася боротьба за владу. Як тільки повільні планети, починаючи з Сатурна, входили у V- й Дім, можна чекати колотнечі. Цього разу боротьба почалася між Москвою й УПА.

Практично УПА контролювала на Західній Україні усю сільську місцевість. Німці туди, здебільшого, не потикалися. У них вистачало проблем і на сході. Це так стурбувало Москву, що вона терміново організувала низку акцій для знищення УПА. Тож на Західну Україну був направлений загін Ковпака, який повинен був спровокувати німців на каральні акції, а в кінцевому результаті привести до знищення УПА. Розвідник Кузнєцов повинен був знищити гауляйтера Західної України Коха з такою ж метою. Чому, скажімо, не східних областей? Тим більше, що цей тиловик для радянських збройних сил не викликав жодної небезпеки. Кузнєцов, не знаючи справжньої мети замаху і спокусившись на цінність інформації, отриманої від Коха, не виконав наказу вбити гауляйтера. За це він був розстріляний представниками НКВС, а всю провину за його смерть приписали УПА. Між іншим, представниками НКВС був розстріляний і комісар загону Ковпака Руднєв за те, що уклав угоду з УПА про спільні дії проти німців. Простий народ, недосвічений у політиці, звичайно не знав істинної мети цих акцій. Російський державний Скорпіон істинну ціль завжди ховав від суспільства. І таких акцій було удосталь.

У липні-серпні 43 року транзитний Нептун увійшов у VІІІ-й Дім внутрішньої безпеки України. Нептун дає хаос на низькому духовному рівні. Намагання розгромити УПА. Але Нептун став у квадрат до натальної Ліліт. Усі ці акції зазнали краху, в тому числі і похід Ковпака. Точно таким же крахом закінчилися намагання деяких прошарків західно-української інтелігенції, а достеменніш, дітей репресованих комуністами, допомогти німцям у боротьбі з Москвою. Це було намаганням вибрати з двох лих найменше. Вважалося, що німці менше лихо, ніж москалі. Мова йде про дивізію "СС-Галичина", навколо якої Москва вчинила шалений гвалт. Між іншим, ніякого відношення до УПА вона не мала. Боячись консолідації деяких верств населення з німцями, Москва сконцентрувала проти цієї дивізії удесятеро переважаючі сили, причому в основному танкові та авіаційні. Це була, безумовно, політична і каральна акція. Внаслідок тяжких боїв ця дивізія була розгромлена. Це дало підстави Москві звинуватити визвольний рух і в першу чергу "западенців" у зв'язках з німцями і налаштувати проти них росіян і східних українців, забуваючи, правда, про російську визвольну армію Власова, яка нараховувала до мільйона росіян. Ця армія прославилася особливою жорстокістю карателя на території України і в боях проти Червоної Армії.

Літом 43 року німці намагалися переламати хід військової кампанії під Курськом і Орлом, але астрологічна ситуація їм не сприяла. Річ у тому, що привентивний артилерійський удар Червоної армії сплутав усі карти вермахту і наступ прийшлося розпочинати на 3 години пізніше, що різко погіршило астрологічну ситуацію. А для Червоної армії початок був раніше по годинам, а тому сприятливішим по елективній карті, що і обумовило успіх. Завербовані Рядянською розвідкою деякі англійські чиновники видали розташування таємних прифронтових аеродромів вермахта і вони були розбомблені червоною авіацією. В один момент були втрачені 500 літаків і в першу чергу винищувальної авіації, яка дислокувалася недалеко від фронту. Це були аеродроми "підскоку", що давало можливість швидко перехоплювати літаки ворога і підтримувати наземні війська. Перевага в повітрі була втрачена, прикривати бомбордувальники було нічим і вони несли надзвичайні втрати. Нічим було прикрити танкові з'єднання навіть у вирішальному бою під Прохорівкою, в той час як Радянська штурмова авіація безперервно бомбардувала наступаючих, що і вирішило долю вермахта. Смішно навіть думати, що Радянська танкова армія, яка була укомплектована переважно середнім танком Т-34, могла протистояти німецьким "Тиграм" у котрих лобова броня не пробивалася танковими гарматами, а в той час як 88 мілімітрові гладкосвольні гармати "Тигрів" наскрізь прошивали броню і зривали башти не тільки у Т-34, але й КВ і ІС, причому з більшої дистанції, ніж могли це зробити Радянські танки. Між іншим, з Англій були передані і вразливі місця цих "Тигрів". Треба зауважити, що цей німецький танк був для Червоної армії новинкою з якою поспіхом боротися було неможливо і Гітлер на це особливо надіявся. Для подальшої боротьби з "Тигром" радянській промисловості прийшлося спішно збільшувати випуск САУ (самохідні артилерійські установки) з потужними гарматами. Після цього розгрому німці вже втратили назавжди перевагу в повітрі, а значить і наступальні можливості. Самонадіяність німців заключалася в тому, що вони вперто намагалися штурмовати добре підготовлені опорні точки, а не обходити їх (Плутон і Ліліт на асценденті і Сонце в 12 Домі, тобто в ізоляції в елективній карті). Надзвичайна впертість і агресія з розплатою... В елективній карті ж Червоної армії асцендент став на Уран, Сонце і Меркурій у першому Домі... Це добре, бо дало як активність, так і новаторство в ідеях. Що стосується секретних данних, переданих з Англії, то треба пояснити, що дякуючи чешським підпільникам, які у 40-му році винесли з військового заводу запчастини від нової німецької шифровальної машини, склали її і переправили в Лондон, доля вермахту була вирішена. Англійські шифровальщики розкодували шифр і усі німецькі військові данні були Лондону відомі. Це, між іншим, врятувало англійців від розгрому під Ель-Аламейном, що розташований під Каїром. Не отримавши в рішучий момент підкріплення і боєприпаси, бо німецький морський конвой був розбомблений англійськими ВПС, Роммель примушений був відступати. (По свідченням англійських істориків фельдмаршал не залишав на призволяще ні одного німецького солдата і ті віддячували йому масовим героїзмом. В полон попадали переважно італійці. Переважаючі сили ангійських, американських та французьких військ не могли розгромити експедиційний корпус Роммеля, який з боями повільно відступав на свою базу. Апогеєм героїзму була загибель батальйону особистої охорони Роммеля, який кинули після від'їзду фельдмаршала в Берлін захищати ущелину в горах. Два тижні цей батальйон без усякої підтримки стримував дві танкові і одну моторизовану дивізії коаліції, які змогли пройти тільки після загибелі останнього німецького солдата).

У кінці серпня 1944 року Сатурн увійшов у VІ-й Дім окупації. Радянські війська повністю очистили Україну від німецьких загарбників. Україні весь час не щастило. Хтось приходить "звільняти" і залишається доти, доки не знаходиться ще хтось, хто хотів би знову "звільнити" її. А що це справді окупація, як вказує VІ-й Дім, доводять події. Молодих українських хлопців, котрі вижили в німецькій окупації, без підготовки кидають у бій (росіяни ж проходили двотижневий курс військової підготовки). За словами маршала Жукова українці повинні були змити кров'ю свою зраду росіянам! Цікаво що по свідченням російських істориків Жуков був надзвичайно жорстоким самодуром. Він ніколи не жалів простих солдат. Найбільші втрати в живій силі були на фронтах під його командуванням в той час як інші командувачі намагалися зберегти людей. А як стратег, то він був не найкращим. Просто конкуренти були знищені. Зате найбільше награбував в Німеччині той же Жуков як типічний москаль. Це розтлівало усіх.

Одразу ж у кінці серпня НКВС на Західній Україні почало "працювати" на повну потужність. Розстріли, катування, висилки в Сибір і Колиму набули жахливих розмірів. Десятки сіл було спалено. Крім того, непосильні податки сколихнули людей. Відмінність між Берліном і Москвою була разюча. Не дуже велика армія УПА в 46 році досягла у короткий термін майже пів мільйона осіб (в V-й Дім увійшов Уран). Багато, правда, було стихійних месників, не пов'язаних з УПА. Москва не надала значення тому, що Західна Україна загалом Скорпіон. А Скорпіон, якщо він став на боротьбу, не зважає на перевагу ворога в силі. Цікаво, що за весь період війни чисельність партизанських загонів, підпорядкованих Москві, не перевищувала і 300 тисяч. Після такого вибуху незадоволення НКВС швидко передислоковується у міста. Москва почала посилати на низові керівні посади східних українців, тобто в села і райони. Вони ж і несли в основному втрати. Вищі посади переважно обіймали росіяни. Москва не довіряла українцям. Чи розуміли українці, за кого вони воюють, убиваючи один одного? Залякані голодомором і розстрілами, роззброєні ідеологічно, східні українці боялися про це і думати. Крім того вони надіялися, що принесені величезні жертви у війні на боці Москви дають їм підстави вважати себе рівними з росіянами, тобто Росія прийняла їх у свій клан, адже офіційна ідеологія це постійно підкреслювала. Але, нажаль, Телець не любить дивитися на проблеми глобально. Як земляний знак він бачить їх у ракурсі практичного повсякдення. За це Космос Тельця і карає. Між іншим, участь Східних українців в репресіях проти Західних на стороні Росії загальмувала, а потім і відмінила реалізацію плану про тотальне переселення усіх українців до Сибіру, яке планувала Москва, а її територію заселити росіянами. Навіть Гітлер до такого б не додумався. Можна прямо сказати, що від цієї акції Україну врятували повстанці УПА. Між іншим, виселення татар, вірмен, німців з Криму носило ту ж мету - забезпечити експансію росіян у Європу. Ось чому Росія ревносно дивиться на зближення України з Заходом і буде протидіяти цьому усіма засобами! Навіть про дружбу знов заговорять не дивлячись на те, що перед цим її несамовито душили і принижували. Але Космос допоміг Україні вижити! За великим рахунком Росія злякалась ізоляції, бо це шлях до деградації і загибелі. Україну вона боїться як економічного і політичного конкурента, а тому все робитиме, щоб прив'язати це Теля до свого воза! Між іншим диверсії з авіаційних і космічних тем це їх справа. Не все чисто і на шахтах... Чи захочуть українці бути цим телям залежить від них самих. Бог дав усім право свободи вибору.

Репресії чинили не тільки в Західній Україні, але й у Східній. Так українську літературну, мистецьку інтелігенцію, яку вихваляли у Москві під час війни за те, що піднімала дух і свідомість українців, тепер знову репресували. Небезпека минула, потенціал використаний, свідомість українців уже стала для імперії небезпечною. Це нагадує часи Спарти, коли перед небезпекою інтервенції Персії у Грецію спартанці пообіцяли тим своїм рабам свободу, які будуть воювати проти персів. Після того, як персів відбили, цих рабів знищили... Як би ситуація не мінялася, але завойовник завжди ним залишиться, бо у відносини між ним і підкореним закладені інтереси імперії. А це дає і автоматичну зверхність над підкореним, якою б ідеологією це не прикривалося. Ідеологія міняється часто, але суть і дух імперії залишається.

Зате на Західній Україні в 46 і 47 роках не було такого голоду, як це було на Східній. На сході України хліб тоді погорів і все одно залишки вивозили. Це Бог карав східняків за прислуговування москалям.

У серпні 46 року Сатурн увійшов у VІІ-й Дім відкритих ворогів і партнерів. Сатурн у VІІ-му Домі - це війна. І це при тому, що там з 39 року перебував Плутон. До каральних акцій підключилася і регулярна армія. В Харкові терміново відкрився центр НКВС, де зі східних українців готувалися спецзагони, які працювали "під бандерівців"...

Щедро лилася кров на жертовний вівтар диявола. Але росіяни хоч розуміли, що вони воюють за безмежні простори Росії. Водолій - це експансія і безмежність у всьому, якщо не зупинити, рішуче не протидіяти. Взагалі, природний стан Сатурнянського Водолія - це війна, байдуже з ким. Інакше він засинає, розхолоджується і розпадається.

У кінці серпня 1948 року Плутон став у півсекстиль до натального Сатурну, а Уран - в опозицію до натальної Ліліт (розчарування). Керівництво УПА почало виводити свої війська на Захід. Головна причина була в тому, що Москва, зрозумівши безперспективність силової політики, різко зменшила податки на Західній Україні, чим і зменшила напругу між селянами і владою. Тельцівський менталітет, який впливає на всю Україну, спрацював безвідмовно. Досить було піти на поступки, як Телець стає смирнішим. На Східній Україні скорочення податків відбулося на півроку пізніше. Це була напівперемога над російським монстром. Але хоч такий клаптик землі не міг сам звільнитися від окупації, все ж боротьба за незалежність згодом принесла свої плоди. Ніщо не минає безслідно.

Незважаючи на те, що загони УПА були виведені за кордон, боротьба на Західній Україні продовжувалась. Нагадаємо, що Західна Україна в цілому Скорпіон, а Скорпіона не так легко перемогти.

У серпні 1950 року Уран покинув V Дім і, ввійшовши у VІ, став у трин до натального Урану і Юпітера. Закінчилася боротьба на Західній Україні.

У 1946 році Москва вирішила завдати по непокірним українцям ще одного удару. Вона наказала полякам виселити з Польщі всіх українців, які там проживали ще з доісторичних часів. Автохтонність українців на території південної Польщі підтверджує ареал слов'янської культури часів зарубинецької епохи і навіть ще раніших часів, який сягав на захід аж за Краків. Інша територія Польщі не слов'янська, а кельтська. Недарма Данило Галицький підтримував мазовецьких (південно-польських) князів у їх боротьбі за польську корону.

Безумовно поляки акт по виселенню українців виконали з задоволенням. Забирали в українців усі їхні пожитки, села палили, а хто не бажав переселятися, того розстрілювали. Вивозили українців у товарних вагонах і розселяли по Західній Україні, де вони терпіли знущання й утиски від нової влади. Як бачимо, "братська" Росія допомагала українцям, як тільки могла. Тому цинічними виглядають виступи російських генералів про те, що Росія врятувала українців від фашистського ярма. Не Росія врятувала Україну від ярма, а українці Росію. Між іншим, ідея про переселення українців належала Жукову, тобто росіянину, а не напівгрузину Сталіну. Росіяни дуже люблять скинути свої національні гріхи то на жидів, то на більшовиків, то інших інородців. Вони не хочуть визнавати, що всі правителі були заручниками великодержавного російського монстра. Борис Годунов, вельможний хрещений татарин, поплатився життям за те, що відмовився від загарбницької політики Москви і почав голодному народу роздавати хліб. А що б було з німкенею Катериною ІІ, якби вона відмовилась від загарбницьких війн? А що сталося з напівєвреєм, напівкалмиком і невідомо скільки російської крові Леніним, який вирішив тільки перефарбувати імперію, назвавши її Союзом. Чому ж Сталін і дістав повну підтримку і перевагу перед Леніним у більшості росіян. Ленін став формальним ідолом, а Сталін - фактичним. Так що не в національності і не в формі господарювання справа, а в панросійській ідеології. Як Козеріг Сталін рвався до влади, а тому він дуже чітко відчув націонал-фашистський дух росіян і використав це на повну потужність. Природна агресивність росіян, яка постійно живила сатанізм, заставила Сталіна і його оточення готувати світову війну. Тупий і флегматичний "Захід" з точки зору азіатів повинен був би бути знищений або підкорений. Жаль тільки, що росіяни у цьому великодержавному, імперському угарі паплюжать назву Русь і не бажають зрозуміти, що вони засівають повсюду зло від якого будуть страждати самі. Правда, вони завжди знайдуть нових ворогів, щоб "помститися за Росію".

Між іншим, щодо російського "братства", яким годували українців сотні років. Про цю ідею росіяни завжди згадували тільки тоді, коли їм, завдякі загарбницькій політиці, ставало кепсько, тобто коли наближався час розплати. А взагалі, це ніщо інше, як звичайна азіатська підступність. Згадайте, як ХІІІ століття татаро-монголи, проходячи через Кавказ, опинилися у каньйоні, оточеному з трьох боків місцевими племенами. Але вихід з цієї пастки закривали половці. Монголи, опинившись у скрутному становищі, оголосили половцям, що ті їхні брати по крові. Половці повірили монголам і випустили їх з каньйона, після чого "брати" вирізали половців до ноги. Цей засіб Російська имперія використовує і нині. Нажаль російський народ це не бажає визнати.

Нагадаємо, що Уран тоді увійшов у V Дім.

У 1953 році на транзитній петлі Ліліт помер "батько усіх народів"- Сталін. За астрологічним поняттям це дуже великий грішник. Наступного року концтаборами Колими і Магадану прокотилися масові повстання в'язнів, колишніх вояків УПА. Росіяни проти своєї імперії не повставали. Це показало, що з українцями потрібно рахуватися і послужило підставою про звільнення політичних в'язнів, а також до приходу до влади більш демократичного Хрущова.

Незвичайну жорстокість і садизм, з якими московити, а пізніше перейменовані в росіян вятичі супроводжували загарбання чужих земель, були обумовлені імперським мисленням, причому зверху до низу, азіатським менталітетом і Водолійсько- Скорпіонською енергетикою. Притаманна Водолію риса вважати усіх, хто не з ним, потенційним ворогом, схильність до швидкої розправи над інакомислячими (для Водолія усі повинні бути однаковими), причому не тільки над інородцями, але й своїми, обумовлювали народну підтримку імперським зазіханням великодержавного Скорпіона. Недарма Росія завжди вважала себе військово-народною державою. Тобто великодержавному Скорпіону потрібен був постійний стан війни. (Між іншим, сама Росія ніколи не була матір'ю для самих росіян, бо стільки, скільки вона знищила за свою історію своїх одноплемінників, мабуть, нема порівняння! А про чужих годі і згадувати).

Так при підкоренні Сибіру у 17 столітті москалями була вирізана більшість населення тубільців. При інтервенції в Середню Азію у 19 ст., наприклад в Киргизії, Росія вирізала дві третини населення, в Туркестані - третину, і це не враховуючи біженців за кордон у Персію і Афганістан, в Туркменії - половину. Не щадили ні дітей, ні жінок. Так столиця Ашгабад була зтерта артилерією з поверхні землі, не дивлячись на те, що озброєні загони туркменів залишили місто щоб врятувати цивільне населення, яке в основному складалося із втікачів від жахливої розправи росіян, оголосило про капітуляцію. Славнозвісний полковник Скобелєв отримав за це чин генерала та інкрустовану золотом шаблю. Мабуть московська церква канонізує і його. Збирається ж вона канонізувати Олександра Невського як захисника Росії... Але не згадує вона те, що цей захисник підступно вирізав половину Новгорода, який він начебто перед цим захищав від Шведів і Тевтонів, і, забравши золото та інші коштовності, повіз одкупатися у Золоту Орду. А ніхто не задавав питання, чому Шведи і Тевтонці пішли на Псков і Новгород? От які звірі оці європейці!... Лукавлять російські історики опускаючи історичні факти про те, що за декілька років перед цим Олександр Невський зі своєю дружиною вдерся зненацька на землі Тевтонського ордена вирізавши і спаливши половину сіл і міст. Потім те ж саме він повторив вдершись у Фінляндію, котра була під протекторатом Швеції. Так що помста з боку Європи була обгрунтована і своєчасна для того, щоб зупинити експансію азіатів, які, повторюємо, не вважалися та й не були Русами. Ось чому новгородцям прийшлося закликати, а не умовляти, як підносить це російська історія, володимиро- суздальського князя розхльобувати заварену ним же кашу. За це новгородці з часом і поплатилися... І всі так будуть розплачуватися, хто матиме справу з москалями!.. Україна, Прибалтика, Туркестан, Афганістан, Кавказ, північні народи це вже давно відчули на своїй шкурі.

Цікаво, що за словами самих росіян 19 ст. вони зустрілися в Туркестані з культурою набагато розвинутішою, ніж російська. А як вели себе росіяни на Україні читач вже знає. Для росіян, коли мова заходить про імперію і великодержавність, істина не існує. Для них головне - це привласнити чуже будь- якою ціною і виправдати це ідеологією. Водолій, перебуваючи в опозиції до Лева, а тому йому не вистачає Левових рис характеру, а хочеться, завжди намагався виглядати привабливим, покрасуватися. А так, як ніхто його не розхвалював, то він виробив цілу систему самовихваляння, яка введена в ранг ідеології.

Сам Водолій до тривалої і виснажливої праці не здатний. Він швидко нервово виснажується, а тому схильний в основному пофілософствувати. Ось чому він такий нервовий і вередливий знак. А звідси і знаменита російська лінь, сплячка, а потім спонтанне збудження і нервова діяльність або бунт. І не треба російським астрологам і філософам гадати і вигадувати про їх причини і дурити людей. Між іншим, причини масового одурманення і п'янства росіян криються не в їхньому характері, а в приналежності до монголоїдів у яких надзвичайно слабкий імунітет проти алкоголю. Водолій тільки додає елемент крайності і масштабності. Російські ідеологи стверджують, що в Росії раніше не було такого масового п'янства, бо народ пив медовуху. Кривлять душею ці "інтелектуали"... Медовуху пили князі та бояри, а народ споконвіку пив брагу (на те, щоб вигнати горілку, не вистачало терплячки і тями). Вина теж не було, бо садівництво у них не було розвинуто зовсім. З горілкою і садівництвом (картоплею теж) москалі познайомилися на Україні. Петру І навіть приходилося вгамовувати бунти, бо його народ, не знаючи цієї рослини, їв бульби на кущах, що призводило до смерті. Замість картоплі ними тоді вживалася ріпа. Крім того зарубіжна хроніка зафіксувала багато свідчень західних купців, котрі стверджували, що після п'янок в кабаку жінки і чоловіки прямо на площі вступали в статевий акт між собою і що оточуючих це не дивувало! Це по поводу того, яку приховану культуру ніс москаль на Україну...

В результаті експансії, привласнення чужих земель і багатств у росіян, причому зверху до низу, виробилася з часом нова риса - масове казнокрадство (привласнення незароблених матеріальних цінностей по "братерські"). Спираючись у чужих землях на місцевий, теж сумнівної моралі люмпен, який з заздрістю сприймав усі негативні риси російського менталітету, Росія поширювала, таким чином, ці риси серед поневолених народів, що ми спостерігаємо і на Україні.

Багатовікова самоізоляція Московського царства, яку так виправдовував Даниїл Андреєв та інші філософи, від більш розвинутих Європи і Азії, імперський характер держави, тобто розподіл між столицею і периферією, призвели з часом до суттєвого розриву у рівні культури між столицею і периферією, між простолюдином і інтелігенцією, особливо столичною. Це була цілеспрямована політика Центру для посилення залежності і переконання периферії про неспроможність жити без неї. Тобто це закамуфльований колоніалізм.

Щоб якось загладити свою провину перед Україною, яка понесла найбільші матеріальні і людські втрати від війни, 19 лютого 1954 року нове керівництво Москви передало їй Крим. Як бачимо, через дві тисячі років Крим знову повернувся Русам. А Велесова книга прямо пише, що Крим - це земля русів (не плутити з росіянами). Безумовно, це Боже провидіння, як задаток на майбутній духовний розвиток. Правда, сам цей подарунок від Москви був сумнівного характеру. Річ у тому, що після виселення татар та інших народів з Криму, туди рушили росіяни, які поселялися в основному на узбережжі і в містах (не таємниця, що їхали на курорт або в рай). Центральна ж частина залишилась безлюдною. Місцева економіка і сільське господарство були мертвими. Корінні татари, греки, українці віками виробляли систему зрошування полів і господарювання на цій землі. Все це було знищене. Ніхто не розумів, як користуватися природним водозбором. А без води і дбайливих рук там нічого не росло. Москаль ніколи не любив працювати і тим більше на землі. Це був важкий тягар для Росії. І, як завжди в таких випадках, рятувати, виправляти ситуацію повинні були українці. І ця нагорода лягла важким тягарем на плечі України. В центральні, тепер вже пустельні райони завезли українців. Росіяни туди прибували вже пізніше, на готовеньке. Москва і тоді боялася скупчення українців. Затопивши найродючіші землі по Дніпру, провели 1000-кілометровий канал з водою. Крім того, Крим був постійно на дотації України, бо в той час були введені раднаргоспи. Тобто усе робиш за свій рахунок, але податки у центр віддай. І все одно, Росія вважала Крим "исконно русским". Уран тоді став у трин до натального Плутона. В цей період відбуваються реформи. Відчувається сильна тяга до нового, духовного відродження. Але транзитний Юпітер став в опозицію до натального Нептуна і в квадрат до натального Сатурна. Транзитний Сатурн з'єднався з натальним Юпітером, альмутеном Х Дому. Досить важкий подарунок. Наче і відмовитися не можна, і тягти важко.

Особливо важким тягарем Крим ліг на плечі України після того, як Москва ввела раднаргоспи 1957 року. Але ця економічна самостійність дала такий сплеск економічного розвитку і добробуту на Україні (Україна почала відриватися за основними показниками від середньосоюзного), що це стурбувало Москву. Це було небезпечно для Москви, бо надавало "ваги" Україні. Крім того, Водолій не любить, щоб хтось виділявся (колективізм, комуна) і 1969 року Москва знову вводить жорстку централізацію, а з нею і посилює русифікацію.

В астрології користуються поняттям циклічності. На цьому принципі побудовані методи прогностики. Один з найпростіших методів - це 12-річний цикл. Наприклад:

1918 рік - Проголошення незалежності України. Зріст національної свідомості. Й одразу ж інтервенція Росії проти незалежної України. Знищення УНР, репресії проти селян та інтелігенції.

1930 рік - Новий підйом самосвідомості серед української інтелігенції. Масові репресії, знищення найхазяйновитішої частини селянства, так званих куркулів.

1942 рік - Черговий підйом самосвідомості і патріотизму на Україні. Партизанський рух на окупованій гітлерівцями території. Організація і структурне оформлення Української Повстанчої армії у Західній Україні.

1954 рік - Духовне відродження і Політичні реформи. Повстання українців у концтаборах ГУЛАГУ.

1966 рік - Формування шістдесятників як демократичної сили. "Тіні забутих предків", - фільм, який сколихнув самосвідомість частини української інтелігенції. Початок репресій проти демократів.

1978 рік - Початок нового етапу зросту свідомості.

1990 рік - Декларація про суверенітет України.

Минуло 72 роки. Це період прецесії космічних зірок, які перемістилися за цей час на 1 градус - Космічний день. (Насправді ж зміщується вісь землі).

Другий приклад:

1921 рік - 5-й Всеукраїнський з'їзд робітників і селян ратифікував Союзний договір між Україною і Росією.

1933 рік - Голодомор на Україні. Українців нищать на Кубані, Далекому Сході. Не забула Москва Далекосхідну українську республіку у 1918 році, а також українські настрої на Кубані.

1945 рік - Початок війни проти визвольного руху на Західній Україні. Розправа з провідною українською інтелігенцією на Східній Україні.

1957 рік - Організація раднаргоспів. Висилка українців-"добровольців" на цілину. Нова хвиля заселення росіянами України.

1969 рік - Відміна раднаргоспів, жорстка централізація Московської влади. Початок занепаду імперії.

1981 рік - Укрупнення сільських господарств, неперспективні села. Руйнування села. Розорювання громадських випасних лугів і "зайвих" земель під хліб, що привело до того, що селяни випасали власну худобу вздовж доріг. Розорювання земель на Україні досягло 70 відсотків площі, що є недопустимим з огляду зберігання землі від ерозії. Тотальна меліорація, яка спричинилася до загибелі родючих земель.

1993 рік - Економічна і політична війна Росії проти України. Намагання Росії відродити імперію. Найкритичніший рік для незалежної України.

Космічний день завершився.

26 квітня 1986 року транзитний Плутон став у точну опозицію до натального Сонця. Уран - на куспиді ХІ-го (дому друзів і непередбачених катастроф). Нептун теж там опинився. Непрогнозована і прихована небезпека. Вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС. Як ми пам'ятаємо, опозиції і квадратури транзитного Плутону до натального Сонця завжди приносили для України важкі випробування.

Сама Україна кармічно притягувала до себе негативну енергію. Знищення культури і мови, а отже і менталітету, а головне небажання захищати свою незалежність і право вибору, прислужування найстрашнішій в сучасному світі імперії, спричинилися до катастрофи. На жаль, ніякі попередження Космосу через голодомор, розстріли, анексію етнічних земель, знищення найродючішої землі не навчили українців.

У 1974 році, коли при владі був ставленик Москви Щербицький (Водолій, а він у квадраті до Тельця-України, тобто негативно ставився до національної ідеї), на Україні пройшла значна чистка у партійному і державному апараті під гаслом боротьби з націоналізмом (імперія знає, як дурити народ і нищити національну свідомість. Захищати свої інтереси вона вміє). Тепер усе українське стало націоналістичним, тобто неросійським. Але зміна корінної мови і менталітету призводить до зміни енергетики у цьому регіоні й катастроф. В результаті, через 12-річний цикл стався вибух Чорнобиля.

Цікаво, що атомні станції, побудовані на Україні, розташовані одна від одної на майже однаковій відстані, до того ж з погано керованими реакторами. Ось вони, за задумом Москви, й повинні були виконувати роль захисної радіаційної смуги на випадок війни з Заходом. Стратегічні ядерні ракети в глибині Росії теж були націлені на Україну. Велика кількість стратегічних ракет була сконцентрована на Україні не випадково. Вони повинні були відтягнути на себе основний удар по Росії. Як бачимо, "старший" брат використав необачність "молодшого" брата у своїх інтересах на всю потужність по всіх напрямках: політичному, економічному і військовому. Про підземні ядерні вибухи на Донбасі 1972 і 1979 років Москва теж мовчить. А тому заяви про братерство, зважаючи на історичні факти, виглядають доволі дивними, якщо не блюзнірськими. На жаль, простий народ з обох сторін недосвічений у політичних іграх, не розуміє всієї глибини суперечностей між Тельцем і Водолієм, і взагалі між індивідуальністю й "зрівнялівкою".

У 1990 році тисячолітнє прокляття закінчилось. Без крові Верховна Рада України задекларувала свою незалежність. І навіть тоді, коли Москва знову спробувала силою накинути ярмо Україні, Космос захистив її.

Але, на жаль, Український парламент 1991 року прийняв Акт про незалежність в переважній більшості не від щирого серця, а під тиском демократичних сил. Тому це рішення було ухвалене в напружений час, невигідний для України. А це відбивається на подальшому розвитку (кармічна спадщина).

1 грудня на референдумі більшість українців проголосувала за незалежність переважно з меркантильних інтересів, а не за незалежність як духовний аргумент. А все меркантильне випромінює негативну енергію. На жаль ейфорія народних мас не дозволила відлучити від влади стару партноменклатуру, яка вірою і правдою служила Росії, а не народу України. Провина за це лягає на керівництво Руху, яке не зрозуміло, що для практичного Тельця на низькому духовному рівні головними цінностями є матеріальні блага і що не можна кидати народ напризволяще. Державні гілки влади скористалися цим для себе повною мірою. Відбулося тотальне пограбування народу, прихований саботаж проросійськи орієнтованої парт- і держноменклатури. Ленінський принцип і гасло "грабуй награбоване" тепер спрацював у зворотньому напрямку. Практично народ сам дав санкцію на своє пограбування. Ідея національного відродження була відкинута і нівельована. А Космос бездуховності не прощає. Річ у тому, що стара парт- і держноменклатура була породжена сатанинськими силами, вихована на матеріалістичних ідеях (бездуховних) і, залишившись при владі, вона стала носієм темних енергій у молодій незалежній державі. Тобто на Україні відродилося сатанинське начало, яке знищує не тільки усе українське, але й усі світлі сили. А тому народ, підтримавши цю структуру, сам у ній опинився і повинен відповідати за дії влади. Що ми і спостерігаємо. І винити когось за ці випробування нема сенсу. Знаючи про майбутню роль України у відродженні світової духовності, сюди злетілися усі темні сили, щоб задавити в колисці залишки світлого. Ось чому російський, єврейський і американський сатанизм роздирають Україну на шматки. В тих державах, де національна свідомість стоїть на вищому рівні, матеріальні здобутки, як нагорода Космосу, набагато більші. В принципі дивуватися такому сценарію подій нічого, якщо подивитися на нову астрологічну карту України. Роздивлятися її ми будемо окремо, але зауважимо, що Сонце в ній знаходиться у Діві. А це дуже меркантильний знак, схильний до дріб'язковості, мало звертається уваги глобальним проблемам, процес розвитку духовності поза увагою держави. А це врешті-решт може призвести до важких наслідків. Глобальна небезпека, як правило, не помічається. Прикладів можна навести багато. Наприклад, Прибалтика. Там ідея свободи стояла вище бажання мати дешеву ковбасу. І незважаючи на агресію і блокаду Москви, прибалтійці вижили. Космос їм допоміг. Почали впроваджувати реформи. Старий партаппарат був усунутий в цілому від влади. Тепер рівень життя у них набагато вищий за наш, бо реформи робились для народу. Можна нагадати Польщу, Чехію, Угорщину хоча й там були недоліки та відхиленя.

Росія ще протримається деякий час за рахунок своєї сировини і пограбувння околиць колишнього Союзу. Але накопичування негативної енергетики приведе її до стагнації, а з часом до військових авантюр, щоб вирішити свої внутрішні проблеми, як вона це робила не раз. Жругр не дозволить утвердитися справжній демократії в Росії і знову відродиться притаманний їй націонал-фашизм. Тим більше, що Московську церкву обсідають темні сили, як це було у середньовічній Європі і самому Московському царстві. Ця темна енергетика поширюється через Московський патріархат і на Україну. Досить зауважити, що єдина московська церква не засудила нищення росіянами чеченського народу, таджиків і грузинів і навпаки підтримала. Символічно, що із Росії почали поширюватись на Україні сатанинські секти, особливо на півдні і сході і в переважній більшості серед росіян. За ними кинулись усілякі братства. Так що говорити про духовний підйом у Росії не доводиться. Часто там плутають великодержавний патріотизм з духовністю. В Росії ніколи не цінувалося життя ні свого народу, ні тим більше чужого.

Даниїл Андреєв у своїй книжці "Роза миру" підкреслював, що росіяни - це наднарод. І ця пропаганда триває вже 300 років. Цей інформаційний вірус у головах росіян буде панувати ще довго. На жаль, українські засоби масової інформації мало що роблять для висвітлення цієї проблеми, а отже і нейтралізації цього вірусу. Держава недооцінює цю підводну течію, вважаючи, що покращивши матеріальне становище народу, сягне лояльності росіян. Тобто уряд Кучми зробив акцент на матеріальне вирішення проблем, мало звертаючи уваги на духовний бік життя. А без духовного розвитку успіху не буде. І коли держава не підтримує свою національну церкву, боячись виступів Московського патріархату, це свідчить про її низьку духовність. Адже Московська церква при кожній нагоді проводитиме не тільки антиукраїнську пропаганду, але й енергетичний дизбаланс, бо вона негласно підпорядковується російському державному Скорпіону. Але Скорпіон боїться розголосу, а тому з ним можна боротися тільки засобами масової інформації. Водолій теж не любить визнавати своїх помилок, бо, як опозизиція до Лева, має сильні амбіції. А тому треба наполегливо, але поступово, з глибокою аргументацією, переорієнтовувати його.

Не аналізуючи повністю астрологічної карти Президента Кучми, можна сказати лише, що він Лев. Для держави цей вогневий відтінок непоганий. Але Лев знаходиться у квадратурі (сильний негативний аспект) до Тельця-України. Тобто він не дуже позитивно ставиться до національної ідеї. В кармічному плані ліквідувати цю напругу є його завданням. Бо Телець відносно Лева стоїть у правій квадратурі, а це небезпечніше для Кучми. Знаходячись в опозиції до Водолія, Лев протистоятиме йому. Але цю опозицію легше нейтралізувати, ніж квадратуру до Тельця, бо опозиція - динамічний аспект. Тобто з Росією Кучма швидше знайде спільну мову, ніж зі своїм народом. Але виходячи з астрологічного аналізу й історичного досвіду, який підтверджує цей аналіз, треба зазначити, що мати справу Україні з Росією дуже небезпечно. Тобто тут потрібна неабияка обережність, передбачливість і воля, щоби не попасти в пастку, бо Росія ніколи не виконуватиме угоди, які суперечать її великодержавним інтересам.

У геополітичному плані на сучасному етапі тільки Україна може стримати великодержавні амбіції й експансію Росії. Захід це ще не зрозумів. Доки Росія не нейтралізує свого Жругра, який мріє про світове панування, небезпека нової війни висітиме над світом постійно. Річ в тому, що як згадувалося раніше, народження одного уїцраора і його активізація викликає активізацію, або народження іншого, за законом темних сил, призводить до ескалації насилля (війни). Дію цього механізму можна продемонструвати на прикладі Другої Світової війни. Народження 1917 року в Росії нового Жругра,який повинен був врятувати імперію привівши до влади більшовиків, призвело до ескалації насилля на території колишньої Російської імперії. Війна, розстріли, концтабори, катування... Кров і страх, якими животіє уїцраор, посилили могутність Жругра. Це викликало народження нового уїцраора в Німеччині, який привів до влади Гітлера. Протистояння цих уїцраорів вирішилось через війну. А от росіяни, які виявилися причиною народження свого уїцраора, а пізніше активізації німецького через революційний вплив, до того ж постраждавши від обох і не усвідомлюючи свого гріха, звинуватили тільки німців у всьому, пов'язаному з війною. Правда, росіяни- патріоти ніколи не визнавали своїх гріхів, звинувачуючи у них інших, тут же шукаючи нового ворога. Це породження імперських амбіцій. Збільшивши після Другої Світової війни свою могутність, Жругр, який завжди мріє про світове панування, наблизив світ до нової всесвітньої катастрофи. Мова йде про Карибську кризу. Річ у тому, що той, хто домагається гегемонії, завжди знайде причину для ескалації насилля. Причина знайшлася - Куба. Невже Московську імперію хвилювала доля Куби? Як засвідчують подальші події - аж ніяк. Великого революціонера Фіделя Кастро навіть не інформували про перебіг подій, що дуже образило кубинського лідера. Він був просто пішаком у боротьбі уїцраорів. І тільки завдячуючи високій духовності Джона Кеннеді, який витримав натиск обох уїцраорів, світ був врятований. За це американський Президент поплатився життям. Американський уїцраор не зміг простити йому його духовності і права вільного вибору. Російський генсек Микита Хрущов утратив тільки крісло, хоча і над ним готувалася розправа. Бог його захистив за часткову демократизацію Росії.

Як бачимо, не в політичних системах криється небезпека світу, а в імперських амбіціях, гегемонізмі, що дає можливість процвітати всесильному дияволу Гагтунгру. Адже імперії були рабовласницькими, феодальними, капіталістичними і комуністичними. Все залежить від ставлення одних держав до інших. Зверхність одної держави, одного народу над іншим і є породженням темної енергетики, сатанізму. Говорити про духовність такого народу безглуздо. Між іншим, і сама церква підпадає під вплив темних сил. Свого часу, Московська церква вже була покарана за допомогу дияволу Гагтунгру (більшовицький терор), так само була покарана і Константинопольська (падіння Візантії). Не минула цього лиха і Римська (це часи середньовіччя, коли на Римську церкву впливав Гагтунгр). Але Римська церква знайшла в собі сили звільнитися з-під його влади. За це треба дякувати самопожертві таких Титанів, як Джордано Бруно та інших. Рух за очищення Римської церкви призвів до її розколу і появу лютеранства. З'явилась також незалежна англіканська церква. Між іншим, ні лютеранська, ні англіканська церкви не сумують за канонічністю, бо Бог сказав, що там де троє, там і церква... Російський же патріархат, здається, не збирається звільнятися з-під влади нового Жругра, який знову народився 1991 року. Звільнення з посади Горбачова - це наслідок боротьби Жругрів і перемоги нового над старим.

Щоб показати механізм обдурювання російською імперською ідеологією свого і підлеглих народів, наведемо, як приклад, історію з Аляскою.

У першій половині 19 ст. морський флот Російської імперії вперше вийшов у світовий океан. Мається на увазі навколосвітня подорож Крузенштерна та Лисянського. Через декілька десятиліть багатий купець-промисловик Баранов, знаючи про багаті запаси дешевого хутра на Алясці, організовує туди морську експедицію. Ця торгова компанія стала називатися російсько-американською. Чому Аляска, а не Далекий Схід і Камчатка? Річ у тому, що слава про цінні хутра Аляски вже поширилася у Європі і Американських штатах. А про Далекий Схід і Камчатку відомостей ще не було. Наприклад, капітанові Невельському в кінці 40-х років 19 ст. російський уряд виніс догану за бажання обстежити Амур. Російські поселення там почали з'являтися тільки у другій половині 19 ст., якщо не вважати деякі невеликі форти.

На узбережжі Аляски на острові Баранов побудував невеликий форт і почав торгувати з індіанцями. Скоро ця торгівля переросла у відкритий грабіж, споювання аборигенів і привласнення їх жінок. Заводилися гареми. Це викликало обурення місцевого населення і після затяжної облоги невдахам-торговцям довелося перебратися на острів. Як хазяйнували москалі на цьому острові можна продемонструвати цифрами. З 30 тисяч індіанців, що проживали на острові через короткий проміжок часу залишилося коло 2 тисяч. Практично це був геноцид. Торгувати індіанці з російськими поселенцями відмовились і компанія почала нести збитки. Прийшлося відмовитись і від поселення на каліфорнійському узбережжі, яке призначалося для постачання харчових припасів на Аляску. Вихід із цього складного становища підказали американці, які заплатили Росії велику на той час суму, аби ті забралися з узбережжя Аляски. Тепер російська ідеологія розкручує міф про начебто російську Аляску. Ну просто диво, куди не занесе росіянина, тут же виявляється, що це "исконно русская земля..." Справді, їхньому апетиту меж немає.

Можна нагадати про іншу улюблену ідеологічну тему. Йдеться про американську допомогу Росії у другій світовій війні. Це так званий ленд-ліз, який складав 4% від загального валового військового продукту Росії під час війни. "Хіба це допомога"?- наголошують тепер російські ідеологи. Але якщо подивитися уважно, то виявляється не так. У 41-у році Сталін просить прислати 1 мільйон американських гвинтівок з відповідним калібром до наших трьохлінійок. Річ у тому, що практично усі військові склади, які були розташовані в основному на західному кордоні, потрапили до німців і війська, зазнавши нечуваних втрат, були майже беззбройні. З втратою України, де було сконцентровано 70% військової промисловості Союзу, постачання армії зброєю стало проблематичною. Вивезені з України на Урал заводи ще треба було розгорнути, а німці вже були під Москвою. Допомога складалася не тільки з гвинтівок. Постачалися англійські винищувачі "Харрікейни" і американські "Аерокобри". Дерев'яні "І-16" і "ЛАГ-3" не могли змагатися з "Мессершмідтом". "ЯК-1" тільки почали випускати. І отут найголовніше. В Росії майже не було алюмінієвих заводів, усе вироблялося на Україні. Та й електроенергії не вистачало для обробки глинозему під алюміній. Літакобудування стало на межі зупинки. І це в момент найнапруженіших боїв! Так ось алюміній для літаків поставлявся по ленд-лізу. А досвід війни показав, що без авіації не можна виграти жодної війни. Крім того, постачався і авіаційний бензин, який став особливо необхідний у 42 році, коли німці вийшли до Волги і Кавказу. А Кавказ тоді був чи не єдиний постачальник пального. Нафту, бензин і солярку зливали в котловани, бо Волга була перерізана німцями, а залізною дорогою прийшлося робити великий гак. Так чи 4% допомоги подали союзники у 41 і 42 році? В ці роки це була надзвичайна допомога, яку процентами не обчислиш! А "Студебекери" і "Джипи", які зробили армію мобільною, а американська тушонка, яка в основному і рятувала армію від голоду? Не могла одна слабо заселена Сибір нагодувати тоді армію і народ!..

Отак робилися ідеологічні легенди та міфи про особливість росіян! І росіяни в це вірять. І таких міфів російські ідеологи понавигадували вдосталь. А на що варті росіяни (крім війни) без українців покаже час. Безумовно, не братерство, а шкурний інтерес керує Росією.

Даниїл Андреєв в "Розі миру" жалкує, що Російська імперія весь час просувалася на захід, а не до Індійського океану і Близького Сходу. Бачите, отам би росіяни набралися духовності! Ну тоді цей філософ не знає історії своєї імперії. Та весь час туди і лізли, та Бог уберіг ці країни від москаля! Хіба не зрозуміло, що через агресію та інтервенцію ніколи духовність не придбаєш? Та й не духовність цікавить імперський народ, а чужа територія і гординя!.. Такий народ завжди скочується до фашизму. В принципі фашизм там існував завжди, тільки про це ніхто не хоче говорити.

На жаль, на сучасній астрологічній карті України Меркурій знову ретроградний, ще й поражений. Це свідчить про те, що у нас будуть постійні труднощі із засобами масової інформації, недооцінка їх ролі у розбудові незалежної України, постійна війна за телеефір, безглузде відмовчування на нападки і, головне, неефективне використання телеефіру в ідеологічному забезпеченні розбудови держави. Це кармічна вказівка на те, що нам потрібно розвивати у першу чергу, на що звернути особливу увагу. Ретроградність свідчить про те, що нас просто не хочуть чути. А це тому, що наші засоби масової інформації не приділяють достатньої уваги інтелектуальному, аргументованому, а головне глобальному освітленню проблем на Україні і поза її межами. Ось чому український Телець дивиться і слухає чужу, російську пропаганду. А у Росії Меркурій не пошкоджений, ось тому вона засобам масової інформації приділяє особливу увагу і від цього виграє. Виходячи зі своєї ідеології експансії та агресії Росія буде скуповувати в Україні засоби масової інформації не жаліючи ні грошей, ні сил, бо вони добре розуміють, втрата України, це втрата свого майбутнього. Нажаль українські владні структури будуть самі продаватися їм і продавати свій народ.

Наші пращури у "Велесовій книзі" писали, що якщо ми не будемо відповідати на ворожі нападки і хулу, то інші народи теж будуть думати про нас, як наші вороги. Як бачимо, проблема з інформаційним забезпеченням і тоді займала особливе місце. Між іншим, це один із чинників нашої поразки взагалі. Його недооцінка нам обійшлася дуже дорого.

Біда українців ще й у тому, що вони надають більшої уваги формі, а не суті, вузьким проблемам, а не глобальним (Венера - управитель Тельця). Наприклад, подобається Гетьман або Президент, служимо, ні - підемо іншим служити. Не подобаються порядки на Україні - чекаємо варягів...

Так що не дарма Космос суворо вчить недалеких українців. Але українського Тельця треба довго і наполегливо переконувати, вчити, бо сам він глобальні висновки робити не любить. Переорієнтувавшись він, завдяки своїй впертості і консерватизму, з нового шляху не зверне.

Розглянемо транзитну ситуацію відповідно до історичної карти на 24 серпня 1991 року.

Транзитний Сатурн на Asc. Не зважаючи на те, що така констеляція ускладнює самореалізацію держави або народу (важкі умови життя, труднощі майже у всьому), цей Сатурн допоміг зрозуміти всю відповідальність ухвалення рішення щодо незалежності і зробити цей крок. Крім того Сатурн у Водолії, що дало високу політичну коцентрацію суспільства, відчуття справедливості і відповідальності за прийняте рішення, бажання зрозуміти істину. Але це й тиск Водолійської енергетики, тобто Росії.

Опозищія транзитного Плутона до натального Марса у ІІІ домі (брати, сусіди) дала військову напругу. Але завдяки тому, що натальний Місяць не був поражений негативними аспектами від Марса, або Плутона, кров не пролилась. Юпітер і сильний стеліум "не злих" планет (Меркурій, Венера, Сонце) у VІІ Домі звели протистояння різних сил до партнерства. Транзитний Марс знаходився у VІІ Домі карти, тому військові дії могли відбутися, особливо 18 серпня, коли він був в опозиції до натального Плутона. Згадаймо погрози генерала Вареннікова. 24 числа це напруження вилилось у прийняття Акта про незалежність. Цьому допоміг і транзитний місячний вузол, який став у трин до натального Меркурія. Це кармічна вказівка. Тим більше, що цей вузол знаходився у ХІІ Домі і схиляв до сплеску духовності народу. Цьому допоміг і транзитний Нептун у ХІІ Домі, який став у трин до натального Сатурна і дав розуміння необхідності державотворення.

Півсекстиль транзитного Урану до натального Місяця спричинив революційний настрій народу. Але скористатися цим моментом народ не зміг - півсекстиль слабкий аспект. Стеліум планет у ХІІ Домі дав деяку закулісну боротьбу, інтриги ворожих Україні сил, але загалом не аспектований, він себе не проявив. Трин транзитного Сонця до Ліліт дав ілюзію, а з часом і розплату першій особі держави за відмову від радикальних реформ. Ліліт спровокувала до дій переважно адміністративних і формальних, тим більше консервативних.

Якщо нагадати про дирекції, то секстиль дирекційного Місячного вузла до натального Сонця вказує на кармічну підтримку Акта про незалежність. Але дирекція Ліліт до Урану показала на ілюзії побудувати державу демократичними методами. Тобто, до демократії в Україні ще далеко. Крім того, марні сподівання на швидкі реформи.

Але треба ще раз нагадати, що 2000 рік був вирішальним у виборі напрямку, а переломним політично і економічно буде 2003-й. Але він принесе і небезпеку у стосунках з росією.

***

Для людей, які люблять поєднувати захоплення від азартних ігор із інтересом до астрології, відвідування онлайн казино с играми на USDT дає можливість брати участь в іграх, які відповідають їхнім інтересам, включаючи ігри, які можуть перегукуватися з астрологічними темами чи прогнозами.

Висновки

Що Україна втратила від експансії Москви:

 1. Духовність.
 2. Територію. Плодородні землі Курщини, Орловщини, Стародубщину, Білгородщину, частина земель була віддана більшовиками Молдові і Польщі і Білорусії.
 3. Населення. Починаючи з 17 століття до більшовицького періоду масове знищення населення, яке опиралося московській експансії, геноцид за більшовиків, втягування у глобальні війни за світове панування Москви. Руйнування генофонду Нації в результаті Чорнобильської катастрофи і голодомору 30-х років.
 4. Родючість земель від варварського общинного господарювання, нав'язаного Водолійською Росією.
 5. Самобутність, культуру і мову, працелюбність.
 6. Відчуття особистої і національної гідності, поняття ненависні офіційній державній політиці Москви (ординський менталітет).
 7. Самостійність української церкви.
 8. Матеріальні втрати. Використання і пограбування природних багатств, матеріальні і культурні цінності, національний прибуток, які йшли на збагачення імперії, сприянню її імперського апетиту.
 9. Напрацювання важких кармічних хвостів, які Україна буде одпрацьовувати ще довго.

Що набула:

 1. Одержала серйозний урок "братських" стосунків.
 2. Жорстку Водолійську енергетику (частково), п'янство, лінь, лихослів'я, зневагу до ближнього, чого ніколи раніше не було.
 3. Відсталість на 300 років від цивілізованої Європи.

Що набула Росія від України:

Культуру, історію, релігію, матеріальні і територіальні здобутки, людські ресурси, які вивозила для засвоєння необжитих територій, військову допомогу, а головне - енергетику в езотеричному плані. Завдяки Україні позбулася ізоляції, тому, що до 17 століття Московське царство у Європі вважали азіатським, а отже ворожим і несприйнятним. Україна була тим Троянським конем, яким дика, азіатська Росія в'їхала у Європу. І це не образа, бо такою вона насправді тоді виглядала.

Що втратила Росія при відокремленні України?

Корені, енергетику і, головне, можливості на панування в світі.

Енергетика України переважно - Інь. Вона пасивна, з жіночими рисами, діє відцентрово, тобто поширюється на зовнішній план від центру. А тому вона розпорошує сили народу, не дає можливості сконцентрувати матеріальні і людські ресурси в стратегічно важливому напрямку, бодай на тривалий час. Діючи пасивно на зовнішній план, на внутрішньому плані вона стає небезпечною для цього народу, породжуючи чвари і незадоволення своїм станом, причому неконструктивного характеру. А тому ця пасивність українців, з відведеною їм особливою роллю активного поширення духовності на зовнішній світ, не задовольнила Космос. Крім того, будь-яке просування по шляху духовності буде зустрічати надзвичайний опір сатанинських сил у вигляді агресії, інтервенцій і окупації з метою знищити ці паростки.

Метаморфоза з українцями, які дивують цілий світ своїм прагненням знову і знову йти в кабалу до своїх поневолювачів, котрі так несамовито їх нищили, полягає у тому, що в українців не вистачає Яньської енергетики, тобто активності і центризму. Тому вони шукають її на зовнішньому плані, замість того, щоб самим її виробляти (самому це робити важче, бо переважає консерватизм і небажання мислити глобально),а така пасивність обов'зково карається Космосом. Піддатливість на зовнішній тиск, крайній індивідуалізм (може вдасться відсидітися у своїй хаті), емоційнисть у прийнятті доленосних рішень, не бажання по-державницькі мислити, ігнорування елітою інтересів народу, а, головне, духовна лінь не давали українцям стати провідною нацією. А тому в перехідний період роль Президентської влади неймовірно зростає, а з нею і відповідальність за долю народа. Річ у тому, що психологія натовпу завжди базується на егоїзмі, примітивізмі та емоціях. Ці моменти завжди використовує сатанизм і його ставленики. Ось чому роль духовності мас неймовірно зростає в критичні і кризові моменти. Але треба зазначити, що доки на Україні не розвернеться протидія на інтелектуальному і духовному рівні російському інтернацизму та імперській експансії на ідеологічному та економічному рівні, тобто притидії сатанинським силам Жругра і Гагтунгра, Україна буде приречена на знищення. Це вже почалося! Річ у тому, що якщо Україна, на яку покладена відповідальність за духовне відродження світу, стане провідником російського сатанизму, то це принесе загибель світовій цивілізації. А тому Космосу прийдеться знищити цей етнос, народ.

Свобода й активність мають рівне значення. За східною філософією, а Схід все ж таки зумів зберегти основні уявлення про дію Космічних законів, свободу і добробут народ мусить виборювати самостійно. Бо за будь-яку допомогу потрібно платити, інакше він вічно буде рабом. Без боротьби за свободу народ, як і людина, стає слабким, боязливим і недалеким. Це теж Східна мудрість.

І все ж, попри все сказане, українцям у першу чергу треба усвідомити, що Космос подарував їм свободу не через їхнє терпіння і працелюбність, а через те, що Світлі сили були стурбовані експансією найстрашнішої на земній кулі імперії - Російської, яка керується сатанинськими, тобто темними силами. Розвал Російської імперії - це було намагання зберегти світ від Третьої світової війни! Народжена за Івана Калити московська імперія перейняла всі ординські риси і психологію, а головне - це ненаситність (від океану до океану) і жорстокість, а тому заважала еволюційному розвитку інших народів. Агресивність цього народу обумовлена сатанизмом і несе небезпеку усьому світу.

Але доти, доки на Україні буде існувати більшовицько-комуністична ідеологія (тобто потаємна російська темна енергетика), процес зросту духовності буде проблематичним. І не відомо як довго Космос буде допомогати Україні. Ця темна сила гальмує реформи, що відбивається на рівні життя народу.

З огляду на це українцям потрібно негайно звернути увагу на свої негативні риси, позбутися їх в силу можливостей, виробити Яньську енергетику, а не позичати її ззовні і починати духовне відродження. Тобто виконати ту історичну місію, яку поклав на Україну Космос! Це нести світлу енергію, духовність, поширювати її серед народів.

Те, що Україна прийняла Тризуб як державний герб (символ духовності, який подарував їм Рама в світлу арійську епоху і який викликав таку ненависть сатанистів), відмова від ядерної зброї, хоча в цей бездуховний період це була серйозна стримуюча сила від інтервенції, дає підстави вважати, що перші кроки на шляху відродження духовності і виконання своєї історичної місії вона почала.

Цей шлях сходження буде надзвичайно важкий, бо викличе сатанинський опір темних сил, а тому, доки кожний українець не усвідомить, а за ним і інші народи про незворотність цього процесу, відвернути загибель цивілізації на землі буде неможливо.

Приєднання України до Росії не дасть можливості цим країнам, в тому числі і самим росіянам, самостійно відпрацювати свою карму і зрозуміти свої гріхи. Крім того таке об'єднання посилить хворобливі амбіції Росії на світове панування, що призведе з часом до ядерної катастрофи.

Наближення епохи Водолія російські інтелектуали-ідеологи трактують на користь об'єднання, але тільки з Росією. Їм не дає спокою пан-російська сверблячка. Знов мосується з повним цинізмом об'єднання слов'янського світу, але проти кого? Адже Росія - це не слов'янський світ!

Епоха Водолія - це об'єднання у першу чергу християнського світу (католицької та православної віри). Розкольницька діяльність грецької (православної) церкви (усе ж таки Рим є центром християнства) з часом буде ліквідована. І найзапекліший опір цьому об'єднанню буде створювати Московська православна церква, бо вона у першу чергу займається не духовними питаннями, а геополітикою. Ось що непокоїть Космос. А тому від поведінки України, її вибору, буде залежати майбутнє людства. Те, що москвофіли нав'язують українцям думку про якусь канонічність Московської церкви і незаконність інших конфесій, є ніщо інше, як політична боротба, в яку увязалися церкви. Перед Богом - Отцем усі релігії, раси однакові. Релігія (нагадаємо) - це тільки інструмент для відтворення духовності. Священики ж усі посвячені і мають однакове право вести за собою паству. Але куди? Це не риторичне питання...

За християнським об'єднанням послідує об'єднання іудаїзму хоча й опір буде надзвичайний, за ними - ісламу.

Але ера Водолія - це не тільки об'єднання, це і дифференціація. Це епоха розриву старих консервативних зв'язків, які заважають розвитку народів на основі волі, свободи вибору. Ось чому весь світ потрясають виступи залежних народів проти імперської опіки, особливо у Європі і Азії.

На сьогодні Європейське об'єднання є найдемократичнішим і найбільш перспективним для усіх народів. Ось чому Україна повинна йти у Європу, а не в азіатську Росію. Не таємниця, що у недалекому майбутньому Європа позбудеться переважного впливу від Америки і буде грати визначальну роль в об'єднанні світу.

1999 рік став для України та й усього світу найвирішальнішим! Це було найважчим випробуванням для нашого народу (духовна невизначеність і хаос). В силу низької духовності і втоми народа від бездіяльності виконавчої і в першу чергу бездарної президентської влади, які займаються переважно своїми матеріальними проблемами, Україна може піти проти законів Космосу (панування в російському хомуті) і приректи себе на фатальний фінал.

Але у будь-якому випадку період "Руїна" після 1999 року закінчився. Другим кроком буде 2003 рік.

Що стосується Заходу, то інвестуючи Росію, він припускається нової помилки 30-х років, коли Америка, Англія, Франція проінвестувала Німеччину, а в результаті отримала невгамовного агресора з непередбаченою поведінкою. Як бачимо, історія не вчить Захід теж.

Що стосується України і Заходу, то треба очікувати розчарування. Меркантильні Захід і Америка ніколи не відрізнялися духовністю, а тому проблеми України вони розглядатимуть через призму прагматичності. Їх прихильність можна завоювати тільки вищою духовністю, організованістю і послідовністю, що вони дуже цінують. Надіятися ж нам можна тільки на свої фінансові ресурси, щоб не стати дійною коровою для Заходу і Росії.

Захід і Америка почнуть визнавати Україну тільки після зміни на Україні сьогоднішньої президентської влади, яка є символом корупції, продажності і рабства народу.

А у глобальному плані треба очікувати серйозну проблему з чернобильським саркофагом або якимсь іншим ядерним реактором в кінці квітня 2026 року і з повторенням у 2027-го якщо до цього періоду не нейтралізують небезпеку. Річ у тому, що паливо само активізується. Тобто саркофаг не допоможе, треба паливо виймати і нейтралізувати.

2042-2045 роки будуть в цілому для людства надзвичайно напруженими і небезпечними. Можна очікувати серйозні катаклізми і навіть нову світову війну.

Що стосується клонування, то по законам астрології не можна "народити" повністю ідентичного аналога, бо доля і хвороби задаються моментом його народження і зачаття. Тобто ідентичність може бути тільки зовнішньою, а душі будуть втілюватися різні...

В решті решт, українцям треба збагнути, що розум нації визначається її згуртованістю перед важким випробуванням, у часи лихоліття. А мудрість - її духовністю.

Автор: Валерій Московченко, 2003-й рік.

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber