Субота
08 серп., 2020
      

Дім і сад


Дім і сад

Наші предки дуже любили господарювати, були хазяйновитими, їх оселі завжди були чистими, охайними та прибраними. Жінки пильно доглядали, щоб у хаті був спокій та затишок. А чоловіки були, як говориться, майстрами на всі руки. Увесь свій вільний час присвячували хаті, де пекли хліб і землі, яку старанно обробляли та вважали "другою мати". Саме тому український народ споконвіку славиться своїми землеробами і хліборобами. І сьогодні, у наш час, ці знання не забуті і ба-більше, актуальні. З'явилося безліч людей, які хочуть мати своє "родинне вогнище", "гніздечко", бути господарями на своїй рідній, даній Богом і Пращурами, землі. Дім для наших предків був не просто житлом, а цілим Всесвітом. У цьому розділі ми хочемо продовжувати цю традицію, а тому будемо знайомити із секретами успішного господарювання. 


Як засклити балкон: основні правила

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

yak-zastiklyty-balkon

Заскливши балкон, Ви отримуєте додаткові квадратні метри для свого житла. Використовувати додаткову площу балкона можна по різному. Саме тому, першим кроком у склінні балкона є визначення функцій, які буде виконувати балкон надалі.

Детальніше...
 

Які інструменти обов’язково повинен мати садовод початківець

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2
Інструменти садовода

Садовий інструмент на даний момент має таку кількість різновидів та артикулів, що іноді очі розбігаються, але в усьому цьому потрібно хоч якось орієнтуватися та правильно підбирати оснащення під різні види робіт. Як правило складності виникають саме у початків, які мають ще мало практики в садово-городніх роботах та не до кінця розібрались в різновидах існуючих садових інструментів.

Детальніше...
 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

завантаження...