Четвер
02 лип., 2020
завантаження...

Музеї, історико-культурні комплекси, заповідники


museums-of-ukraine

В цій гілці будемо знайомити вас з музейною спадщиною України. У нас в країні багато чудових музеїв про які мало хто знає. Музей - як храм культури, а музейники - його жерці. У першу чергу музей - це надважливий центр освіти і моралі, культурного і духовного розвитку особистості, адже розкриває перед очима сучасника святощі і скарби предків (предмети культу і побуту, твори мистецтва), їх ставлення до світу. Тому, музей - сакральний простір минулого. Зокрема, для дітей це - перший дотик, перше знайомство з історією, наукою та культурою, яке закарбовується на все життя. По можливості будемо викладати у даному розділі і графік роботи музеїв, ціну вхідного квитка та відомості як дістатися. Наше завдання - популяризувати музеї на всеукраїнському рівні, щоби люди частіше їх відвідували і набиралися знань про минуле України, минуле свого краю. 


Державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі»

Рейтинг 3.0 з 5. Голосів: 2

derzhavnyi-zapovidnyk-naguevychi

У редакторів порталу "Спадщина Предків" є стара традиція - щовихідних при можливості відвідувати українські музеї. Цього разу, 16 лютого 2020 року, ми побували у Нагуєвичах - село на Дрогобиччині (Львівська обл.), де народився великий Світоч України, Іван Якович Франко. Ми відвідали художньо-меморіальний комлекс, батьківську садибу, а також літературно-меморіальний музей. Усі вони входять в Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі". Про наші враження з цієї поїздки - читайте далі. 

Детальніше...

949
 

Тернопільський обласний краєзнавчий музей

Рейтинг 2.3 з 5. Голосів: 3

ternopil-istoriya-museum2

Напередодні нового року ми завітали у Тернопільський обласний краєзнавчий музей - один з кращих музеїв України та найдавніших закладів культури та історії в місті Тернопіль і Тернопільській області. У даній статті хочемо коротко розповісти про музей, а також поділитися своїми враженнями. 

Детальніше...

1508
 

Бориславський історико-краєзнавчий музей

Рейтинг 3.8 з 5. Голосів: 4

boryslav-muzeyi

Бориславський історико-краєзнавчий музей — краєзнавчий музей у місті Бориславі, Дрогобицького району, Львівської області, зібрання матеріалів і предметів з природи, культури та історії Бориславщини. Створення Бориславського історико-краєзнавчого музею, починаючи від 20 березня1986 року, було приурочено до святкування 600-ліття міста.

Детальніше...

1846
 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

загрузка...