Четвер
02 лип., 2020
завантаження...

Козаки-характерники


Характерники

Характерники, химородники, галдовники, заморочники, легендарні "ніндзя" Дикого Поля. Так їх називали в різні часи, про них складали пісні і легенди, написано чимало книжок. Їх поважали і боялися. На Запорозькій Січі характерників було чимало. Практично у кожній сотні були свої козацькі езотерики, які могли замовляти кулі, насилати на ворога мару, піднімати на ноги тяжко ранених і невиліковно хворих. Своє бойове мистецтво вони успадкували від скіфів-саків, а ті у свою чергу від арійської касти кшатріїв. 


Характерники - одвічні хранителі нашого роду

Рейтинг 4.0 з 5. Голосів: 33

kharakternyky-kozaky-ua

Характерники - козаки, які володіли екстрасенсорними фізичними властивостями. Серед запорізького козацтва вони овіяні легендами і розповідями. Навіть у наш час в українському селі десь та й почуєш: "З ним не заводься. Він характерник... " В народі їх також називали галдовниками, химородниками. Що ми знаємо про них?

Детальніше...

77579
 

Характерницькі практики, техніки і методики

Рейтинг 3.5 з 5. Голосів: 8

kharakternicki-praktyky

Технік навчання молоді у характерників було безліч, всіх перерахувати немає можливості. Навчання протікало в середовищі характерників, які кожен день щось робили з учнем, щоб провести його шляхом людини Пізнання. Це не обов'язково було якесь спеціальне навчання. Велися прості довгі розмови біля вогню, розведеного пізно ввечері; були розповіді про найяскравіші події бойового життя, яке проходило в ті часи в Україні у постійних зіткненнях з ворогом, а також було безліч жартів і розіграшів з метою набуття пильності і врівноваженості духу.

Детальніше...

30202
 

Бойова спадщина непереможних воїнів-характерників

Рейтинг 4.5 з 5. Голосів: 10

kharakternyky-spadshina

Хто ми є, українці? І як ми опинилися у такому стані, в якому животіємо зараз? Чому ми, на своїй землі, не відчуваємо себе хазяївами? Чому, нібито маючи Державу, ми не маємо підстав пишатися нею? Ці питання із кожним днем виникають у все більшої й більшої частини наших співгромадян. І це - абсолютно нормально, бо ми поволі прокидаємося від страшного летаргічного сну.

Детальніше...

17874
 

Ритуал посвяти козака в характерники

Рейтинг 4.3 з 5. Голосів: 6
Молодий козак

Як малодих козаків посвячували у характерники? Як це відбувалось та у чому полягає ритуал роповість наша стаття. 

Детальніше...

13851
 

Характерницькі ознаки і правила

Рейтинг 4.3 з 5. Голосів: 9
kharakternycki-oznaky

Про правила, ознаки та приказки характерницькі. Філософія та моральний устрій козаків-характерників. Яким повинен бути характерник? Характер справжніх козаків і багато іншого. 

Детальніше...

13449
 

Хто такі козаки-характерники?

Рейтинг 3.2 з 5. Голосів: 13

kharakternyk-pole

Українська історія - це дзеркало трагічної долі великого народу, який володів знаннями(навіть у побіжному порівнянні, виходячи із тих фрагментарних досліджень старовини, які дішли до нас), що були значно вищими за знання іхніх сучасників із інших етносів. І досі навколо українців, зокрема козаків, існує такий собі ореол містичності.

Детальніше...

12803
 

Ведичний і фольклорний аспекти характерництва

Рейтинг 4.0 з 5. Голосів: 8
козаки-характерники

Стаття присвячена дослідженню особливого вищого стану запорозьких козаків – характерників, які були наділені таємними військовими знаннями та посвячені у магічні ритуали та обряди. Визначається ведичний та фольклорний аспекти проблеми. У ведичному понятті козак-характерник – продовжувач традицій давньої касти воїнів-кшатріїв, а у фольклорній – представник культу воїнів-перевертнів.

Детальніше...

10418
 

10 фактів про бойовий гопак

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 6

ukrainskyi-boyovyi-gopak

Бойовий гопак - це унікальна бойова система духовного і фізичного вишколу, відтворена на основі елементів традиційного козацького бою та рухів, що збереглися в народних танцях (гопак, аркан, козачок, метелиця). Бойовий гопак - це лицарське мистецтво українсь­кого народу, яке достойно конкурує з японським карате, китайським кунг-фу, грецьким панкратіоном, французьким саватом, американським кік-боксінгом, бразильським капу-ейро, тощо. 

Детальніше...

5679
 

Іван Сірко - великий характерник козацької України

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 33

ivan-sirko-kozak-kharakternyk

За переказами, вже народження Івана Сірка було незвичайним - хлопчик народився з зубами, чим налякав всіх присутніх! Батько спробував виправити ситуацію, заявивши, що Іван «зубами буде гризти ворогів». Але це мало заспокоїло селян. До дитини ставилися з побоюванням, і в якійсь мірі це було виправдано, тому що він з дитинства проявляв незвичайні здібності, які згодом стали просто надприродніми.

Детальніше...

46016
 

Легенда про Меч Арея

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 14

mech-areya-sut

Про суть і містичне призначення священного меча Арея для України оповідає стародавня козацька легенда, знайдена в архіві знаменитого козака і кобзаря, учасника українських визвольних змагань Василя Ємця.

Детальніше...

28256
 

Що означає слово характерник?

Рейтинг 3.6 з 5. Голосів: 7

shcho-oznacae-slovo-kharakternyk

Ось такі от ті легендарні і напівміфічні химородники і галдовники, що апелюють до глибин нашої уяви. Але варто трохи розвіяти пелену загадки, вдавшись до науково-лінгвістичного аспекту цього питання. Що ж насправді означає слово «характерник» і ким були ці загадкові предки? Читаймо далі. 

Детальніше...

16283
 

Езотеричні глибини характерництва

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 5

kozaki-ezoteryka-harakterniki

Старі легенди говорять ось про що. Жив колись у Київській Русі ще в часи князя Ігоря, оспіваного у "Слові о полку Ігоревім" , широко відомий майстер володіння мечем на прізвище Дубежич. Він довго мандрував світом, пройшовши від Індії і Китаю до гірського хребта Гімалаїв, які й понині дрімають у споконвічній тиші та величі. Десь там ступив він на шлях людини Пізнання і приніс на Русь те мистецтво оволодіння зброєю в змінених станах свідомості, коли людське єство набуває зовсім інші якості і здібності, з точки зору звичайної людини.

Детальніше...

13556
 

Цілительське мистецтво характерників

Рейтинг 4.4 з 5. Голосів: 7
kharakternik

З прадавніх часів наші Пращури розуміли що, всесвітом і людиною керує тільки інформація, і цю інформацію ми сприймаємо за допомогою відчуттів нашим мозком. Саме тому мозок потрібно розглядати тільки як блок зчитування інформації, що зберігається в біопольовій системі, тобто на хлопський розум - це зчитувальний пристрій, який дозволяє черпати інформацію з біопольової системи людини та інформаційного поля всесвіту.

Детальніше...

12866
 

Спас - бойовий звичай характерників

Рейтинг 4.4 з 5. Голосів: 11

spas-boyova-nauka

Степ пахне чебрецем і рутою, гірким полином, хилить під гарячим сухим вітром на пагорбах і в долинах хвилі білого ковилю, стелиться під колеса возів і гарб, які котяться вибитою дорогою за далекий обрій. Вночі накидається на степ зоряний намет з Чумацьким Шляхом, а далі ... Чи то по степовій дорозі, чи то небом тягнуться чумацькі валки, хто знає, хто знає!

Детальніше...

12675
 

9 життів Івана Сірка

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 6

sirko-portret

Іван Сірко (1605 – 1680) – просто легендарна особистість. Він ходив походами на Османську імперію та Крим, керував козаками в часи Тридцятирічної війни, володів магією та не програв майже жодної битви. То яким був цей лицар козацької України?

Детальніше...

5801
 

Характерники - козацькі маги-екстрасенси

Рейтинг 2.8 з 5. Голосів: 6

ukrainski-kozaky

Той хто цікавиться історією українського козацтва, напевно чув захопливі історії про непереможних українських бойових козаків-чаклунів «характерників». Такі історії ширяться поміж людьми – в книжках, коміксах, Інтернеті, на підставі фольклорних оповідей у військовій символіці, навіть часом у звичайній школі – через різні патріотичні молодіжні організації сучасного «українського козацтва». Дивним чином «характерники» вже стали частиною українського «історичного» міфу.

Детальніше...

5081
 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

загрузка...