Субота
16 січ., 2021
      

Підтримати сайт


dukhovnist-ukraina-mamay«Спадщина Предків» - популярний електронний ресурс, створений для вивчення та популяризації історико-культурної спадщини України. Діє з 2011 року. За цей час було опубліковано більше 1000 статей, відвідано та описано майже 100 історико-культурних місць та пам'яток, охоплено близько 20 тисяч шанувальників у соцмережах, а сайт відвідало загалом не менше 3 мільйонів людей з усіх куточків України та далеко за її межами.

Долучайтеся до розвитку порталу! Тільки з вашою підтримкою та допомогою сайт зможе бути  дійсно якісним, цікавим, насиченим та корисним, стабільно розвиватися і функціонувати!

Підтримати сайт

Чим та як можна допомогти?

Допомогти порталу Спадщина ПредківНайпростіший спосіб допомогти - просто переказати кошти на розвиток веб-порталу. Вони підуть на поліпшення роботи ресурсу, його оновлення, а також підготовку нових матеріалів, висвітлення цікавих для вас тем. Запросити номер рахунку або картки для здійснення транзакції можна написавши нам на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або звернутись в приват на Facebook.

Ви також можете підтримати сайт, допомігши у його розкрутці і просуванні в інтернеті: для цього підпишіться на наші сторінки у соцмережах, проставте вподобайки та регулярно поширюйте дописи у своїх колах, розповідайте про наш сайт родичам, друзям, колегам та знайомим, популяризуйте нас - це збільшить читацьку аудиторію порталу і виведе у ТОП:


➔ Напишіть статтю й надішліть в редакцію

Літописець Нестор
Якщо Ви історик, культуролог, професійний дослідник, експерт або фахівець у культурно-історичної галузі, працівник культури та мистецтв - напишіть авторську статтю для нашого порталу. Статтю відправте на електронну скриньку:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Вимоги до публікацій:

 1. Матеріал повинен бути написаний українською мовою і ніде раніше не опублікований в інтернеті (друковані видання допускаються).
 2. Матеріал повинен бути чітко структурованим і містити мета-інформацію:
  1. Основний заголовок (назву)
  2. Вступ
  3. Підзаголовки
  4. Ілюстрації (фото, аудіо, відео, схеми, таблиці, графіки вітаються)
  5. Висновок
  6. Відомості про автора статті (коротка інфо)
  7. Список використаної літератури (пронумерований)
 3. Інформація повинна відповідати наступним критеріям:
  1. Достовірність (викладена інформація має бути перевіреною і базуватися на авторитетних джерелах)
  2. Коректність (інформація має бути коректною у всіх відношеннях, не містити грубості, насміхання, закликів до ворожнечі ти ненависті, порушення законодавства тощо)
  3. Об'єктивність (інформація не має бути жодним чином викривлена або перекручена в своїх інтересах, тобто бути дезінформацією, мають бути враховані усі сторони аналізу)
  4. Однозначність (не містити даних чи висновків, які один одному суперечать)
  5. Повнота (інформація має бути вичерпною та містити усі дані/факти щодо висвітлюваної теми/проблеми)
  6. Релевантність (інформація має підходити під тематику нашого ресурсу, не заходити за його чітковизначені межі, враховуючи інтереси та погляди аудиторії)
  7. Актуальність (інформація ні в якому разі не повинна бути застарілою)
 4. Обсяг тексту - не менше 1500 знаків.
 5. Матеріали подавати у форматі Microsoft Word (.DOCX) або Google Docs.

➔ Бажаєте долучитись?

Якщо ви бажаєте приєднатися та стати частиною команди порталу, а можливо хочете порекомендувати щось/когось - пишіть. Ми у пошуку зацікавлених людей, істориків, краєзнавців, археологів і просто ерудитів, які люблять збирати, аналізувати та публікувати інформацію. Ми завше відкриті до партнерства, товариства, співпраці та будь-яких колаборацій!

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

завантаження...