Субота
15 черв., 2024
     

Ukrainian English

Підтримати сайт


SPADOK.ORG.UA — некомерційний електронний ресурс, створений для вивчення та популяризації історико-культурної спадщини України. Працює з 2011 року. За цей час було опубліковано понад 1000 статей, відвідано та описано майже 100 історико-культурних місць та пам'яток, охоплено близько 30 тисяч шанувальників у соцмережах, а сайт відвідало загалом не менше 3 мільйони людей з усіх куточків України та далеко за її межами.

Donate spadok

➔ Чим та як можна допомогти?

  1. Стати інвестором-патроном: здійснити фінансову підтримку, переказати кошти на розвиток порталу або допомогти оплатити послуги сторонніх сервісів/спеціалістів. 
    BTC: bc1qeyydjqrppkqwl7q0c7y9wxy82jrwmdpmupsle3
  2. Стати читачем-шанувальником: допомогти у просуванні порталу, поширювати та публікувати дописи порталу SPADOK.ORG.UA, розповідати колегам, друзям та родичам, покращуючи його популярність і відвідуваність; аналізувати і перевіряти статті порталу, надсилати поради і рекомендації.
  3. Стати редактором: пропонувати свої теми, ідеї, зауваження для статей, стежити за інфоприводами, моніторити ЗМІ та знаходити нові матеріали (ілюстрації, фото, відео, інфографіка, схеми, карти, книги, таблиці), надсилати корисну інформацію, що може стати основою для майбутніх публікацій.
  4. Стати автором-експертом: самому писати статті, новинні матерілали, гайди, огляди, лонгріди, дослідження, публікуватися на нашому порталі.
  5. Якщо ви власник блогу, сайту чи іншого ресурсу: розмістити кнопку/віджет/банер/гіперпосилання на портал SPADOK.ORG.UA.
  6. Якщо ви власник бізнесу чи тематичного проєкту: запропонувати співпрацю, замовити розміщення партнерської реклами, обмінятися гостьовими публікаціями.
  7. Якщо ви просто зацікавлена особа або історик, дослідник, науковець: приєднатися до розвитку порталу на волонтерських засадах, стати одним з редакторів.

Електронна пошта для зворотнього зв'язку: heritage-mail