«Спадщина Предків» - популярний електронний ресурс, створений для вивчення та популяризації історико-культурної спадщини України. Діє з 2011 року. За цей час було опубліковано більше 1000 статей, відвідано та описано майже 100 історико-культурних місць та пам'яток, охоплено близько 20 тисяч шанувальників у соцмережах, а сайт відвідало загалом не менше 3 мільйонів людей з усіх куточків України та далеко за її межами.
Долучайтеся до розвитку порталу! Тільки з вашою підтримкою та допомогою сайт зможе бути дійсно якісним, цікавим, насиченим та корисним, стабільно розвиватися і функціонувати!
Чим та як можна допомогти?
Найпростіший спосіб допомогти - просто переказати кошти на розвиток веб-порталу. Вони підуть на поліпшення роботи ресурсу, його оновлення, а також підготовку нових матеріалів, висвітлення цікавих для вас тем. Запросити номер рахунку або картки для здійснення транзакції можна написавши нам на електронну адресу:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
або звернутись в приват на Facebook.
Ви також можете підтримати сайт, допомігши у його розкрутці і просуванні в інтернеті: для цього підпишіться на наші сторінки у соцмережах, проставте вподобайки та регулярно поширюйте дописи у своїх колах, розповідайте про наш сайт родичам, друзям, колегам та знайомим, популяризуйте нас - це збільшить читацьку аудиторію порталу і виведе у ТОП:
➔ Напишіть статтю й надішліть в редакцію

Вимоги до публікацій:
- Матеріал повинен бути написаний українською мовою і ніде раніше не опублікований в інтернеті (друковані видання допускаються).
- Матеріал повинен бути чітко структурованим і містити мета-інформацію:
- Основний заголовок (назву)
- Вступ
- Підзаголовки
- Ілюстрації (фото, аудіо, відео, схеми, таблиці, графіки вітаються)
- Висновок
- Відомості про автора статті (коротка інфо)
- Список використаної літератури (пронумерований)
- Інформація повинна відповідати наступним критеріям:
- Достовірність (викладена інформація має бути перевіреною і базуватися на авторитетних джерелах)
- Коректність (інформація має бути коректною у всіх відношеннях, не містити грубості, насміхання, закликів до ворожнечі ти ненависті, порушення законодавства тощо)
- Об'єктивність (інформація не має бути жодним чином викривлена або перекручена в своїх інтересах, тобто бути дезінформацією, мають бути враховані усі сторони аналізу)
- Однозначність (не містити даних чи висновків, які один одному суперечать)
- Повнота (інформація має бути вичерпною та містити усі дані/факти щодо висвітлюваної теми/проблеми)
- Релевантність (інформація має підходити під тематику нашого ресурсу, не заходити за його чітковизначені межі, враховуючи інтереси та погляди аудиторії)
- Актуальність (інформація ні в якому разі не повинна бути застарілою)
- Обсяг тексту - не менше 1500 знаків.
- Матеріали подавати у форматі Microsoft Word (.DOCX) або Google Docs.