Вівторок
20 жовт., 2020
      

Підтримати сайт


dukhovnist-ukraina-mamay«Спадщина Предків» - електронний ресурс, створений для вивчення та популяризації історико-культурної спадщини України. Діє з 2011 року. За цей час нами було опубліковано більше 1000 статей, відвідано та описано майже 100 історико-культурних місць та пам'яток України, охоплено близько 20 тисяч шанувальників у соцмережах, а сайт відвідало загалом не менше 3 мільйонів людей з усіх куточків України та далеко за її межами. За увесь цей час у нас не було жодного патрона, ми не отримували жодних грантів чи гонорарів, підтримуючи сайт самотужки, на відміну від інших ресурсів, спираючись лише на власний ентузіазм, час-від-часу маючи якісь невеликі дивіденди від рекламного партнерства. На жаль, на сьогодні цього не вистачає, щоби працювати на повну потужність, тішити вас новими актуальними публікаціями, прогресувати. Долучайтеся до розвитку порталу! Тільки з вашою підтримкою сайт зможе бути якісним, цікавим та корисним, стабільно розвиватися і функціонувати.

Підтримати сайт

Чим та як можна допомогти?

Ви можете профінансувати розвиток веб-порталу:


 ПриватБанк: 5168 - 7427 - 1827 - 3232


 MONOBANK: 5375 - 4141 - 0029 - 1771


 WEBMONEY:  Z239265514633

Зробити донат

Кошти підуть на поліпшення роботи ресурсу, його оновлення, а також підготовку нових матеріалів, пошук та висвітлення цікавих для вас тем.

* Повідомити про донат можна за електронною адресою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  або просто написавши в приват на Facebook.

Також ви можете підтримати нас офіційно - ставши патроном в онлайн-системі Patreon:

patreon

Чому це важливо?

aliance-spadok-predkivЯк ми вже писали, сайт багато років існує за кошт власника,  проте у сьогоднішніх умовах стало вкрай важко підтримувати ресурс самотужки. Це є основною причиною, чому ми звертаємося до вас.

Окрім цього, ваші інвестиції засвідчать наскільки взагалі тема культурно-історичної спадщини є цікавою та важливою для вас, і чи варто в подальшому підтримувати її у такому ж темпі.

Для читача - це чудова можливість стати таким-собі шеф-редактором та менеджером-інвестором, керувати процесами на сайті, покращувати його роботу і функціонал, якість та професійність. Зробивши інвестицію, ви зможете зв'язатись з власником та висловити своє бачення чи побажання, запропонувати ідею або пропозицію, до яких ми обов'язково прислухаємося.

➔ Підпишіться на нас у соціальних мережах, поширте, порекомендуйте друзям, поставте Like

Ви можете підтримати сайт і просто допомігши у його просуванні: підпишіться на наші сторінки у соцмережах, проставте вподобайки та регулярно поширюйте наші дописи у своїх колах, розповідайте про сайт родичам, друзям, колегам та знайомим - це збільшить читацьку аудиторію порталу:➔ Напишіть статтю і надішліть в редакцію

Літописець Нестор
Якщо Ви експерт, історик, культуролог, професійний дослідник, або фахівець у іншій галузі, яка може нас зацікавити - напишіть, будь-ласка, авторську статтю і відправте нам на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  Будемо вдячні, адже написання, пошук та публікація корисних для суспільства матеріалів, збільшення україномовного контенту в інтернеті - одна із найважливіших задач сайту "Спадщина Предків".

Вимоги до публікацій:

 1. Матеріал повинен бути написаний українською та ніде раніше не опублікований в інтернеті (друковані видання допускаються);
 2. Містити основний заголовок (назву), коротку анотацію й висновки, а також ілюстрації (фото, аудіо, відео, схеми, таблиці, графіки вітаються), і обов'язково список використаної літератури;
 3. У тексті використовувати підзаголовки, нумеровані або марковані списки;
 4. В статті обов'язково вказати (на вибір): П.І.Б., ім'я або псевдонім автора та його електронну пошту (чи інша контактна інформація), а при бажанні - додаткові відомості про себе;
 5. Обсяг тексту - не менше 1500 знаків;
 6. Матеріали подавати у форматі Microsoft Word або Google Docs.

➔ Бажаєте вступити в команду?

У веб-проектах, подібних нашому, зазвичай діють декілька осіб, до прикладу:

 • Шеф-редактор
 • Веб-майстр
 • Копірайтер
 • SMM-менеджер
 • Дизайнер

У нас, як не парадоксально, увесь обсяг робіт виконує одна людина на протязі багатьох років. Отож, якщо ви зацікавлені приєднатися і взяти частково відповідальність на себе, ми з задоволенням розглянемо вашу кандидатуру, а також будь-які пропозиції, думки, зауваження.

Ми завжди відкриті до дружби, партнерства, співпраці та будь-яких колаборацій!

Пишіть нам на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

завантаження...