Субота
06 черв., 2020
завантаження...

Кінематограф


ukraine-cinema

Кіно - це теж явище культури, це мистецтво. У цьому розділі ми будемо знайомити вас з кінематографічною спадщиною України. Огляди найцікавіших фільмів вітчизняного виробництва - новинками і раритетами, і не тільки,  різноманітні анонси, рецензії, а також документальне, антропологічне кіно і просто відео, яке варто переглянути. Сподіваємося усім шанувальникам кіно сподобається даний розділ! 


Кращі українські художні фільми 1927-1968 років

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Краще українське кіно минулого

Кращі українські художні фільми за період 1927-1968 років. Ретроспектива українського кінематографу. Пропонуємо зануритися у класику українського кіно.

Детальніше...

307
 

Рецензія на фільм «Чорний Ворон» (2019)

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

chornyi-voron-ukrainske-kino

18 грудня редколегія порталу "Спадщина Предків" побувала на показі фільму "Чорний Ворон", знятого за мотивами однойменного роману Василя Шкляра. Нагадаємо, фільм вийшов в прокат ще 5 грудня 2019 року. Отож, пропонуємо ознайомитися з нашими враженнями.

Детальніше...

2852
 

Рецензія на фільм «Захар Беркут» (2019)

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1
історія України

Цими днями в українських кінотеатрах відбулась прем'єра найочікуванішого у цьому році фільму вітчизняного виробництва - "Захар Беркут", знятого за однойменною повістю Івана Яковича Франка. Ми вирішили поділитися з вами своїми враженнями від перегляду - що сподобалося і не сподобалося у фільмі Ахтема Сейтаблаєва, і чи буде мати це кіно успіх на українському та світовому рівні. 

Детальніше...

2385
 

Інтерв'ю з Ахтемом Сейтаблаєвим

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Ахтем Сейтаблаєв

Наступного тижня в український прокат виходить історичний епік «Захар Беркут». Бюджет фільму склав 113,5 мільйонів гривень. У ролях — світові знаменитості Роберт Патрік, Томмі Фленган, Поппі Дрейтон. Режисери фільму — Ахтем Сейтаблаєв та Джон Вінн.

Детальніше...

790
 

Серіал Чорнобиль висунуть на Шевченківську премію

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Серіал Чорнобиль

Лауреат Гран-прі Каннського кінофестивалю український режисер Мирослав Слабошпицький вважає, що автори серіалу "Чорнобиль" багато зробили для України. Тому він  висуне авторів та акторів серіалу "Чорнобиль" на отримання Шевченківської премії. Слабошпицький входить до комітету з питань Шевченківської премії у сфері культури.

Детальніше...

581
 

Захар Беркут (2019) - офіційний трейлер

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

zahar-berkut-treiler2

Нагадаємо, зйомки повнометражного українського історичного екшену "Захар Беркут", режисером якого став Ахтем Сейтаблаєв, почалися в червні 2018 року. 

Детальніше...

1145
 

10 цікавих фактів про українське кіно

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

10 фактів про українське кіно

Хоч українське кіно зі значними труднощами виходить на світовий ринок, вже сьогодні з'явилось безліч цікавих та неповторних фільмів, які варті уваги навіть найбільш вишуканого глядача. Більшість наших фільмів виходила в обмежений прокат, і не користувались особливою популярністю, але після багатолітнього застою на 2017-2018 роки профінансовано понад 100 кінострічок і деякі з них можуть нас приємно здивувати, тому ми підібрали для вас 10 цікавих фактів про українське кіно.

Детальніше...

1119
 

10 фільмів, за якими можна вчити історію України

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Українське історичне кіно

Кінострічка, відеофільм - дуже потужний інструмент донесення інформації до великої кількості осіб. Дуже добре, коли ці фільми позитивно впливають на розвиток людини. Ми підібрали 10 найцікавіших стрічок, за якими можна вчитися історії України.

Детальніше...

1714
 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 
завантаження...

загрузка...