П'ятниця
29 трав., 2020
завантаження...

Арії, праслов'янські цивілізації


244670-the-swastika-is-an-ancient-indian-hindu-syymbol

Назва арії походить від давньоіндійського "ā́rya", так звали стародавніх сонцепоклонників - представниів хліборобської і землеробської культури, де побутував культ Бога-Сонця. Проживали вони в основному в Північному Причорномор'ї (прабатьківщина гену аріїв-індоєвропейців R1a). Внаслідок змін клімату та інших невідомих чинників, була зафіксована їх велика міграція в сторону Древньої Індії та Ірану (Персії) - від чого у науковому середовищі виник новий термін - індоєвропейці та індоіранці.


Амазиги, вони ж бербери - білі племена Африки, забута гілка арійського народу

Рейтинг 3.6 з 5. Голосів: 15

Амазиги - білі племена Африки

Мало хто знає, що на півночі Африки вже чимало століть проживають білі племена під загальною назвою амазиги - автохтони, корінний народ, який з'явився тут задовго до завойовників - фінікійців, греків, римлян і тим більше, арабів, які прийшли на ці землі в 7-8 ст н.е. В перекладі "амазиги" (imaziɣen) означає - "вільні, благородні, білі люди". Назва ж "бербери" є екзонімом - так їх назвали римляни за аналогією з варварами (дав.-гр. βάρβαροι, лат. barbari) через незрозумілість їх мови і культури. Самі себе вони так не називають. Ніхто не знає, коли амазиги прийшли на північ Африки і звідки. Як поетично зауважив король Хасан II (правив в Марокко з 1961 по 1999 рр.): «Марокко нагадує дерево, коренева система якого бере сили в землі Африки, тоді як його широка крона дихає вітрами Європи...».

Детальніше...

137264
 

Арійські загадки й таємниці інків

Рейтинг 3.8 з 5. Голосів: 12

Арійські загадки інків

Інки - древній загадковий народ сонцепоклонників, клан жерців і династія правителів, творці найбільшої імперії XI-XVI ст. у Пд. Америці. Що спільного в інків з праслов'янською, арійською цивілізацією?

Детальніше...

33393
 

Арії - хто вони, розкриття суті поняття "Арій"

Рейтинг 3.4 з 5. Голосів: 9
ariyi-hto-vony

В тибетських, індійських, перських джерелах арій (ар'я, ар'ян, дарій) — одне з основних понять. Якщо звести воєдино, що в них сказано, то матимемо приблизно таке: арій (ар'я) — спрямована душа, кожний, хто прагне шляхетних справ, хто робить велику роботу, що просуває людей до блаженства; добра й шляхетна людина, борець; той, хто знаходить священний світ просвітленості, прагне до Бога і звеличує Його; він — воїн Світла, що іде до Істини; людина, чия мета в житті — духовна досконалість; послідовник ведичної культури.

Детальніше...

18755
 

Як стати арієм?

Рейтинг 4.0 з 5. Голосів: 9

yak-staty-ariyem

Крізь потрісканий асфальт старого світу проростає чистий і здоровий паросток нового життя. Українська земля народжує новий сонячний народ. Його творять арії — люди, в душах яких сяє Сонце. Це співзасновники нової цивілізації — Вишньої Борії. Це нова еліта, аристократія нового світу.

Детальніше...

12559
 

Арійська цивілізація в Латинській Америці

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 5

ariyi-v-latynskoy-amerike

Світова наука довгий час стояла на позиції «відкриття» Старим світом Нового, і всі дослідження в будь-якій сфері, чи-то археології, чи антропології, чи лінгвістики, велися, переважно, дещо з позицій зверхності.

Детальніше...

11644
 

Арії – найвищі духовні отці слов'ян

Рейтинг 4.0 з 5. Голосів: 6

ariyi-duhovni-otci-slovyan

Спекуляції щодо понять арій, арієць, арійство, неодноразово викликали надзвичайне сум’яття у головах багатьох дослідників недавнього минулого. Усе це пов'язано з надзвичайною плутаниною, яку у поняття арійства внесли події 30-40 років ХХ століття, які виникли на нездоровому інтересі до питання арійства з боку адептів німецького окультизму - засновників гітлерівського нацизму.

Детальніше...

9853
 

Українська колиска індоєвропейців

Рейтинг 4.0 з 5. Голосів: 3

koleso-ariyi

Питання походження і розповсюдження колісного транспорту в Старому Світі тісно пов’язані з індоєвропейською проблемою. Визначення міста і часу його виникнення часто використовується дослідниками як важливий аргумент для локалізації індоєвропейської прабатьківщини. Візок, а відтак і бойова колісниця є одним з факторів, що обумовлює культуру і побут індоєвропейців. Визначальну роль в вирішенні цієї важливої дискусійної проблеми відіграють знахідки ознак колісного транспорту при археологічних дослідженнях. 

Детальніше...

8357
 

Українська цивілізація в Єгипті

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 5

ariyi-egipet

Наявність на території України найдавнішого  на планеті релігійно-наукового комплексу Шу-Нун/Кам’яна Могила (ХІІ—ІІІ тис. до н. е.) та найдавнішої держави Аратти (V-III тис. до н. е.) свідчить про те, що українська цивілізація є однією з найдавніших у світі.

Детальніше...

7154
 

Атлантида - прабатьківщина аріїв-українців

Рейтинг 3.8 з 5. Голосів: 6

Атлантида в Криму

Якщо проаналізувати відомі нам історичні факти та об’єднати їх в логічний ланцюг, то виявляється, що найбільш вірогідним є припущення, що Атлантида була реальною державою, причому знаходилась вона на території сучасної України.

Детальніше...

6406
 

Давня Індія та Україна: пошук філософських зв'язків

Рейтинг 3.0 з 5. Голосів: 4
1293295

Філософія сходу завжди цікавила українців, проте коли поринаєш глибше у думки східних мудреців, одразу виникає інше питання: а чи не існувало якихось філософських зв’язків між Індією та Україною? Адже, загальновизнано, що на мовознавчому рівні мова Індії – санскрит, і мова українська – споріднені. Це простежується в етнонімії, теонімії, топонімії, антропонімії та епіці. Однак питання філософської та культурної спорідненості цих двох країн майже не досліджене. Отже, головним питанням є: чи споріднені ці дві країни на філософському рівні?

Детальніше...

5720
 

Кушанія - імперія-привид

Рейтинг 2.3 з 5. Голосів: 3

kushaniya-imperiya

Перші століття нової ери не випадково називають іноді імперським періодом в історії стародавнього світу. Чотири імперії поділили тоді між собою майже всі культурні країни Старого Світу. На заході панував Рим, на Далекому Сході найсильнішою державою була Ханська імперія на території Китаю. Іран з прилеглими країнами входив до складу Парфії. А від Індійського океану до Аральського моря простягалася держава Кушан.

Детальніше...

988
 

Праукраїнська держава Кушанія

Рейтинг 3.4 з 5. Голосів: 8

Праукраїнська держава Кушанія

Кушанія - стародавня імперія індоєвропейців на теренах Середньої Азії. Кушанське царство було однією з найрозвинутіших та найбільших країн тогочасного світу, з мегаполісами Ланьши та Бактра. Активно підтримували зв'язки з Римом, Персією, Китаєм.

Детальніше...

55458
 

Атлантида перебувала на місці сучасного Криму?

Рейтинг 3.9 з 5. Голосів: 7

Атлантида в Криму

Праобразом легенди про Атлантиду могло послужити катастрофічне підняття рівня Чорного моря приблизно 10-15 тисяч років тому, внаслідок глобального потепління клімату на Землі.

Детальніше...

18826
 

Веди й Україна

Рейтинг 4.4 з 5. Голосів: 9
Брахманізм

Зараз повсюди у світі йде процес переоцінки життєвих цінностей. Люди, народи шукають витоки свого походження. Це цілком закономірно. Кожна людина хоче знати - хто є її батьки, ким були її діди та прадіди. І взагалі - де ж наші витоки.

Детальніше...

17499
 

Образ Козака Мамая в контексті арійської спадщини України

Рейтинг 4.4 з 5. Голосів: 7

obraz-kozaka-mamaya-spadshina

«Предки арійців жили у Подніпров’ї… Є всі підстави вважати, що «Рігведа» зародилася на берегах Дніпра. В літописах згадується слово «останці». Це ті, хто залишився жити (на берегах Дніпра), хоча племена вирушили до Індії. Мій заклик до українців: займіться вивченням санскриту (яким написана індоарійська «Рігведа»), за мовними ознаками знайдіть серед своїх племен «останців» — і відновіть зв’язок часів…» (академік Борис Рибаков)

Детальніше...

12080
 

Походження єгипетських фараонів

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

Арійське походження фараонів

Послідовності основ ДНК у передаваній від батька до синів Y-хромосомі і в передаваній від матері до дітей мітохондріальної ДНК дозволяють визначити гаплотип кожної людини і тим самим зазирнути в її генетичний родовід, а схожі гаплотипи об'єднуються в гаплогрупи, котрі дозволяють визначити генетичну генеалогію народів. На сьогодні залишається чимало нерозв'язаних питань щодо правлячої династії Древнього Єгипту. Звідки прийшли фараони, хто вони за походженням та чому зникли? Офіційна наука вважає, що Єгипет разом з прилеглими територіями Африканського Рогу, Ефіопії, Нубії і Аравійського півострова - колиска людства. Так це чи ні, відповідь, як завжди, дає ДНК-генеалогія... 

Детальніше...

11282
 

Айни - забута гілка арійського племені

Рейтинг 3.8 з 5. Голосів: 6
japan5

Мало хто знає, що корінним населенням Японії є айни - загадкове індоєвропейське плем'я, які мігрувало на Японські острова близько 13 тис. років назад. Вони створювали дивовижну за красою кераміку, загадкові статуетки догу, що нагадують людину в космічному скафандрі, а, крім того, виявилося, що були чи не найпершими хліборобами на Далекому Сході. Однак, залишилось секретом, чому вони закинули і землеробство, і гончарне мистецтво, ставши рибалками та мисливцями, по суті, зробивши крок назад у культурному розвитку. В переказах айнів розповідається про казкові скарби, фортеці і замки, але японці, а потім і європейці застали це плем'я живучих в хатинах і землянках...

Детальніше...

9146
 

Праукраїна як найдавніша інтелектуальна цивілізація на землі

Рейтинг 3.8 з 5. Голосів: 9

praukraina-i-sanskryt2

Вишивка і орнаменти на подушках майже не відрізняються від гуцульських. Але ж між Карпатами і Паміром - тисячі кілометрів! Чи випадковість ці культурні паралелі? 

Детальніше...

7393
 

Аратта - прабатьківщина людства?

Рейтинг 3.7 з 5. Голосів: 3

78 big

Протягом багатьох років історики були переконані, що перші паростки цивілізації з'явилися в кінці IV - початку III тисячоліття до н.е. в долинах рік Тигр і Євфрат, поклавши початок шумерської цивілізації. Про походження шумерів до недавніх пір було мало що відомо. Вважалося, що вони були спадкоємцями більш давньої убейдской культури, у якої шумери перейняли досвід землеробських робіт.

Детальніше...

6505
 

Етнографія слов'яно-української стародавності

Рейтинг 3.7 з 5. Голосів: 3
 Трипільська піч - модель

Осмислення будь-якого явища, в тому числі етнічності, може бути успішним, якщо виявлено його генезу (походження, виникнення), тобто віднайдено коріння. Пізнавальний інтерес до нашого, українського етнічного коріння нині стає особливо актуальним як вияв духовного відродження людей та національного розвою української держави. Він живиться не обивательською цікавістю, а певною спробою визначити духовні потенції свого народу, накопичені упродовж століть, та його місце у світовій сім'ї народів.

Детальніше...

6298
 

Атлантида – це Гіперборея з центром у Криму?

Рейтинг 4.0 з 5. Голосів: 4

Гіперборея в Криму

У цьому переконаний незалежний дослідник Сергій Літусь. Дослідивши і узагальнивши історичні джерела, він робить висновок, що праукраїнці гіпербореї ще у післяльодовиковий період створили цивілізацію, центром якої був півострів Крим. На той час Атлантичним океаном називали Понтійське (Чорне) море. Сучасний Атлантичний океан тоді називали Західним.

Детальніше...

5305
 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 
завантаження...

загрузка...