Субота
15 черв., 2024
     

Ukrainian English

Арійська цивілізація в Латинській Америці (фото)

Рейтинг 3.7 з 5. Голосів: 10

arijska-cyvilizacija-v-latynskij-ameryci

 

Кераміка індіанців АмерикиЖінки племені зуні. Індіанський народ групи пуебло на південно-заході США. Живуть в основному в резервації Зуні на заході штату Нью-Мексико, на південь від міста Геллап, на кордоні зі штатом Арізона. Кераміка зуні, як власне, й інша кераміка корінних народів Північної Америки дуже нагадує кераміку культури Трипілля-Кукутені, Україна, Дніпро-Балкани-Причорномор'я

trypiltsi-zinaida-vasinaТрипільські жінки, реконструкція Зінаїди Васіної

Мексиканська вишивкаСтаровинні домоткані наволочки-подушки. Івано-Франківська обл., Городенківський район, Україна.

Мексиканська вишивкаЕтнічний текстиль, Мексика.  Зверніть увагу на ідентичні символи, які використовуються в обох культурах. Це індоєвропейські (арійські) ромбічні знаки, котрі мають оберегове значення і символізують Сонце.

Вишиванки ацтеків"Вишиванки" мексиканських шаманів з плем'я уїчоль, котре проживає в західній та центральній Мексиці. В центрі зображений слов'янський символ Алатир. Кольори та орнаменти дуже нагадують вишивку Українських Карпат. 

gogokam eperass

infographic mimbres 1600керамика МимбресКераміка археологічної культури Могольон (Мімбрес). Одна з 4-х найбільших історичних культур південного заходу сучасних США, частково зачіпає також територію північної Мексики. Існувала приблизно з 150 р н.е. по 1400 р н. е. Назва походить від Могольонскіх гір, названих на честь дона Хуана Ігнасіо Флореса Могольон, губернатора Нью-Мексико в 1712-1715.

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber