Субота
08 серп., 2020
      

Освіта в Україні


osvita-v-ukraini

Україна - одна із тих держав світу, які мають власні давні традиції освіти і народного виховання. Система, яку створили наші Прапращури, українці, була надзвичайно духовною і гармонійною, а тому продукувала творчу, фізично і розумово обдаровану, благородну людину! Багато чого з тих часів, на жаль, змінилося, проте досі освіта в Україні грає неабияку роль і є пріорітетною сферою. У даній рубриці ми будемо активно слідкувати за тим, що відбувається в освітній сфері України, а також знайомити вас з університетськими новинами, останніми подіями серед навчальних закладів та взагалі торкатись актуальних проблем системи освіти. Пропонуємо підтримати даний розділ коментарями, переглядами та перепостами!


ТОП10 університетів України за світовими рейтингами

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

ranking2-scimago

Міжнародні наукометричні системи SCImago та Webometrics оприлюднили рейтинги наукових закладів науки та освіти України. Відразу кілька університетів Галичини потрапили в ТОП10 найкращих українських закладів. Власне, хто ще увійшов до цього рейтингу та що таке SCImago Institutions Rankings і Webometrics rankings ми пояснимо у цій статті. 

Детальніше...
 

Язичницька система виховання у давніх слов'ян

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 3

yazychnycke-vyhovannia-slovian

В основі педагогіки давніх слов'ян лежали не тільки християнські, як міг дехто думати, а й язичницькі традиції, які походять з глибини віків. Існували навіть язичницькі школи, які, на жаль, поступово зникли з появою візантійських і болгарських церковних просвітителів. У даній статті ми спробуємо торкнутися цієї теми і розкрити певні аспекти. 

Детальніше...
 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

завантаження...