Субота
06 черв., 2020
завантаження...

Різне у світі


Цікаве звідусіль. Сюди потрапляють статті, які не потрапили в інші рубрики. Так-би мовити, додаткова рубрика. Як казав Тарас Григорович Шевченко: "Учітесь, читайте. Свого не цурайтесь. І чужому научайтесь". 


Українські народні ігри

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Українські народні ігри

Традиційні ігри існували в Україні протягом століть і збереглися до сучасності. Дізнайтеся про діяльність, фестивалі та ігри, унікальні для цієї країни та людей.

Детальніше...

1557
 

Що подарувати подрузі на день народження?

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Що подарувати подрузі

Подруга - це людина, з якою ми поділяємо як хороші так і погані дні, ділимося всіма переживаннями і в свою чергу теж намагаємося завжди бути поруч, особливо в її день народження. І якщо ви ще не придумали, що ж їй піднести в цей день, то ми пропонуємо вам кілька хороших варіантів.

Детальніше...

223
 

Вплив традицій Сходу на сучасне життя українців

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

kalyanbali-buddha

Україна – країна з багатою історією, вона зачаровує своєю самобутністю та неповторністю. Українська історія сповнена звичаїв, традицій та обрядів, про які слід пам’ятати і в сучасному сьогоденні. Проте на українські традиції невід’ємно впливали і продовжують впливати особливості сусідніх, а також відголоски далеких держав. Українські традиції в сучасному світі дуже тісно переплітаються з багатьма звичаями та традиціями інших держав та народів. Якщо розглядати саме сучасній вплив культури Сходу на життя українців, то все частіше можна зустріти «культ» кальяну.

Детальніше...

776
 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 
завантаження...

загрузка...