Вівторок
11 серп., 2020
      

Різне у світі


Цікаве звідусіль. Сюди потрапляють статті, які не потрапили в інші рубрики. Так-би мовити, додаткова рубрика. Як казав Тарас Григорович Шевченко: "Учітесь, читайте. Свого не цурайтесь. І чужому научайтесь". 


Українські народні ігри

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Українські народні ігри

Традиційні ігри існували в Україні протягом століть і збереглися до сучасності. Дізнайтеся про діяльність, фестивалі та ігри, унікальні для цієї країни та людей.

Детальніше...
 

Що подарувати подрузі на день народження?

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Що подарувати подрузі

Подруга - це людина, з якою ми поділяємо як хороші так і погані дні, ділимося всіма переживаннями і в свою чергу теж намагаємося завжди бути поруч, особливо в її день народження. І якщо ви ще не придумали, що ж їй піднести в цей день, то ми пропонуємо вам кілька хороших варіантів.

Детальніше...
 

Вплив традицій Сходу на сучасне життя українців

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

kalyanbali-buddha

Україна – країна з багатою історією, вона зачаровує своєю самобутністю та неповторністю. Українська історія сповнена звичаїв, традицій та обрядів, про які слід пам’ятати і в сучасному сьогоденні. Проте на українські традиції невід’ємно впливали і продовжують впливати особливості сусідніх, а також відголоски далеких держав. Українські традиції в сучасному світі дуже тісно переплітаються з багатьма звичаями та традиціями інших держав та народів. Якщо розглядати саме сучасній вплив культури Сходу на життя українців, то все частіше можна зустріти «культ» кальяну.

Детальніше...
 

Чому онлайн кредити стають все більш популярними?

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Онлайн банкинг

Популярність мікрофінансових компаній, а також послуг онлайн кредитування,  зростає з кожним днем, і, на сьогоднішній день, статистичні дані вказують на те, що кількість виданих позик від МФО значно перевищує кількість банківських кредитів для фізичних осіб. Основною причиною, чому так відбувається, є те, що кредитування від різних фінансових компаній і організацій має ряд переваг. Серед таких переваг варто виділити швидкість оформлення заявок на видачу кредитів, велика кількість різноманітних програм кредитування для фізичних осіб, а також відсутність будь-яких обмежень на використання кредитних коштів. Саме тому, оформити кредит на карту в МФО набагато вигідніше та швидше безпосередньо для клієнтів.

Як здійснюється оформлення кредитів онлайн?

Стрімкий перехід фінансових послуг в сферу онлайн, сприяв тому, що сьогодні можна оформити короткострокову позику, не виходячи з власного будинку. Для цього, вам необхідно бути зробити:
  1. ВІам потрібно буде знайти фінансову компанію, яка надає послуги кредитування на умовах, що підходять під ваші потреби. На щастя, на фінансовому ринку є безліч різних МФО, тому знайти установа, куди ви будете звертатися за фінансовою підтримкою, не складе особливих труднощів.

  2. Після цього, вам потрібно буде перейти на сайт МФО або ж завантажити спеціальний мобільний додаток. Після цього, вам необхідно буде знайти вкладку з назвою «оформити кредит» або ж вкладку зі схожою назвою, і перейти по ній.

  3. Потім, щоб оформити, клієнту необхідно буде заповнити спеціальну онлайн форму заявки на надання позики. У цій заявці потрібно буде вказати певну персональну інформацію, таку, як паспортні дані, мобільний телефон, а також дати відповіді на питання, які задаються в анкеті. 

  4. Наступний крок - це відправка заявки на перевірку. Після того, як ви заповните форму і натисніть кнопку «відправити», система автоматично запустить процес ідентифікації особистості позичальника, а також визначить достовірність даних, наданих клієнтом. У разі, якщо все в порядку і ваша заявка була схвалена, кошти відразу ж будуть переведені на банківську карту.

banking

Що необхідно клієнту для оформлення кредиту? 

З питання оформлення кредиту розібрались. Тепер, необхідно зазначити, що треба буде клієнту для того, щоб подати заявку. 

Перше – це активна банківська карта. Використовувати можна карту будь-якого банку, який офіційно зареєстрований на території України. Активною вважається карта тоді, коли вона протягом останніх 3-місяців використовувалася для здійснення фінансових операцій.

Наступна умова - наявність ідентифікаційного коду платника податків та паспорт громадянина України. Ці документи є обов'язковими в переважній більшості фінансових компаній, і без них у вас не вийде навіть подати заявку на розгляд.

І остання умова – наявність робочого номеру мобільного телефону, а також email-адреса. Контактна інформація потрібна для того, щоб співробітники МФО змогли вчасно зв'язатися з клієнтом, і повідомити про необхідність найближчим часом погасити заборгованість.

 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

завантаження...