Четвер
23 трав., 2024
     

Ukrainian English

Чому онлайн кредити стають все більш популярними?

Рейтинг 3.0 з 5. Голосів: 2

Онлайн банкинг

Популярність мікрофінансових компаній, а також послуг онлайн кредитування,  зростає з кожним днем, і, на сьогоднішній день, статистичні дані вказують на те, що кількість виданих позик від МФО значно перевищує кількість банківських кредитів для фізичних осіб. Основною причиною, чому так відбувається, є те, що кредитування від різних фінансових компаній і організацій має ряд переваг. Серед таких переваг варто виділити швидкість оформлення заявок на видачу кредитів, велика кількість різноманітних програм кредитування для фізичних осіб, а також відсутність будь-яких обмежень на використання кредитних коштів. Саме тому, оформити кредит на карту в МФО набагато вигідніше та швидше безпосередньо для клієнтів.

Як здійснюється оформлення кредитів онлайн?

Стрімкий перехід фінансових послуг в сферу онлайн, сприяв тому, що сьогодні можна оформити короткострокову позику, не виходячи з власного будинку. Для цього, вам необхідно бути зробити:
  1. ВІам потрібно буде знайти фінансову компанію, яка надає послуги кредитування на умовах, що підходять під ваші потреби. На щастя, на фінансовому ринку є безліч різних МФО, тому знайти установа, куди ви будете звертатися за фінансовою підтримкою, не складе особливих труднощів.

  2. Після цього, вам потрібно буде перейти на сайт МФО або ж завантажити спеціальний мобільний додаток. Після цього, вам необхідно буде знайти вкладку з назвою «оформити кредит» або ж вкладку зі схожою назвою, і перейти по ній.

  3. Потім, щоб оформити, клієнту необхідно буде заповнити спеціальну онлайн форму заявки на надання позики. У цій заявці потрібно буде вказати певну персональну інформацію, таку, як паспортні дані, мобільний телефон, а також дати відповіді на питання, які задаються в анкеті. 

  4. Наступний крок - це відправка заявки на перевірку. Після того, як ви заповните форму і натисніть кнопку «відправити», система автоматично запустить процес ідентифікації особистості позичальника, а також визначить достовірність даних, наданих клієнтом. У разі, якщо все в порядку і ваша заявка була схвалена, кошти відразу ж будуть переведені на банківську карту.

banking

Що необхідно клієнту для оформлення кредиту? 

З питання оформлення кредиту розібрались. Тепер, необхідно зазначити, що треба буде клієнту для того, щоб подати заявку. 

Перше – це активна банківська карта. Використовувати можна карту будь-якого банку, який офіційно зареєстрований на території України. Активною вважається карта тоді, коли вона протягом останніх 3-місяців використовувалася для здійснення фінансових операцій.

Наступна умова - наявність ідентифікаційного коду платника податків та паспорт громадянина України. Ці документи є обов'язковими в переважній більшості фінансових компаній, і без них у вас не вийде навіть подати заявку на розгляд.

І остання умова – наявність робочого номеру мобільного телефону, а також email-адреса. Контактна інформація потрібна для того, щоб співробітники МФО змогли вчасно зв'язатися з клієнтом, і повідомити про необхідність найближчим часом погасити заборгованість.