Субота
06 черв., 2020
завантаження...

ДНК-генеалогія


dnk-genealogiya

Молода наука, яка довгий час була затабуйована. Інша сторона генеалогії. В її основі лежать ДНК-тести, які дають відповіді на численні питання пов'язані з генетичною спорідненістю тих чи інших людей, племен, народів. ДНК-генеалогія дозволяє без будь-яких документів, архівів, довгих розслідувань дізнатися своє походження. Адже, кожна людина - це біологічний документ, який передається у спадок з покоління у покоління. ДНК неможливо знищити. Генетична генеалогія дуже корисна і актуальна у наш час, дозволяє виявити гаплогрупу і підтвердити, або спростувати певні здогади, котрі грунтуються на класичній, документальній генеалогії. 


Звідки з’явилися слов’яни та «індоєвропейці». Вони ж - арії. Відповідь дає ДНК-генеалогія

Рейтинг 3.3 з 5. Голосів: 12

gaplogroup-r1a

Влаштовуйтеся зручніше, шановний читач. Вас чекають деякі потрясіння. Не надто зручно починати розповідь тим, що автор очікує від свого дослідження ефекту бомби, що розірвалася, але що робити, якщо так воно і буде?

Детальніше...

41383
 

Генний код українців та їхніх сусідів очима археології

Рейтинг 3.5 з 5. Голосів: 8
Етногенез українців

Етноси як люди: народжуються, переживають дитинство, юність, зрілість, старіють і вмирають – дез­інтегровані, асимільовані іншими. Елементи їхньої етнокультури та їхні гени стають складовими етнокультури й генома нових народів. Хоч би якими патріотами України, Росії, Польщі, Англії чи Ізраїлю ми були, всі без винятку народи смертні. Ніщо у світі не вічне, навіть сам світ.

Детальніше...

11921
 

Генографія: Україна

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 5

genografiya-ua

Генетична генеалогія дає змогу визначити, до якого роду належить людина. Y-хромосома людини має певні ділянки, що містять ДНК-маркери, які сформувалися на раньому етапі історії людства і з того часу передаються без зміни від батька до сина. Люди, у яких ці ДНК-маркери однакові, є нащадками спільного предка.

Детальніше...

10097
 

Ірландське коріння родом з Причорномор'я

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 5
2015-12-29 iri 15685671 I1

Аналіз ДНК стародавніх ірландців, що жили на Смарагдовому острові 5,2 тисячі років тому, показав, що вони успадкували частину свого геному від жителів причорноморських і прикаспійських степів, представників так званої ямної культури, говориться в статті, опублікованій в журналі National Academy of Sciences.

Детальніше...

6486
 

Хто є хто: назви родинних зв'язків у сім'ї

Рейтинг 3.3 з 5. Голосів: 7

rod-rid-rodyna-simya

Назви родинних зв'язків є досить різноманітними. У цій статті спробуємо проаналізувати основні терміни. Рід - це сукупність осіб в різних історичних епохах, що походять від одного пращура за головною лінією. Родинний клан - сукупність всіх родичів за жіночими і чоловічими лініями, кровних і посвоячених, що живуть в один історичний час.

Детальніше...

4986
 

Генетичний аналіз гуцулів, бойків, лемків

Рейтинг 4.1 з 5. Голосів: 9

kartpatski-typazhi-guculy

Генетичний аналіз є одним із важливих інструментів дослідження минулого людства. У статті робиться спроба вивчення походження етнографічних груп Карпат на основі генетичного дослідження мітохондріальної ДНК бойків, гуцулів і лемків, яке було здійснене міжнародною групою вчених. Результати цих пошуків показують складні міграційні процеси в Карпатах і документують генетичні сліди цих міграцій у місцевого населення.

Детальніше...

23964
 

Генетики розкрили подвійне походження індійців

Рейтинг 3.4 з 5. Голосів: 5

dna-genealogy-india

Американські й індійські вчені провели наймасштабніше дослідження ДНК громадян Індії, яких раніше чомусь обходили стороною. Дослідники з’ясували багато нових фактів, пов’язаних з походженням індійського народу і еволюцією його генофонду, а також відкрили завісу таємниці над появою каст.

Детальніше...

10585
 

ДНК-генеалогія скіфів

Рейтинг 3.5 з 5. Голосів: 11

skifski-muzyka

Комплексна стаття про генетику скіфів, а саме - які гаплогрупи належать скіфським групам, яке походження має назва "скіфи", якою мовою розмовляли скіфські племена Причорномор'я та Алтаю, їх антропологічні характеристики. Статтю підготувала - пані Галина Водяк, дослідниця сайту etnogenez.org.

Детальніше...

9127
 

Навіщо дитині знати своє родове дерево

Рейтинг 3.2 з 5. Голосів: 6

дерево роду

З появою дитини ваша сім'я стає багатшою на ще одне життя. У новонародженому воєдино зливаються два роди, дві абсолютно різні історії. І на старому родовому дереві проросла нова гілочка, народилося нове покоління. Але ми з вами знаємо, що юна гілочка не виживе, якщо її не будуть живити соки потужного дерева. І діти не зможуть вирости сильними, успішними, шанованими людьми, якщо не вберуть у себе досвід минулих поколінь, не навчаться поважати старших. А дійсно, навіщо дитині знати минуле своєї сім'ї, родини? Спробуємо відповісти на це питання.

Детальніше...

5172
 

ДНК-генеалогія трипільців

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

dnk-genealogiya-trypiltsiv

Секвенування стародавніх геномів ставить крапку в довгих дискусіях про походження трипільців. Ну не були вони виключно близькосхідними мігрантами.  Так, вони принесли на наші території традицію землеробства. Але це була дифузія технологій, культурне запозичення.  Вихідці з Анатолії інтегрували місцеве населення неолітичних мисливців у суспільство осілих землеробів.

Детальніше...

1252
 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 
завантаження...

загрузка...