Субота
15 серп., 2020
      

Технології


internet-technologii

Важко було б уявити наш сайт, якщо б не інтернет-технології, які з кожним роком змінюються, розвиваються та займають все важливішу частку у нашому житті. На нашу думку, ми не повинні себе обмежувати, а крокувати у ногу із часом в майбутнє, зберігаючи мудрість і традицію минулого, спадщину предків. Більше того, існують аргументовані свідчення, що високі технології застосовували давні цивілізації Індо-Китаю, Мезоамерики та Єгипту.  Майже уся наша команда редакторів є інтернет-спеціалістами, а тому ми створили таку-собі IT-скарбничку, де будемо знаходити для себе цікаве та знайомити вас у першу чергу з українськими технологіями, веб-розробками, а також корисними програмами.  Отже, наше завдання робити українців прогресивною, технологічною нацією, яка йде вперед.


«Гетьманщина» - історично-політична браузерна гра

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

Гетьманщина гра

Детальніше...
 

Як вибрати якісний та практичний планшет

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

yak-vybraty-planshet

Планшет — це симбіоз практичних функцій телефона та ноутбука. У кожного пристрою свої унікальні характеристики, але як же обрати саме той? У статті ми розповімо про найважливіші опції, що повинні бути в сучасному планшеті. 

Детальніше...
 

Від дедлайна до реченця: роздуми про українську мову в ІТ

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

ua-it

Усім привіт! Сьогодні хочу поділитися своїми роздумами щодо непростих взаємовідносин української мови і англійської технічної термінології. Це така спроба рефлексії на виклики сучасності і намагання намацати оптимальні межі цих мов у сфері IT. Я залишаю за собою право на власну думку, проте вона не є остаточною і категоричною.

Детальніше...
 

В Україні працює онлайн-сервіс для перевірки української мови

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

MOV3

В Україні працює унікальний інтернет-сервіс для перевірки, вдосконалення і вивчення української мови. Тут ви знайдете цікаві вправи, диктанти, статті та багато іще цікавого, і усе це онлайн! Проект має назву "ДНК-нації". Далі детальніше про цей проект. 

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 2
загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

завантаження...