П'ятниця
29 трав., 2020
завантаження...

Готи на території України


goty-prychornomorye

Готи - древній індоєвропейський союз племен, який відіграв важливу роль в Європі, залишивши чималий культурний спадок. Досі ведуться дискусії щодо походження готів та їхнього перебування в Криму, Північному Причорномор'ї. Одні вчені розповідають про їх скандинавське походження, інші доводять арійське, праіндоєвропейське походження, вважаючи автохтонами Причорномор'я. У даній гілці ми спробуємо зібрати якомога більше фактів та джерел про них та більш детально познайомити вас із цим древнім народом. 


Готи і Праукраїна: докирилична писемність і цивілізаційні шляхи

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 6
Hjalmars avsked av Orvar Odd efter striden på Samsö

Мало хто знає про те, що благодатна і оспівана готами земля, королівство "Ойум", знаходилося колись в Північному Причорномор'ї - скіфській домівці. На жаль, за радянських часів тема Готського королівства була під негласною забороною, оскільки готи - німці, і цією темою дуже цікавилися в свій час гітлерівці. З тієї ж самої причини ця тема не вітається офіційною наукою України і сьогодні: виходить що готи, тобто, прото-німці, господарювали тут раніше. Але не все так однобоко. Хто ж такі готи і чому вони жили в Причорномор'ї та чи мали зв'язок з нашими прапращурами скіфами та сарматами? Про це спробуємо дізнатися у нашій статті. Ми спробуємо знайти історичні корені готів на нашій землі. 

Детальніше...

4293
 

Готи: історія й походження індоєвропейського племені

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 3
Готи в Криму

Рідко який народ зробив настільки значний вплив на формування європейської історії як готи. Саме з їх вторгнення на територію Європи в II - III століттях нашої ери фактично почалося Велике переселення народів. Готи під командуванням вождя Аларіха були першими варварами, котрі насмілилися потрясти своєю зухвалістю цивілізовану Європу і завоювати у 410 році Рим - гордовиту столицю латинської імперії.

Детальніше...

3412
 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 
завантаження...

загрузка...