Субота
20 лип., 2024
     

Ukrainian English

Цілительське мистецтво характерників

Рейтинг 4.3 з 5. Голосів: 12

Цілителі характерники

З прадавніх часів наші Пращури розуміли що, всесвітом і людиною керує тільки інформація, і цю інформацію ми сприймаємо за допомогою відчуттів нашим мозком. Саме тому мозок потрібно розглядати тільки як блок зчитування інформації, що зберігається в біопольовій системі, тобто на хлопський розум - це зчитувальний пристрій, який дозволяє черпати інформацію з біопольової системи людини та інформаційного поля всесвіту.

Наші далекі предки розуміли що, мозок не мислить, бо психічний процес винесений за межі цього органу. Він ніщо інше, як щось на зразок центральної телефонної станції або комп'ютера. Він нічого не додає до того, що отримує, а тільки обробляє і передає інформацію. Процеси мислення та прийняття рішень здійснюються поза нашим мозком, поза нашим тілом, вони здійснюються в іншому вимірі - у сфері Свідомості, а наш мозок відпрацьовує тільки наслідки процесу мислення - його результат. Так що мозок людини - це система управління фізичним тілом і канал зв'язку фізичного тіла з свідомістю людини. Для підтвердження вищесказаного можна навести випадок як під час Великої Вітчизняної Війни осколок снаряда начисто зніс голову лейтенанту, котрий ішов попереду роти. Але обезголовлений командир не завалився на землю, а розстібнув правою рукою ватник, витягнув з-за пазухи мапу з маршрутом руху і простягнув її вже залиту кров'ю стоявшому поруч старшині і тільки після цього упав. З цього всього випливає, що козак-характерник міг бути вихований тільки з використанням психофізичних систем, розвиваючих інформаційне сприйняття людини, коли змінюється архітектоніка і структура мозку.

Одним з найважливіших ритуалів був перехід триєдиної особистості людини на роботу з центром свідомості, домінуючим у вищій особистості «Я» характерника, тобто «підключення його до світів Прави». Розглянемо цей процес докладніше. Ритуал міг виконуватися або самим характерником (найбільш важкий варіант) або його волхвом наставником. Для того щоб досягти свідомості вищого «Я», спочатку «глушилася і гальмувалася» звичайна активна «свідомість Душі» людини - «його УМ, Логіка». Для цього потрібно було, щоб більш нижча особистість «Я», що представляє його «Емоції і почуття» за своїм рівнем сигналів пересилила логічну складову. При цьому зростаюча енергія пристрасті, почуттів, емоцій, досягала такого рівня, коли людина вже ставала не в силах керувати нею. І якщо накопичувана енергія не вводилася в інші канали, то вона росла, допоки не ставала сильнішою ніж воля, і сильнішою ніж розум. Так досягалася зміна свідомості.

Практично це відбувалося приблизно так: для введення в легкий змінений стан свідомості застосовувався один з безлічі методів загального гальмування діяльності кори головного мозку (звужується увага розуму концентрацією на чому-небудь, або гіпер активізуються почуття і емоції, котрі також придушують розум, наприклад під час стихійних лих емоції натовпу поглинають розум і всі люди стають як зомбі). Далі відзначався наступ загальмованого стану розуму, працюючого з лівою півкулею мозку і домінуючу роль тут вже грала емоційна свідомість тіла, працююча з правою півкулею мозку (на цьому зупиняються естрадні гіпнотизери, перемикаючи мозок піддослідного на свої канали). На другому етапі, щоб досягти свідомості вищого «Я», потрібно вже було заглушити і «Я», працююче з правою півкулею мозку (емоційне), і для людини наступала немов би порожнеча або як кажуть на сході, «Нірвана» (на цьому зупинився Будда не зумівши або не хотівши піти далі і розбудити (включити) своє вище «Я», його ім’я до речі походить від праукраїнського "будити"), але справжній волхв або характерник йшов далі, перемикаючи свій мозок ("телефонну станцію") на канали зв'язку з вищим «Я».

harakternyk-medytacija

Наведемо приблизну реконструкцію можливих його подальших дій. Швидше за все, давалася установка приблизно такого змісту: «Голова абсолютно порожня, холодна, в ній немає думок.... почуття загальмовані.... центр свідомості переходить в Серце.... Я (називається «Ім'я вищого «Я», отримане під час ім'янаречення) відчуваю через серце, я мислю через серце, я усвідомлюю через серце, я володар тіла і розуму». Після цієї установки Вище "Я" з'єднувалося через серцеві канали з мозком, який активізував свою роботу і практикуючий переходив на роботу особистості на вищому рівні свідомості (див. вище). Потім характерник для зміцнення результатів проводив таку установку: «Все що, я зараз говорю міцно входить у мій мозок. З сьогоднішнього дня я здобуваю здатність автоматично змінювати діяльність своєї свідомості і підпорядковувати увесь свій мозок і організм Вищому «Я». Сила мого вищого «Я» в організмі, його воля стає з кожним днем сильнішою і міцнішою. Його вплив на організм буде рости безмірно. З кожним новим заняттям я зможу все швидше і легше перемикати роботу свого мозку на канали, що зв'язують його з вищим «Я», це буде допомагати мені реалізувати мої плани. Тепер я набув здатності самостійно, автоматично входити в стан просвітлення «Хара». Для цього мені достатньо подумки назвати ім'я свого Вищого «Я» «ім'ярек». І я, перебуваючи в будь-якій позі, зможу легко і швидко перейти на вищий рівень свідомості. А тепер я відпочину і через 5 хвилин вийду з цього стану, всі установки залишаться в мені.»

Усе те саме, але набагато легше можна проводити і з наставником. Людині досить один раз побувати в трансі за допомогою досвідченого характерника, як вона при спеціальній установці автоматично набуває здатність входити і користуватися ним самостійно. Варіант останньої з установок (решта так само) для наставника приблизно міг звучати так: «Ви перебуваєте в стані підвищеної чутливості, тому Все що, я зараз говорю міцно входить у Ваш мозок. З сьогоднішнього дня Ви отримуєте здатність автоматично змінювати діяльність своєї свідомості і підпорядковувати увесь свій мозок і організм своєму Вищому «Я». Сила вашого вищого «Я» в організмі, його воля стає з кожним днем сильнішою і міцнішою. Відтепер достатньо вам назвати ім'я свого Вищого «Я», як організм і розум переключаться на роботу з його каналами і будуть беззаперечно виконувати команди. З кожним заняттям сила вашого вищого «Я», його воля стає сильнішою і міцнішою. Його вплив на організм буде рости безмірно. З кожним новим заняттям Ви зможете все швидше і легше викликати в собі це переключення, воно буде допомагати Вам реалізувати свої плани. Тепер Ви отримали здатність самостійно, автоматично входити в стан «Хара». Для цього вам достатньо подумки назвати ім'я свого Вищого «Я » «...». І Ви, перебуваючи в будь-якій позі, зможете легко і швидко перейти на вищий рівень своєї свідомості. А тепер відпочиньте, порахуйте до 10 і ваші очі розплющаться, ви вийдете з цього стану, а всі установки залишаться в Вас.»

При подальших щоденних заняттях характерник повинен був закріплювати з допомогою самонаказів розвиток глибини стану «Хара» (просвітлення):

«Я безпосередньо, чітко відчуваю свою вищу природу. Я і всесвіт єдині. Я - всесвіт... Я це відчуваю. Я це відчуваю все чіткіше і чіткіше. З кожним днем, з кожним самостійним заняттям я швидше і чіткіше досягаю переключення мого мозку на канали вищого «Я»... Швидше і чіткіше... Досить мені забажати цього... закрити очі, і вимовити ім'я мого вищого «Я», як я автоматично, миттєво, опинюся в стані Просвітлення. Глибина і якість мого робочого фону з кожним днем підвищуються... Я постійно, навіть після виходу з цього стану, продовжую добре відчувати увесь видимий і невидимий світ. Я добре бачу і відчуваю все... ззаду.... спереду... Поріг мого сприйняття стає надчуттєвим... Я відчуваю, я розрізняю, я розумію все... завжди... в будь-яких умовах і обставинах... Відтепер, я можу отримувати будь-яку інформацію з будь-якої ділянки всесвіту і мого тіла. Я можу бачити, відчувати, розуміти все що захочу, так як цей процес йде в мені безкінечно,повсякчас... Отже, з кожним тренуванням все краще усвідомлюю себе вищим «Я». Я постійно перебуваю в певній мірі робочого стану, а при бажанні можу миттєво підвищити свою чутливість і знання в багато разів. До мене все більш виразно приходять знання... і сила Богів наших прибуває в мені... Я умиротворений і щасливий, і це все залишається зі мною з цього часу і назавжди... »

cilyteli-harakternyky

Надходивша від рідних Богів по каналах з Космосу психоенергетична інформація, яку характерник починав отримувати, відчувати і розуміти, приводила до помітних змін структури і якості самого мозку. Навчившись самому миттєво перемикати активний стан просвітлення він, щоб надавати допомогу в лікуванні хворих, повинен був отримати і ще певні навички. Він повинен був уміти жорстко не кліпаючи дивитися прямо в очі пацієнту, його торкання до хворого повинні бути легкими і доброзичливими. У його поставі, мові, рухах повинна була відчуватися внутрішня сила і пронизуча, ні на мить не слабшаюча, постійно контролююча пацієнта жорсткість, лаконічність, небагатослівність.

Він повинен був знати основи біолокації (це сприйняття підсвідомих реакцій організму на прояві ідеомоторних м'язових скорочень). Тобто метод коли, людина бажає отримати недоступну органам чуттів інформацію, брала в праву руку нитку довжиною 15-20 см з грузиком на кінці, і закривши очі, налаштовувалася на необхідне питання, при цьому кодуючи себе (наприклад, якщо маятник стоїть - «Невідомо», а якщо крутиться вправо тоді - «ТАК», якщо вліво - «Ні»). З допомогою маятника можна було визначити померла людина чи ні, визначити місце по карті, де сталася та чи інша подія, поставити діагноз. Але треба знати, що надійно маятник спрацьовує лиш тільки при гарній чутливості і при хорошому трансі. Також можна було отримати підсвідому відповідь організма і на інші рецептори або органи чуття тіла. Характерник повинен був вивчити систему енергетичних каналів в тілі людини і інформаційні канали, їх у наш час називають ще «Системою Кенрак», яка в організмі людини складається з тонкостінних трубок у місцях потовщення яких знаходяться біологічно активні точки. У цих трубках циркулює рідина з підвищеним вмістом молекул ДНК. Вони збігаються з енергетичними меридіанами. Система Кенрак це по суті своїй інформаційні хвилеводи. Вся шкіра людини вкрита мережею цих каналів і являє собою вид друкованої плати мікросхем телевізора або приймача.

Характерник також повинен був знати, що цілительство побудоване на застосуванні змінених станів свідомостей (трансів), котрі мінімізують використання ліків. І тепер виходячи з вище викладеного подивимося як же в сучасних умовах можна застосовувати знання характерників. У трансі в наш час виділяють три етапи: легкий ступінь, середній і глибокий, який може викликатися ауто- і гетерогенним шляхом. Для визначення особливостей інформаційної сприйнятливості людини можна використовувати тести. Приклад. Випробуваного просять закрити очі і кажуть йому: «Зверніть усю увагу на мій голос. Ви добре чуєте мій голос і виконуєте мої вказівки, ваші руки самі собою заворушилися, відриваються від тулуба і повільно підіймаються вгору через сторони... Добре розплющте очі і струсіть руками.» Якщо руки не «спливають», значить пацієнту знадобиться великий обсяг допомоги, якщо руки «спливають» легко, значить пацієнт добре сприймає інформацію і легко піддається лікуванню. Якщо ж руки «спливуть» аж над головою, то значить лікувальний процес буде гіпер успішним.

Характерники воїни

Існує також безліч інших ігрових тестів, але незалежно від результатів тесту, характерник зобов'язаний говорити пацієнтові, що реакція у нього нормальна і лікування буде успішним, щоб не виникло негативна передлікувальна установка. Величезний досвід волхвування показує, що в легку ступінь трансу входять миттєво усі психічно здорові люди. Усі без винятку, а це означає, що людей, котрі не реагують на інформацію не існує. Завдання характерника полягає тільки в тому, щоб підібрати необхідний спосіб подачі інформації і людина на неї зреагувала (мається на увазі не тільки слова, але й інші спеціальні впливи). Практика показує, що в легку ступінь зміненого стану свідомості вводиться будь-яка людина за час 5-10 секунд. У середній транс за час 2-3хв входить 40-70 % людей, якщо подовжити час впливу до 1-2 години, то в середню ступінь потрапляють 90-95%, а якщо проведена попередня підготовка - то 100 %. При лікуванні у пацієнта повинна досягатися тільки стадія роботи свідомості тіла, тобто «довірливого молодшого брата», так як йому необхідно зробити зовнішнє навіювання. Перед волхвуванням відаючий обов'язково повинен провести з пацієнтом бесіду. У бесіді він роз'яснює нешкідливість впливу за допомогою стародавніх знань, пояснює що пацієнт у легкому та середньому трансі все добре чує і розуміє, і йому може навіть здатися, що ніякого трансу немає, але це не так, тому йому потрібно просто сидіти (або лежати), і в жодному разі не відкривати очі, а слухати голос волхва зосередивши увагу на виникаючих у себе відчуттях. При необхідності можна брати на лікування будь-якого пацієнта, навіть того, який негативно ставиться до цілительства, але тоді доводиться збільшувати курс лікування до 15-20 сеансів (проти норми 9-12), а пацієнту необхідно твердо обіцяти тільки одне, що буде зроблено все що необхідно, а величина допомоги та лікувального ефекту на 90% залежить від його власної поведінки і виконання лікувальних інструкцій. Для викликання станів трансу у пацієнта волхв може використовувати стан просоння: вранці при неповному пробудженні, ввечері при неповному засипанні, або вночі при переході природного сну в штучний.

Козак революціонер

В сучасному світі існує багато психотехнік, заснованих на фіксації погляду, зосередженні на звуці, розслабленні м'язів, концентрації на диханні і пульсі і т.д. Підвищують ступінь вербального навіювання і відповідні дотики до пацієнта, потиски, погладжування, легкий масаж і т.д. Навіювання набагато ефективніші, коли вплив здійснюють не на одну людину, а на велику масу людей. У великій масі людей відбувається психологічне зараження. Існують особливі стани навіювань, звані - причаровуваннями. Такого стану може досягнути більшість людей. Це підтверджують факти ефективних станів під час стихійних лих, катастроф, в моменти екстазу, сильного гніву, перестраху і т.д. Часто бувають випадки коли пацієнт з трансу входить у звичайний сон, тоді необхідно розбудити його і продовжити сеанс, якщо не прокидається, то сильно натискають 3-5 сек на точку в міжбрів'ї, якщо знову не прокидається, то треба дозволити поспати йому хвилин 30-40, а потім розбудити. Іноді у істеричних пацієнтів може трапитися припадок, вони ридають, схлипують, характерник жорстким тоном повинен заспокоїти пацієнта. Не слід проводити лікування з особами в нетверезому стані, з психічними захворюваннями (психози). У приміщенні де проводиться волхвування бажано підтримувати температуру комфорту +24 С. 

Хворий є головним учасником лікувального процесу, і найбільше саме він відповідальний за його результат. У лікуванні з допомогою трансу завжди перевага віддається так званій «контактній терапії», коли під час сеансу виконується до 200 цілеспрямованих дотиків до пацієнта. Треба також знати, що якщо занурити людину в легкий транс і прикласти до будь-якої точки його тіла руку, то разом з контактом з'являється тепло, яке посилюється і поширюється по всьому організму. Через 1-2 хвилини все тіло пацієнта зсередини і зовні стає гарячим і ефект може зростати аж до сильного опіку. Внутрішні органи знаходяться під рукою, стають гарячими, відновлюється їх харчування і виникає потужний лікувально-оздоровчий ефект. Тривалість сеансу разом з бесідою і відпочинком становить 40-50 хвилин. Але поряд з енергетичним масажем корисну дію надає і звичайний класичний масаж.

Козацьке цілительство

Послідовність класичного масажу:

  1. Бесіда-Роз'яснення, якщо потрібно, то діагностика
  2. Введення в змінений стан свідомості
  3. Маніпуляції: погладжування, розтирання, розминка, вібрація, пасивні та активні рухи.
  4. Навіювання
  5. 10 хвилинний відпочинок.
  6. Висновок з зміненого стану і 5 хвилинний відпочинок. Класичний масаж виконується в кількості від 10 до 90 процедур, щодня по 1-2 години. Також для лікування характерник може використовувати гармонійну активізацію сил і енергій у тілі хворого через нервові рецептори шкіри, але він повинен також знати що, в середньому на одному см. шкіри розташовані 2 теплові та 12 холодних рецепторних точок, 25 чутливих та 150 больових рецепторних точок. Тому лікування теплом має бути тривалішим, ніж холодом. Звідси згадуємо, що паряться в лазні довше ніж потім занурюються в ополонці (або обливаються водою), тільки при цьому дуальні активізовані сили врівноважуються. Аналогічно і те що погладжування тіла повинне здійснюватися повною рукою, а болючий вплив точковий.

На допомогу сучасним волхвам-характерникам наука розробила різні технічні пристосування, які були не доступні нашим предкам. ВНДІ «Бінаар» створили комплекс апаратури «Аура 015 Т М», яка здійснює коригування аури. Установка «Радій 001» переглядаючи біополе людини, діагностує її організм і виявляє патологію за 5-7 років до клінічного прояву. Дзеркала Козирьова являють собою високі циліндри з алюмінієвого листа зі щілиною з боку, здійснюють на людину ефект фокусування його поля. Потоки якого концентруються уздовж осі, і при цьому виявляється можливим побачити себе в дитинстві, відчути стан реінкарнації. Вимити з себе негатив лазерним променем отримати ефект телепатії. В Москві в центрі за допомогою американського апарату «Аура-камера 300» фотографують ауру людини в кольоровому зображенні. Її максимальний радіус становить 2,5-3,5м, а у деяких доходить до 5-6 м. І ще багато і багато приладів та пристроїв. Але все що робиться зараз з допомогою апаратів, раніше наші пращури виконували використовуюч тільки Природу і свої сили та знання.

CZ5A13D9ZNs

Ми тут привели тільки маленьку дещицю того, що повинен був знати і уміти справжній волхв-характерник, усі ці знання зберігалися в генетичній пам'яті його роду. Тому йому залишалося тільки одне, тренуватися і застосовувати це на практиці, а якщо він цього не виконував, то згідно з переказами козаків-характерників, сили приховані в ньому починали від бездіяльності зникати, або його ж і руйнували. Золоте правило тренування: тренуватися треба щодня, регулярно і послідовно (тренувати тіло і мозок обов'язково).

Автор: за матеріалами А.Скульського і Чумаченка. 

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber