Середа
17 лип., 2024
     

Ukrainian English

Живопис маслом в інтер'єрі квартир та будинків

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

kartyny-maslom

Будь-яка картина маслом в інтер'єрі здатна розставити правильні акценти, створити настрій та відчути гармонію у власному приміщенні. При цьому кожна техніка живопису досить гарна по-своєму, а вибір дозволить підібрати найкращу модель для оформлення свого інтер'єру.

Особливості сучасних картин та їх характеристики

У живопису із використання масла використовуються спеціальні для цього фарби. В їх складі є унікальне висихаюче масло та сухий пігмент. Зазвичай в основі мак, а також льон/волоський горіх. А основний матеріал, на якому прийнято працювати олійними фарбами являється полотно. Суттєва перевага саме такої фарби полягає у її довговічності. Особливо вона вражає якістю та результатами у порівнянні з аквареллю/пастеллю. А якщо готову картину покрити лаком, то навіть протягом багатьох років вона залишиться без змін.

Даний декор в інтер'єрі здатні виконувати одразу декілька функцій:
  • прикрашати приміщення;
  • створювати особливу комфортну атмосферу та неповторний дизайн;
  • надавати затишок та заповнювати кімнати позитивною енергетикою;
  • робити будь-яке приміщення яскравим та стильним.

Загалом, це не тільки справжній витвір мистецтва, але й максимально ефектний та дуже необхідний елемент дизайну. В цілому саме живопис в інтер'єрі вважається незамінним помічником у розстановці яскравих акцентів та справжньої гармонії. Варто зазначити, що навіть після повного оновлення кімнати, вона залишиться непривітною та незатишною без використання елементів унікального декору. А тому їх роль в будь-якій квартирі/будинку можна порівняти за важливістю із наявністю комфортних меблів.

interier-dyzajn

Як обрати картину в залежності від особливостей приміщення?

Обирати твори необхідно відповідно до стильового рішення, яке використовувалось в оформленні. А підкреслити найважливіше, максимально посилити обраний стиль, а також правильно сформувати емоційний фон можна орієнтуючись на поради спеціалістів. Вони стверджують, що для:

  • класичного дизайну більше підходять аксессуари, що виконані у стилі бароко, реалізм, які мають красивий та лаконічний багет або романтизм. В даному випадку це можуть бути зображення в дуже яскравих, або навпаки пастельних тонах портретів/пейзажів;
  • японського стилю характерні незвичайні малюнки на шовку та з зображенням ніжних квіткових орнаментів/різних міфічних тварин;
  • мінімалізму/хай-тек ідеально підійдуть моделі, що мають абстрактні/футуристичні зображення;
  • англійського стилю краще обирати унікальні репродукції імпресіоністів або неймовірний антикварний живопис людин, тварин, квітів або машин.

Живопис завжди вважався одним із основних інструментів у роботі будь-якого дизайнера. Стиль та неймовірна краса, а також затишок і унікальна енергетика - все це лише невеликий список завдань із якими легко та просто впораються саме правильно підібрані та розташовані полотна. Гарний декор у кімнаті здатні забезпечити оптимальне сприйняття дизайну за рахунок виконання правильного зонування чи навіть коригування сприйняття меблів. Окрім цього, якісні малюнки подарують велику естетичну насолоду власникам. Вони здатні розказати про добрий смак їх господаря, а це дуже важливо у створенні гарного іміджу при прийомі особливих гостей у домі.

Сучасні інтернет-магазини пропонуть покупцям широкий асортимент товарів на будь-який смак чи бюджет. В онлайн-каталогах можна знайти полотна в яскравих, пастельних чи классичних відтінках. Завдяки різноманітному вибору кожен зможе обрати декор, ща гармонійно доповнить саме його приміщення та гарантовано стане найкращим та помітним акцентом у кімнаті.


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber