Субота
22 черв., 2024
     

Ukrainian English

Збірки праць і статей Степана Бандери

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Степан Бандера - підбірка книг

Щоб зрозуміти ту чи іншу особистість - потрібно ретельно вивчати й аналізувати її праці. Пропонуємо вам дослідити особистість Степана Бандери - провідника української ідеї та символа визвольного руху, який залишається ворогом номер 1 для усього московського режиму та головним антигероєм роспропаганди. Відкривши збірки його праць, ми розкриємо для себе ідеали та прагнення, якими жив та які плекав Степан Андрійович Бандера. Сьогодні вони мають неабияке значення в контексті російсько-української війни.


 

Перспективи Української Революції (1978)

«Перспективи Української Революції» — це зібрання праць Степана Бандери, що вийшло друком у Мюнхені 1978 року. Видано коштом Організації Українських Націоналістів Українського Інституту політичної освіти в Мюнхені Дослідного Інституту «Студіюм» у Торонто. Велику увагу С.Бандера приділяє засадам та основам української революції, розглядається проблематика поневолених большевицьким режимом народів, Радянський Союз розглядається як один великий конц-табір. Бандера детально розбирає всю суть та природу катів большевизму і московського імперіалізму, розставляє усі крапки над і. Розвіюються ілюзії миру з Московією та міфи про так-звану "хрущовську відлигу". Загалом, цю збірку можна вважати своєрідною доктриною національно-визвольного руху України.

img 84166

Читати книгу

 ...коли один скаже: Слава Україні! (2014)

До книжки увійшли обрані статті видатного українського громадсько-політичного діяча Степана Бандери. Вони допоможуть ближче пізнати ідеї, які проповідував та втілював у життя Провідник. А може й надихнуть продовжити їх реалізацію. До збірки увійшло відоме інтерв’ю німецької радіостанції в Кельні зі Степаном Бандерою, яке є виразником ідей та поглядів "пізнього" Бандери.

spepan-bandera-slava-ukraini

Читати книгу

 

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber