Музеї


museums-of-ukraine

В цій гілці будемо знайомити вас з музейною спадщиною України. У нас в країні багато чудових музеїв про які мало хто знає. Музей - як храм культури, а музейники - його жерці. У першу чергу музей - це надважливий центр освіти і моралі, культурного і духовного розвитку особистості, адже розкриває перед очима сучасника святощі і скарби предків (предмети культу і побуту, твори мистецтва), їх ставлення до світу. Тому, музей - сакральний простір минулого. Зокрема, для дітей це - перший дотик, перше знайомство з історією, наукою та культурою, яке закарбовується на все життя. По можливості будемо викладати у даному розділі і графік роботи музеїв, ціну вхідного квитка та відомості як дістатися. Наше завдання - популяризувати музеї на всеукраїнському рівні, щоби люди частіше їх відвідували і набиралися знань про минуле України, минуле свого краю. 


Тернопільський обласний краєзнавчий музей

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

ternopil-istoriya-museum2

Напередодні нового року ми завітали у Тернопільський обласний краєзнавчий музей - один з кращих музеїв України та найдавніших закладів культури та історії в місті Тернопіль і Тернопільській області. У даній статті хочемо коротко розповісти про музей, а також поділитися своїми враженнями. 

 

Бориславський історико-краєзнавчий музей

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

boryslav-muzeyi

Бориславський історико-краєзнавчий музей — краєзнавчий музей у місті Бориславі, Дрогобицького району, Львівської області, зібрання матеріалів і предметів з природи, культури та історії Бориславщини. Створення Бориславського історико-краєзнавчого музею, починаючи від 20 березня1986 року, було приурочено до святкування 600-ліття міста.

 


Переклад

Croatian English German Greek Hungarian Italian Lithuanian Polish Slovak Spanish

Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
завантаження...

загрузка...

| НАШ YOUTUBE-КАНАЛ
| МИ в FACEBOOK«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний сайт-агрегатор, присвячений альтернативній історії, культурології і етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання.

heritage@spadok.org.ua
twitter instagram pinterest skype tumblr 

Допомога проекту: