Музеї


В цій гілці ми будемо знайомити Вас з музеями України, яких доволі багато. По можливості будемо викладати також їх графік роботи та відомості як добратися. Наше завдання - популяризувати музеї на всеукраїнському рівні, щоб люди частіше їх відвідували і набиралися знань про минуле країни, минуле свого краю. 

 

Де відпочити взимку в Карпатах?

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

Зимовий відпочинок в КарпатахКарпати - один із найбільш  популярних туристичних напрямків в Україні. В Карпатах цілюща природа, а також багато пам'яток. Усе це відкриває можливості для активного відпочинку, оздоровлення та екотуризму. Гори приваблюють відпочиваючих цілий рік. Для тих хто хоче спланувати свій зимовий відпочинок в Карпатах і не знає куди поїхати, ми підготували ТОП місць, які варто відвідати. 

 

Бориславський історико-краєзнавчий музей

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

imgonline-com-ua-Shape-5MdtdcvYoMБорисла́вський істо́рико-краєзна́вчий музе́й — краєзнавчий музей у місті Бориславі, Дрогобицького району, Львівської області, зібрання матеріалів і предметів з природи, культури та історії Бориславщини. Створення Бориславського історико-краєзнавчого музею, починаючи від 20 березня1986 року, було приурочено до святкування 600-ліття міста.

 

 


Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
loading...

загрузка...

| НАШ YOUTUBE-КАНАЛ
| МИ в FACEBOOK«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний ресурс, присвячений альтернативній історії, культурології, етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей, нарисів тощо. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання. Пам'ятайте: думка авторів може не збігатися з думкою редакції.