Етногенез


Сьогодні залишається актуальним питання етногенезу українського народу. Версій походження українців, насправді, дуже багато, проте з впевненістю можна стверджувати, що історичний процес творення української нації зайняв тисячі, а то й десятки тисяч років. Про це у першу чергу говорять археологічні знахідки: Мізинська культура, Трипілля, Скіфо-сарматська культура і т.д.

Українська нація - одна з найдавніших в світі. Чому? Тому, що ми не розглядаємо християнську Україну як відправу точку. А починаємо відлік з дохристиянських, допотопних арійських часів. Територія нинішньої України з часів раннього палеоліту і до наших днів не була безлюдною, а навпаки заселена різними племенами.

То ж, хто ми, українці? Чиї ми діти? Спробуємо відповісти на ці питання у даному розділі. Навіщо дитині знати своє родове дерево

Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

imgonline-com-ua-Shape-qC7whHAFjFzchfXKЗ появою дитини ваша сім'я стала багатшою на цілий світ. Завдяки цьому малюкові злилися воєдино два роди, дві абсолютно різні історії. І на старому родовому дереві проклюнулась нова гілочка, народилося нове покоління. Але ми з вами знаємо, що юна гілочка не виживе, якщо її не будуть живити соки потужного дерева. І діти не зможуть вирости сильними, успішними, шанованими людьми, якщо не вберуть у себе досвід минулих поколінь, не навчаться поважати старших. А дійсно, навіщо дитині знати минуле своєї сім'ї, родини? Спробуємо відповісти на це питання у нашій статті.

 


Сторінка 1 з 2

Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
loading...

загрузка...