Етногенез


Сьогодні залишається актуальним питання етногенезу українського народу. Версій походження українців, насправді, дуже багато, проте з впевненістю можна стверджувати, що історичний процес творення української нації зайняв тисячі, а то й десятки тисяч років. Про це у першу чергу говорять археологічні знахідки: Мізинська культура, Трипілля, Скіфо-сарматська культура і т.д.

Українська нація - одна з найдавніших в світі. Чому? Тому, що ми не розглядаємо християнську Україну як відправу точку. А починаємо відлік з дохристиянських, допотопних арійських часів. Територія нинішньої України з часів раннього палеоліту і до наших днів не була безлюдною, а навпаки заселена різними племенами.

То ж, хто ми, українці? Чиї ми діти? Спробуємо відповісти на ці питання у даному розділі. 

Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
loading...

загрузка...

| YOUTUBE-КАНАЛ
| МИ в FACEBOOK«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний ресурс, присвячений альтернативній історії, культурології, етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей, нарисів тощо. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання. Пам'ятайте: думка авторів може не збігатися з думкою редакції.