English German Polish Spanish
Головна♦ Етногенез ➤ ♦ ДНК-генеалогія

ДНК-генеалогія


Відносно молода наука, яку довго забороняли. Дає відповіді на численні питання пов'язані з генетичною спорідненістю тих чи інших людей, племен, народів. Актуальна у наш час. 

Звідки з’явилися слов’яни та «індоєвропейці». Вони ж - арії. Відповідь дає ДНК-генеалогія

Друк
Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 5

r1qweewewВлаштовуйтеся зручніше, шановний читач. Вас чекають деякі потрясіння. Не надто зручно починати розповідь тим, що автор очікує від свого дослідження ефекту бомби, що розірвалася, але що робити, якщо так воно і буде?

 

Генографія: Україна

Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

genealogyukrГенетична генеалогія дає змогу визначити, до якого роду належить людина. Y-хромосома людини має певні ділянки, що містять ДНК-маркери, які сформувалися на раньому етапі історії людства і з того часу передаються без зміни від батька до сина. Люди, у яких ці ДНК-маркери однакові, є нащадками спільного предка.

 

Генний код українців та їхніх сусідів очима археології

Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

trpfsdfsdfЕтноси як люди: народжуються, переживають дитинство, юність, зрілість, старіють і вмирають – дез­інтегровані, асимільовані іншими. Елементи їхньої етнокультури та їхні гени стають складовими етнокультури й генома нових народів. Хоч би якими патріотами України, Росії, Польщі, Англії чи Ізраїлю ми були, всі без винятку народи смертні. Ніщо у світі не вічне, навіть сам світ.

 

ГЕНЕТИЧНИЙ СЛІД ДОІСТОРИЧНИХ МІГРАЦІЙ В ЕТНІЧНОМУ НАСЕЛЕННІ КАРПАТ

Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

gucmdwsdasddmnjdГенетичний аналіз є одним із важливих інструментів дослідження минулого людства. У статті робиться спроба вивчення походження етнографічних груп Карпат на основі генетичного дослідження мітохондріальної ДНК бойків, гуцулів і лемків, яке було здійснене міжнародною групою вчених. Результати цих пошуків показують складні міграційні процеси в Карпатах і документують генетичні сліди цих міграцій у місцевого населення.

 

Генетики розкрили подвійне походження індійців

Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2
smallindiadsdАмериканські й індійські вчені провели наймасштабніше дослідження ДНК громадян Індії, яких раніше чомусь обходили стороною. Дослідники з’ясували багато нових фактів, пов’язаних з походженням індійського народу і еволюцією його генофонду, а також відкрили завісу таємниці над появою каст.
 

Ірландське коріння родом з Причорномор'я

Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

irlamdsasdamsАналіз ДНК стародавніх ірландців, що жили на Смарагдовому острові 5,2 тисячі років тому, показав, що вони успадкували частину свого геному від жителів причорноморських і прикаспійських степів, представників так званої ямної культури, говориться в статті, опублікованій в журналі National Academy of Sciences.