СПАДЩИНА ПРЕДКІВ

Головна ДНК-генеалогія
ДНК-генеалогія

Генний код українців та їхніх сусідів очима археології

e-mail Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

trpfsdfsdfЕтноси як люди: народжуються, переживають дитинство, юність, зрілість, старіють і вмирають – дез­інтегровані, асимільовані іншими. Елементи їхньої етнокультури та їхні гени стають складовими етнокультури й генома нових народів. Хоч би якими патріотами України, Росії, Польщі, Англії чи Ізраїлю ми були, всі без винятку народи смертні. Ніщо у світі не вічне, навіть сам світ.

AddThis Social Bookmark Button
 

Генетики розкрили подвійне походження індійців

e-mail Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1
smallindiadsdАмериканські й індійські вчені провели наймасштабніше дослідження ДНК громадян Індії, яких раніше чомусь обходили стороною. Дослідники з’ясували багато нових фактів, пов’язаних з походженням індійського народу і еволюцією його генофонду, а також відкрили завісу таємниці над появою каст.
AddThis Social Bookmark Button
 

ГЕНЕТИЧНИЙ СЛІД ДОІСТОРИЧНИХ МІГРАЦІЙ В ЕТНІЧНОМУ НАСЕЛЕННІ КАРПАТ

e-mail Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

gucmdwsdasddmnjdГенетичний аналіз є одним із важливих інструментів дослідження минулого людства. У статті робиться спроба вивчення походження етнографічних груп Карпат на основі генетичного дослідження мітохондріальної ДНК бойків, гуцулів і лемків, яке було здійснене міжнародною групою вчених. Результати цих пошуків показують складні міграційні процеси в Карпатах і документують генетичні сліди цих міграцій у місцевого населення.

AddThis Social Bookmark Button
 

Ірландське коріння родом з Причорномор'я

e-mail Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

irlamdsasdamsАналіз ДНК стародавніх ірландців, що жили на Смарагдовому острові 5,2 тисячі років тому, показав, що вони успадкували частину свого геному від жителів причорноморських і прикаспійських степів, представників так званої ямної культури, говориться в статті, опублікованій в журналі National Academy of Sciences.

 

AddThis Social Bookmark Button
 

Звідки з’явилися слов’яни та «індоєвропейці». Вони ж - арії. Відповідь дає ДНК-генеалогія

e-mail Друк
Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 4

r1qweewewВлаштовуйтеся зручніше, шановний читач. Вас чекають деякі потрясіння. Не надто зручно починати розповідь тим, що автор очікує від свого дослідження ефекту бомби, що розірвалася, але що робити, якщо так воно і буде?

AddThis Social Bookmark Button
 
Більше статей...


Сторінка 1 з 2

Підписатись 
на публікації проекту: