ДНК-генеалогія


цепочка-ДНК-746598Молода наука, яка довгий час була затабуйована, інша сторона генеалогії. В основі лежать ДНК-тести, які дають відповіді на численні питання пов'язані з генетичною спорідненістю тих чи інших людей, племен, народів. Дозволяє без будь-яких документів, архівів, довгих розслідувань дізнатися своє походження. Адже, кожна людина - біологічний документ, який передається у спадок. Тому, ДНК неможливо знищити. Генетична генеалогія дуже корисна і актуальна наука у наш час, яка дозволяє виявити гаплогрупу і підтвердити, або спростувати наші здогади, котрі грунтуються на класичній, документальній генеалогії. 

 


Звідки з’явилися слов’яни та «індоєвропейці». Вони ж - арії. Відповідь дає ДНК-генеалогія

Рейтинг 3.4 з 5. Голосів: 10

r1qweewewВлаштовуйтеся зручніше, шановний читач. Вас чекають деякі потрясіння. Не надто зручно починати розповідь тим, що автор очікує від свого дослідження ефекту бомби, що розірвалася, але що робити, якщо так воно і буде?

 

Генний код українців та їхніх сусідів очима археології

Рейтинг 3.9 з 5. Голосів: 7

trpfsdfsdfЕтноси як люди: народжуються, переживають дитинство, юність, зрілість, старіють і вмирають – дез­інтегровані, асимільовані іншими. Елементи їхньої етнокультури та їхні гени стають складовими етнокультури й генома нових народів. Хоч би якими патріотами України, Росії, Польщі, Англії чи Ізраїлю ми були, всі без винятку народи смертні. Ніщо у світі не вічне, навіть сам світ.

 

Генографія: Україна

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 4

genealogyukrГенетична генеалогія дає змогу визначити, до якого роду належить людина. Y-хромосома людини має певні ділянки, що містять ДНК-маркери, які сформувалися на раньому етапі історії людства і з того часу передаються без зміни від батька до сина. Люди, у яких ці ДНК-маркери однакові, є нащадками спільного предка.

 

Генетичний аналіз гуцулів, бойків, лемків

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 5

gucmdwsdasddmnjdГенетичний аналіз є одним із важливих інструментів дослідження минулого людства. У статті робиться спроба вивчення походження етнографічних груп Карпат на основі генетичного дослідження мітохондріальної ДНК бойків, гуцулів і лемків, яке було здійснене міжнародною групою вчених. Результати цих пошуків показують складні міграційні процеси в Карпатах і документують генетичні сліди цих міграцій у місцевого населення.

 

Генетики розкрили подвійне походження індійців

Рейтинг 4.0 з 5. Голосів: 4
smallindiadsdАмериканські й індійські вчені провели наймасштабніше дослідження ДНК громадян Індії, яких раніше чомусь обходили стороною. Дослідники з’ясували багато нових фактів, пов’язаних з походженням індійського народу і еволюцією його генофонду, а також відкрили завісу таємниці над появою каст.
 

Ірландське коріння родом з Причорномор'я

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 4

irlamdsasdamsАналіз ДНК стародавніх ірландців, що жили на Смарагдовому острові 5,2 тисячі років тому, показав, що вони успадкували частину свого геному від жителів причорноморських і прикаспійських степів, представників так званої ямної культури, говориться в статті, опублікованій в журналі National Academy of Sciences.

 

 


Сторінка 1 з 2

Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
loading...

загрузка...

| НАШ YOUTUBE-КАНАЛ
| МИ в FACEBOOK«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний ресурс, присвячений альтернативній історії, культурології, етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей, нарисів тощо. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання. Пам'ятайте: думка авторів може не збігатися з думкою редакції.