Кінематограф


українське-кіноКіно - це теж явище культури, це мистецтво. У цьому розділі ми будемо знайомити вас з кінематографічною спадщиною України. Огляди найцікавіших фільмів вітчизняного виробництва, і не тільки,  різноманітні новини та анонси, раритети, а також документальне, антропологічне кіно і просто відео, яке варто переглянути. Сподіваємося усім шанувальникам кіно сподобається даний розділ. 


10 цікавих фактів про українське кіно

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

фільми українськіХоч українське кіно зі значними труднощами виходить на світовий ринок, вже сьогодні з'явилось безліч цікавих та неповторних фільмів, які варті уваги навіть найбільш вишуканого глядача. Більшість наших фільмів виходила в обмежений прокат, і не користувались особливою популярністю, але після багатолітнього застою на 2017-2018 роки профінансовано понад 100 кінострічок і деякі з них можуть нас приємно здивувати, тому ми підібрали для вас 10 цікавих фактів про українське кіно.

 

10 фільмів, за якими можна вчити історію України

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

фільми історичніКінострічка, відеофільм - дуже потужний інструмент донесення інформації до великої кількості осіб. Дуже добре, коли ці фільми позитивно впливають на розвиток людини. Ми підібрали 10 найцікавіших стрічок, за якими можна вчитися історії України.

 


Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
loading...

загрузка...