Неділя
29 бер., 2020

Кінематограф


ukraine-cinema

Кіно - це теж явище культури, це мистецтво. У цьому розділі ми будемо знайомити вас з кінематографічною спадщиною України. Огляди найцікавіших фільмів вітчизняного виробництва - новинками і раритетами, і не тільки,  різноманітні анонси, рецензії, а також документальне, антропологічне кіно і просто відео, яке варто переглянути. Сподіваємося усім шанувальникам кіно сподобається даний розділ! 


Рецензія на фільм «Чорний Ворон» (2019)

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

chornyi-voron-ukrainske-kino

18 грудня редколегія порталу "Спадщина Предків" побувала на показі фільму "Чорний Ворон", знятого за мотивами однойменного роману Василя Шкляра. Нагадаємо, фільм вийшов в прокат ще 5 грудня 2019 року. Отож, пропонуємо ознайомитися з нашими враженнями.

 

Рецензія на фільм «Захар Беркут» (2019)

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1
zahar-berkut44Цими днями в українських кінотеатрах відбулась прем'єра найочікуванішого у цьому році фільму вітчизняного виробництва - "Захар Беркут", знятого за однойменною повістю Івана Яковича Франка. Ми вирішили поділитися з вами своїми враженнями від перегляду - що сподобалося і не сподобалося у фільмі Ахтема Сейтаблаєва, і чи буде мати це кіно успіх на українському та світовому рівні. 
 

Історичний фільм «Захар Беркут»: інтерв'ю з Ахтемом Сейтаблаєвим

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1
zahar-berkut-2019Наступного тижня в український прокат виходить історичний епік «Захар Беркут». Бюджет фільму склав 113,5 мільйонів гривень. У ролях — світові знаменитості Роберт Патрік, Томмі Фленган, Поппі Дрейтон. Режисери фільму — Ахтем Сейтаблаєв та Джон Вінн.
 

Серіал Чорнобиль висунуть на Шевченківську премію

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Серіал ЧорнобильЛауреат Гран-прі Каннського кінофестивалю український режисер Мирослав Слабошпицький вважає, що автори серіалу "Чорнобиль" багато зробили для України. Тому він  висуне авторів та акторів серіалу "Чорнобиль" на отримання Шевченківської премії. Слабошпицький входить до комітету з питань Шевченківської премії у сфері культури.

 

Захар Беркут (2019) - офіційний трейлер

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

zahar-berkut3Нагадаємо, зйомки повнометражного українського історичного екшену "Захар Беркут", режисером якого став Ахтем Сейтаблаєв, почалися в червні 2018 року. За сюжетом, монгольська орда на чолі з Бурундою (Бурундай - монгольський воєначальник, темник Батия) рухається на захід, знищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців потайки пробираються в табір і звільняють полонених. Бурунда вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак у невеликої громади гірських мисливців, очолюваних Захаром Беркутом є план, як назавжди зупинити численного ворога.

 

10 цікавих фактів про українське кіно

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

фільми українськіХоч українське кіно зі значними труднощами виходить на світовий ринок, вже сьогодні з'явилось безліч цікавих та неповторних фільмів, які варті уваги навіть найбільш вишуканого глядача. Більшість наших фільмів виходила в обмежений прокат, і не користувались особливою популярністю, але після багатолітнього застою на 2017-2018 роки профінансовано понад 100 кінострічок і деякі з них можуть нас приємно здивувати, тому ми підібрали для вас 10 цікавих фактів про українське кіно.

 

10 фільмів, за якими можна вчити історію України

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

фільми історичніКінострічка, відеофільм - дуже потужний інструмент донесення інформації до великої кількості осіб. Дуже добре, коли ці фільми позитивно впливають на розвиток людини. Ми підібрали 10 найцікавіших стрічок, за якими можна вчитися історії України.

 


Переклад

Croatian English German Greek Hungarian Italian Lithuanian Polish Slovak Spanish

Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
завантаження...

загрузка...

  НАШ YOUTUBE-КАНАЛ  МИ В FACEBOOK

  Про сайт


«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний сайт-агрегатор, присвячений альтернативній історії, культурології і етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання. 

Допомога проекту:

Підтримати сайт "Спадщина Предків"

heritage@spadok.org.ua

twitter instagram pinterest skype tumblr