Неділя
25 лют., 2024
     

Ukrainian English

Як боротись проти окупантів, тролів, агентів, колаборантів та їх підсвинків. Батькові поради синам.

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 7

jak-peremogty-troliv

Ці принципи я викристалізував для своїх синів, які в лавах ЗСУ. Коли вони йшли на фронт, я вирішив дати їм кілька напутніх порад. Хай стануть невидимим оберегом для них, який завжди поруч...

Сам я пройшов Афган і знаю наскільки підступною та небезпечною буває війна. Наскільки підступними і некерованими є - зброя та люди. Я хочу, щоб сини не повторювали моїх помилок. Ця інструкція, можливо, стане ще комусь в пригоді. Життя - складна, непередбачувана штука.

На обкладинці - кадр з фільму, який я вподобав ще з юнацьких років. На ньому Рембо - боєць "зелених беретів", який пройшов В'єтнам. Думаю, це найкращий образ, який я хотів би закласти.

Для позначення сукупної ворожої маси використовуватиму слово "тролі" замість "орки", бо навіть орки є поважнішими.

На фоні грає трек українського гурту Kroda - Endless path of legends. Не вслухався у слова, але за атмосферю та відчуттями - це саме той Гімн, який бринить в мені щоразу, коли згадую що таке війна.


 1. Лише сильна, злагоджена, дієздатна команда спроможна протистояти підступному, хитрому, злорадному та переважаючому у кількості ворогу. Інакше - без шансів. Пам'ятайте: не "кожен сам за себе", не "моя хата скраю", а один за всіх, і всі за одного! Разом до перемоги!
 2. Команда - це цілісний організм, де кожен працює над собою і є свідомим - живе реальністю, а не ілюзіями, чиїмось побрехеньками чи "рожевими окулярами". Такі люди виявляють небезпеку ще на ранніх підступах і їх неможливо ввести в оману. Вони прораховують свої сили на 5-10 кроків (років) вперед.
 3. Дурень - це той, хто стає на одні й ті самі граблі. Розумний - вчиться на помилках. Така людина не підведе, бо знає як смак жалю і страждання, так і смак та ціну перемоги.
 4. Учіться грамотно спілкуватись, чітко висловлювати свої думки і розуміти один-одного з пів слова.
 5. Справжній побратим - це бажання прийти на підмогу у будь-яку хвилину і поділитись останнім патроном, не шукаючи причин чи виправдань.
 6. Довіряйте лише власному досвіду. Довіряйте побаченому, перевіреному та почутому.
 7. Завжди зберігайте Честь і Мудрість. Залишайтесь Людиною. Не уподібнюйтесь ворогу у жодному випадку!
 8. Бійтеся живих, а не мертвих. Бійтеся зрадників!
 9. Не будьте надто самовпевненими і безпечними. Відчуття захищеності може бути вдаваним. Хто втрачає пильність і контроль - той втрачає все. Ми завжди у небезпеці. Тому що, життя - це боротьба. Недооцінка суперника може дорого коштувати.
 10. Довіряйте один одному. Якщо є недовіра - ворожі тролі мов глисти виявляють лазейку та пролазять всередину і досягають 100% результату, закладаючи там "своїх", а далі просто роблять усе непридатним для життя та існування.
 11. Пам'ятайте, тролі - безпощадні, у них дистрофовані почуття здорової людини. Вони не відчувають ані радості, ані гордості, ані злості. У них немає почуття вини чи провини. Не намагайтесь їх переконувати, вести дискусії з ними. Хороших тролів не буває. Це запрограмовані на негатив падальщики. Хтось народжений перемагати, а хтось - повзати і харчуватись трупами. Не розкидуйте бісер перед свинособаками.
 12. Учіться прислухатися, поступатися один одному, йти на компроміси. Складні, суперечливі ситуації були і будуть, і нікуди від цього не дітися. Адже усі ми різні. Не бути впертим биком, який пре напролом, підставляючи себе і своїх близьких чи побратимів. Не бути самозакоханим кретином-нарцисом, який бачить і чує лише себе. Радитись, цінувати, прислухатися один до одного! Усвідомлювати єдність КОЛА та ціну ЖИТТЯ. Завдання тролів - розірвати коло, зіткнути лбами, розсварити, підставити, знищити. Простота, чесність, порядність, ввічливість, чистота і порядок - ваш імунітет! Цього так ненавидять і бояться гниди. І саме ця зброя мурує єдність та наближає перемогу.
 13. Не маніпулювати один одним, не грати на почуттях і емоціях один одного, не обманювати, не зневажати, не принижувати. Будь-яка дідовщина (військова/побутова) - це наслідок недорозвинутої совкової системи. Ставтеся до всіх членів свого кола, родини, громади чи команди як до собі рівних, подібних, як до найкращих!
 14. Не бути пристрастним психопатом, не мати залежностей. Бути холодним до ласкавих слів та похвали, байдужим до насолод, розкоші і багатств. Завдання тролів - підкупити вас усіма можливими шляхами, способами, засобами, методами. Вони будуть усміхатися в лице і підтакувати. Вони будуть пропонувати різні вигоди, щоби заманити у пастку! Проводити психологічні атаки і операції, давити на вашу особистість, на вашу слабкість, безграмотність, необізнаність. Хтось, наприклад, любить статки і маєтки - дуже швидко стане їх жертвою. А далі вони поступово вводять в стадію звикання і залежності, яка як наркотик живцем з'їдає людину. Отже, бути вільним, автономним, незалежним. Воля і Свобода - це дві опори, які так любили наші пращури, і які недоступні тролям та іншим паразитам й трутням.
 15. Бути БЛАГОРОДНИМИ. Бути СОНЯЧНИМИ. Бути втіленням справжньої ЛЮДИНИ-АРІЯ, яка любить Мистецтво та шанує Рід (Люди), Мову (Код), Природу (Земля), Всесвіт (Бог).
 16. Не біжіть поперед батька у пекло. Ви потрібні Батьківщині живими, а не мертвими. Не кількістю, а якістю. Не силою, а розумом. Як говорить китайська мудрість Сунь-Цзи - матеріальні втрати це останній рубіж, який доведеться пройти тільки тоді, коли усі інші рубежі пройдені. Наше завдання - зберегтись як рід, як нація, при цьому виконавши поставлену задачу - захистити Україну.
 17. Правильно розпоряджайтеся ресурсами. Не вичавлюйте усі соки до останнього - у всьому майте міру. Не зазіхайте на чуже. Будьте терплячими, не бажайте одномоментно - усе й відразу.
 18. Зберігайте високі принципи та ідеали, бо тільки вони відрізняють "своїх" від "чужих", формують так-званий ДУХОВНИЙ СТЕРЖЕНЬ, який виступає природнім імунітетом. Таку людину не можна ні заморити голодом, ні підкупити, ні зламати, ні замилувати дорогими подарунками чи іншими благами. Такими були наші славні козаки-характерники, які володіли унікальною технікою ТРЕТЬОГО ОКА - внутрішнього зору, могли просканувати як рентген будь-яку людину і виявити підлі, брудні, хтиві наміри та помисли.
 19. Найлегша здобич тролів - це ЛЮДИНА-ПЕРЕКОТИПОЛЕ.

Автор: Анонім

Читайте також:

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber