П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Чому у Верховній Раді нагородили сатаніста, або що з нами не так?

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 6

Маг Веліар - позор України

Останнім часом над Україною дещо згустилися хмари... І цьому є певне пояснення. Коли заграєш з Темрявою - можеш стати її заручником. І тоді вже складно буде її перемогти, а деколи й неможливо.

У жовтні українські ЗМІ оприлюднили інформацію, що Голова Верховної Ради України, Руслан Стефанчук, нагородив національною відзнакою "Гордість і Слава України" Богдана Оріщенка - демонолога, таролога, "Жерця Богів Ночі, Зла й Темряви", як він сам себе називає на своїй Instagram-сторінці:

«Гордість і слава України» – це національний благодійний проєкт. Мета – розповісти суспільству та вшанувати незламних, успішних українців, які сьогодні стоять на захисті нашої країни, а також тих, хто своїми добрими справами і конкретними людськими вчинками забезпечують життєдіяльність країни, добробут населення, допомагають ЗСУ та об’єднують націю.

nagorodzhennya-veliar

В інтернеті 25-річний Оріщенко відомий як "маг Веліар". Зазначається, що він практикує некромантію, займається чорною магією і проводить ритуали на смерть. Свої дописи публікує російською. Дотримується нетрадиційної орієнтації. Родом з міста Добропілля, Донецької області. Коли його запитали, а за які заслуги його нагородили, він відповів: "..благодійність та допомога ЗСУ".

mag-veliar-demonolog

Фактично, маємо визнання сатанізму - на рівні Верховної Ради, на рівні держави, на рівні суспільства. Ця нагорода - це ще один ляпас українському народу. Це тотально хибний приклад. Приклад для громадян, для майбутніх поколінь, які можуть подумати: "Якщо некроманту дали відзнаку "Гордість і Слава нації", то і ми будемо такими! Будемо вештатись по цвинтарям, робити один-одному шкоду та порчі! Чорна Магія працює!".

Фактично, нам дають зрозуміти, що займатися чертовщиною - це нормально. І це трагедія. Адже саме проти цього зла наші люди, українці, ціною власного життя воюють зараз на полі бою. Проти цього "Мордору" боролися наші пращури!

nekromant-veliar

Цікаво, що збоку очільників християнських конфесій УГКЦ і ПЦУ не пролунало жодних офіційних заяв щодо рішення Верховної Ради. Незважаючи на те, що в минулому деякі представники активно критикували і засуджували шанувальників дохристиянської віри і традицій в Україні... Влаштовували масові акції "Хелловін - сатанинське свято" та інші нісенітниці (нагадаємо, що це давнє свято урожаю). Сьогодні ж вони своєю мовчазною згодою дають зелене світло - відвертому окультисту і сатаністу.

Суспільство обурене подібною витівкою "зеленої" влади і почало власне обговорення у соцмережах: чий проєкт "Веліар" і чому таких як він нагороджують, а полеглим воїнам ЗСУ не можуть посмертно присвоїти Героя України, доводиться підписувати петиції:

5981f2c242bde231dcc5c8b57dac81e3

Виявляється, Оріщенко - випускник Київської духовної семінарії, тобто вихідець із церковної системи. Очевидно є "проєктом", запущеним для певних задач (психотронний терор). Пишуть, що "Веліар" займався "відспівуванням" РПЦ біля стін Києво-Печерської лаври (читав молитви задом наперед).

vkontakte-orishchenko

До речі, ім'я "Веліар" згадується в Біблії як одне з імен "диявола" і трактується - «беззаконник, нечестивець, відступник». Мабуть, власники "Веліара" не розуміють, що своїми вчинками розхитують суспільство і налаштовують проти себе людей.

Веліар - маг, гей, семінарист

Судячи з дописів та по розповідям очевидців - Оріщенко звичайнісінький бізнесмен, який непогано заробляє на дурних. Сам себе він називає "коронованим магом", "фаховим істориком", "автором книг", "випускником Києво-Могилянської академії".

psevdo-mag-veliar

Можемо сказати, що це не "Гордість", і не "Слава" України. Це позорище.

Ба більше, на нього давно пора завести справу за осквернення і розкрадання могил.

Варто нарешті розібратися: Кому ми служимо? Українському народу чи "...Темряві і Злу"?

Здається, хтось загрався в медійні, рольові ігри... та так, що й не побачив як ситуація вийшла з під-контролю...

Пора прокидатись. І братись за голову, інакше дограємося...


© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber