Субота
22 черв., 2024
     

Ukrainian English

У боях за Україну загинув розробник культової гри S.T.A.L.K.E.R.

Рейтинг 4.8 з 5. Голосів: 5

Загинув розробник STALKER

Захищаючи Україну, у важких боях під Бахмутом помер розробник відомої комп'ютерної гри "S.T.A.L.K.E.R" - Володимир Єжов. Він був відомий під ніком "Fresh" і працював game-дизайнером в українській IT-компанії "GSC Game World". Брав активну участь у створенні комп’ютерної гри "S.T.A.L.K.E.R.: Чисте небо". Один із персонажів гри – Loki з угруповання "Воля" – був змодельований по його зовнішності. Без батька залишилося двоє дітей.

Про смерть Володимира повідомив його брат на своїй Facebook-сторінці:

Горе ніколи не вдасться повною мірою осягнути, допоки воно не торкається особисто тебе чи твоїх близьких. Здається що воно десь далеко, аж раптом воно приходить в твій дім, і світ змінюється безповоротно.

Сьогодні, захищаючи Україну, загинув мій рідний брат, батько двох дітей, вірний друг із щирим серцем. Він говорив що у боротьбі, яку зараз веде український народ, народжується щасливе майбутнє наших дітей. Сподіваюсь ти потрапив у кращий світ, брате.

Брат Володимира Єжова повідомив про його смерть на своєму Facebook

GSC Game World.svgДовідка: Володимир Єжов доклав свою руку до розробки таких 3D-ігор як: "Козаки", "World of Battles: Morningstar", "Call of Cthulhu", "Sherlock Holmes: Devil's Daughter". Компанія GSC Game World є однією з найстаріших в Україні, заснована у 1995 році. Гра у жанрі "RPG, стратегія" - «Козаки: Європейські війни в реальному часі» стала революційною і першим хітом компанії, продавши разом із двома доповненнями понад 5 мільйонів копій по всьому світу. З серпня 2004 року видавництво GSC World Publishing запустило 7 проєктів: Олександр (2004), Козаки 2: Наполеонівські війни (2005), Козаки 2: Битва за Європу (2006), Герої знищених імперій (2006), STALKER: Тінь Чорнобиля (2007), STALKER: Чисте небо (2008), STALKER: Поклик Прип'яті (2009). Гра "STALKER: Shadow of Chernobyl", дія якого відбувається у недалекому майбутньому в зоні відчуження Чорнобиля, отримала численні нагороди на найбільших міжнародних виставках і високу оцінку критиків індустрії. Успіх гри підтверджено нагородами «Гра року» та «Найбільш атмосферний шутер». Сьогодні компанія веде розробку ігор "Cossacks 3" та "STALKER 2". Нагадаємо, що у квітні 2022 року компанія зібрала 800 тис. доларів на підтримку ЗСУ.

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber