Субота
22 черв., 2024
     

Ukrainian English

Президент США: «Путін намагається знищити українську культуру та ідентичність»

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Байден про Путіна

Президент США Джо Байден чітко усвідомлює "ху із містер Путін", а саме - його підступні плани, хитрі і єхидні наміри щодо України. Він не мовчить і всюди де йому надається така можливість - виступає і повідомляє громадськості про бездумну агресію РФ, називаючи речі своїми іменами. А 9 травня 2022 року він підписав ленд-ліз для України, що відбулось взагалі вдруге в історії США! (після Другої світової війни). Все це заслуговує на повагу та вдячність. Адже, чим більше людей на такому високому посадовому рівні будуть активно діяти і висвітлювати злочини Російської Федерації - тим швидше Україна наблизиться до перемоги. Російська агентура, у свою чергу, намагається усіляким чином протистояти цьому, наприклад принизити Байдена в очах українців, поширює дезінформацію про нього (перекручування слів) і допомогу США (перекручування фактів).

У своїй промові 27 травня 2022 року перед випускниками Військово-морської академії США, Джо Байден сказав:


Ви завершуєте навчання на переломному етапі не лише американської, але й світової історії. Виклики, з якими ми стикаємося, і вибір, який ми робимо, важливіші, ніж будь-коли. Ситуація змінюється настільки швидко, що наступні 10 років стануть вирішальними для цього століття. Вони вплинуть на те, як виглядає наш світ, і які цінності будуть керувати ним в найближчому майбутньому. І це не перебільшення.

За останні кілька років ми побачили, наскільки взаємопов’язаний світ. Смертельна пандемія вплинула майже на всі аспекти нашого життя — вплив перебоїв у глобальному ланцюжку поставок, що спричиняє значну інфляцію; прискорення кліматичної кризи, яка призводить до підвищення рівня моря та різкої зміни погодних умов у всьому світі.

І жорстока, жорстока війна Путіна в Україні: він не тільки намагається захопити Україну, він буквально намагається знищити культуру та самобутність українського народу, атакуючи школи, дитячі садки, лікарні, музеї лише з метою ліквідації культури. Це прямий напад на фундаментальні принципи міжнародного порядку.

Дії Путіна були спробою так званої "фінляндизації" Європи, щоби усі країни дотримувались нейтралітету. Але замість цього він сам переводить всю Європу в НАТО.

Світ рухається так швидко. Речі змінюються. А жорстокий напад Путіна на Україну викликав справді глобальну реакцію не лише з боку Європи, а й з боку Японії, Кореї, Сінгапуру, Нової Зеландії та інших, які разом з нами запроваджують санкції проти Росії.

Таким є світ, у який ви сьогодні випускаєтесь.

Джерело

Цікаво, що: деякі українські дослідники жартома "виводять" походження Джо Байдена від славетного українського козака Байди-Вишневецького та села Байдівка, обігруючи схожість прізвищ, а популярний і авторитетний генеалогічний французький портал Geneanet.org провів дослідження та пов'язує рід Байдена з польською династією П'ястів та руських князів Рюриковичів. Детальніше >>


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber