Технології


ТехнологіїВажко було б уявити наш сайт, якщо не інтернет-технології, які з кожним роком змінюються, розвиваються та займають все важливішу частку у нашому житті. На нашу думку, ми не повинні себе обмежувати, а крокувати у ногу із часом в майбутнє, зберігаючи мудрість і традицію минулого, спадщину предків. Більше того, існують аргументовані свідчення, що високі технології застосовували давні цивілізації Індо-Китаю, Мезоамерики та Єгипту.  Майже уся наша команда редакторів є інтернет-спеціалістами, а тому ми створили таку-собі IT-скарбничку, де будемо знаходити для себе цікаве та знайомити вас у першу чергу з українськими технологіями, веб-розробками, а також корисними програмами.  Отже, наше завдання робити українців прогресивною, технологічною нацією, яка йде вперед! 


Особливості GSM сигналізації SafeHome

Рейтинг 0.0 з 5. Голосів: 0
technologies1Плануєте встановити новітню сигналізацію у свою домівку? Зверніть увагу на смарт-систему SafeHome від Київстар. Це технологія професійної GSМ охорони для вашої оселі, котрою легко управляти зі смартфонів. Які основні принципи роботи та функціонал системи, читайте у нашій статті
 


Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
loading...

загрузка...

| НАШ YOUTUBE-КАНАЛ
| МИ в FACEBOOK«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний ресурс, присвячений альтернативній історії, культурології, етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей, нарисів тощо. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання. Пам'ятайте: думка авторів може не збігатися з думкою редакції.