Готи на території України


goty-prychornomorye

Готи - древній індоєвропейський союз племен, який відіграв важливу роль в Європі, залишивши чималий культурний спадок. Досі ведуться дискусії щодо походження готів та їхнього перебування в Криму, Північному Причорномор'ї. Одні вчені розповідають про їх скандинавське походження, інші доводять арійське, праіндоєвропейське походження, вважаючи автохтонами Причорномор'я. У даній гілці ми спробуємо зібрати якомога більше фактів та джерел про них та більш детально познайомити вас із цим древнім народом. 


Готи і Праукраїна: докирилична писемність і цивілізаційні шляхи

Рейтинг 4.0 з 5. Голосів: 5
Hjalmars avsked av Orvar Odd efter striden på Samsö

Мало хто знає про те, що благодатна і оспівана готами земля, королівство "Ойум", знаходилося колись в Північному Причорномор'ї - скіфській домівці. На жаль, за радянських часів тема Готського королівства була під негласною забороною, оскільки готи - німці, і цією темою дуже цікавилися в свій час гітлерівці. З тієї ж самої причини ця тема не вітається офіційною наукою України і сьогодні: виходить що готи, тобто, прото-німці, господарювали тут раніше. Але не все так однобоко. Хто ж такі готи і чому вони жили в Причорномор'ї та чи мали зв'язок з нашими прапращурами скіфами та сарматами? Про це спробуємо дізнатися у нашій статті. Ми спробуємо знайти історичні корені готів на нашій землі. 

 

Готи: історія й походження індоєвропейського племені

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 3
Готи в Криму

Рідко який народ зробив настільки значний вплив на формування європейської історії як готи. Саме з їх вторгнення на територію Європи в II - III століттях нашої ери фактично почалося Велике переселення народів. Готи під командуванням вождя Аларіха були першими варварами, котрі насмілилися потрясти своєю зухвалістю цивілізовану Європу і завоювати у 410 році Рим - гордовиту столицю латинської імперії.

 


Переклад

Croatian English German Greek Hungarian Italian Lithuanian Polish Slovak Spanish

Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
завантаження...

загрузка...

  НАШ YOUTUBE-КАНАЛ  МИ В FACEBOOK

  Про сайт


«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний сайт-агрегатор, присвячений альтернативній історії, культурології і етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання. 

Допомога проекту:

Підтримати сайт "Спадщина Предків"

heritage@spadok.org.ua

twitter instagram pinterest skype tumblr