Субота
27 квіт., 2024
     

Ukrainian English

Психотронні банди і методички кремля: гангсталкінг, газлайтинг, гостинг

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 7

Психотронні банди як проєкт російських спецслужб

Психотронні банди активно розроблялися в застінках Кремля ще на початку XX століття й застосовувалися кацапськими спецслужбами СМЕРШ, ГРУ, КДБ, ГДР-ШТАЗІ, а за ними і ФСО-ФСБ для активного придушення інакомислячих, дестабілізації суспільства в різних країнах. Саме завдяки діяльності цих психотронних банд - російський народ такий зазомбований, задурений і затурканий. У 20-60-х роках психотронні техніки активно залучалися агентами радянської розвідки для подавлення ветеранів ОУН-УПА, дисидентів та інших борців за волю і свободу України. Цими методами гноїли і переслідували Степана Бандеру і його брата Андрія. Ці методи зараз активно можуть застосовуватися й на окупованих територіях України. Зокрема, в Україні вони були помічені і до війни - такі рухи як "Синій кит", "Сайєнтологи", "АллатРА", "Хімпром", "ЧВК Редан" та їм подібні здійснювали та здійснюють деструктивний вплив на психічне та фізичне здоров'я української молоді. У цій статті ми розкриємо методички психотронних банд і дізнаємося як вони працюють, проаналізуємо їх техніки та види діяльності, а також розкажемо як уникнути деструктивного впливу та як протидіяти.


Що таке психотронна зброя?

Термін "психотронна зброя", "психотроніка" зародився у 1960-х роках в окупованій комуністами Чехословаччині (ЧССР). Професор Роберт Павліта розробив так-звані "психотронні генератори", які мали за задумом окупантів здійснювати психічний вплив на людину. Їх досліджував психолог Празького університету Зденек Рейдак.

Павліта стверджував, що "психотронна енергія", будучи накопиченою у великих кількостях з допомогою його приладів може чинити як сприятливий, так і негативний вплив. Одразу після цього "психотронні генератори" обросли різними чутками і набули ореолу таємничості. Роботами Павліти, звісно, зацікавилися західні спецслужби, деякі з них вже вели переговори, щоби "закупити" такі пристрої собі на озброєння.

robert-pavlita

Генератори Павліти являли собою намагнічені предмети, зокрема метали: сталь, бронза, латунь. Вони могли чудернацьким чином приводити в рух живі організми, які просто відчували на собі вплив магнітного випромінювання. На людині це проявляося в різкій зміні поведінки та емоцій, наприклад раптовому сміху або плачу. Спокійні люди починали поводити себе агресивно, а агресивні - навпаки. Різні стани чергувалися між собою, в залежності від використання цих генераторів, які неначе "шаманський бубен" приводили в рух. Насправді, нічого надприродного там не було. Пояснювалося це все банальними законами фізики і впливом магітного поля на мозок людини.

robert-pavlita-magnetic-experiemnts

Досліди Павліти детально описані американськими журналістками Шейлою Острандер та Ліною Шредер в книзі "Відкриття в парапсихології за залізною завісою" (Psychic discoveries behind the iron curtain). Невдовзі у Прагу навідалось само КГБ, а саме - представники Інституту біофізики та біохімії АН СССР (А.І.Китайгородський, Ю.К.Азаров). Офіцери КГБ були вражені й одразу забажали мати ці предмети у себе в Кремлі.

sheila-ostrander-psychic-discoveries

У 1975 році в американській пресі пішли перші згадки про так звані "біогенератори". Згадувалось не тільки, що вони можуть впливати на навколишнє середовище, а й застосовуватися як зброя. Психотронна зброя. Представниками розвідки Міноборони США було підготовлено меморандум «Радянські і чехословацькі досліди у сфері парапсихології», яким вони фактично попереджали про можливі наслідки застосування такої зброї у майбутньому збоку Радянського Союзу.

cia-soviet-parapsychology-research

Ці психотронні генератори, за їх словами, могли служити протипіхотною зброєю, від якої важко захиститися, оскільки вона проникає через більшість форм захисту і впливає на мозок: людину паралізує, виникає порушення рівноваги, запаморочення, тошнота. Відбуваються порушення логікки, психіки, вестибулярного апарату. У висновку, вони припустили що це може вплинути на боєзднатність армії. Власне, у меморандумі сказано, що вдосконалення психотронної зброї становитиме серйозну загрозу у військовій і дипломатичній сферах, а також у сфері безпеки.

cognitive-warfare1

У 1978 році в американській пресі з'являється стаття "Радянська психотронна зброя: обґрунтовані дані", у якій було заявлено, що "Радянський Союз вже розгорнув психотронну зброю третього покоління".

У 1980 році журнал Military Review ("Військовий огляд", США) константував, що в Радянському Союзі "психотронна зброя, очевидно, вже існує, і тільки прикладні її можливості поки не зрозумілі".

esp-warfare

Через деякий час в Росії почали з'являтися різні домисли та вигадки від психопатів, які вірять в конспірологічні теорії змов та "шапочки з фольги". Очевидно на найвищому рівні була дана вказівка - прибрати цю тему з інформаційного простору і перетворити її на інформаційний шум, аби суспільство не сприймало всерйоз і забуло про "психотронну зброю". Принцип: Хто почув - той молодець. А хто не встиг - ну і добре. Ось чому завжди варто уважно прислухатися до будь-яких попереджень інсайдерів. З часом тема "психотронної зброї" перестала обговорюватися у суспільстві й набула дурного характеру, стала асоціюватися більше з душевно-хворими, аніж реальною загрозою.

psyarms01

Однак, від того психотронна зброя нікуди не зникла, її прожовжували вивчати, практикувати і вдосконалювати. В науково-дослідних інститутах проводилися робочі досліди та експерименти.

Секти і закриті середовища як інструмент маніпуляції й психологічного терору

У 1990-ті відбувся справжній парапсихологічний бум на пострадянському просторі. Величезна кількість різних сектантів стали вільно розгулювати країною і задурювати мізки громадянам. "Біле братство", "Секта Муна", "Богородичний центр", "Церква Єгови", "Церква Мормона", "Церква Хаббарда", "Церква Сандея Аделаджі" та десятки інших псевдоцерков вводили суспільство в оману. Їх жертвами ставали освічені, заможні люди, які добровільно віддавали "пасторам" і "братствам" усе своє нажите майно: машини, квартири, зарплати. Деякі з них доходили до самогубств.

Зазвичай, ці секти широко застосовували харизматичну символіку і нетрадиційні методи гіпнозу, наприклад нейролінгвістичне програмування (НЛП). Людей вербували прийомами мережевого маркетингу і давили на вигоди: "Ось бачиш, який я багатий, бачиш як у мене все добре? А ось у нього була проблема, він прийшов до нас і тепер все вирішилося: ситий, одітий, здоровий, задоволений. Має дружину, машину, дитину. І Ви колись будете такими!". Поширювалися різноманітні матеріали інформаційно-психологічного тиску, так-звані патогенні тексти (прихід "антихриста", міф про кінець світу, "чіпування" і т.п.). Підривалися національні та державні інтереси, викоріюнювалися народні звичаї і традиції.

Що цікаво, мало не за кожним очільником тоталітарних сект стояв якийсь політик. Ймовірно, це була перша спроба масового психотронного впливу (mass psyop) збоку російських спецслужб, яких на той час в Україні було хоч відбавляй - вони заповнювали майже весь державний апарат. Через деякий час експеримент з сектами було завершено і сектанти випадково позникали з інформаційного простору. Про них вже ніхто ніколи і ніде не згадував. Багатьох засновників було затримано і ув'язнено на значні терміни, однак, як показав час, більшість з них повиходили на свободу і стали успішними бізнесменами, юристами, митцями, політиками. Як і подобає агентам, виконали доручене завдання й почали "нове життя"...

sekty-v-ukraini

Однак, кгбісти на цьому не зупинились і перейшли на наступний рівень - стали працювати у більш завуальований, витончений, прогресивний спосіб, вивчаючи іноземний досвід через своїх позаштатних агентів (яких у них вистачало, згадаймо Кембриджську п'ятірку).

kibervojska-rossii large

На початку 2000-х були протестовані нові, дистанційні методи психотронного впливу. У соціальних мережах (Вконтакте, Однокласники, Instagram) запущено російськомовні закриті групи з назвою "Синій кит", яка походить від назви земноводного, що вчиняє акт самогубства, викидаючись на берег. Учасниками ставали переважно діти і підлітки. Невідомі адміністратори роздавали їм різні дегенеративні завдання. Наприклад: вколоти палець до крові, зробити собі боляче, вирізати лезом на руці малюнок, пробігти перед поїздом який мчить і т.д. Після виконання кожного завдання, необхідно надати фото/відео як доказ. Щодня рано-вранці, близько 4ї години, з прихованих номерів вони надсилали дитині нове завдання. Останнє, 50-те - вчинити суїцид. Це робилось під приводом звільнитись від всіх проблем і страждань. На дитину давили, внушали їй, що життя - це бідність, це нещастя, це війна. "Батьки погані", "Батьки тебе ненавидять", "Ти їм не потрібен", "У тебе немає друзів", "Залиши цей світ" - ці та інші провокативні повідомлення раз за разом відправлялись дітям і врешті-решт приводили до незворотних дій...

Як синій кит вбиває дітей

А ті хто відмовлявся - піддавались жорстокому психологічному терору. Жертву вираховували за номером телефону та IP/MAC-адресою і починали тотальний булінг, надсилали погрози через всі можливі канали зв'язку - месенджери Whatsapp, Viber, Skype, Telegram. Далі погрожували вбити, закопати, живцем спалити, розстріляти, четвертувати. Діти впадали в шок і депресію.

У 2017 році "Синій Кит" звів з розуму та вбив десятки, а то й сотні українських дітей. Було заведено кримінальні справи і викрито тисячі груп смерті - "Чорний кит", "Тихий кит", "Море китів" та інші. Загальна кількість дітей з території України, які були учасниками цих груп - близько 35 000.

synyi-kyt-samogubstva

Останній зафіксований випадок датується не так давно - 14 вересня 2022 року, на 5й місяць повномашстабної війни. 10 річний хлопчик стрибнув з 6-го поверху, але на щастя чудом вижив. Це сталося через соцмережу Instagram, де на нього вийшли представники "Синього кита" і почали вербувати. Хлопчик створив прихований акаунт, у якому маньяки-психологи вели з ним переписку і підштовхували до суїциду.

instagram-syniy-kyt

Ще один проєкт спецслужб - MOMO. Це небезпечна інтерактивна онлайн-"гра", яка поширювалася через соціальні мережі Facebook, Instagram, Вконтакте і месенджери WhatsApp, Telegram. Розрахована на підлітків 12-17 років. Невідомий співрозмовник з різних прихованих або закордонних номерів надсилав дітям завдання, а пізніше шантажем спрямовував їх до соціально-небезпечних та насильницьких дій, закликав до самогубства. На його аватарці стояло страхітливе зображення жінки на пташиних лапах, яке й отримало назву "Момо".

Незнайомець проводив психотронні атаки - видавав жахливі звуки, шепіт, плач, читав замовляння, повторював різні фрази і таке інше. Тобто, займались чертовщиною. Дехто з дослідників вважає, що це проєкт китайських або північнокорейських спецслужб, які обкатували вплив інформаційних технологій на психіку людини. В Україні офіційно не зареєстровано самогубств від "Момо", однак був випадок, коли в Дніпрі діти викинулися з вікна. На телефоні одного з них знайшли повідомлення від МОМО.

momo-psychologist

Найбільшого розголосу отримав найновіший проєкт російських спецслужб - "ПВК Редан", замаскований під неформальну субкультуру з емблемою павука та цифрою 4. Представники "Редан" масово вербували підлітків в Україні через Telegram вже в час російської агресії і закликали до взаємного знищення. Це спровокувало бійки в різних куточках України, де молодь забивала один одного до смерті. На щастя рух був вчасно ліквідований.

Впродовж жовтня 2023-го, за повідомленнями ЗМІ, в Україні відбулася хвиля самогубств молодих за віком людей.

  • 2 жовтня хлопець і дівчина викинулися з вікна 24-поверхового будинку по вулиці Микільсько-Слобідська, в Дніпровському районі, Київ. Трансляцію самогубства вони вели у TikTok.
  • 9 жовтня на вулиці Оноре де Бальзака у Деснянському районі у Києві - з 26 поверху недобудованого будинку викинулися дві дівчини 2006 та 2005 років народження. В їх телефонах виявили передсмертні повідомлення.
  • 15 жовтня сталося третє ймовірне самогубство - на Мінському масиві, в Оболонському районі у Києві знайшли тіло 12-річної дівчини. Як зазначається в ЗМІ, ця дитина теж вистрибнула з 22-поверхового будинку.
  • 23 жовтня у Полтавському гуртожитку виявили тіла чотирьох молодих людей - двом із них 22 роки, одному – 23 та 18-річна дівчина.
  • 23 жовтня в одній з квартир елітної багатоповерхівки на вул. Личаківській, 37 у Львові знайшли мертвими двох 25-річних чоловіків.
  • 24 жовтня, на проспекті Івасюка у Києві з 13 поверху вистрибнув чоловік 1989 року народження. Перед цим він сидів та кричав 20 хвилин.

Журналісти зазначають, що ці самогубства могли статися також внаслідок передозування наркотиками, які нелегально постачає по всій Україні ще один проєкт російських спецслужб - наркокартель "Хімпром".

sekta-allatra

2 листопада 2023 року була викрита діяльність чергової деструктивної групи, псевдорелігійної секти - "АллатРА", яка існувала в Україні з 2000-х років і встигла заснувати понад 20-ть осередків, видати десятки книг. Засновники і члени цього "руху" використовували різноманітні маніпуляції свідомістю, застосовували психотерапевтичні і психосоматичні прийоми, зокрема нейролінгвістичне програмування (НЛП). Релігієзнавці били на сполох ще з 2014 року, коли ця секта з'явилася у медіапросторі і почала активно залучати політиків, артистів, суспільно значущих людей. Небайдужі навіть надсилали в СБУ матеріали на експертизу, що засвідчували проросійський вплив цієї секти. Як зазначають ЗМІ, серед шанувальників були українські високопосадовці, депутати, чиновники.

Яка мета ворожих сект і груп?

  • Вплинути на демографічні процеси в Україні:
    • Зменшити чисельність української нації;
    • Зменшити кількість шлюбів, розвалити інститут сім'ї;
    • Зменшити дітонародженість;
    • Збільшити захворюваність, збільшити кількість аутистів;
    • Збільшити кількість смертей;
    • Збільшити кількість нещасних випадків.
  • Вплинути на розумовий розвиток, деградація населення України:
    • Зменшити кількість талановитих, перспективних людей;
    • Зменшити кількість національно та патріотично налаштованих;
    • Зменшити кількість фізично-здорових;
    • Зменшити кількість активістів;
    • Збільшити кількість психічно-хворих;
    • Збільшість кількість неадекватних, негативно-налаштованих один до одного людей;
    • Одурманювання, деградація особистості.

psyhotronnni-bandy-v-ukraini

Електронне стеження

Електронне стреження (electronic surveillance) - це системний комплекс для контролю та спостереження за людиною із застосуванням інформаційних технологій, апаратних і програмних засобів. З їх допомогою вивчають людську природу - її інтереси, навички, ідеї, фобії, комплекси. Відстежують GPS-координати та синхронізують контакти. Формується голосовий зліпок (voice id) і сканується обличчя (face id) особи.

На основі зібраних метаданих (metadata) створюється база психопаттернів і психоматеріалів. Подібна техніка застосовується для машинного навчання систем штучного інтелекту (ШІ). У висновку, виходить ПРОТОТИП (DEEP FAKE), який повністю повторює структуру особистості, імітує її дії і поведінку в реальності. Така собі цифрова "лялька-вуду". А по-суті - інструмент ведення війни нового рівня (new generation warfare, electronic warfare, cognitive warfare).

deep-fake

Одним з інструментів масового електронного стеження (mass surveillance) 5-го покоління став PEGASUS - це шпигунське програмне забезпечення, яке через вразливості в комп'ютерних і телекомунікаційних мережах, а також веб-додатках проникає на пристрої користувачів, отримує необмежений root-доступ та зчитує 24/7 практично будь-яку інформацію: аудіо, відео, текст. Коли збір даних стає не актуальним - програма самознищується не залишаючи слідів.

Від PEGASUS постраждало більше 100 000 пристроїв по всьому світу. За інформацією в ЗМІ, цим шпигунським ПЗ володіють уряди багатьох держав. Не виключно, що серед них і Росія. У 2023 році видання The New York Times повідомило, що Федеральна служба безпеки Росії отримала доступ до широкого спектра можливостей стеження, зосереджених на повсякденному використанні телефонів і веб-сайтів.

pegasus-spyware

У 2020 році під час протестів в Білорусі, як інструмент електронного стеження використовувався Telegram. Подібне відбувалося й в Гонг-Конгу, коли протестувальників вичислили за номерами їх телефонів, прив'язаних до Телеграм. Функція "Люди поруч", яка є в Телеграм допомогла встановити GPS-координати мітингуючих з точністю до метра. Знайдених було ув'язнено та закатовано.

telegram-spyware

Вже у часи окупації Херсонщини в американських, а вже потім й українських ЗМІ просочилась інформація як російська розвідка через Telegram стежила за українськими журналістами. Одного з них росіяни знайшли і довго допитували, катували, після чого показали історію його переписки в Телеграм з українським активістами за пів року, погрожували вбити.

Не дивлячись на це, Telegram є третім за популярністю в Україні додатком. Його використовують на офіційному рівні державні, банківські, комунальні структури. За кількістю і активністю пропаганди, Телеграм давно перещеголяв "ВКОНТАКТЕ". Сам Дуров має досить мутне минуле і його багато-хто звинувачує у співпраці зі спецслужбами. Міжнародні детективи вичислили материнську компанію Telegraph Inc., яка зареєстрована в Росії і спонсорувалася представниками російського уряду. Окрім того, Телеграм так і не заблокували на території Росії. Чому? Це могло трапитись лише за умови, якщо російським спецслужбам були видані ключі шифрування. Якщо так, то будь-яка переписка, навіть в секретних чатах з підтримкою наскрізного шифрування (End-to-End-Encryption (E2EE)), може бути розшифрована і прочитана ворогом. Ну а звичайні хмарні чати взагалі по замовчуванню автоматично розшифровуються самими серверами Телеграм (client-server and server-client encryption), до яких має доступ адміністрація. Це варто знати і пам'ятати усім українським користувачам.

Електронне шпигунство розвивалося на Росії давно. Ще в середині 90-х була створена система СОРМ-1 (Система технических средств для обеспечения функций оперативно-розыскных мероприятий), яка здійснювала прослуховування телефонних викликів. На початку 2000-х стала розроблятися нова СОРМ-2, яка за задумом мала б відстежувати увесь інтернет. Сьогодні говорять про СОРМ-3, яка веде тотальне стеження, використовуючи будь-які засоби для ведення шпигунства, в тому числі засоби гео-радіолокаційної розвідки (GEOINT/SIGINT).

Система СОРМ

Психотронні банди

Одним зі способів здійснення психологічного впливу російських спецслужб на громадян України є психотронні банди - це вихідці з кримінально-силових структур, позаштатні агенти, шпигуни, інформатори, колаборанти, "заслані козачки" і "шістки", які під виглядом партнерів, друзів, однодумців, сусідів, співробітників та інших наближених осіб здійснюють психологічний "тероризм", або як ще називають в народі - "вампіризм". Координуються операторами згори (кукловоди). У їх поле зору потрапляють: активісти, дисиденти, правозахисники, журналісти, громадські діячі, різноманітні "нон-комформісти" і "несистемні" особи з різних середовищ. Все як по лекалам ФСБ.

psyhotronni-bandy

Психотронні банди працюють приблизно за наступним алгоритмом:

  1. За людиною встановлюється цілодобове стеження - через інформаторів та пристрої зв'язку.
  2. Фіксуються усі найближчі контакти – родичі, друзі, приятелі, бізнес-партнери.
  3. Фіксуються усі рухи, точки, які відвідує жертва - кафе, бари, заклади, спортзали, супермаркети;
  4. Здійснюється прослуховування телефонних розмов, можлива несанкціонована, паралельна переадресація на інший номер.
  5. Злам каналів електронного зв'язку - онлайн-месенджерів (Skype, WhatsApp, Telegram), перехоплюється електронна пошта, розсилається постійний спам.
  6. Ведеться негласне відеоспостереження (відеофіксація).
  7. Далі йде калібровка і програмується первинне завдання - викликати провокації, сварки та конфлікти в особистому житті, зробити людину агресивною, некерованою, самотньою і нещасною, ізолювати від суспільства, вселити родичам та оточуючим думку про психічну неповносправність цієї людини. Таким чином, щоб ця людина не змогла знайти підтримки, не мала надійного тилу.
  8. Наступним кроком є вплив на найближче оточення, середовище жертви. Втираються в довіру, проводять особисті зустрічі - сеанси навіювання, під час яких самій жертві або її близьким/родичам ретранслюються різні образи-картинки, зациклені на одному - налаштувати проти, запрограмувати на вороже ставлення, внушити недовіру.
  9. Не рідко вони під виглядом друзів потрапляють в помешкання власника, де можуть встановити прослушку, підкинути якусь річ або завантажити бекдор на комп'ютерний пристрій.
  10. Викликається залежність, підсаджують на алкоголь, наркотики, нездорове харчування.
  11. Якщо у жертви є кохана людина, то подружжю нав'язується думка про їх хибний вибір - "найдеш собі іншу/другого", створюється відчуття дискомфорту, жалю, образи, болючості. Не рідко роблять "медову пастку" і підсилають липових "коханця/коханку" - так, щоб жертва розлучилася зі своєю другою половиною, а ще краще зі скандалом, аби потім зробити з другої половини співучасника, яка підтверджуватиме неадекватність колишнього супутника життя. У результаті жертва повинна залишитися зовсім одна - так на неї набагато легше впливати надалі, плюс для психотронних покидьків вкрай важливий момент відсутності свідків.
  12. Проводяться періодичні флешмоби - заздалегідь скоординовані та сплановані масові дії з метою викликати негативні емоції у жертви. Інформація про жертву потрапляє у всі чати, спільноти, колективи. У цькуванні беруть участь люди будь-якого віку та статі. Задіюється кожен зріз соціуму. Жертва не може зрозуміти що відбувається, у людини виникає параноя, синдром переслідування та інші хворобливі стани. До речі, досить часто подібне закінчується не по плану і замість самогубства, жертва вбиває оточуючих. Приклад: курсант-нацгвардієць з Дніпра розстріляв 5 людей.
  13. Також може здійснюватися фізичний вплив - підсилаються реальні бандити, гопники, фраєри, цигани, криміналітет, які залякують жертву і можуть вчинити акт вандалізму.
  14. На додаток до всіх методів - використовуються місцеві жителі, які проживають біля жертви. Зазвичай, вони самі нічого не підозрюють, або навпаки є глибоко законспірованими колаборантами (часто-густо пенсіонери - старі кгбісти або кгбістки). Їх завдання спровокувати мікростреси, зафіксувати випад жертви та підтверджувати агресивність, психічне нездоров'я.

Як бачимо, це огидні, підлі та злочинні методи, які використовувалися ще чекістами в часи Леніна Бланка та Сталіна Джугашвілі для залякування та послідовного винищення української інтелігенції, духовенства, селянства. Дезінформація, провокація, фальсифікація - їх фундаментальні прийоми та інструменти. Люди втрачають пам'ять, розум, стають психічно неврівноваженими, з'являються раптові проблеми зі здоров'ям, сварки і проблеми в сім'ї або просто зникають безвісті за загадкових обставин.

Цими методами усунули і усувають сотні, а то й тисячі порядних людей. Згадаємо дисидентський рух в Україні у 50-60-ті роки. Це була інтелектуальна еліта - творчі і неординарні люди, поети, музиканти, письменники, культурологи, народознавці. Вони прагнули до свободи слова, друку, преси, релігії, відстоювали громадянські права. Агенти КДБ подавали їх суспільству як останніх відморозків, злочинців, соціальнонебезпечних, повій... Йшли наклепи від ментів, які, звісно, ніхто не міг і не піддавав сумніву. Їх очорнювали усіма можливими методами. Їх твори заборонялися. Це були жорстокі репресії більшовицького тоталітарного режиму проти українства. Можна було потрапити на Соловки просто за читання літератури, або зв'язок з іншими. Людей викликали на "зустрічі" (очні ставки), вистежували на вулицях і в коридорах, фіксували контакти. Заборонявся виїзд з країни. Арешти, громадський осуд, ізоляція, догнивання у тюрмах і психіатричних лікарнях - ось що чекало дисидентів... Іван Багряний чудово описав звірства сталіністів в романі "Сад Гетсиманський" (1950).

dopyt-nkvd

Важливо додати, що для українців подібне є нехарактерним. Кровожерливість, обман, підступність - це не наші методи боротьби. Це чуже нашому ДНК, нашим цінностям, нашому вихованню. Українець - щирий і відвертий, за своїм психотипом він осілий хлібороб, козак, який любить волю, думає те, що говорить і понад усе шанує Землю та Сонце. Але за правду готовий іти у вогонь і воду.

ukraina-asociacii

Протилежним світом виступає орда, яка неквапливо, мов бомба сповільненої дії, підступними методами, за мотивами НКВД, інтегрується в суспільство, роками вивчає, тихенько нишпорить, підвербовує, душить, гноїть, посягає на чужі права і територію. Ми живемо в час, коли ці дві сили, ці світи зійшлись, сподіваємося, у заключному протистоянні і ведуть активне протиборство. Але Світло завжди перемагає Темряву.

Гангсталкінг

Гангсталкінг (gang stalking, від англ. gang - банда) або кіберсталкінг (cyber stalking) - це тип групового стеження за людиною-мішенею (individual targeting) у віртуальному просторі за участю групи осіб. Застосовуються такі техніки як: булінг, доксінг, пласебо, стокгольмсьткий синдром, соцінженерія, шантаж, моніторинг. Ціль гангсталкінгу - нищення психічного здоров'я особи. Глобальна ідея - розкладання суспільства, винищення мислячих, талановитих, моральних індивідуумів, спонукання до аморальних вчинків та компромісів з совістю. Спільноти ганг-сталкерів переважно підтримуються і спонсоруються ворожими спецслужбами та націлені проти неугодних режиму, а також націй, з якими вони ворогують. Останнім часом зафіксовані приклади самовільного формування подібних спільнот. Це значить, що психотронні методи боротьби виходять з-під контролю і в недалекому майбутньому нас чекає плеяда психо- та кібер-війн.

cyberwar

Газлайтинг

Газлайтинг (gas lighting) - це ще один тип психотронного впливу (психологічного терору), який являє собою набір різних технік і шаблонів для психологічної маніпуляції з метою посіяти у індивіда сумніви у власній адекватності. Це один із шизофреногенних патттернів, прийомів бойового НЛП. Під впливом газлайтингу людина починає бачити у собі божевільного. Термін походить від назви старого голівудського фільму "Gaslight" (1944) ("Газове світло"), у якому чоловік спеціально зводив з розуму свою дружину.

gaslighting-defined-1

Типові приклади газлайтингу: щось-комусь несподівано підкинути, підсунути, підмінити. Непомітно проникнути на чужу територію і пробити колесо жертві так, щоб вона почала думати, що воно спустило само. Проникнути в приміщення і вкрасти якийсь непомітний предмет чи документ. Наклеїти бітумну наклейку на вікно. Переставити вазу, перевісити картину, зробити підклад, щоб людина звинувачувала та картала себе за власну неуважність, повірила в "чорну магію", різних "барабашок" і "полтергейстів". Звичайно, ніхто таку людину не буде сприймати всерйоз, а лише покрутить біля віска. Цього і добиваються газлайтери.

Ще один метод газлайтингу - мавпування. Коли ворожа сторона починає свідомо копіювати дії жертви. Наприклад:

  • Переслідувачі демонстративно використовують ті ж елементи одягу, що й жертва;
  • Переслідувачі демонстративно використовують ті ж елементи побуту чи господарства, що й жертва;
  • Переслідувачі демонстративно використовують ті ж прикраси, що й жертва;
  • Переслідувачі демонстративно використовують ті ж слова та звички, що й жертва;
  • Переслідувачі демонстративно імітують зацікавлення тими ж темами, що й жертва;
  • ... і так далі.

psyhologichnyi-teror

Черговий метод - акустичний терор, вплив шумом:

  • поставити будку собаки, яка по ночам голосно гавкає, поряд з вікном помешкання жертви;
  • ляскати автомобільними дверима щоранку поруч з вікном, де відпочиває жертва;
  • включати по ночам різноманітні двигуни, насосні станції, верстати, зварочні апарати;
  • встановити генератор акустичних звуків поблизу помешкання жертви;
  • у квартирах - проводити нібито регулярний "ремонт", робота дрелькою і перфоратором;
  • ... і таке подібне.

Ці та інші капощі були улюбленими в радянських контррозвідувальних групах "ШТАЗІ" (STASI), які існували ще в часи ГДР і увійшли в історію як одні з найпедантичніших і репресивних. ШТАЗІ, неначе "базарні баби", назбирували компромати і плітки на всіх, хто був у їх полі зору: хто з ким спить, з ким їсть і випиває, кому потай привезли журнали із закордону, хто купив у спекулянта черевики і так далі. У їх картотеці було все! Вони перехоплювали посилки і кореспонденцію, викрадали товарні чеки і квитанції, розкривали чужі листи, збирали неперевірені чутки й копалися в прямому сенсі у "брудній білизні". Використовували езопову мову і різні жести-сигнали для координації своїх дій.

За підрахунками істориків, їх налічувало близько 300 000 осіб на 16 мільйонів в тодішній ГДР. У перерахунку на населення, це 1 співробітник на 60 громадян. Їхні "кроти" були практично у всіх міністерствах. У ШТАЗІ був високотехнологічний відділ "К", оснащений комп'ютерами "Commodore 64", для ведення електронної розвідки і прослушки, й навіть був відділ "Сміття" (!) - копалися у мусорних баках, сортували сміття, шукали уліки... Багатьох ці потвори довели до самогубства, багатьох зробли одинокими, безробітними, бездомними. Скільки аварій і нещасних випадків вони спланували. Скільки людей вони натравили один на одного. Скільки сімей розбили.

stasi-gdr

Пригадується один курйозний випадок, коли двом агентам STASI дали завдання пронишпорити усі номери в будівлі, де планувався виступ політичних функціонерів. В одному з номерів вони виявили на підлозі підозрілий, як їм здалося, металічний предмет. Вони подумали, що це "прослушка" і почали так-сяк випилювати його. У висновку розібравшись з предметом, вони вийшли з номера й побачили як натовп людей суне з актової зали - впала величезна люстра. Виявляється, предмет який ці ідіоти порахували за прослушку і випилили, тримав прив'зану до стелі люстру. Горе-розвідників одразу ж звільнили і засудили.

Гостинг

Гостинг (анг. ghosting, від ghost - привид) - це техніка взаємовідносин з жертвою (любовні, професійні, по інтересам), що передбачає раптове зникнення. Вас вербують, роблять компліменти, усіляко нахвалюють і підтримують, роблять максимально комфортні умови, прив'язують до себе і потім несподівано зникають без попередження з подальшим ігноруванням. У висновку жертва у повному розпачі, починає гостро себе картати: "Що сталося?! За що?! Можливо зі мною щось не так??? Я нічого не розумію! Можливо я щось зробив/зробила не так???".

Цей психовірус повністю паралізує нервову систему людини і внушає почуття провини, втрати, втоми від життя, активує самобичування і не рідко доводить навіть до суїциду. Людина все своє життя пригадує один епізод, один момент, чим викликає в себе та інших негативні емоції, переживає глибокі внутрішні страждання. Декому, щоб прийти до тями потрібно близько 5-7 років. Але це вже буде абсолютно інша, травмована і знервована людина, яка підозрюватиме кожного. Власне, для цього це і робиться, щоби морально зруйнувати особистість.

ghosting

Яка доля учасників психотронних банд?

Учасників вищеперелічених психотронних банд чекає ефект бумерангу. Це людиноподібні тварини - зазомбовані і обмежені. Як у нас кажуть - різний зброд. Підсвинки Кремля, яких використовують "в темну". Основна причина, чому вони стають "агентами" - це помста і ненависть до конкретних людей, нації, культури, політичної сили, руху, релігії. Їм подобається вдаване відчуття контролю та влади.

Часто серед них є "ідейні", які думають, що працюють на "благо". Їм здається, що вони точно знають, хто - "поганий" і від кого необхідно "захищати". Їх навіть не цікавить наявність вагомих підстав для цькування. Типові приклади - міфи про "бандерівців", "неонацистів", "біолабораторії", "бойові комари" і таке подібне.

Дуже часто ці "герої" стають жертвами своїх же "операторів", які потім усувають їх як перероблений втор-продукт. Деякі з них потрапляють у власні пастки й тенета. Особливо, якщо їх жертва - це добре підготовлена особа, яка сама володіє усіма техніками, але не видає цього. Іноді їх настигає найжорстокіша розправа власних жертв. Або ж їх просто ліквідовують представники протилежного табору.

Як протидіяти психотронним бандам?

  1. Перш за все бути патріотом. Любити свою Батьківщину - свою землю, свій народ. Вірити в Бога. Мати залізні принципи. Бути переконаним у своїх поглядах. Відстоювати їх. Не дозволяти собою маніпулювати. Ваш страх, ненависть, невпевненість, сумніви - це те, що потрібне психопатам.
  2. По-друге, не вступати в конфлікти, не намагатись сперечатися, не з'ясовувати стосунки хто правий, а хто винен, хто що робив чи не робив "насправді". Газлайтер може бути досвідченим й створити суперечливу ситуацію, підвести під згубний вчинок, підтасувати факти, спотворити істину, від чого емоційний тиск на вас лише посилиться. Будьте холоднокровними. Якби це не звучало, але поспівчувайте газлайтерам, адже більшість з них - випадкові виблюдки, яких використали як той "презерватив". Тож не давайте своїм думкам можливості переосмислювати усі підлаштовані ними сценарії і ексцеси, що неодмінно призведуть до нервових зривів та озлоблення.
  3. Документуйте все, що бачите, ведіть аудіо- та відеофіксацію. Якщо зафіксували конкретний злочин - можете опублікувати у соцмережах і викласти на Youtube. Це допоможе іншим дізнатися та виведе проблему на глобальний рівень. Багато людей поняття не мають, що таке можливо. Заведіть собі щоденник і вносіть в нього факти, з якими ви зіштовхнулися або свідком яких ви стаєте. І не тільки по відношенню до себе. Обов'язково вказуйте дату і час. Це фактаж, з яким ви можете у подальшому працювати. Якщо на вас направлений кіберсталкінг - робіть скріншоти, зберігайте логи, зверніться до експертів, які допоможуть провести деанонімізацію зловмисників. Користуйтесь VPN. Якщо це телефонні дзвінки - активуйте автоматичний запис розмов. Не приймайте виклики від абонентів, яких немає у вашій телефонній книзі.
  4. При виявленні доказів будь-яких злочинних, неправомірних дій по відношенню до себе, свого майна чи рідних - відразу звертайтесь в поліцію, викликайте слідчо-оперативну групу, пишіть заяву, і не гайте часу. Не будьте "терпилами"! Тому що дії психотронних банд абсолютно незаконні і у разі викриття - вони відповідатимуть перед законом як і інші. Багатьом, на жаль, простіше повірити у свою неадекватність, ніж сісти, подумати, розібратись у ситуації і привести потенційного колаборанта до суворої відповідальності.
  5. Радьтеся зі своїми близькими і родичами, перевіреними знайомими. Психотронні банди дуже бояться розголошення. Якщо про них дізнаються посторонні люди - це може привести до їх розкриття, а також це дає можливість жертві подивитись на ситуацію під різним кутом.
  6. Пам'ятайте приказку: "Язик - ворог мій". Не бути балакучим. Не бути "корисним ідіотом". Пам'ятайте: Все, що ви скажете - може бути використано проти вас.
  7. Уважно підбирайте коло друзів і спілкування. Не підпускайте до себе тих, кого ви не знаєте. Бо потім будете жалкувати та шкодувати за хибний вибір. Ба більше, ви прив'яжетеся і складно буде відпустити.
  8. Досконало знайте свої права і обов'язки як громадянина. Знати Конституцію. Знати право. Тому, що психотронні банди, і не тільки вони, дуже старанно навчилися знаходити дірки у законодавстві і маніпулювати ними.
  9. Бути сімейними, бути системними. Діяти злагоджено як цілісний механізм. Бути командою, у якій кожен гвинтик на своєму місці.
  10. Використовувати принцип зеркала. Коли весь негатив від зловмисника ігнорується і повертається йому у відповідь.

dnk-ukraine

Читайте також:

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber