завантаження...

Які інструменти обов’язково повинен мати садовод початківець

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

садовий-інструментСадовий інструмент на даний момент має таку кількість різновидів та артикулів, що іноді очі розбігаються, але в усьому цьому потрібно хоч якось орієнтуватися та правильно підбирати оснащення під різні види робіт. Як правило складності виникають саме у початків, які мають ще мало практики в садово-городніх роботах та не до кінця розібрались в різновидах існуючих садових інструментів.

 

Українські народні ігри

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

imgonline-com-ua-Shape-bWZFIbbLSuoSw7Традиційні ігри існували в Україні протягом століть і збереглися до сучасності. Дізнайтеся про діяльність, фестивалі та ігри, унікальні для цієї країни та людей.

 

Вплив традицій Сходу на сучасне життя українців

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Звідки прийшов кальян в УкраїнуУкраїна – країна з багатою історією, вона зачаровує своєю самобутністю та неповторністю. Українська історія сповнена звичаїв, традицій та обрядів, про які слід пам’ятати і в сучасному сьогоденні. Проте на українські традиції невід’ємно впливали і продовжують впливати особливості сусідніх, а також відголоски далеких держав. Українські традиції в сучасному світі дуже тісно переплітаються з багатьма звичаями та традиціями інших держав та народів. Якщо розглядати саме сучасній вплив культури Сходу на життя українців, то все частіше можна зустріти «культ» кальяну.

 


Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
завантаження...

загрузка...

| НАШ YOUTUBE-КАНАЛ
| МИ в FACEBOOK«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний ресурс, присвячений альтернативній історії, культурології, етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання.

heritage@spadok.org.ua
twitter instagram pinterest skype tumblr 

Допомога проекту: