Елліни


елліниСамоназва давньогрецьких племен, куди входили і пелазги - землероби і скотоводи, нащадки представників Трипільської культури, які прийшли з Причорномор'я в райську землю Аркадію, як її називали грецькі поети. Адміністративним центром Аркадії, до речі, було місто - Триполіс. Пелазги фактично розбудували давньогрецьку цивілізацію, можна вважати їх праотцями в генеалогії Давньої Греції. Водночас, без сумніву, як і трипільці, вони є прапращурами українців.  Нашим завданням є якомога детальніше висвітлити їх культуру, побут, діяльність, вірування та сакральні знання еллінів.


Хто такі аргонавти?

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

аргонавтиКого у давній історії називали "аргонавтами"? Хто вони і чим прославились? Спробуємо дати відповідь з допомогою давньогрецьких писемних джерел, легенд та свідчень еллінів. Сам термін "аргонавти" згадується в гомеровій "Одіссеї", де вони пливли по Чорному Морю у пошуках золотого руна. Міф про священне руно магічного барана і аргонавтів цікавий ще й тим, що у відрядження були відправлені найкращі представники нації, усі найлегендарніші та найхоробріші елліни. У цій статті ми дізнаємося їхні імена, а також дамо чимало нових подробиць.

 


Переклад

Croatian English German Greek Hungarian Italian Lithuanian Polish Slovak Spanish

Опитування

Який період історії для Вас є найцікавішим?
 
завантаження...

загрузка...

  НАШ YOUTUBE-КАНАЛ  МИ В FACEBOOK

  Про сайт


«Спадщина Предків» - інформаційно-аналітичний сайт-агрегатор, присвячений альтернативній історії, культурології і етнографії. Публікуємо матеріали у форматі просвітницьких, науково-дослідницьких та науково-популярних статей. Редакція не несе відповідальності за достовірність матеріалів, а також їх використання. 

Допомога проекту:

Підтримати сайт "Спадщина Предків"

heritage@spadok.org.ua

twitter instagram pinterest skype tumblr