П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Історик Ігор Швець: "УКРАЇНУ ПОГУБИТЬ БИДЛОМАСА"

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 3

Україну погубить бидломаса

Пропонуємо вашій увазі уривок з відеостріму відомого українського блогера та історика з міста Сокиряни, що на Чернівеччині. Автор на своєму Youtube-каналі під ніком "Егор Кравцов", який успадкував від загиблого побратима-майданівця, роздумує над причиною бід в Україні і наштовхується на різні думки, з якими на нашу думку варто поділитися:

"Мій труд важкий. Іноді думаю, а для чого ти це робиш? Я бачу страшний кінець. З 92-го року б'юся, б'юся головою об стіну. Уявіть скільки це сил треба мати? Покласти своє життя. Без сім'ї, без дітей. Ну так... живий, не мертвий. Але я просто поклав своє життя за Україну. І знав, що свідомо кладу. І знав, що це нічого не дасть. Бо основна наша БИДЛОМАСА - їй по барабану це все... Але це вже у кожного свій вибір. Я своє життя обрав. Чи жалію я? Ні, не жалію. Просто мені жаль, що все це марно...

Марно, тому що скільки б українських Героїв не лягло на полі бою, ця БИДЛОМАСА тупа, дурна, яка всередині - вона всерівно погубить Україну. Яка звикла міняти будьоновки на вишиванки, пристосовуватися до всіх влад і думати, якщо вона зараз жирною сракою хитнеться, то її пожаліють.

Така вже природа українця - умри ти сьогодні, а я завтра може помру. І це під час війни проявляється. Війна показала хто є хто на всі 100%. Війна показала гниль дуже багатьох українців.

Я не знаю, чесно скажу, але мені здається, що причина бід в Україні не в ворогах. Вороги є, були і будуть. Нас вони оточували все життя ще з часів Володимира. Український воїн завжди був непереможний. Ще з часів, як гуни розбили Римську імперію, які жили на території сучасної України. А губила Україну - БИДЛОМАСА.

З 1998 року в моєму рідному місті Сокиряни місцева мафія, яка царює до сих пір і готова зустрічати російські танки з калачами, вона мені сказала: "Ти що українець сильний?? Ти не будеш мати роботи". І уявіть, з 1998 року мені в своїй Україні роботи немає. Така доля українського ПАТРІОТА.

Так я ще живий... А скільки в тюрмах, а скільки безвісті згинуло, а скільки померло, пропало... 

Україна висить на волосинці. Тому що українці НЕ ДУМАЮТЬ. Наша влада і військове керівництво теж, на превеликий жаль, не подумали. У 2023-му році ми втратили ініціативу і динаміку, а у війні важлива - хватка. Ти взяв захват як у боротьбі і кидаєш ворога, не відпускаєш. І так зараз нас захопили і кидають, і кидають - ми не можемо вирватися.

Зараз Україна висить на волосині, тому що на 1000 км фронту йде російський наступ. Наші хлопці ледь стримують їх. Важке завдання - втримати фронт.

У школах провели опитування - 75% дітей хочуть покинути Україну і жити за кордоном. В школах виховують зараз перекотиполе вчителі, які служили Кравчуку, Януковичу, Кучмі... Вони служили всім режимам за зарплату, а не за Україну. Ось вам результат. 75% хочуть рванути за кордон, втекти і рабувати там на Європу.

Західний кордон тріщить. Ліси тріщать. Люди переправляються через Дністер, лізуть в Тису, лиш би врятуватися. Україна висить зараз на волосинці.

Комуналка поперла вгору. Пенсіонери стоять і трясучимися ручками перераховують ті копійочки - 2800 пенсії. Нас убивають! Ніколи такої ситуації не було. Всередині нас убивають цінами, всередині нас убиває поліція, на нас полюють людолови як на ворогів народу, а ми донатимо на ЗСУ і ЗСУ утримує фронт.

Скажіть будь ласка, в якій нормальній країні це?.. Яка нормальна країна знищує своїх громадян, які працюють, які донатять на ЗСУ, які горбатяться й бояться вже вийти на вулицю. Скажіть будь ласка - як Україна переможе?..

Я не побоюсь сказати, що я - майдановець. На Майдані були люди-романтики, які хотіли ВАМ ВСІМ ДОБРА. Майданівців всіх практично немає вживих, вони всі полягли. А ви - живі. І хто винен зараз? Ви - тому що завжди вибираєте не тих, хто вмре за Україну, хто всім серцем і душею за Україну, а тих хто вам кине пятихатку або гречку на виборах.

Зло мене бере, зло. Тому що БИДЛОМАСА знищила Україну.

Не вороги, а бидломаса. Своя бидломаса."

Ігор Швець.

Читайте також інші наші матеріали:

© Портал SPADOK.ORG.UA


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber