П'ятниця
03 груд., 2021
     

Духовні настанови відуна Рувита

Рейтинг 3.7 з 5. Голосів: 3

Духовні настанови відуна

Кожна людина народжена для щастя, та не кожна знає, як його досягнути. Одним із шляхів успіху є зрозуміти своє призначення. Василь Михайлович Рувит - письменник, філософ, культурний діяч дав важливі поради, почерпнуті із сакральної Спадщини Предків, які допоможуть досягнути цілісності і рівноваги в житті кожному, хто хоче вчитися і уміє слухати.

Життєве кредо справжнього Арія-Сонцесяя

 • Ти шукаєш і знаходиш завжди гарний бік всіх речей.
 • Ти можеш витягнути сонячний промінь із найтемнішого кутка.
 • Ти живеш з усмішкою, з веселою піснею, з твердою вірою в Бога.
 • Ти любиш все в житті, всім несеш вісточку надії і мужності і завжди готовий підбадьорити кожного.
 • Ти відзначаєшся широким поглядом на речі і терпимістю, милосердний і прощаєш образи, в тобі немає ненависті, заздрощів і злорадства, страху і знервованості.
 • Ти робиш свою справу і не перешкоджаєш іншим робити свою.
 • Ти переповнений любов’ю і випромінюєш її на всіх.
 • Ти проводиш життя по-своєму, щасливий, радісно ставишся до явищ, від яких інші приходять у відчай, вмієш йти по кам’янистому життєвому шляху всередині себе; всі, хто зустрічається з тобою, відчувають це.
 • Ти не шукаєш друзів чи кохання – і отримуєш їх по праву, притягуючи до себе.
 • Ти почуваєш себе як дома і в халупі бідняка, і в палаці можновладця, тому, що їх оселі для тебе однакові.
 • Ти вважаєш себе братом як святого, так і грішника і любиш їх обидвох, бо відчуваєш, що кожен з них робить те, що вважає найкращим.
 • Ти вважаєш за краще відшуковувати гарні риси у грішника, ніж гріхи у святого.
 • Ти переконаний, що сам не безгрішний, а тому ні в кого не станеш кидати каменем.
 • Ти перебуваєш поблизу сонця і, знаючи, що воно світить однаково святому і грішнику, відчуваєш, що поки Бог не відмовляє у сонячному світлі нікому, то й людина не повинна відмовляти в любові своїм братам і сестрам, як би глибоко вони не впали.
 • Ти не засуджуєш і не намагаєшся привласнити собі роль Бога.
 • Ти трудишся і виконуєш свою роботу добре, знаходячи в ній задоволення.
 • Ти любиш творити і пишаєшся своєю творчістю, тому що відчуваєш – вона передана в спадок тобі твоїм Отцем.
 • Ти не спішиш і нікого не підганяєш. В твоєму розпорядженні багато часу – весь час, який тільки є; адже вічність тривала, а ти перебуваєш у ній в даний час.
 • Ти твердо віриш в Абсолютне, в Божественне, віриш в безкінечну Справедливість і перемогу Добра.
 • Ти простий, добрий, сповнений любові.
 • Ти наче живе пророцтво того, ким з часом стане людина... 

Перлини ведичної мудрості від діда Рувита

♦ Перше  – змінювати те недосконале, що можна змінити, і приймати, як долю, те, що змінити неможливо. Але при цьому завжди пам’ятайте: якщо Бог зачиняє двері, то він обов’язково відчиняє вікно.

♦ Друге –  отримувати задоволення від кожного прожитого дня. Але при цьому завжди пам’ятайте: якщо Бог розсипає медову насолоду, то він інколи може підмішати в неї й полину.

♦ Третє – ніколи не нарікати на долю і усвідомлювати, що все могло бути набагато гірше. Але при цьому завжди пам’ятайте: якщо Бог вирішив випробувати людину багатством, то чому б йому не випробувати її бідністю.

♦ Четверте – уникати неприємних людей і ніколи не переконувати дурнів. Радіти, що ви не такі. Але при цьому завжди пам’ятайте: якщо Бог створив і перших і других, то щось же він мав на меті, створюючи Вас.

♦ П’яте – оцінювати себе самому і менше всього непокоїтися, що про тебе думають інші.  Але при цьому завжди пам’ятайте: Бог подарував людям любов, але ненависть вони придумали для себе самі.

♦ Шосте – більше спілкуватися з цікавими людьми. Але при цьому завжди пам’ятайте: Бог, подарувавши своїм любим дітям тепле літо, навіщось вирішив створити й холодну зиму.

♦ Сьоме – планувати власне життя, щоб не тратити часу даремно. Але при цьому завжди пам’ятайте: Бог, пославши на землю світлий день, навіщось посилає слідом за ним і темну ніч.

 

10 заповідей господарю

 1. Будь чесним та порядним – і Боги будуть з Тобою.
 2. Твоя надійність є запорукою стабільності добробуту роду.
 3. Розумно веди господарство і прагни до творення нового та вдосконалення здобутого.
 4. Пам'ятай! Повсякчас ти ведеш господарську війну з ворогами Землі нашої і Роду нашого, тож будь мудрим та обачним.
 5. Бережи Землю рідну, бо дана вона Богами нашими для життя гідного.
 6. Будь ввічливим та добрим до людей своїх.
 7. Доброчинність та благочестя є важливими чеснотами Господаря.
 8. Будь щедрим до людей своїх, але вчи їх цінувати добро, яке робиш їм.
 9. Твори сім'ю і виховуй дітей своїх, як гідних нащадків, достойних предків.
 10. Вчи дітей вести господарство і дякувати Богам.

Духовні настанови воїну

 1. Честь є святою чеснотою, бо там, де вмирає честь, вмирає Воїн.
 2. Воїне, завжди тримай себе гідно. Самоповага твоя – незборима чеснота.
 3. Будь чесним. Чесність творить славу роду Воїна.
 4. Нехай життя Воїна палає яскраво. Саме такі Воїни покликані до жертовного служіння Богам.
 5. Будь ввічливим, та стримуй свою ґречність. Пам'ятай! Орел може спуститись до курей, та курка ніколи не підніметься до висоти польоту орла у височині.
 6. Відвага, героїзм та жертовність є священною складовою чеснот Воїна.
 7. Будь праведним, та пам'ятай: правда не в тому, щоб оголити чужі болячки. Якщо скажеш горбатому, що він потвора, це буде правда, та вона не додасть тобі честі.
 8. Контролюй свої думки, висловлювання, жести й спонуки до дії. Будь сильним, відважним та справедливим. Лише у сильних та мужніх можливі найвищі доброчесності.
 9. Пам'ятай! Життя людини є безглуздим та запропащеним, якщо воно не натхненне шляхетним прагненням до досягнення досконалості у єднанні з Родом.
 10. Плекаючи в собі чесноти Воїна, твори своє цілісне, нетлінне Я, що не раз переживе тимчасове тіло.
 11. Будь витривалим і непохитним у невдачах: вони – безцінний досвід. Чорноба існує для того, щоб викликати до життя духовну міць людини. Суворі випробування сприяють утвердженню нездоланної Волі як вищого духовного початку у людині.
 12. Воїне, пам'ятай! Ти покликаний Богами у Яву боронити Рід Земний. То ж нехай Твої дії будуть славою вкриті.

 

Вибрані цитати Рувита

«Другий з наших великих недоліків той, що Знання Предків та й наші власні знання, які склалися на основі житейського досвіду, ми передаємо усно від волхва до волхва, з покоління в покоління, не потурбувавшись про те, щоб записати їх. І коли, най не допустять Боги до цього, волхви на Руській землі переведуться, то разом з ними зникнуть і Знання. І нащадки наші не відатимуть, хто вони, де їхні корені, чиї вони діти. Не знатимуть, що вони першими на цій Землі з'явилися, Знання і Мудрість іншим народам несли, виводячи їх зі стану дикості. Не відчуватимуть гордості за себе, бо не відатимуть, що вони є прямими нащадками Богів, дітьми Божими. І тоді може статися так, що якийсь з інших народів, який віками перебував у стані варварства, раптом підніме голову і скаже: "Ми ~ панівна раса, а ви - упосліджені раби наші", і покірно нагнуть голови русини, і змиряться, і замість оберегів-Алатирів надінуть на шиї символи цвинтарів, носячи їх на грудях, як це носять священники християнські, і цілуватимуть їх, і підуть в неволю, не маючи ні власної гідності, ні гордості…» (Відун Рувит, "МІСТИФІКАЦІЯ ТИСЯЧОЛІТЬ")

"В кожній версії є якась частинка Істини, яку треба викристалізувати із суміші правдивих і неправдивих фактів та понять, тобто відділити зерно від полови, очистити, відкалібрувати і вже тоді злити, чи зсипати в одну Велику Істину. Отже, не треба празникувати безвихідь. Камінь спотикання можна обійти, не натикаючись на нього і не набиваючи гуль. Але щоб обрати вірний шлях, потрібно змінити сам спосіб мислення"
(Відун Рувит, автор книг "Містифікація тисячоліть", "Око Роду", "Роде наш красний" і ін.).

«Щастя, за відичними вченнями наших духовних Отців – волхвів та відунів – складається з таких основних елементів: здоров’я духу, здоров’я тіла, любов і кохання, розум і талант, багатство духовне і матеріальне. Хвороби душі виникають в результаті енергоінформаційних обмінів (нападів і захисту) між людьми. Хвороби духу – це коли в ефірному полі людини перебувають великі згустки негативних думок. В таких випадках людині треба міняти своє ставлення до життя.»

«В світі все взаємопов’язано. Існує так званий закон цільності, за яким духовний стан людини безпосередньо впливає на її стан матеріальний. Якщо душа і помисли в людини ниці, то вона ніколи не досягне власними силами матеріального багатства. Тобто, завжди мусить бути гармонія між матеріальним і духовним. Якщо вона є, тоді діють закони накопичення матеріальних благ. Ось їх основні пункти:

- про благо партнера в бізнесі завжди думай більше, ніж про своє власне. Якщо ви з партнером будете жити саме так, ваше багатство почне одразу ж зростати;

- завжди дотримуйся святості слова, угоди. В старовину з людиною, яка порушувала слово, взагалі переставали знатися;

- не можна накопичувати багатство, порушуючи цільність людини, тварини, рослини або природного явища, тобто наживатися за рахунок чиєїсь смерті, хвороби, руйнування чи нанесення шкоди природному середовищу. Якщо це робиш – рано чи пізно обов’язково відчуєш на собі вплив негативних енергії;

- в будь-якій справі, пов’язаній з накопиченням багатства, потрібно враховувати природні ритми і керуватися ними. Всі ділові угоди треба заключати і розпочинати у певний час.»

Скомпільовано за матеріалами книг відуна Рувита та інтернет-сайтів
- Культурно-історичний портал "Спадщина Предків"


Не забудьте поділитись статею у соцмережах та вподобати нашу сторінку:blog comments powered by Disqus