Четвер
23 трав., 2024
     

Ukrainian English

Відчуйте атмосферу мексиканського свята з Muertos Multiplier Megaways

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

muertos-multiplier

Слот Muertos Multiplier Megaways — це нове доповнення від Pragmatic Play, яке працює на 6 барабанах і до 117649 ліній виплат, натхненних Dia de Los Muertos, яке відбувається відразу після Хелловіну. Це мексиканське свято таке ж популярне, як Хелловін, і є чудовою темою, яка використовується в індустрії ігрових автоматів. Відвідайте це колоритне мексиканське село та відчуйте традиційне святкування свята в казино https://cosmolot24.com.ua/ по-справжньому або тут для розваги.

Як грати в слот Muertos Multiplier Megaways

Робіть ставки та танцюйте, ніби завтра не буде на цьому вуличному святі.
  • Натискання кнопок +/- відкриє панель, яка допоможе вам маніпулювати своїми ставками, збільшуючи або зменшуючи загальну ставку, вартість монети та ставку окремо. 
  • Кнопка обертання приведе в рух барабани.
  • Автоматичне відтворення відкриває панель, на якій ви можете вибрати кількість автоматичних обертань і час їх завершення.
  • Придбати безкоштовні обертання дозволить вам придбати доступ до цієї функції.

Особливості слота

Дикий символ у грі може замінити всі символи, щоб допомогти сформувати виграшні комбо, за винятком бонусного символу. Однак Wild як символ може з'являтися лише у верхньому рядку. Кожного разу, коли Wild потрапляє, до нього додається множник x2 або x3. Множники будуть застосовані до поточного та всіх наступних падінь. Коли послідовність падіння закінчується, множник буде скинуто до x1.

Катання

У слоті використовується механізм переміщення, що означає, що щоразу, коли виплачується виграшна комбінація, виграшні символи зникають, щоб звільнити місце для наявних символів, щоб скотитися вниз, що, як наслідок, звільнить місце для нових символів, які випадуть на сітку.

Безкоштовні обертання

Кількість ініціюючих символів визначатиме кількість обертань, які ви виграєте, але вам знадобиться щонайменше 3, щоб вдарити в одному обертанні, щоб запустити його. За 3 символи ви отримаєте 5, 6, 7, 8, 10, 12 або 14 обертань. За 4 бонусні символи ви виграєте 6, 7, 8, 10, 12 або 14 обертань. За 5 активних символів ви отримаєте 7, 8, 10, 12 або 14 обертань. І останнє, але не менш важливе – це 6 активних символів, які можуть принести 8, 10, 12 або 14 обертань.

muertos-kaz

Якщо кількість виграних обертань нижча від максимуму 14, ви отримаєте шанс зіграти в азартну гру та збільшити кількість виграних обертань, але будьте обережні, оскільки програна гра на Колесо може коштувати вам нагородженої функції. Функція має лічильник множників, який підраховує множники Wild і множники послідовності падіння, які використовуються для кожного виграшу під час функції. Додаткові 2+ бонусні символи призведуть до 6 додаткових обертань, залежно від кількості повторних символів.

Резюме

Muertos Multiplier Megaways має справді святковий дизайн із великою кількістю кольорів, а малюнок нагадує мультяшний тип, що дуже мило виглядає. Що стосується ігрового процесу, то тут є всі інгредієнти, і вони ідеально поєднані в одному високоякісному слоті, який здатний забезпечувати 10 000 ставок як максимальний виграш при 96,03% RTP і високій волатильності.