Середа
24 квіт., 2024
     

Ukrainian English

5 переваг тари з гофрокартону за інформацією з сайту kartpac.com.ua

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

gofrotara

Коробки з гофрокартону широко використовують у різних напрямах життєдіяльності людини вже кілька десятків років. В основному вони застосовуються як тара для зберігання та транспортування різних товарів. Попит на ці продукти досить високий серед виробників та поштових компаній. Вони можуть перевозитися майже всі види товарів, виділені на використання кінцевим споживачем. Фахівці компанії kartpac.com.ua допоможуть розібратися з основними якостями коробок з гофрокартону, завдяки яким покупці вибирають саме їх.

Основні привабливі властивості гофрокартонних коробок

Високому попиту та величезної популярності даних виробів сприяють такі якості:

  • Міцнісні та амортизаційні характеристики. Завдяки конструктивним особливостям гофрокартона з нього створюються досить міцні бокси, які здатні оберігати товари, що знаходяться всередині, від деформацій при помірному механічному впливі. Здатність до амортизації дозволять пом'якшувати удар та зберігати форму після нього. Це дуже важливі якості при транспортуванні. Вони зумовлені особливостями виготовлення: між собою склеюються 3 шари картону - два рівні і один гофрований. Саме така будова – у вигляді сендвіча – обумовлює жорсткість та міцність кінцевої конструкції.
  • Можливість створювати коробки з гофрокартону будь-якої форми та розмірів. Гофрокартон легко розкроюється та піддається різній нехитрій обробці. Можна створювати готові для складання розкроєні листи, які зручно переміщуються до місця кінцевого складання та застосування. На надання кінцевої форми йде зовсім небагато сил і часу.
  • Доступність. Щоб виготовити гофрокартон, коробки з якого використовуються з різною метою, не потрібно витрачати багато сировини. Також для цього не використовуються якісь дорогі та складні технології. Усе це зумовлює порівняно низьку собівартість матеріалу.
  • Екологічна безпека. Для виробництва використовуються отримані з целюлози та макулатури картон та папір. Готовий матеріал самостійно розкладається, без застосування спеціальних технологій. Його дуже просто переробити для повторного використання. Той, хто має природне походження, він абсолютно нешкідливий при використанні. Все це говорить тільки на користь використання гофрокартону в наш націлений на збереження природи та її ресурсів час.
  • Гофрований картон здатний поглинати вологу у помірних кількостях. Також він відноситься до "дихаючих" матеріалів, що дозволяє уникнути різних негативних процесів усередині закритої коробки. Таким чином, продукти, що знаходяться всередині, не псуються і зберігають свої споживчі якості навіть під час порівняно тривалого перевезення.

До позитивних якостей коробок з гофрокартону також відносяться фізична легкість та зручність складування завдяки стандартизованим розмірам. Це дозволяє найбільш оптимально використовувати робочий простір під час роботи з такою тарою.