Субота
22 черв., 2024
     

Ukrainian English

Як працює система в Парі матч та інші формати ставок

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

bukmekerska-kontora-parimatch-oglyad

Букмекерська контора ПаріМатч вважається лідером із послуг беттінгу на території України. Цей бренд досить популярний, різносторонній, вигідний для шанувальників якісного азартного софта. Якщо ви бажаєте долучитися до створення ставок та заробітку з них, варто встановити, як працює система в парі матч, ординари, експреси.

Для беттора-початківця важливо визначити основи ставок. Лише після отримання теоретичних знань варто переходити до ставок на реальні гроші. На порталі ПаріМатч є чіткі інструкції, огляди, поради, інші інформаційні блоки. Вони допоможуть вивчити особливості ставок та визначити важливі моменти.

Основні типи ставок від букмекера

Спортивні події супроводжуються різними форматами доступних ставок. Ви можете обрати для укладення парі:
  • ординар. Він передбачає ставку на одну подію. Виграш залежить виключно від одного коефіцієнта, на результат якого ви уклали парі;
  • експрес. Включає кілька ставок в рамках різних подій. Сума виграшу визначається шляхом множення коефіцієнтів всіх подій. Визначаються події, які ви додали до свого купона в рамках експреса. Це можуть бути будь-які подій з запропонованих на сайті букмекерської контори. Виграшним вважається лише той експрес, якщо вам вдалося вірно спрогнозувати всі події, які ви обрали. Якщо хоча б одна ставка не зіграла, ви зовсім не отримуєте прибутку. Максимальний коефіцієнт в рамках цього типу ставки - 2000;
  • система. Вона об'єднує кілька експресів, які повинні бути однакового розміру. Прибуток визначається шляхом додавання виграшів з кожного експреса;
  • експрес-плюс. Він охоплює особливі події, визначені адміністрацією порталу. До ставки можна додавати лише їх, проте такі події супроводжуються збільшеними коефіцієнтами.
Якщо ви обрали експрес-лінію, перспективи заробітку будуть найкращими. Максимальна сума ставки в цьому випадку сягатиме 500 доларів. Ви маєте додати до купону мінімально 3 події. Системи не входять до експрес-лінії, лише експреси з максимальним коефіцієнтом 2000.

Обмеження систем ПаріМатч

На порталі чітко встановлено, що при укладенні парі у форматі системи або експреса ви не можете обрати єдину спортивну подію для серії ставок. Це мають бути виключно різні події. Навіть неможливо робити ставки на одного гравця.

Навіть якщо автоматично система прийняла таку вашу систему, при розрахунку прибутку ви повинні будете повернути кошти бк. Це загальне правило та обмеження, якого мають дотримуватися беттори. Загальний прибуток зі ставки розраховується лише після офіційного встановлення всіх результатів. Підраховують фори, тотали, тому процедура займає певний час. Варто враховувати це та не намагатися звинуватити букмекера у затримках.

Ставки на лінію на лайв

Правилами бк встановлено доступ бетторів до ставок прематч та в режимі реального часу. Якщо ви розглядаєте можливості парі на лінію, такі ставки приймаються виключно до початку події. Якщо за будь-яких причин букмекер приймає ставку після початку події, вона анулюється або виключається з експресів.

Лайв-події - це можливість укладення парі у будь-який момент після початку події. Протягом змагання на депозиті відображаються виграші. Клієнт може фіксувати оновлення результатів та заробітки зі своїх ставок.

Джерело: gamepost.com.ua