П'ятниця
12 квіт., 2024
     

Ukrainian English

Огляд ігрових автоматів The Hive Slot

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

the-hive-slot-oglyad

хунок солодким виграшем (найбільшою виплатою) у розмірі 900 монет під час гри з максимальною сумою ставок. 30 виграшних ліній є фіксованими, але ця гра має унікальну функцію, завдяки якій ви можете отримувати гроші в обох напрямках (по горизонталі та по діагоналі) разом із восковими осередками сітки. Розповсюджуючись дикий стан під час бонусних раундів безкоштовних обертань, ви за лічені хвилини наповните свій банк приємними виплатами.

Сума джекпоту кишилася б серед гравців, як зайняті бджоли, але тут це не так. Навіть якщо він не має джекпоту; ця гра, оснащена HTML5, значно полегшить ваше життя. Гравець може отримати додатковий бонус в онлайн казино Космолот, якщо внесе всій перший депозит. Грайте в цей слот безкоштовно або грайте на реальні гроші та добре проводьте час!

Як грати в цей відео слот?

Перш ніж супроводжувати бджіл, ось кілька рекомендованих кроків, які допоможуть вам у процесі гри. Вони є:

  • Перше, що ви повинні зробити після запуску гри, це встановити суму ставки. Ви можете натиснути на кнопку «-» і «+», щоб відрегулювати ставку.
  • Потім натисніть кнопку обертання, щоб закрутити барабани.
  • Ви також можете натиснути кнопку Autoplay, щоб позбавити себе від проблем, пов’язаних із натисканням «Spin» знову і знову. 
  • Після натискання цієї кнопки відкривається вікно налаштувань. Ви можете встановити потрібну кількість автоматичних обертань.

Слідкуйте за лічильником безкоштовних обертань, оскільки він переведе вас до бонусного раунду, де шанси на вашу користь і ви можете подвоїти свої виграші.

Мінімальна/максимальна ставка

Цей веселий ігровий автомат працює в діапазоні ставок від 0,1 до 90 монет на спін.

Лічильник безкоштовних обертань Honey Sweet

Drone Bees допоможуть вам якомога швидше заповнити лічильник безкоштовних обертань. Ви отримуєте 5 безкоштовних обертань, коли старанні трутні заповнять лічильник до краю.

The Honey Burst Spreading Wilds

У виграшній комбінації з деякими звичайними відповідними символами вайлд поширюється на ці клітини та перетворюється на джокелі The Honey Burst Spreading Wilds. До трьох із них з’являється на сітці вулика лише під час раунду безкоштовних обертань. Вони злоякісно поширюються по клітинах після кожного обертання до кінця цього раунду безкоштовної гри.

Заключні думки

The Hive — це високоякісна гра, яка не тільки зручна для користувача, але й добре оснащена сучасними функціями. Ця гра змусить вас забажати свіжого літнього повітря, наспівуючи в ритмі дзижчання бджіл. Дикі символи, безкоштовні обертання, множники та приємні сюрпризи викликатимуть у вас бажання просидіти з бджолами цілий день. Зворушлива музика та чудова графіка — це навороти цієї добре побудованої гри. Ви можете пристрасно крутити барабани та грати в азартні ігри до величезних виплат будь-де та будь-коли!

Формат і компонування спрощені, а діапазон ставок досить простий. Гра починається з веселої літньої атмосфери і закінчується тим же. У двох словах, ця чудова гра обов’язково підніме ваші брови та розважить вас протягом тривалого часу. Спробуйте цей слот!