Субота
20 лип., 2024
     

Ukrainian English

6 цікавих ідей для колекціонування

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Ідеї для колекціювання

Колекціонування — заняття, що захоплює. Але по-справжньому воно цікавим буде лише в тому випадку, якщо збирати оригінальні предмети. Дізнайтеся, за якими предметами полюють сучасні колекціонери.

Монети України

Колекціонуванням монет вже не можна нікого здивувати. Але цікавим може стати зібрання, що складається з монет певної країни. Рідкісні екземпляри можна придбати завдяки сервісу OLX. Кожен може купити монети України у своєму регіоні, не виходячи з дому.

Камені оригінальної форми

Тим, хто вирішить зібрати таку колекцію, не доведеться витрачати багато грошей. Оригінальні форми, створені природою, можна знайти практично скрізь. Збирати можна не тільки морські камені, але і гострі екземпляри цікавої форми. У колекції можуть бути камені найрізніших порід. Відрізнятися вони повинні також і за колірною гамою. За таким же принципом можна колекціонувати засушене листя дерев.

Сірникові коробки

Різні виробники пропонують сірникові коробки з цікавими малюнками. Такий спосіб колекціонування можна назвати дійсно оригінальним. Непогано, якщо вдасться привезти сірникові коробки з різних країн світу. З таким проханням можна звертатися також до друзів і родичів, які багато подорожують.

Фігурки Кіндер

Таке захоплююче заняття відмінно підійде дітям і дорослим любителям солодкого. Адже в пошуках потрібного примірника доведеться з'їсти не одне шоколадне яйце. Головне, щоб процес колекціонування не закінчився алергією.

Гумові качки

У дитячих магазинах можна знайти гумові іграшки різних форм. Цікавим може стати колекціонування качечок. Такі іграшки можуть мати різноманітний окрас і форму, а також відрізнятися за розмірами.

Пісок з різних куточків планети

Пісок — це сипучі крупинки різних мінералів. Не випадково він відрізняється за кольором не тільки в різних країнах світу, а й в межах одного регіону. Окремі екземпляри можна зберігати в прозорих пляшках і тримати на спеціальній полиці.