Субота
06 черв., 2020
завантаження...

Григорій Саввич Сковорода (1722-1794)


grygoriy-savvych-skovoroda

Його без перебільшення можна вважати одним із центральних постатей України, Генієм і батьком української філософії. Мандрівник-мислитель прожив не легке, сповнене випробувань - проте, "світ ловив його, та не спіймав". Григорій Саввич Сковорода вписався в історію як основоположник української педагогічної школи та суттєво вплинув на своїх послідновників в різних культурних часових вимірах. Спадщина Григорія Сковороди є неймовірно глибокою і пізнавальною, адже сам Сковорода був багатогранною особистістю. Був не тільки мудрецем-філософом, а й поетом та письменником, твори якого вважаються класикою української літератури.  


Афоризми Григорія Сковороди

Рейтинг 3.7 з 5. Голосів: 3

aforyzmy-grygoriya-skovorody

Афоризми Григорія Сковороди - це невмируща мудрість, яка є вічною і актуальною для українців. Читаючи ці афоризми, розумієш усю філософську глибину особистості Григорія Сковороди. 

Детальніше...

6246
 

Сковорода: Коли народу корінь знищить

Рейтинг 3.7 з 5. Голосів: 3

koly-narodu-korin-znyshchyty

Коли народу корінь знищить, лишиться з нього попелище. З корінням виривай культуру. Яка народу творить мури! Ці крилаті, пророчі слова належать українському мислителю Григорію Сковороді. Нижче подаємо повний текст вірша нашого генія. 

Детальніше...

2894
 

Філософська скарбничка Григорія Сковороди

Рейтинг 3.7 з 5. Голосів: 3

grygoriy-skovoroda-cytaty-mudrist

Філософія Григорія Сковороди: цитати, вислови, афоризми. Сковорода - це справжня скарбниця мудрості. Філософська спадщина Григорія - унікальне явище в українській культурі. Пропонуємо вашій увазі збірку кращих висловів.  

Детальніше...

3191
 


загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 
завантаження...

загрузка...