П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Теніс сьогодні: результати українців на US Open

Рейтинг 0.0 з 5. Голосів: 0

Виступи українських тенісистів на US Open

Теніс сьогодні: результати українців на US Open

Головною подією початку осені у світовому тенісі став відкритий чемпіонат США. На US Open, який проходив з 22 серпня по 10 вересня, приймали участь і українські спортсмени. Щоправда, їх результати виявилися далекими від ідеалу. Для тих, хто не відстежує уважно теніс сьогодні, пропонуємо короткий огляд виступів вітчизняних гравців.

Якщо говорити коректніше, то мова піде головним чином про гравчинь. Адже у жіночих змаганнях Україна має набагато більше талановитих спортсменок, ніж тенісистів-чоловіків. Наприклад, якщо переглянути рейтинги кращих гравців у теніс сьогодні, то у топ-100 ви не побачите жодного чоловіка, але аж 5 жінок.

Сачко і Крутих синхронно вилетіли

Продовжуючи тему чоловічих тенісних змагань у одиночному розряді, доведеться згадати дві невдачі українців, які були майже синхронними. Віталій Сачко (№ 166 рейтингу) ще на етапі кваліфікації 22 серпня поступився італійському супернику Раулю Бранкаччо (6:7, 3:6). Олексій Крутих (№ 219) кількома годинами пізніше вилетів на тій же стадії від південноафриканця Кевіна Андерсона (3:6, 5:7).

У парному розряді єдиний український представник теж зазнав невдачі. У першому колі (31 серпня) Денис Молчанов у парі з нідерландцем Девідом Пелом поступився тандему нідерландця Жана-Жульєна Роєра та сальвадорця Марсело Аревало (6:1, 6:2).

Підсумки виступів українок: спортивні новини з US Open

У жіночих змаганнях Україну представляло 9 спортсменок:

  • Даяна Ястремська (№ 110);

  • Юлія Стародубцева (№ 202);

  • Катаріна Завацька (№ 188);

  • Дарія Снігур (№ 123);

  • Марта Костюк (№ 39);

  • Ангеліна Калініна (№ 28);

  • Катерина Байндль (№ 83);

  • Леся Цуренко (№ 46);

  • Еліна Світоліна (№ 26).

Як свідчать останні спортивні новини, успіхи дівчат теж складно назвати значними. Вже на етапі кваліфікації Завацька, Стародубцева та Снігур вилетіли. Лише Ястремська змогла пройти спочатку Гезер Вотсон, а потім – Ежені Бушар. Проте потрапити до першого кола не зуміла й вона, поступившись Елені-Габріелі Русе.

З першого кола почали змагання Костюк, Калініна та Байндль, але й вони синхронно зазнали поразок. А от Світоліна на тій же стадії пройшла Анну-Лену Фріздам, а Цуренко – Ельзу Жакмо. У другому колі Леся все ж поступилася Катерині Александровій, а Еліна зуміла переграти Анастасію Павлюченкову. Цей результат став найкращим для українок. Адже вже у третьому колі головною спортивною новиною для українського тенісу став програш Світоліної. Джессіка Пегула зуміла пройти українку та потрапити до 1/8 фіналу.

У парному розряді тандем Калініна – Бегу програв парі Костюк – Русе у першому колі. На тому ж етапі Людмила Кіченок з Оленою Остапенко здолала двійку Гаміс – Соррібес Тормо, а її сестра Надія з Даніель Коллінз пройшла пару Мертенс – Гантер. У другому колі Костюк з напарницею здолали дует Севілл – Хромачова, але обидві сестри Кіченок вилетіли. Далі пройти Україні знову завадила Пегула. У парі з Кроі Гофф вона вибила тандем Костюк – Рузе.