Середа
24 квіт., 2024
     

Ukrainian English

Секрет популярності лляної тканини

Рейтинг 0.0 з 5. Голосів: 0

sekrety-populyarnosti-llyanoi-tkanyny

Сьогодні в магазинах можна зустріти безліч різноманітних виробів з льону: одягу, текстилю для дому та інше. Ця тканина високо цінується уже багато століть, з того часу як селяни вирощували льон для своїх потреб та продавали не використані надлишки.

У чому ж секрет того, що лляна тканина, попри велику кількість сучасних синтетичних полотен, залишається популярною й досі?

Відмінності лляної тканини

Це полотно прийшло до нас з Індії, потім розповсюдилося у Вавилоні та Давньому Єгипті, після чого стало популярним і в Європі. Сьогодні кілька країн спеціалізуються на вирощуванні льону (серед них Туреччина, Болгарія, Німеччина, Китай та ін.). Попит на тканину не зменшується завдяки її властивостям. 

Особливості волокна

В основі лляної тканини натуральне гладке волокно, яке доповнює синтетичне (нейлон, мохер, поліакрил та ін.) або інше натуральне (бавовна, віскоза, вовна тощо). Лляне полотно відрізняється такими характеристиками:

  • гігроскопічність;
  • відмінна теплопровідність;
  • міцність та практичність;
  • стійкість до лужного середовища та грибка, плісняви;
  • гіпоалергенність.

Через такі властивості з тканини шиються не тільки кухонні рушники, постільна білизна, повсякденний одяг для дорослих та дітей, а й робочі комбінезони, куртки, штани тощо.

Нюанси догляду

Прання та прасування лляної тканини потребують виконання правил, що пов'язано з особливістю волокна. Так, не варто прати її у воді дуже високої температури – полотно може сісти. А от прасувати необхідно навпаки дуже гарячою праскою. Тканина погано розгладжується та швидко зминається.

Де купити лляну тканину

Інтернет-магазин Атлас пропонує якісне лляне полотно за прийнятними цінами. В асортименті – понад 200 варіантів тканини різної вартості, будь-яких кольорів та складу. Тут також представлені десятки різновидів іншого полотна – бавовни, шкіри, попліну, флісу, трикотажу та багато інших.

Доставка товару здійснюється по всій Україні. За бажанням клієнта він може бути оплачений одразу під час замовлення чи відправлений з післяплатою.