П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Де краще робити ставки – ТОП-3 критеріїв вибору букмекерської контори

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

top3-kryteriiv-vyboru-de-robyty-stavky

Гравці з України можуть обирати серед десятків букмекерських контор. Кожна з них має свої переваги, недоліки та особливості. Щоб точно обрати кращого букмекера для ставок на спорт, потрібно враховувати одразу кілька важливих факторів. Якщо ви ще не вирішили, де краще робити ставки, бажано звернути увагу на такі моменти, як наявність ліцензію, різноманіття лінії та способи розрахунків.

Ліцензовані та неліцензовані букмекери

Завдяки останнім змінам законодавства в сфері азартних ігор букмекерські контори отримали змогу працювати в Україні цілком легально. Для цього букмекеру необхідно відповідати певним умовам та пройти перевірку. Список всіх ліцензованих українських контор представлений на офіційному сайті КРАІЛ – комісії з регулювання азартних ігор і лотерей. Ставки у ліцензованих букмекерських конторах дають наступні переваги:
  • безперешкодне виведення коштів на картки або гаманці;
  • стабільно працююча служба підтримки українською мовою;
  • можливість вирішення спірних ситуацій в судовому порядку в Україні;
  • відсутність проблем з податковими органами завдяки законності всіх виграшів.
Натомість гравцям, які віддали перевагу ліцензованим конторам, слід розуміти, що всі виграші підлягають оподаткуванню – 19,5% від суми чистого прибутку. Це означає, що враховується не загальна сума виграшу, а різниця між депозитом та виводом коштів, більше дізнатися:

Лінія та коефіцієнти

В залежності від того, плануєте ви ставити лише на найбільш популярні матчі або на смолмаркети, слід обирати букмекера з підходящою лінією ставок. Всі без виключень контори приймають ставки на футбол, теніс, баскетбол, хокей та волейбол. А от парі на флорбол або зимові види спорту зустрічаються далеко не в кожній конторі. До того ж популярні останнім часом ставки на кіберспорт теж є не в кожній лінії. Якщо ви розбираєтеся в Dota2, CS:GO, WoT або інших іграх, слід обрати букмекерську контору, котра спеціалізуються саме на кіберспорті або хоча б пропонує великий вибір ставок на eSports. Щодо величини коефіцієнтів, в 2022 році топ-букмекери пропонують котирування не нижче 1,88 – 1,88 на рівноймовірні результати. Порівняти коефіцієнти кількох різних контор можна власноруч або через спеціальні сервіси.

Поповнення рахунку та виведення виграшів

Для зручності гравців сучасні букмекери пропонують одразу кілька способів вводу/виводу коштів. Найчастіше гравці використовують банківські картки, онлайн-банкінг та електронні гаманці, щоб вносити депозити та виводити виграні гроші. Запропоновані варіанти оплати можна заздалегідь передивитися на офіційному сайті або в додатку обраного букмекера. Важливо використовувати одні й ті ж способи розрахунку та реквізити як для внесення грошей, так і для виведення виграшів.

Читати також: https://www.uaportal.com/section-mixed/news-stavki-na-ligu-chempionov-na-revansh-matcha-aek-ararat-29-08-2019.html