Субота
22 черв., 2024
     

Ukrainian English

Поради діда Петра Утвенка

Рейтинг 4.1 з 5. Голосів: 11

Петро Утвенко

Петро Дементiйович Утвенко народився 1 червня 1922 році у селі Дивин (тепер село у Брусилівському районі, Житомирської області). Після виходу на пенсію Петро Дементiйович Утвенко почав лікувати людей нетрадиційними методами. Дід не брав за свої сеанси і не замовляв реклами.

 • Не роби зла. Воно — повернеться. Як не на тебе, так на твоїх нащадків. Зло ніколи не приносить добра. А саме велике зло породжується заздрістю. Бог карає за зло. Не всіх зразу. Одних тепер, інших – у дітях або внуках. Такий закон у Всесвіті.
 • Побороти зло можна тільки любов’ю, а не злобою. Навчіться розпізнавати Світло і Темряву. Старайтеся висвітлювати навколо себе все і всіх — і тільки тоді у нашій державі запанує мир і злагода.
 • Любіть Усе і тільки тоді Все полюбить Вас. Будьте в гармонії з навколишнім Світом. Не шкодьте йому — і він Вам віддячить своєю службою.
 • Любіть Життя! Людина не раб, Людина — Творець! Робіть те, від чого дітям Вашим не буде соромно за Вас.
 • Пива вживати не рекомендую, а також напої такі як кока-кола та пепсі-кола. У них утворюються аміачні сполуки і — “роз’їдається” печінка. Горілку добру — можна, але небагато (не більше стопки). Люди ж не знають цього і псують своє здоров’я. І взагалі люди отруюють один одного через гроші, не розуміючи, що на той світ нічого з собою не заберуть!
 • Лавровий лист — отрута, дуже вредить здоров’ю. Навіть запах може призвести до викидня у вагітної жінки, навіть на 9-му місяці.
 • П’ятипал заварюють і п’ють як чай від хвороб горла та лікують гланди, тоді їх не треба вирізати.
 • Від неврівноваженості, “психів”, психічних переживань заварюють пустирник і п’ють по склянці як чай.
 • Для лікування психічних розладів (видінь, страхів) добре застосовувати корінь лихоподію (свинячий бурячок), але для позитивного результату заварювати його треба за чітким рецептом: звечора перед сном 2-2.5 см кореню порізати в маленьку каструльку і залити склянкою води, закрити щільно кришку, можна через білий папір для ущільнення, довести до кипіння, але при заварюванні не відкривати кришку, бо лікувальної сили не буде, тільки пара пішла — виключити і почекати з пів години, щоб охололо, далі вилити в склянку (буде мов молоко), випити і лягати спати.
 • Після заходу сонця з дому нічого не можна давати або позичати — ні грошей, ні речей, ні харчів. Бо то — на пустку, на злидні.
 • В оселі завжди треба тримати святу воду. Сонце її, а не попи, освячує у відповідних фазах орбіти, що її проходить Земля. Найсильніший заряд космічних сил вода дістає на Водосвяття.
 • Якщо самотня молода жінка, вдова чи дівчина, втратила надію вийти заміж, але бажає завести дитину, її проханню не можна відмовляти. В тому немає гріха. Кожна жінка має право на особисте щастя. Якщо Бог не дав шлюбу, то нехай утішиться сином або донькою. Коли в державі більшає щасливих людей, вона буде розвиватися і відроджуватися. Коли ж переважають знедолені, обділені особистим щастям, каліки і престарілі — таку державу очікує загибель і забуття.

Автор: Олександр Михайлюта,
з книги "Ясновидець дід Петро"

- Культурно-історичний, просвітницький портал "Спадщина Предків"


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber