П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Корисні властивості чаю

Рейтинг 4.2 з 5. Голосів: 5

Користь чаю

Чай - унікальний природний напій, який здатний не тільки принести смакове задоволення, але й поліпшити емоційне та фізичне здоров'я людини. З найдавніших часів чай ​​вважався лікувальним і вкрай корисним напоєм. Природне походження дозволяє йому увібрати в себе і енергію Сонця, і сили Землі.

Існує безліч видів і сортів чаю. Найбільш корисними є чаї з додаванням трав'яних зборів. Застосовується чай і в народній медицині. Його унікальні властивості покликані продовжити молодість, поліпшити енергетику, впоратися зі стресом і налаштуватися на позитивне сприйняття навколишнього світу.
 
Відомо, що чайні листки містять велику кількість антиоксидантів - природних речовин, здатних боротися з різними захворюваннями. У тому числі вони використовуються для профілактики ракових захворювань. Також чай сприяє поліпшенню циркуляції енергетичних потоків людини, заспокоює збуджену нервову систему і збагачує організм безліччю мінеральних речовин. Калій, що міститься в чайному листі, допомагає роботі серця, марганець корисний для росту кісток, а фтор сприяє затримці розвитку карієсу і благотворно впливає на зубну емаль. Чай покращує й травну систему, нейтралізує канцерогени, що потрапляють в організм людини.
 
Листя чаю
 
➤ Білий чай виготовляється з наймолодших листочків, які тільки починають розпускатися. Прекрасно знімає напругу і втому, перешкоджає розвитку депресивних станів. Має тонізуючі властивості, наповнює людину енергією. Використовується для профілактики ракових пухлин, підвищує імунітет, а також перешкоджає утворенню зубного каменю. Антиоксиданти, що містяться в білому чаї, активно застосовуються в косметології в якості компонента для засобів від передчасного старіння шкіри. Великим попитом користуються і зубні пасти на основі цього сорту чаю.
 
➤ Зелений чай славиться величезною кількістю корисних речовин. У Китаї напій, зроблений із зелених сортів чаю, вважають еліксиром довголіття. Містить кофеїн, який розширює судини і покращує кровопостачання. Має сильну протимікробну дію. На основі зеленого чаю готують відвари для профілактики і лікування бронхітів і астми. Напій сприяє швидшому спалюванню жиру і користується популярністю у людей, що сидять на дієті. Зелений чай покращує настрій, дає заряд бадьорості на цілий день, відкриваючи заблоковані енергетичні канали.
 
➤ Червоний чай містить велику кількість вітамінів, ефірних масел і амінокислот. Застосовується при профілактиці серцево-судинних захворювань, нервових станів і спазмах судин. Зарекомендував себе як відмінний засіб для підвищення імунітету. Використовується для позбавлення від прищів вугрів, зморшок і млявості шкіри. На думку китайців-довгожителів, червоний чай є прекрасним засобом для вивільнення внутрішньої енергетики людини, омолоджує і оздоровлює весь організм, запобігає ранні ознаки старіння.
 
➤ Чорний чай - один з найпопулярніших напоїв у багатьох сім'ях. Речовина, що міститься у чорному чаї - танін, сприяє зміцненню імунітету, особливо в сезон застуд. Антиоксиданти покращують діяльність всіх внутрішніх органів. Фтор допомагає у профілактиці зубних захворювань. Чорний чай рятує від мігрені, так як має властивість розширювати судини. У профілактичних цілях чай п'ють і для підвищення тиску. Він також запобігає розвитку серцевих захворювань, в тому числі інсульту. Доведено, що завдяки корисним речовинам, що містяться в чорному чаї, люди швидше виходять з пригніченого стану.
 
Чайний напій благотворно впливає на енергетику і підвищує опірність кори головного мозку від панічних атак, нервових розладів і загальної стомлюваності. Незалежно від того, яому сорту чая ви віддаєте перевагу, знайте, що помірний прийом цього напою благотворно впливає на душу і тіло. Чай підвищує енергетику і допомагає впоратися з безліччю негативних факторів.
 
Будьте здорові!
 
- Культурно-історичний портал "Спадщина Предків"

Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber