Четвер
23 трав., 2024
     

Ukrainian English

Екстрасенсорика в народній медицині

Рейтинг 3.7 з 5. Голосів: 3

Екстрасенсорика

Приблизно на початку дев'яностих, у самий розпал напливу екстрасенсів, у Києві була захищена дисертація з цього питання. Суть дослідження зводилася до наступного. Молодий учений запросив в клініку цілий ряд, на той час відомих, екстрасенсів. Їм було запропоновано попрацювати з хворими. Хворого не попереджали, а навпаки, зав'язували очі та затикали вуха. 
 
Після цього до роботи приступав екстрасенс. Всі зміни в самопочутті стражденного строго фіксувалися приладами. Тиск, пульс і всі доступні для об'єктивного аналізу фактори строго документувалися. На жаль! Похвалитися навіть скромними позитивними результатами не зміг жоден "екстрасенс".
 
На наступному етапі експерименту, умови змінювалися. Хворому повідомляли, що з ним буде працювати відомий екстрасенс. Вже не закривали очей, не затикали, вух. Екстрасенс діяв практично ідентично першим варіантом. Найчастіше такий підхід приводив до поліпшення багатьох функцій діяльності організму. Стабілізувався тиск, вирівнювався пульс, стабілізувалася серцева діяльність. 
 
lechenie-rukami-i-bioenergiey
 
Зібравши і проаналізувавши весь результат, вчений розробив методику використання екстрасенсорних методів в медицині.
   
Але невже екстрасенсорний метод - лише психологічний засіб активізації сил організму? У деякій мірі - так, але в історії були люди, які сппавді володіли надприродними здібностями - волхви, характерники, мольфари.
 
Як все ж таки відрізнити справжнього екстрасенса від просто психолога? Як діє справжній екстрасенс, народний цілитель?
 
234px-Лечение-знахаркой-больной-припадками 1914Початковим умінням слід вважати діагностику. Екстрасенс легко визначить здорові і уражені органи самостійно, без вашої підказки. Якщо він питає, що у вас болить, то тільки щоб не зондувати ваші органи повністю. Така діагностика може робитися і по фотографії. В цьому випадку фото є маркером для настройки на людину. При цьому абсолютно не важливо, як далеко знаходиться людина і який термін фотографії. Принцип ідентичний з тими випадками, коли кровні родичі відчувають зміни, що відбуваються з рідними, які перебувають далеко. Уміння добре діагностувати ще не означає здатність лікувати. Але це вже дещо.
 
Лікування екстрасенсорними методами можна розділити на три категорії. До першої, найбільш доступної, відноситься використання резервів власного організму. Таким чином реально «зняти» напад гострого зубного болю, виразки шлунка або навіть епілепсії біоенергетикою рук. Але використання цього методу пов'язано з великими енергетичними затратами. Після цього дуже довго можна приходити в себе - до двох тижнів, поки не відновляться сили. Відомий, вже покійний, гуцульський мольфар Михайло Михайлович Нечай взагалі розповідав, що раз в рік він глибоко в лісі знаходить печеру і спить ній поки не отримає знову потрібні йому енергетичні сили. 
 
200px-ЗнахаркаДругий метод - знання і вміння працювати з замовляннями. Його любили наші предки. На жаль, не грамотне їх використання може нашкодити хворому дуже і дуже сильно. Тому варто сто разів подумати, перш ніж братися за це діло або звертаючись до різних «бабок», які використовують цей метод. Їх безграмотність може виявитися загрозливою серйозними наслідками. На сьогодні, приблизно на десяток замовлянь - приходить одне робоче. Не вірте різним оголошенням типу "Володію більше ніж стома обрядами і заклинаннями". Причина та сама - безграмотність.
 
Дія будь-якого замовляння подібна гіпнозу і підпорядковується відомим фізичним законам. В його основі лежить резонанс. Необхідно зуміти змінити частоту вібрації хворого органу, на частоту вібрації здорового. Потенціал цього методу величезний! Робота в цій області може просунути дуже далеко. В Індії, чернець проповідує тантризм, в стані однією фразою підпалити будь-який предмет.
   
Третій метод, найпотужніший та найбільш рідкісний у наш час - це вміння залучити Вищі сили, Сили Неба. Ним власне і володіли наші характерники, шамани, цілителі. Перед цим методом не встоїть жодне захворювання, жоден, самий злісний вірус. Користуватися ним можуть тільки люди, які досягли рівня святості, рівня повного злиття з природою, з божественним.
   
Ось і весь короткий огляд екстрасенсорних методів лікування. Сподіваюся, він допоможе вам уникнути шарлатанів. А найкраще - будьте просто здорові!
 
- Культурно-історичний портал "Спадщина Предків"

Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber