П'ятниця
24 трав., 2024
     

Ukrainian English

Чим корисне кокосове молоко?

Рейтинг 3.7 з 5. Голосів: 3

Кокосове молоко

Ще не так давно кокосове молоко в нашій країні вважалося чимось екзотичним. Але сьогодні воно присутнє на полицях практично будь-якого супермаркету. І, хоча, порівнюючи кокосове молоко з таким знайомим кожному українцеві коров’ячим, вітчизняні  експерти все ще розходяться в думках, тим часом як у всьому світі воно є загальновизнаним продуктом і в кулінарії, і в косметології.

Чим корисний кокос?

  • Кокосове молоко отримують із звичайної води і подрібненої м’якоті кокоса. Отриманий при цьому напій відмінно засвоюється, благотворно впливає на здоров’я, підвищує працездатність.
  • Кокосове молоко характеризується антибактеріальними, противірусними і глистогінним властивостями.
  • Корисно для серцево-судинної системи та очей.
  • Знижує вміст холестерину в крові.
  • Швидко відновлює працездатність після розумових і фізичних навантажень.
  • Ферменти і грубі волокна кокосового молока позитивно впливають на травлення.
  • Хоча кокосове молоко калорійніше коров’ячого, його жирні кислоти прекрасно засвоюються організмом і не відкладаються у вигляді жирових тканин.
  • Кокосове молоко корисно при гастритах і виразці.

Цікаво знати

Амріта (санскрит अमृत, amṛta, «безсмертний») - в індуїстській міфології напій богів, який робить усі живі істоти безсмертними. Так в стародавні часи народи Південно-Східної Азії називали жирну за своєю консистенцією емульсію, яку отримували з кокосового молока.

coconut-oil-jivaka

Існує також легенда, яка говорить про те, що у часи Клеопатри, одна неперевершена цариця на ймення Шеві брала по півсклянки молока кокоса і коров’ячого молока і змішувала. Першу половину вона випивала, а другу наносила на обличчя у вигляді маски. Таким чином, вона довго залишалася молодою, а молоко кокоса назвали еліксиром молодості.

Кокосове молоко має антибактеріальні властивості, так що протирання ним обличчя дійсно позбавляє від вугрів і прищів. Можна здійснювати процедуру чистим молоком, а можна додавати його в лосьйон, що часто використовується.

8-633x400

Знаючі кулінари пропонують скористатися кокосовим молоком в тісті для млинців. Аромат і кокосовий смак отриманих млинців не залишить нікого байдужим.

Отож, дбаємо за своїм здоров'ям, просвітлюємось, оздоровлюємось!

- Автор: дід Захар
- Культурно-історичний портал "Спадщина Предків"


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber