Субота
11 лип., 2020
завантаження...

Знахарство, травництво, цілительство


Народна медицина і знахарство України

Ще від часів Трипілля наш народ ефективно застосовує знахарство (народну медицину), зільництво (фітоетнологія), ладування (цілительство) у лікуванні і загоюванні тих чи інших ран, хвороб - душевних та фізичних. Сам термін "знахар" походить від слова - знати, відати, тобто розуміти. Знахарство - це відання про Людину і Природу, тому не слід тут шукати чогось незвичайного, дивного або фантастичного. Наші предки жили в гармонії з природою, а тому володіли глибокими знаннями про її лікувальні, цілющі, чудодійні властивості. Сьогодні багато чого забуто, а справжніх знахарів майже немає. Проте, методи оздоровлення, як і сама Природа - завжди з нами. І ми можемо їх практикувати щодня.  Це - парк де ми гуляємо, це - город з овочами, це - сад з фруктами, це - квіти що ростуть поряд, це Сонце - яке завжди нам світить. Щоб бути завжди здоровими і щасливими достатньо правильно харчуватися, займатися спортом і працювати, любити себе та оточуючий світ, шанувати матінку природу. У даному розділі готуватимемо корисні поради і рецепти, мудрість, яку нам залишили прапращури. А вона у нас своя, і нічим не гірша за тибетську, індійську, тайську чи іншу медицини. І запам'ятайте: немає невиліковних хвороб. Є хвороби, які ми не знаємо як вилікувати. Також ми не відмовляємо вас від офіційної медицини, а лише закликаємо вчитися піклуватись про своє здоров'я. Пам'ятайте: ваше здоров'я - у ваших руках, і належить тільки вам!


Секрети кавуна

Рейтинг 3.3 з 5. Голосів: 4

історія України

Детальніше...
 

ТОП-10 найотруйніших рослин України

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 2

otrujni-roslyny-ukrainy

Наближається літня пора, зеленіють поля і луги, розцвітають трави. І серед них не тільки просто цілющі, а й ті, які виробляють небезпечну для людського життя отруту. Тож треба бути обережними. У цій статті хочемо ознайомити вас зі списком 10-ти найотруйніших рослин України.

Детальніше...
 

Легенди про волошку та її лікувальна дія

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

voloshky-vasylky

В українському світосприйнятті волошка стала символом простоти і ніжності. Волошковий цвіт оспівують з давніх давен, з ним порівнюють очі коханих (“Ой ви, очі волошкові…”), сплітають вінки, прикрашають оселі. Шанування рослини відчутне і в народних назвах: блакитнянка, васильчик, чичинчик, волошек, лоскутниця.

Детальніше...
 


Сторінка 2 з 2
загрузка...

Опитування

Якого Ви віросповідання?
 

Підписатися на email-розсилку:


завантаження...