Четвер
18 лип., 2024
     

Ukrainian English

Покоління роду: 7 рівнева структура

Рейтинг 4.0 з 5. Голосів: 5

Покоління роду

Велике значення для наших предків мало поняття роду, племені, спадковості, традицій, які передавалися із покоління в покоління. Виявляється, багато в чому життя людини визначається не тільки його народженням, долею (гороскопом народження), але і спадщиною предків. Кожному з нас бажано знати своїх предків до 7-го коліна. Хто має інформацію, той володіє ситуацією. Розглянемо докладніше… 

1 ПОКОЛІННЯ

Це – ми самі.

2 ПОКОЛІННЯ

Це – наші батьки.

Число 2 – число Місяця. Через друге покоління формується наше ставлення до навколишнього світу, резонанс з цим світом, емоції, сприйняття і найголовніше – воно формує наше дитинство перших 7 років. Нами клишируются партнерські, шлюбні відносини, дрібні звички, схильності, манера говорити. Але як це все буде проявлятися, з хорошою або поганою боку, залежить від наших батьків. Виходячи з взаємозв’язку з другим поколінням, можна визначити, наскільки тата і мами нам відкрили шлях у світ, або закрили його. Тому дуже важлива зв’язок саме з батьками.

3 ПОКОЛІННЯ

Це – два дідусі, дві бабусі. Чотири - число Меркурія. Це покоління має більш складну програму. Чотири предка утворюють квадрат або по – іншому вару (захист). Засвоєння інформації, її осмислення, інтелектуальні здібності, схильності, контакти передаються нам з третього покоління. Таланти передаються від наших бабусь і дідусів. Якщо розглянути кожного предка у від – діяльності по 4 стихій, або первоэлементам, якими є Вогонь, Земля, Повітря і Вода, то це виглядає наступним чином (для чоловіків): Дідусь по батькові втілює стихію Вогню – наше творче початок, ініціатива, активні починання. Бабуся по батькові – Земля-матінка. Це наше ставлення до матеріального життя. Неправильна життя бабусі (жадібність або марнотратство) створить матеріальні проблеми в онуків. Дідусь по матері являє стихію Повітря. А це наші з вами контакти, зв’язки, інформація, спілкування. Бабуся по матері пов’язана зі стихією Води. Вона передає нам все таємне, приховане, незрозуміле, а також страхи і комплекси. Вона ж – берегиня нашого Роду, що захищає нас початок. Для жінок інакше: Вогонь – бабуся по матері, Земля – дід матері, Повітря – бабуся по батькові, Вода – дід по батькові.

4 ПОКОЛІННЯ

Це – 8 предків, пов’язаних з планетою Венера. Це вісім сторін світу, покрив, який простягається над нами. Кожен предок четвертого покоління визначає нашу орієнтацію в просторі. Праведні предки допомагатимуть у шляху, пов’язаному з їх спрямуванням, вказуючи тим самим місце сили для нас. Неправедні будуть перешкоджати, руйнувати нашу програму. Точкою відліку тут буде місце народження. Венера нам допомагає любити, здобувати матеріальні блага, зміцнювати і примножувати їх. І якщо наші предки четвертого покоління були красивими, гармонійними, правильно ставилися до матеріального і добре заробляли, то й у їхньому житті буде гармонія і добробут.

5 ПОКОЛІННЯ

У п’ятому поколінні у нас 16 предків. Для нас це стрижневе покоління, пов’язане з рівновагою, дотриманням закону або ухиленням від нього. По п’ятому поколінню ми визначаємо, за гріхи кого ми розплачуємося. Через предків п’ятого покоління здійснюється також зв’язок з землею, з одним з 16 ландшафтів, де може бути місце сили для нас. Праведний спосіб життя предків захищає нас від спокус, сприяє вчиненню благодіянь. Негативна поведінку предків підштовхує до гріхопадіння, нащадки можуть робити ті ж самі помилки, що й предки. З цим поколінням також пов’язана сила волі, енергія, пасіонарність, вміння досягати цілей, перемагати. Або безмовність, паралізація волі, неправильна спрямованість.

6 ПОКОЛІННЯ

В 6 поколінні 32 предка. Вони формують гармонію нашого життя. З цими предками нас пов’язують 32 зуба. Криві і уражені зуби говорять про проблеми предків. Якщо у нас є проблеми з якимось зубом (він деформований або хворий), то з відповідним предком порушується нормальна взаємозв’язок. Ми починаємо від нього отримувати не краще, а гірше. В екстремальні моменти життя нас захищають саме духи наших предків. Саме вони допомагають нам чути і розуміти навколишній світ: звертають увагу на погодні умови, рух хмар, політ птахів, на різні прикмети. Вони проявляються через прикмети, точніше, вони спрямовують нашу свідомість на те, на що ми повинні звернути увагу. І ми на це звертаємо увагу, ми не проходимо повз, а стало бути, ми над чимось замислюємося, тобто включається інтуїція, якийсь процес, який допомагає нам уникнути неприємностей. Ці ж предки є хранителями нашої сім’ї. Вони тримачі роду, захисники наших дітей. Нижня щелепа – це предки матері, верхня – батька. Порівняйте, які зуби у вас краще – на верхній або нижній. Виходячи з цього можна зрозуміти, який рід у вас чистіше, на що вам потрібно орієнтуватися: на батьківську спадковість або на материнську. Проте слід врахувати, що рівень шостого покоління буде діяти тільки в тому випадку, якщо у вас є всі зуби мудрості. Відсутність зубів мудрості говорить про відсутність магніту тяжіння всіх предків 6 покоління. Шосте покоління пов’язано з Юпітером. Через це покоління у нас здійснюється зв’язок з егрегором. Зв’язок з великими, величезними силами, що об’єднують багатьох людей, з владою, традиціями, заповідями, навчаннями.

7 ПОКОЛІННЯ

Воно включає 64 предка – як і 64 геному людини. Сьоме покоління пов’язано з планетою Сатурн. Це найсильніші предки, пращури-маги, кожен з яких випромінює нам частинку своєї сили. Це 64 потоки невидимих сил, які дають нам можливість змінюватися, стати іншими, стати господарями своєї долі. 64 – це число, яке має відображення в генетиці. Генетичні триплети можуть бути складені лише 64 рази в різних комбінаціях. Кожного з предків сьомого коліна можна представити у вигляді однієї з 64 гексаграми «Книги Змін», яка у своєму первісному вигляді була зовсім іншою і належала аріям. Вона була представлена у двійковому коді 1 і 0. Головний чоловічий предок – це шість одиниць, головний жіночий предок – це шість нулів.

063534 1511926534

Як бачимо, навіть короткий огляд семи поколінь говорить про те, наскільки важлива інформація про предків, яку величезну роль вони відіграють в нашій долі, скільки зберігають таїнств і загадок, що стосуються нашого життя. Все це змушує задуматися. У свій час, кожен з нас теж стане предком: спочатку другого покоління і дасть життя своїм дітям, потім – третього покоління, передаючи напрацьовані протягом життя здатності своїм онукам, потім четвертого покоління, перетворившись в один з напрямів.

- Культурно-історичний портал "Спадщина Предків"


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber