П'ятниця
12 квіт., 2024
     

Ukrainian English

Ремонт телефонів із пошкодженим “завантажувачем”

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Ремонт телефонів з пошкодженим завантажувачем

Проблеми із запуском телефону чи планшета? Є кілька способів визначити, що пошкоджено: це може бути апаратна помилка, помилка програмного забезпечення чи системна помилка. Щоб полагодити телефон, спочатку потрібно виявити проблему.

Найпростіші способи запустити телефон, який не вмикається

Багато клієнтів, які обирають послугу "ремонт телефонів" за посиланням https://www.aks.ua/uk/remont-telefony/, найчастіше стикаються з проблемами під час запуску смартфона після оновлень або після спроби встановити програми вручну. Можливо, система телефону застрягла в так званому циклі завантаження?

У цій ситуації рекомендується використовувати функцію аварійного запуску телефону або завантажувача. Щоб запустити телефон у режимі відновлення, потрібно утримувати кнопку живлення більше десяти секунд. Пропозиція натискати кнопку живлення разом з гойдалкою гучності не вірна, тому що досить просто затиснути клавішу живлення. Стандартне середовище відновлення має допомогти виконати скидання до заводських налаштувань. Якщо необхідно виконати повне резервне копіювання даних та налаштування операційної системи, тоді буде потрібно додаткове середовище відновлення. Однак встановити таку опцію в систему слід заздалегідь, тому що в момент збою це зробити неможливо.

remont-telefoniv

Діагностика проблеми – ключ до успіху

Відновлення телефону, що «завис», вимагає, перш за все, попередньої діагностики проблеми. Тобто пошук відповідей кілька ключових питань, заснованих на спостереженнях. По-перше, потрібно дізнатися, що користувач робив з телефоном до того, як завантаження стало неможливим? Крім того, в якому стані зараз знаходиться телефон? Насправді є чотири характерні прояви:

  • індикатор заряджання не світиться після підключення телефону до комп'ютера або ноутбука;
  • комп'ютерна система не визначає телефону, немає екрану запуску Android;
  • горить лампочка зарядки, ноутбук бачить телефон як зовнішній накопичувач, стартового екрану Android немає;
  • відображається екран завантаження, але система зависає або продовжує перезавантажуватися (циклічна завантаження);
  • система не запускається, на екрані смартфона з'являється повідомлення про помилку.

Android має кілька інструментів для усунення проблем із запуском. Найбільш поширеними з них є скидання до заводських налаштувань та очищення кеша завантажувача. Ви також можете використовувати безпечний режим Android. У старих моделях допомагає виймати акумулятор. Якщо відновити смартфон самостійно не виходить, рекомендуємо звернутися до перевіреного сервісного центру.


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber