П'ятниця
12 квіт., 2024
     

Ukrainian English

Крим на перехресті цивілізацій. Атланти і кентаври

Рейтинг 5.0 з 5. Голосів: 1

Крим - історія

Дивовижна історія Криму рясніє яскравими фарбами подій давно минулих століть. Нашарування культур народів, що колись населяли цю землю, взаємопроникаючих і збагативших один одного, створили захопливий вінок легенд, заснованих на реаліях тих часів. Населяли цю землю таври, кіммерійці, скіфи, греки, алани, остготи, авари, вірмени, перси, євреї, русичі. Багато бачила земля кримська. Наш півострів - особливий магніт, досі притягуючий настільки сильну увагу не однієї країни...

Крим був і є дорогоцінною перлиною України, якою хотіла б володіти не одна корона.

Крим - це історична дорога поширення впливу більш давніх цивілізацій Півдня на молодий Північ. Не один раз наш маленький півострів відчував потрясіння, пов'язані з діяльністю людини і з планетарною перебудовою. Часом він був схожий на неспокійну тварину, котра бажає звільнитися від невгамовного, безмудрого людства, як від набридливих комах, що руйнують його тіло. Тоді він то опускався на дно Світового океану, звільняючи дурне людство від турбот по поділу його шкури, то піднімався з вод відродженим і молодим, щоби знову дати людям можливість навчитися мудро користуватися його дарами. Але на жаль...

Гори Криму мають згладжену, плоску поверхню, вкриту невибагливою ​​рослинністю, а в ущелинах і осипах видно шари донних відкладень, раковин молюсків, що підтверджує невулканічне походження наших плато в горах - це колишнє морське дно, що піднялося в результаті переміщень земної кори.

Згідно древнім легендам, колись на місці Чорного моря була прекрасна країна Понтида. Багатий був її рослинний і тваринний світ. На світанку ліси наповнювалися голосами чудесних птахів і звірів. У печерах гір мешкали печерні леви і величезні люті ведмеді. Все це було за часів останніх атлантів, які врятувалися після загибелі Атлантиди. За свідченнями древніх єгипетських і східних манускриптів, вони розселилися по берегах довколишніх материків: Америки (інки, майя, ацтеки), Європи (трипільці) та Африки (єгиптяни), що мали в той час зовсім інші обриси і більш м'які кліматичні умови. Рівень розвитку цивілізації атлантів був незрівнянно вищий, ніж у народів тих місць, куди вони прийшли. Дивовижні знання, якими вони ділилися, були дані їм раніше посланцями більш високої цивілізації, названими землянами Учителями людства. Частина цих знань успадкували жерці Стародавнього Єгипту. Піраміди в різних частинах планети, сфінкси - є концентрованими носіями і хранителями космічних знань і законів. Це спадщина атлантів майбутньому людству більш високого рівня духовності. Знання ці грандіозні і прекрасні, але й настільки ж небезпечні для бездуховного інтелекту.

Скільки шукачів золота бачили камені стародавніх пірамід, але найбільшим багатством є знання, укладені в їх невипадковій архітектурі, місцях розташування, спрямовані для захисту від передчасного розголошення таємниць. Золото - це лише відволікаюча мішура, що належить часу, і для тих, рівень свідомості яких не поширюється далі миттєвого існування, для тих, хто не бачить зоряного неба і не задається питанням про сенс існування людства. Адже відповідь на це питання і є основним багатством пірамід та Сфінкса.

Відомо, що в манускриптах вказувалося на те, що окрім знань з космогонії, астрології, знань про психічну енергію, звану зараз торсійними полями, за допомогою якої і зводилися архітектурні споруди та піраміди, атланти мали багатогранні знання з біології, хімії і користувалися ними в медико-біологічних експериментах. Вчені вже давно згодні з тим, що не повинно бути вузької спеціалізації в науці. Наука повинна бути синтетичною, тобто об'єднувати знання різних областей в поясненні різних явищ. Такими були і погляди вчених давнини на науку, зокрема, у атлантів. Синтез знань з астрономії, астробіофізики, астробіохіміі, величезні знання в області енергій дозволили атлантам робити експерименти, результатами яких були розумні істоти жахливих форм з головою і торсом людини.

metopa-crimea

Людина на нашій планеті - найвища істота в природі, створена нею протягом мільйонів років. Атланти дозволили їй втрутитися в цю область, змішуючи високе з низьким (тваринами), не прораховуючи негативних наслідків. Це було неприпустимим насильством над гармонією природи. Тут вже проглядалася духовна деградація атлантів, які допустили таке. Згадайте стародавні легенди Греції про подорожі Одіссея... Властивості людського розуму такі, що без фундаменту колишньої інформації він не може створити нового, не спираючись на минуле. Легенди - це не безпідставний вимисел, а поетизована бувальщина. Над створенням людини і людської форми трудилися енергії високого порядку і якості. Голова - це дивовижна біохіміко-фізична лабораторія організму людини. А весь потенціал людини, використовуваний зараз тільки на 10%, закладений в голові. Якщо з головою не все гаразд, то все інше - просто тварина на рівні інстинктів. І от, уявіть «невдоволення» і тонку несумісність високоорганізованої матерії і енергій людської частини тіла і свідомості з низькою тваринною частиною і енергіями низького порядку. Відбувається проникнення нижчого до вищого у процесах обміну на всіх рівнях. Наслідок - необузданність пристрастей і розум людини дає невдоволення формою і затяту агресивність. Результатами подібних експериментів були циклопи, кентаври і т.д.

cyklop-crimea

Можливо, не випадковий спільний корінь в словах «Таврида» і «кенТавр». Задовго до приходу греків, Тавриду населяли таври. Закони були жорстокими. Поклонялися богині Орелосі, яку греки ототожнювали з Артемідою, називаючи її Таурполос. Таври приносили їй людські жертви. Як і єгиптяни, таври вірили в закон перевтілення, в те, що людина, помираючи, просто переходить з одного світу в інший, невидимий. Коли вмирав цар, то з ним погребались всі особи, які користувалися його милістю. Згідно давньогрецької міфології кентаври мешкали в північних районах Греції. Однак опис кентавра зустрічається і в давньоруських апокрифах. Називалася ця істота китоврас. У легендах європейських народів теж є опис кентавра. Можливо, кентаври мешкали і в лісах древньої Тавриди, якщо навіть північні сусіди таврів знали кентаврів. Причому зустрічалися описи тільки особин чоловічої статі, які крали жінок з довколишніх селищ.

У літописах про царя Соломона говорилося, що був зловлений кентавр і доставлений до двору царя. Соломон був здивований витонченістю думки кентавра, своєрідною мудрістю і властивостями провидця. Але кентавр поплатився життям за те, що вкрав дружину Соломона. Про високий інтелект і психічні можливості деяких кентаврів згадується в давнторуських апокрифах - «китоврас днем ​​був царем над людьми, вночі над звірами». У давньогрецьких легендах говориться про видатного кентавра Хірона, навчавшого Ахілла, Кастора, Полідевка.

Цікава закономірність в географії центрів поширення знань це район 30-й паралелі. Х'юстон - центр космічних дослідженні США. Мексика - дивовижні мертві міста з усіченими пірамідами і храмами. Єгипет - великі піраміди і сфінкси. Індія - Крішна, Будда. Віфлеєм - Христос. Найбільш розвинені райони Атлантиди теж розташовувалися в районі тридцятої паралелі. Високі знання поширювалися цивілізаціями, розташованими саме в цьому районі. Одним з таких шляхів розповсюдження і була спочатку Понтида, а потім Таврида.

Як дивно перегукується історія Атлантиди з апокаліптичністю подій сучасності. Легенди оповідають, що Атлантида загинула через те, що правителі її стали використовувати високі знання у зло і вчити цьому народ. Зараз відбувається те ж саме з дивовижною аналогією в послідовності. Військова база в Далласі, на півночі штату Нью-Мексико в США, де знаходиться біогенетична лабораторія, створює страшні види напівлюдей-напівтварин, рептилоїдів-людей-плазунів і щось середнє між людиною і якоюсь істотою, схожою з людиною за формою. Відомий вчений Поль Бенневіц зібрав дані очевидців, які працювали в цій страшній лабораторії. Їхні розповіді вражають уяву. «Їх було десятки тисяч. Люди містилися в клітках. Багато в стані ступору або накачані наркотиками. Іноді вони кричали і молили про допомогу. До них заборонялося наближатися без спецдопуску. Над ними виробляли експерименти». Поль Бенневіц зустрівся з людьми, які пам'ятають про своє викрадення і про те, що вони були на базі, чому свідчать відмітини на їх тілах. Один зі свідків залишив Бенневіцу малюнки побаченого. На них резервуари з рідиною, де вирощуються людиноподібні істоти.

Страшні досліди з генної інженерії - це злочин проти людства і космічних законів. Подібні досліди проводили представники Атлантиди і Лемурії. Про це йшлося ще в письменах давнини, але до недавнього часу до цього попередження ставилися скептично, але казки виявилися реальною бувальщиною. На це звернув увагу всесвітньовідомий вчений, автор книги «Спогад про майбутнє» Еріх фон Денікен. Він згадує, що сфінкси, як істоти-гібриди, в історії Землі були в багатьох варіантах. Ці зображення знаходили у Вавилоні, Єгипті, Китаї, Японії, у південноамериканських інків і майя. Людиноподібні істоти з крилами або орлиними головами на острові Пасхи - птахолюдини з перетинками між пальців рук і ніг, монстр з головою людини і тілом кішки. На стародавніх фресках зображені люди, що тримають цих монстрів на поводках або ланцюгах.

shumer-statuja-grifon

У книзі історика єпископа Євсевія, написаній 1700 років тому, наводиться вислів жерця Маннето, який стверджує, що колись давно з неба спустилися боги, стали вчити людей і створили різного роду істотів-гібридів. Цими богами і були атланти, що врятувалися від потопу. Еріх фон Денікен відкрив під землею в Єгипті кілометрові підземні ходи з мільйонами муміфікованих тварин. Там же знайшли розрубані кістки страшних монстрів. На чорному обеліску царя Ассирії Саламідара ІІ теж зображені істоти-гібриди, їх тримають на короткому поводку за шию, а інших монстрів тримають на ланцюгу. Значить, вони були вельми небезпечні? Історія повторюється. У Далласі (США) сьогодні знову повторюються жахи минулих помилок людства, а на порозі застосування нещодавно «відкрите» джерело енергії - просторовий вакуум. Про можливості застосування багато говорилося у пресі. Це бездонне джерело енергії, що дає грандіозні можливості людству у всіх аспектах життя, науки. Людством будуть спалюватися надра матері-Землі. Потрібно тільки мудро користуватися можливостями, що відкриваються і не творити насильства. Адже атланти вже користувалися цим видом енергії, але... Бездумство карається. Залишилися лише легенди та стародавні манускрипти, що підтверджують колишню могутність Атлантиди. Інтелект без всеосяжної любові, гармонії з навколишнім - всеруйнуючий монстр.

- Культурно-історичний ресурс "Спадщина Предків"


Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber