Субота
20 квіт., 2024
     

Ukrainian English

Аномальна зона Супперта або у пошуках некрополя скіфських царів

Рейтинг 4.5 з 5. Голосів: 8

Аномальна зона Супперта

Про цю аномальну зону незадовго до своєї смерті розповів відомий популяризатор вивчення аномальних явищ в пострадянській Україні С.Л.Онупрієнко. В кінці серпня 2004 року в складі групи дослідників він побував на обох полюсах «мелітопольської зони»: на знаменитій Кам'яній Могилі на північ від міста і власне в геопатогенній «зоні Супперта» - районі катакомб на південь від Мелітополя. Там дослідники провели якийсь експеримент - кинули в отвір печери зім'яту палаючу газету. Під землею прогримів страшний вибух, учених обпалило і відкинуло на кілька метрів. Через пару тижнів С.Л. Онупрієнко відчув нездужання і раптово помер. Він розділив сумну долю людини, на прізвище якої і була названа ця зона - мелітопольського інженера-ентузіаста Валентина Супперта.

Ще у 1992-93 роках Валентин Супперт методом біолокації (яким володів досконало) виявив тут підземні пустоти строгих геометричних обрисів. Дослідник звернувся до директора приміського радгоспу з дивним проханням: дозволити пробурити свердловину на території яблуневого саду. Директор не бачив причин для відмови, хоча запідозрив, що інженера охопило скарбошукання - напевно марить золотом скіфів...

Проглядалися рівні, взаємопов'язані ходи, прямокутні зали, коридори, фрагменти гігантського підземного храмового комплексу. А також, що найцікавіше - наявність під землею величезних мас металу! Інженер був переконаний, що це не що інше, як золото. Однак пробратися в підземелля йому не вдалося - їх глибина сягає 15-17 метрів, до того ж на глибині 4 метрів весь «об'єкт» прикритий плитами незрозумілого походження, від поверхні яких ламалося 15-міліметрове свердло бура! Крім того, фахівці інституту морської геології зареєстрували в катакомбах таємниче радіоджерело - з частотою радіоімпульсів 5 Гц. Величина - смертельно небезпечна для людей.

Схема зони СуппертаПлан В.Супперта підземних катакомб древніх скіфів

Так і не розкривши таємницю підземель, у 1994 році Валентин Супперт раптово захворів - у нього виявилася злоякісна пухлина. Напередодні операції вчений помер, а в Мелітополі з приводу його смерті заговорили: нічого було тривожити «заговорене місце». Хоча, була версія, що ним зацікавилися навіть спецслужби. По Мелітополю поповзли чутки про не випадковість цієї смерті. А серед документів вченого виявили схеми і карти 40-х років німецькою мовою, з позначками... 

"Технічно проблема розкопок цілком вирішувана, - говорить Ігор Богданов, екс-голова Запорізької обласної ради - але поки ніхто не наважується їх продовжити. Смерть Супперта, що залишилася загадкою, пожежі на армійських складах і троє повішених в житловому будинку, розташованому неподалік від місця буріння, не додають оптимізму. Розумієте, якщо там патогенна зона великої сили, її повинні серйозно обстежувати фахівці. Але таких щось не знаходиться. В Академії наук наявність патогенних зон не визнають. Езотерики занадто роз'єднані і непереконливі, вони не здатні відповідати за наслідки ".

Co4YYEOvOc4

І все ж, чому є всі підстави вважати, що скарби скіфів знаходяться саме там, в «зоні Супперта»? Ключ до таємниці - СКІФСЬКА ПЕКТОРАЛЬ. Звернемося до пекторалі і підказкам, в ній зашифрованим. Легендарна прикраса була знайдена у 1971 році видатним археологом Борисом Мозолевським у похованні скіфського царя кінця IV століття до н.е.

Золоте руно на скіфській пекторалі

Отже, якщо пектораль надягнути на шию і подивитися в дзеркало, то перед очима виявиться центральна фігура її верхнього ряду - «золоте руно», яке тримають два напівоголених скіфа-царя. Обрис руна дивовижним чином нагадує контур тодішніх володінь скіфів. Один скіф перстом правої руки вказує на Кримський півострів, де був центр зовнішньої торгівлі Скіфії, а інший цар рукою мов би прикриває на руні «потаємне місце».

Золоте руно і скіфиЧи не на некрополь скіфських царів вказує скіф?...  

Загадка скіфської пектораліРозшифровка скіфської пектораліТериторія Царської Скіфії на зашифрованій мапі пекторалі

По карті і описами давньогрецького вченого Геродота це місце дивним чином збігається з «курганами батьків скіфської держави, наповнені священним золотом». Геродот назвав скіфське «місто мертвих» терміном Геррас. Точно так само, в давнину називалася протікаюча через Мелітополь річка Молочна. У Геродота (“Історії”, IV, §54-56) написано:

“Сьома річка Герр, яка відокремлюється від Борисфена в тому місці, до котрого є відомий Борисфен (Дніпро). В тому місці вона починає віддалятися від нього і має таку саму назву, як і та країна. Герр, прямуючи до моря, відділяє країну скіфів-кочівників від царських скіфів і вливається в Гіпакірис”.

Герра на карті - некрополь скіфських царів"Гробниці царів знаходяться в Геррах..." Геродот (485-425 рр. До н.е.) Стародавня місцевість Герри, про яку згадував Геродот.

Як відомо, скіфи «визнавали» тільки золото - бо були сонцепоклонниками, а колір Сонця символізував «сонячний метал», який скіфи вважали найціннішим трофеєм. Наприклад, фараон Псамметіх I (664-610 рр. До н.е.) змушений був відкупитися від скіфської загрози золотом. І скіфи після повернення на Батьківщину ховали золото в Геррас, де, ймовірно, знаходилось підземна гробниця. Охороняли святилище, за словами Геродота, «кращі з кращих - царські скіфи». Для них привезені вироби із золота були предметами національної гордості. І місцезнаходження «золотого серця» Скіфії зберігалося в таємниці навіть ціною життя. На думку деяких дослідників, у фігурах пекторалі повинні бути зашифровані ще кілька символів, один з яких вказує на головний вхід у підземелля, а також на спосіб обійти стародавнє прокляття.

Пауков Сергій Макарович, незалежний дослідник з Києва, письменник:

«3 квітня 1997-го  я розповів про виявлення золотої карти (мається на увазі т.зв.«золоте руно» на унікальній скіфській пекторалі) нині екс віце-президенту Національної академії наук України, директорові Інституту археології, академіку Петру Толочко та його колегам, а також деяким народним депутатам Верховної Ради України. Учені висловили думку, що дана версія ще раніше не відпрацьовувалася і що подальше вивчення пекторалі являє певний науковий і практичний інтерес ». (Із статті Паукова С.М. «Скіфський некрополь може перебувати під Мелітополем!», Газета МИГ, за 22 травня 1997 г.).

Пауков на каменной могилеПауков С.М. над місцем передбачуваного древнього входу в підземелля під селищем Садовим. 

Каменная Могила с небаСелище Садове (так названеза кількістю садів з черешннею) знаходиться поблизу сіл Терпіння і Мирне.  На одному із полів Садового, власне, й знаходиться "зона Супперта".

zona-supperta

zona-supperta

 

Михайлов Борис Дмитрович (1936-2008), директор держзаповідника «Кам'яна  Могила»:

«Геродот писав, що, воюючи з персами, скіфські воїни не виходили на відкритий бій з ворогом, а нападали зненацька, мов би вростаючи з-під землі, розбивши персів, знову зникали. Чи не в підземних галереях зникали скіфи?.. Безсумнівно, одне: на Мелітопольщині розташовані величезні підземні пустоти. Їх розміри, призначення - все це залишається поки загадкою». (Із статті в місцевій газеті «Загадки підземної Мелітопольщини», 1991 г.).

Борис Михайлов - директор заповідника Камяна МогилаБорис Михайлов

Кольцов Іван Овсійович, відомий знавець світових стародавніх цивілізацій із Москви:

«Займаючись вивченням стародавніх народів земної кулі, доводитися бачити велику різноманітність способів створення усипальниць і пам'ятників над ними... Одним з таких районів є і південна частина (і не тільки південна) Запорізької області. Тільки в районі Мелітополя підземні пустотні споруди (ходи, галереї, ємності) мають подібну схему: Південну частину Запорізької області перетинають магістральні ходи. У цьому можна переконатися, скориставшись аерокосмічними зйомками цільового призначення... Проникнення в ці підземелля може дати великі знання про минуле ». (З листа до директора держзаповідника «Кам'яна Могила» Борису Михайлову 1998 р.). 

Кам'яна Могила - знімок з супутникаКам'яна Могила, знімок з супутника

До 1917 року розкопки катакомб в «зоні Супперта» намагався організувати німецький барон Пфальцфейн, якому належала ця земля. Але з невідомих причин був змушений згорнути роботи. Однак, про них стало відомо німецькому археологічному товариству «Аненербе». Його керівник Герман Вірт особисто прибув до Мелітополя восени 1941 року і спробував знайти те, що не вдалося Дарію. І знайшов - залишки якихось споруд на південь від міста (це була все та ж «зона Супперта»). Інформацію про ці роботи засекретили.

Вже у 1997 році дослідники В. Миколаєнко та В. Берко виявили в зоні «явні енергетичні структури» - малорухливі і нерухомі. Вони розташовані над і під поверхнею землі. На площі від одного квадратного метра до десяти квадратних кілометрів, підносячись незримо від 0,8 м до 200 м і йдучи в глибину землі на кілька кілометрів. На думку дослідника Юрія Канигіна, "тут, в земних глибинах, розміщена продумана система споруд, що мають своєрідні блоки самозахисту", і енергетика цієї «зони» творить сильний вплив на людей. Зміни її напруженості породжують енергетичні вихори, які, виходячи на поверхню землі, іонізують повітря і створюють плазмоїди (сяючі об'єкти) різної форми. Вночі тут спостерігаються «вогняні» стовпи, веретена, кулі, а вдень видно навіть в ясну погоду кульові блискавки. 

У 1996 році з ініціативи екс Народного депутата ВР України від Мелітополя С. К. Ткаченка в район селища Садове з метою комплексного дослідження виїжджала київська експедиційна група, у складі якої були: академік В. Дудкін, уфолог-любитель Ю. Марчук, біоенергетик В. Богданов, фахівець з аномальних явищ телеестезіст В. Гостєва та інші. Висновки учасників цієї експедиції зводяться до наступного: 

«Саме місто Мелітополь знаходиться між якимись діючими енергокомплексами, які займають площу приблизно 80 кв. км. Біолокаційне і сенсорне обстеження цих об'єктів показало, що тут знаходиться геніально продумана система підземних комплексів (з такою ж геніальної системою самозахисту), з системою спеціальних споруд, галерей, тунелів, залів, храмових та інформаційних приміщень ». (Із статті журналістки Ольги Сергієвої в газеті МІГ, 1996 г.).

skif kam mog
00099214 n2

У 1997 році знову з ініціативи народного депутата ВРУ Ткаченка С.К. була організована ще одна пошукова експедиція. Завдяки підтримці екс-президента України Л.М. Кравчука експедиція була забезпечена єдиним на той час на Україні унікальним французьким георадаром, привезеним з Чорнобиля. Однак на досліджуваній території георадар не зміг знімати інформацію. Можна припустити, що це було пов'язано із резонуванням приладу з інформаційно-енергетичними потоками місцевості. Основний склад цієї експедиції був практично незмінним. Активну участь у ній взяли: ще один екс народний депутат ВР України Петро Швидкий, журналістка О.Сергієва та ін. Тут також бували кияни Берко В.І. і В. Ніколенко, які робили плани місцевості та малюнки про минулі події, які, нібито, відбувалися в цих місцях.

І ось, експедиція «Герри-98» у жовтні 1998 р у складі Павловця І.М. і Паукова С.М. за активного сприяння та підтримки депутата ВР України від Мелітополя С.К.Ткаченка, Державної таврійської академії (Ректор Крижачковський Н.Л., до речі), а також директора філії Української міжнародної академії оригінальних ідей, академіка УМАОІ, академіка Української академії актуальних досліджень та новітніх технологій Чуракова А.Я., журналістки О. Сергієвої та місцевих краєзнавців подружжя Довгих розпочала свою діяльність під Мелітополем.

Дослідників привезли в іншу місцевість біля селища Садове, на якій попередні експедиції не проводили свої дослідження, вважаючи її неперспективною. Просканувавши вибірково кілька ділянок, із застосуванням телескопічного тензора, вдалося виявити наявність аномальних зон, що свідчать про наявність в цих місцях певних підземних структур. Пізніше при повторному заїзді до дослідників приєднався син покійного Валентина Супперта, який вказав на кілька точок, де він з батьком, виявивши аномалії, намагався робити самостійні розкопки, але вони були змушені припинити роботи через неймовірно твердий грунт та ін. Він також повідомив, що вони з батьком знайшли стародавній вхід в підземелля, прикритий якоюсь плитою, але відразу його зарили, відчувши щось недобре. Не без підстави автор і деякі біоенергетики вважають, що це і стало надалі однією з причин передчасної смерті дослідника Валентина Супперта.



Ігор Павловець, професор, академік МАЕН:

"З урахуванням викладеного, свої біолокаційні пошуки я почав з візуалізації шкідливих для людини випромінювань, за якими є професіоналом, і знаходжу їх з досить високою точністю. Пов'язано це з тим, що більшість порожнистих підземних споруд дають негативні для здоров'я людини енергетичні аномалії. Коли аномальні точки лоцированих ходів в масштабі були нанесені на аркуші паперу, то з'ясувалося, що підземні пустоти мають чітку прямокутну форму з розмірами приблизно в середньому 4х6 м. Знаходяться вони на глибині 5-6 м і з'єднуються всі між собою підземним проходом в 1 метр шириною і близько 3 м заввишки. Глибина залягання дна виявлених підземних структур знаходиться приблизно на глибині 10 м. Починаються ці споруди великим напівкруглим приміщенням, до якого веде довгий тунель довжиною близько 28 м. Він розташований в напрямку зі сходу на захід, і міг висвітлюватися ранковим Сонцем. В кінці цього тунелю перед вказаним вище приміщенням фіксується енергетична пастка (сконцентрований енергетичний потік, приблизно, як в єгипетських пірамідах!). Слід зазначити, що, незважаючи на дотримання правил техніки безпеки в процесі біолокації, виконати необхідну роботу було дуже складно, і сили вичерпувалися швидко. Зафіксувавши близько 20 прямокутних пустот, я відмовився від подальшого сканування. Виникли сумніви, і якщо я помиляюся, тоді навіщо подальші небезпечні витрати енергії. Моє припущення зводилося до необхідності виконання розвідувальних бурових робіт (до речі, це раніше пропонували А. Дроздовська і Н. Шевченко, які проводили подібні дослідження десь поблизу, але де конкретно поки не встановлено), для перевірки результатів біолокації. Було доцільним спочатку пробурити всього дві свердловини на глибину до 10 метрів. Витрати відносно невеликі, але в разі успіху результати могли бути приголомшливими. Є ще одна особливість, зазначена на території, суміжній з досліджуваною, в районі річки Молочної. Тут біолокаційних методом фіксується унікальна велика зона, що благотворно впливає на людину. Мені вдалося заміряти біополе у ​​кількох людей, що знаходилися в цій зоні 15-20 хв. Оболонки біополя їх значно збільшуються і виникає якийсь піднесений стан і настрій. Я називаю ці зони салюберогенними або цілющими, що благотворно діють на людину.

d0bcd0b0d188d0b00004

У жовтні 2001 в районі Садового побували я і Шилов Ю.О. з колишнім в той час заст. головою Запорізького облвиконкому Богдановим І.М., який надавав нам всебічну допомогу і підтримку в наших дослідженнях. Пропозиції щодо подальшого дослідження території Мелітопольського району були викладені в доповідній записці на ім'я колишнього тоді Голови Запорізької обласної держадміністрації Карташова Є. Г. за підписами: Шилова Ю.А., Павловца І.М. і Паукова С.М., в якій зокрема зазначено: «... геологічні та біоенергетичні дані Павловця І.М., В. Супперта та інших фахівців про наявність в районі селища Садового деяких підземель та аномалій заслуговують на увагу і практичну перевірку бурінням, розкопками і т.п. Можуть відкритися скарби (писемності, реліквії, ювелірні вироби), які відповідають статусу вищевказаного Таємного Святилища» і далі рекомендувалося також: « провести пробне буріння, а в разі позитивного результату - і розкоп тих, ймовірно андрогенних підземель, які - по незалежним визначенням Супперта В. і Павловця І.М. знаходяться поблизу «ялівцевої алеї», раніше помилково вважалася «тисовій» (сел. Садове Мелітопольського району)». (Із зазначеної доповідної записки на ім'я Губернатора Запорізької області від 26.10.2001 р, стор. 2).

У листопаді 2001 р з ініціативи та підтримки влади Запорізької області, за погодженням з Головою Запорізької облдержадміністрації під безпосереднім керівництвом екс заст. голови Запорізької облвиконкому Богданова І. М. була здійснена чергова спецекспедіція під Мелітополь. В експедиції взяли участь: професор Ігор Павловець, лікар вищої категорії, фахівець в області інформдіагностики та інформотерапії Тетяна Павловець, а також задіяна бурова бригада у складі трьох осіб (Н. Буцький, А. Вакульчук, А. Малєєв). Шилов Ю.О. і Пауков С.М. з поважних причин не змогли взяти участі в цій спецекспедіціі, проте останній надавав усіляку консультативну допомогу та сприяння з її підготовки та проведення.

Melitopol-Kamennaya-Mogila-BF3D0193DEEE-70

У перший же день моєї роботи на раніше виявленій місцевості біля сел. Садове, телескопічний біотензор (спеціальний прилад, який використовується при біолокаційних дослідженнях) став показувати дещо відмінні результати від даних біолокації 1998 року (розбіжності досягали до 2 м). Вирішили провести розвідувальне буріння за даними попереднього (1998 р.) сканування місцевості, план якої ми склали з Паукова С.М. в жовтні 1998 р (цей план зареєстрований як відкриття і має авторське свідоцтво (УФАМТ) № 759 від 16.02.1999 р), при цьому він не схожий на план В. Супперта та ін. Можливо кожна експедиція знайшла свою частину ходів єдиної підземної структури, розташованої приблизно на 9 кв. км. Однак, пробурена до глибини 9 метрів свердловина не розкрила ні порожнеч, ні взагалі (судячи по керну) яких-небудь порушень в породах, представлених важким суглинком і глиною. Аналогічний результат дала і друга свердловина глибиною 10 м. Як говоритися, "перший млинець комом". 

1443905

Але ми чітко відчули на собі протидію якихось сил... Відповідно до наявних інформаційних записів на діагностичних касетах до цих сил відносяться енергетичні пастки трьох типів, в т.ч. зовнішні випромінювання, що діють на мозок і тіло людини... Незважаючи на вжиті нами заходи з техніки захисту від негативного інформаційно-енергетичного впливу, кожен з 5 осіб-учасників спецекспедиції отримали сильний енергетичний удар, який завдав небезпечного для здоров'я впливу на: енергетичні центри, судини мозку, коронарні судини та інші системи. Все це було відображено у таблиці спецвимірів, яка тут не наводиться. (За даними за 2006, нібито, більшість з числа робітників цієї експедиції померли, як помер раніше за загадкових обставин і сам Валентин Супперт). Достроково завершивши пробне буріння (не досягнувши намічених глибин), спецгрупа змушена була з різних причин покинути Мелітопольський район. Саме тому перший результат був негативним.

Виходячи з такого численного опису подій, можна поки зробити наступні короткі висновки:

  • виявлення об'єкта досліджуваної території являє собою загадковий аномальний енергетичний прояв на рівні тонкоматеріального світу з побудованим в його межах потужним інформаційно-енергетичної захистом
  • пов'язано це із згадуваною територією Скіфії - Герри, таємним скіфським некрополем або якимсь енергетичним порталом або з іншими версіями, висловленими вище різними дослідниками. Таку загадку ще належить розкрити. Усі відкриття попереду. 

Павловець на Кам'яній МогиліІ.Н.Павловець біля Кам"яної Могили

Ще від «царських скіфів» до нашого часу дійшло попередження: «Не пощастить тому, хто з корисливою метою зазіхне на священну царську скарбницю, на могили батьків скіфських. Страшна спіткає їх доля...». За приблизними оцінками дослідника А.Л. Кульського, «золота тут тонн на 70». Але кому відкриється і підкориться стародавня гробниця? Що насправді приховують катакомби? Навряд чи ми дізнаємося про це найближчим часом... Як ви думаєте, навіщо перський цар Дарій I «ходив на скіфів»? Він почув від своїх шпигунів про «золотий запас» Скіфії і в 512 році до н.е. спробував ним заволодіти. Однак скіфи відвели військо персів від скарбниці в глиб країни. І коли Дарій дорікнув скіфському царю Ідантірсу у тому, що він «уникає справжньої битви» (натяк на боягузтво), той відповів: «Якщо тобі, о персе, потрібно, щоб то не стало вступити з нами в битву, то знай, що у нас є могили Предків. Спробуй їх знайти, і тоді дізнаєшся, будемо ми битися чи ні».

Незабаром Дарій знайшов-таки напрямок до Скіфського некрополю, і скіфи приготувалися до генерального бою. Що було далі? Перси були розгромлені, а перський цар Дарій ганебно утік...

 

 

© Культурно-історичний портал "Спадщина Предків",
за матеріалами видання "Трибуна народу"

Використані джерела:

  1. Войцеховский А.И. Тайны подземного мира. М.: Вече, 2006. — 416 с. (Загадки истории).
  2. Марчук Ю. Д. Проникновение. — Киев : Высшая школа, 2006.
  3. Зона смерти на черешневом поле под Мелитополем: похоже, именно на нее указывает скиф на знаменитой скифской пекторали

Долучайтесь до спільноти та діліться публікацією у соцмережах:

Підписатися на Twitter та Viber